Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem sprawdzić na spokojnie Neymara tif i dupa. Typek ustawił super def i tylko sie bronił i kopał piłkę przez pół boiska. Jak wracałem z futbolówka, tam gdzie jej miejsce to tylko slalom miedzy wślizgami. Dodatkowo miał ustawiony taki stadion, ze od ruchów tej kamery pie****a dostawałem.

Ogólnie pierwsze wrażenie, na pewno szybszy od CRa nif i ma jakieś dziwne pizdniecie przy strzale finezyjnym. Taka petarda w słupek fajna leci :)

Jutro pewnie zleci do 800k, no ale fresh. Up w drodze no i lepiej wyglada od CRa w koszulkach Barcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba CR7 też zamienię. Dziś festiwal zeza miał.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba CR7 też zamienię. Dziś festiwal zeza miał.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Już dawno Ci mówiłem, kup Weah zamiast CR7.

Radja N to potwór! On jest wszędzie! Aż boję się iść do kibla, bo może akurat tam czeka na jakąś piłkę, aby ją przeciąć. A do tego ile starzela! Ostatni mecz i co? Hattrick! Z pozycji CDM.

Di Maria jak za dawnych lat. Jakie okna sadzi. Zmieniłem sobie kamerę ma tele broadcast, czy jak jej tam. Od razu lepiej widzę i łatwiej mi wyliczyć odległość od rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pisze za długie posty więc dzisiaj krótko :)

 

Chce wam życzyć zdrowia, szczęścia, jak najszybszego zbudowania wymarzonych składów w FUT, sukcesów na wirtualnych boiskach i jak najlepszego połączenia z serwerami EA 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka za 50 k z życzeniami od EA ...

15022cbcc23204d840daeb4df4bfb964.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w darmowych dostałem Buffona z tych lepszych. Przynajmniej trochę kontraktów było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucam swoje zyczenia swiateczne dla naszej wspaniałej grupy :) Wszystkiego najlepszego panowie, zycze Wam x2 tego wszystkiego o czym posali poprzednicy!

Ps. U mnie z darmowych pak najlepsi Schweinstaiger i Bacca.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie wpadł Daglas C z darmowych,ale kupic pakę za 50k i taki drop...

Olać to,to tylko gra

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt również ode mnie. Zdrowia, pomyślności i dużo coinsów w FUT :)

 

W darmowych paczkach u mnie bez fajerwerków: Ter Stegen, Manolas, Bacca.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterling, Nasri, Ramsey - KONTRAKTY;)i dobrze bo akurat mi brakowało:)

Panowie  życzę wam samych wysokich dropów w życiu, smacznego żarcia na stole, żeby wam teściowa humoru nie spie...zepsuła...i żeby od gry wam się odciski na palcach nie porobiły;P

 

Maxim czyli mówisz kupować IFy kiedy?w styczniu?:P

Edytowane przez RaFeKkG
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vela, marszczerano i perez. Chyba fitness mam zrobić z bbva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero 150k? Dosc przespalem, zwlaszcza ze 2 dni temu poszli mnie dwa za prawie 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evo pisał tutaj jakiś czas temu, że wg niego na XO jest wyższy poziom niż na PS4. Coś w tym jest. Nie jestem pewien tylko, czym jest ten poziom spowodowany. Czy po prostu mniejsza ilość graczy powoduje, że łatwiej trafić na kogoś świadomego, czy ogólnie ten poziom jest wyższy. Wczoraj trafiłem na takiego kozaka, z pierwszej ligi (ja w szóstej), że aż mi sie w głowie zakręciło. Koleś z wymontowanym przyciskiem RT/R2. Przez cały mecz nie zrobił ani jednego sprintu. W obronie perfekcyjny, timing, ustawianie się. Atak? Siedmioma zawodnikami zakładał klucz na moim 30m i klepał, klepał, klepał, klepał, aż rozciągnął moją obronę tak, że miał czystą sytuację. Wygrał 6:1, ale dał mi perfekcyjną lekcję futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem konoplyanke, sturridge'a i 4000 coinsów. Nie będę narzekał ale mając w ataku Hazarda-Aguero to sturridge chyba trawy nie powącha ;p Konplyanka podobnie, przy neymarze i messim.

