Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W bf nie ma takiego czegos jak momentum i w innych grach tez sie z tym nie spotkalem jedynie fifa ma to gowno.....

 

Zagrajcie sobie kiedys klanowke i zobaczycie 100 na 100 ogarnieci wygraja ze slabszymi a tu co?

Edytowane przez Pirat_x
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeś dorzucil do pieca, ty tak serio? Cheat na cheacie.

Skonczmy ten temat bo odbiegamy od meritum tego forum.

 

Jeśli mogę. Jestem leszcz, ale na swoim umiejętnościach widzę, że po ostatnim patchu jest o wiele lepiej. Trzeba ruszyć głową, aby zrobić fajną akcję. Ta gra zawsze będzie miała patologiczne momenty, ale bez przesady. Czytając niektórych mam wrażenie, że woleli grę w stylu kick and rush. Laga i wio. Auba, bądź inny struś mknął na bramkę. A jak już pace nie odgrywa takie roli, a rywal potrafi obronić się przed dryblingiem, to nagle gra jest fuuuuu.

 

Domanu z tego co tu pisał fenix nabijał staty offline + grywał puchary gdzie poziom jest niziutki :P

Czyli co? Jest leszcz? Statsy statsami, ale nie odbierajmy mu umiejętności. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie jest jeszcze szansa w tym roku dorwać Aguero za max 160k na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmontowałem sobie wczoraj team za 80k...

Czy widzę różnicę w rozprowadzaniu piłki przez Bandera za 850 coins, a Keane za 500K - nie.

Czy widzę różnicę między drugim Banderem za 900 coins, a Pogbą - nie.

Czy widzę różnicę w obronie za grosze, a tą za 500K - nie.

Czy widzę różnicę miedzy OVR 87, a 82 - tak, widzę i to wielką...

-Przeciwnicy z mojego przedziału

-Bramki wchodzą bez problemu

-Nie tracę bramek, bo gość odda strzał

 

I w zasadzie to jest podsumowanie moje tej gry...

To nie jest normalne.

 

Jak będzie mi się chciało to Wam zamieszczę składankę z weekendu... Obronionych strzałów, pudeł, i plag egipskich...

W tej grze nie opłaca się budować dream teamu... Po prostu im lepiej na papierze tym gorzej w grze.

 

I nie będę się kłócił, obstawał przy swoim zdaniu, jak ktoś ma inne...

Ja wiem co widzę, wiem co się działo w ostatnich dwóch tygodniach, a od wczoraj wiem co się dzieje, jak sobie złożyłem zwykłą drużynę i dałem brązowe karty na ławkę... I w zasadzie mam dość robienia z siebie idioty przez EA.

Mam 4 000 000 na koncie... Tylko co z tego... TOTY? Po co... By mnie gość zwykłym Bolase na LF z 7CHM upokarzał, bo gra mu pozwala na to, by ten murzyn grał lepiej niż Ronaldo i nie mówię o skillu tylko o tym, że ta gra daje możliwości komuś, kto dostał grę 3 dni wcześniej, wygrywać bez problemu z ludźmi, którzy grają w nią od lat... I mają teoretycznie drużynę na ligę mistrzów...

Ja już wczoraj napisałem co się działo w weekend...

Ile bym nie strzelił, gość zaczynał od środka i nagle wszyscy moi zawodnicy zachowywali się jakby im podstawili autokar leśnych ssaków, które stały przy linii i wołały - szybko, bo jest nas 10, jeden będzie musiał wrócić do żony...

Irytacja moja wczoraj osiągnęła apogeum...

Prócz gier z promowanymi nowymi w FUT, wczoraj grałem tylko i wyłącznie z pierwszą ligą i drugą... Do momentu zmienienia drużyny...

Dlatego się pytam - czy to jest sprawiedliwe?

Czy inna gra on-line oferuje takie numery?

Grałem w różne FPSy, sportowe gry, itd. 

Zawsze z czasem piąłem się wyżej i czułem się lepszy...

W FUT gram 3 lata... A czuje się często jakbym tą grę odpalił 10 minut wcześniej i nie miał pojęcia do czego służą poszczególne przyciski.

I serio, na jakiś czas daje sobie z nią spokój, bo szkoda mi nerwów. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmontowałem sobie wczoraj team za 80k...

Czy widzę różnicę w rozprowadzaniu piłki przez Bandera za 850 coins, a Keane za 500K - nie.

Czy widzę różnicę między drugim Banderem za 900 coins, a Pogbą - nie.

