Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się w 100%.

 

Ja w ogóle unikam graczy z passingiem < 83 na każdej pozycji poza obroną. A wybierając obrońców zwracam uwagę też na pssing. Ludzie grają jakimś serie a, gdzie połowa teamu ma passing < 80 i kreatywność na poziomie słupka bramki i się dziwią, że piłkarze nie potrafią składnej akcji zagrać. Jak się wsadzi do teamu Iniestę to piłka od razu zaczyna "chodzić" w  okolicy miejsca gdzie on operuje.

Wklej no kolego sympatyczny swoje składziki jeśli oczywiście możesz :biggrin: ,ciekawość mnie zżera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie dlatego przestałem grać w tą grę..człowiek się stara, kombinuje składne akcje a na koniec i tak jakiś gościu będzie zbiegał Ci ze skrzydła do środka na pełnym sprincie i tak do usranej śmierci będzie próbował aż właduje Ci ze trzy bramki i wygra 3-2..wiecie jak jest, człowiek będzie się bronił ale w końcu i tak za 5 razem się uda

 

Troche przesadzasz. Przeciez takie gole są normalne....

https://www.youtube.com/watch?v=n7hPpYhqTc8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zestaw byscie wybrali Ronaldo,Benzema sif,Messi czy Neymar,Suarez sif,Messi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   

Troche przesadzasz. Przeciez takie gole są normalne....

Ja nie mówię że nie są normalne..problem jest kiedy przeciwnik robi tylko takie akcje..i tak do usranej śmierci..człowiek po meczu nie jest zmęczony tylko wyczerpany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbym dac zwyklego Suareza zamiast Benzemy zastanawia mnie ten Neymar czy nie beda nim miotac po boisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz hit, skorzystałem z tej promocji na psn i kupiłem edycję superdeluxe z 8k points, a wersję box wystawiłem na allegro, ale trochę inną, bo wydrukowałem sobie okładkę realu i dla beki wrzuciłem na 3 dni na aukcję kup teraz, po 5 godzinach, no nie wierzę:

30vowfk.jpg

Nie zdziw sie jeżeli koleś zarządca zwrotu kasy i poleci negatyw do Twojej skromnej historii na Allegro :)

Ostatnio natknąłem sie na produkt zamieniający tłuszcz w mięśnie (reklama na serwisie wp). Serialnie :) wchodzę na Allegro, a tam masa zakupów. Dziwiły mnie tylko komentarze, ze nie działa :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie mówię że nie są normalne..problem jest kiedy przeciwnik robi tylko takie akcje..i tak do usranej śmierci..człowiek po meczu nie jest zmęczony tylko wyczerpany

 

Rozumiem. Spamerzy byli w fifie od zawsze. Albo walili prostopadle gora do porzygu, albo wrzutki, albo biegali Doumbią itd itd. Albo sie przyzwyczajasz albo wysiadasz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbym dac zwyklego Suareza zamiast Benzemy zastanawia mnie ten Neymar czy nie beda nim miotac po boisku

Ja jak gram przeciwko Neymarowi  to zawsze mam problemy z jego powstrzymaniem fakt jeżeli nie potrafisz sztuczek to chyba niczym się nie różni od Konoplaynki a na pewno jest silniejszy niż Brazylijczyk. http://www.futbin.com/compare/34234/4587  Ja bym wziął SIF Konoplyanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5* WF robi robote i ma High attack / med def a konoplyanka Med/med czego nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia z poprzedniej FIFY... Piłka od obrońcy po ziemi na dobieg do Sturridga lub Aubamepaceyanga, która magicznie mija mi wszystkie linie. Jestem bezbronny jak w 15stce. Pierwszy raz zragowałem w 16stce i to po 2 meczach... od tygodnia.

 

Orientuje się ktoś czy nadal jakoś skutecznie banują konta po przelaniu coinsów? Mam 600k, których najchętniej bym się pozbył, ale szkoda mi swojego konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz hit, skorzystałem z tej promocji na psn i kupiłem edycję superdeluxe z 8k points, a wersję box wystawiłem na allegro, ale trochę inną, bo wydrukowałem sobie okładkę realu i dla beki wrzuciłem na 3 dni na aukcję kup teraz, po 5 godzinach, no nie wierzę:30vowfk.jpg

Przecież to jawne oszustwo. Są takie edycję z okładka RM, były dostępne w ich sklepie lub gracze dostali ale nie są drukowane w domku, powinieneś dostać warna i aukcja powinna zostać anulowana + jesteś Januszem, a mnie pouczał jak się zachowywać , człowiek starej daty... No comments

Edytowane przez piachu00
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto najlepszy na obronę i bramkę z bbva?