A teraz się zastanawiam, kogo kupic na CDM - Rooney albo Yaya Toure. I czy zamieniac Eriksena na Silve na CM? Problemy 3go świata.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego z tych 4 zawodników bym nie wystawił na pozycji, które podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evo pisał tutaj jakiś czas temu, że wg niego na XO jest wyższy poziom niż na PS4. Coś w tym jest. Nie jestem pewien tylko, czym jest ten poziom spowodowany. Czy po prostu mniejsza ilość graczy powoduje, że łatwiej trafić na kogoś świadomego, czy ogólnie ten poziom jest wyższy. Wczoraj trafiłem na takiego kozaka, z pierwszej ligi (ja w szóstej), że aż mi sie w głowie zakręciło. Koleś z wymontowanym przyciskiem RT/R2. Przez cały mecz nie zrobił ani jednego sprintu. W obronie perfekcyjny, timing, ustawianie się. Atak? Siedmioma zawodnikami zakładał klucz na moim 30m i klepał, klepał, klepał, klepał, aż rozciągnął moją obronę tak, że miał czystą sytuację. Wygrał 6:1, ale dał mi perfekcyjną lekcję futbolu.

O poziomie to można się wypowiadać po kilku ładnych sezonach w 1 lidze na obu platformach, a nie raz wylosowalo dobrego %) ja w pierwszej przeważnie mam równych sobie i mecze są wyrównane i zacięte. W pucharach grają chłopaki do bicia gdzie fitnessem wbijam 5 goli :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żadnego z tych 4 zawodników bym nie wystawił na pozycji, które podałeś

 

Co do yaya sie pomylilem, bo ma att med i def low i nie spojrzalem na to, wiec juz wisi w trade pile'u. No nic, Rooney bedzie testowany na cdm ;D

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz wybrac sie na zakupy ? Bo ceny juz niezle spadly i sie zastanawiam czy duzo jeszcze moga pojsc w dol . Czy moze lepiej poczekac na paczki za 100k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wesołych Świąt !

oraz wielkie BRAWO WY za wytrwałość w tym tworze zwanym Fifą 16 :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero 157k, dawac paki za 100k niech dobija ten rynek i biere go za te 150k!

nie wiem czy brac czy czekac

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w darmowych Marchisio, De Rossi, Vidic, Huntelaar, Negredo.

 

 

ja dostalem konoplyanke, sturridge'a i 4000 coinsów. Nie będę narzekał ale mając w ataku Hazarda-Aguero to sturridge chyba trawy nie powącha ;p Konplyanka podobnie, przy neymarze i messim.
A teraz się zastanawiam, kogo kupic na CDM - Rooney albo Yaya Toure. I czy zamieniac Eriksena na Silve na CM? Problemy 3go świata.

 

Mnie Neymar nie przekonał i gra u mnie nadal Konoplyanka. Właśnie z małym zyskiem sprzedałem jego SIF, bo nie widzę różnicy względem NIFa, a jeśli już to na minus, bo w 10 meczach nie ustrzelił nic. Neymar dostanie drugą szansę, bo próbowałem go przed patchem, widziałem kilka wypowiedzi, że po patchu gra się nim lepiej. No chyba, że sprzedam Bale, Suareza i kupię Messiego, powinno starczyć jak dorzucę 400k coins z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam czy juz kupowac czy czekac zeby pozniej mi to bokiem nie wyszlo jak w czarny piatek po ile chodzil lewy 90 w najnizszej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt

 

 

u mnie z darmowych wpadł Lacazette, cóż będę robił francuski drugi skład, szkoda że do pierwszego hiszpańskiego nic ciekawego nie wpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×