Alves :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jawne oszustwo. Są takie edycję z okładka RM, były dostępne w ich sklepie lub gracze dostali ale nie są drukowane w domku, powinieneś dostać warna i aukcja powinna zostać anulowana + jesteś Januszem, a mnie pouczał jak się zachowywać , człowiek starej daty... No comments

Niektórzy sa tak uzależnieni od Fut i aukcji z wystawionymi graczami po zawyżonej cenie (ify w cenie sif, z kartami treningu jaki super versja), ze nie odróżniają gry od świata rzeczywistego :)

Gdybym był fanem Realu i zabierałbym gadżety, to szczególna uwagę zwracałbym na oryginalność produktu. Typek zobaczy wydrukowana okładkę i albo łyknie, albo sprawa bedzie miała dłuższe zakończenie, zwłaszcza, jak jest to starszy gracz.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godin ,Ramos wersja droższa . Tańsza Pepe i Mathieu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam o coś co mnie zastanawia. Czy koś gra na dwa trzy konta oprócz swojego podstawowego i idzie mu lepiej niż na tym koncie co ma np. od paru edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sa tak uzależnieni od Fut i aukcji z wystawionymi graczami po zawyżonej cenie (ify w cenie sif, z kartami treningu jaki super versja), ze nie odróżniają gry od świata rzeczywistego :)

Gdybym był fanem Realu i zabierałbym gadżety, to szczególna uwagę zwracałbym na oryginalność produktu. Typek zobaczy wydrukowana okładkę i albo łyknie, albo sprawa bedzie miała dłuższe zakończenie, zwłaszcza, jak jest to starszy gracz.

Wiesz jak to jest, kto na necie się nie przejechał to ma obniżona czujność. Na 100% będzie zwrot kasy, opis aukcji jest, że to oryginalna wersja kolekcjonerska , a idzie drukowana okładka. Zasługuje to na potępienie, a nie przebijanie lajkow na forum.

A środek obrony? :)

Varane Ramos? Varane Matje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisalem o chorobie tej gry ale juz nie moge wytrzymac po wczorajszym graniu , gram sobie team bundeswery lewy 90 aube 84 neuer gk i ogolnie if sklad mocny ovr 87 ,gram ok kilkunastu spotkan wyniki masakra 80% porazki z druzynami ovr 78 max  i  po kilkuset slow wiadomo jakich postanowilem zminic sklad tzn. zbudowalem podobny sklad do tego ktorym gralem ale zwyklych kart bez if-ow i rezerwa braz i o to olsnienie graczy 10 spotkan 9 win ovr.moj z 87 na 80-82 i powiedzcie mi gdzie sens tej gry ,rok 2015 sie konczy a ktos wymysla taki bubel zamiast motywowac na chec posiadanie kart typu suarez ronaldo messi za ponad 1kk zeby robili roznice to wystarczy miec byle jakiego grajka co robi to samo co topowe karty .Ogolnie patrzac na jakie kolwiek gry to powinno dzialac to odwrotnie ale co tam fifa postanowila cofnac sie w rozwoju totalna katastrofa , i wina tez lezy po stronie nas graczy bo gdyby sie skonczyly profity z FP i z paczek za np. 100k czy 50 moze by poszli po rozum do glowy ze cos tu nie halo ale tego raczej juz sie nie mozemy spodziewac bo EA juz zarobilo na tej edycji tyle ze maja to gdzies i juz mysla jak wyciu..c na  edycji nastepnej , niechce konczyc grac bo to nie o to chodzi , i kolejna rzecz zaniedlugo toty i po co te TOTY jak to i tak nic nie zmieni czy jest gracz ovr 96 czy 76 . Musialem to napisac chodz sie powstrzymywalem to juz nie moglem wytrzymac :down:  :down:  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zagram w pierwszej lidze sezon z brązowa ławka składem który mi tu wkleisz i sprawdze ta teorię, jak masz rację to przyznam Ci ją tu, ok ? Dawaj skład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam o coś co mnie zastanawia. Czy koś gra na dwa trzy konta oprócz swojego podstawowego i idzie mu lepiej niż na tym koncie co ma np. od paru edycji.

Ja w poprzedniej fifie kupiłem tanio konto z 3mln gdzie kupiłem grubą bbva, ney, suarez, bale i przyjaciele. Od 10 do 5 ligii nie przegralem meczu. Na tym koncie wygralem 1 ligę 3x. Na głównym w 1 lidze byłem ale szybko spadłem. Finalnie rozbijalem się pomiędzy 3 a 2 liga. Dodam, że na tym kupnym trafiłem tots czy tam toty krosa, bolasie, gradela, garaya i Martineza a na podstawowym jakieś ciecie za max 100k..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak zmieniłem CRa na Neymara tif to zleciałem chyba do 7-8ligi haha. Z tymi składami za kilka baniek to sam nie wiem. Rywale tez marnowali setki obijając słupki, a nie trafiłem na skład, ktory miał wyższy ovr od mojego.

No chyba, ze jest jakis system Elo powiązany z origin. :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany wymieniłem wczoraj połowę swojego składu ligue1 na IF'y i SIF'y i co?

I gra mi się duuużo lepiej :biggrin: 

Odkryłem też perełkę http://www.futbin.com/16/player/33901/aurier

Ten gość strzelił dla mnie już 3 gole po indywidualnych akcjach zakończonych lutą zza pola karnego.

Jedyny minus to, że 'czasami' zapomina na jakiej gra pozycji :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×