 

 

Bender i jego brat Bender. Bandera to był taki skur... z Ukrainy, co Polaków mordował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM mam takie same odczucia. Dużo lepiej mi się grało kiedy miałem ogórków za grosze niż składy składane z głową i za większą kasę. Tak samo jak gram z kimś mecz. Kiedy widzę mega pakę dużo droższą od mojej nie martwię się o nic i przeważnie wygrywam. Wystarczy że kolejny wpadnie z drużyną złożoną z 75-80 ov i mam kłopoty. Nagle moi obrońcy zachowują się jak we mgle, a bramkarz zapomniał ubrać szkieł kontaktowych.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupowac te cienie, myśliwych itp czy lepiej grac na podstawowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bender i jego brat Bender. Bandera to był taki skur... z Ukrainy, co Polaków mordował. 

 

Serio? 

Bart bez takich uwag proszę...

Dobrze wiem co to "Bandera", po prostu pomyliłem e z a. 

MaxyM mam takie same odczucia. Dużo lepiej mi się grało kiedy miałem ogórków za grosze niż składy składane z głową i za większą kasę. Tak samo jak gram z kimś mecz. Kiedy widzę mega pakę dużo droższą od mojej nie martwię się o nic i przeważnie wygrywam. Wystarczy że kolejny wpadnie z drużyną złożoną z 75-80 ov i mam kłopoty. Nagle moi obrońcy zachowują się jak we mgle, a bramkarz zapomniał ubrać szkieł kontaktowych.

 

Wczoraj grałem z gościem - December 2015...

Gość w obronie dramat - do 20 minuty 3:0...

I zaczyna się... Strzał z 1/2 połowy 3:1... Strzał z linii bocznej, z 0 kąta... 3:2... Bieg na pałę 3:3... Strzelam na 4:3... 45 minuta... Gość strzela w sprincie... 4:4.

W przerwie statystyka w strzałach 18 vs 3... 

Po przerwie bez problemu 5:4... Wolny, 5:5... I od tego momentu jego GK człowiek z kosmosu... 5 dobitek z metra i różnych pozycji wybronione, każdy strzał obroniony... Gość rajd mojżeszkowski  5:6... WSZEDŁEM DO BRAMKI 6:6 - Gość zaczyna od środka... 6:7...

Pytania jakieś? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrzędzicie jak baby przed okresem, odstawcie pady i walnijcie se dobrego drinka. Serio jesteście takimi masochistami? Ktoś was zmusza do gry?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić Aguero jednak po jednym beznadziejnym meczu dzisiaj wystawiłem na sprzedaż to co lepsze u mnie w drużynie. Po sprzedaży wszystkiego będzie ok 200k. Teraz mam pytanie czy składać teraz bundes czy czekać na toty i na razie grać słabszym składem?

Takie coś bym chciał złożyć: http://www.futbin.com/16/squad/154967

da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedna jak nie jedyna edycja gdzie gowno składem nic się nie ugra i czuć wartość piłkarza na boisku.. Jak widać, nie wszyscy maja zdanie jak moje

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko. Jak kupie sobie konto z fifa pointsami z allegro, to dostaje od nich konto, na które musze sie zalogowac w PSN?

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko. Jak kupie sobie konto z fifa pointsami z allegro, to dostaje od nich konto, na które musze sie zalogowac w PSN?

Tak, ale zastanowił bym się nad tym bo drop i tak musisz przelać na main konto, huk wie czyja karta kredytową te pointsy kupione, jeszcze po jakimś czasie pójdzie ban i będzie lipa z klubu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko. Jak kupie sobie konto z fifa pointsami z allegro, to dostaje od nich konto, na które musze sie zalogowac w PSN?

Tak, pózniej zacznij odkładać na nowa konsole ;)

MaxyM, ale to ze Ty będziesz walił głowa w mur składem za kilka baniek jest norma i gracza z 3 letnim stażem Fut nie powinno to dziwić. Wałkowane to było juz przez wiele osob, możliwe ze kładzie sie wówczas większa uwagę na skuteczność. Niestety najcześciej widzi sie skrypty w postaci odbijającej sie piłki od poprzeczki czy słupka. I nie chodzi o złe wyczucie siły/kierunku tylko algorytmy sterujące tym syfem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech, bo widze ze 120 zł za 7850 pointsow. To wychodzi ponad 50 paczek do otwarcia...gość napisal, że konto na włanosc mozna uzywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym, pamietam ze kiedys Ci pisalem, ze przeplacasz za zawodnikow, ktorzy nie odmieniaja gry, lub nie pasuja do danej pozycji, to mowiles ze Tobie sie nimi dobrze gra. Mowiles tez, ze wolisz grac kołkami - taranami. Między takimi za 300k a za 10k nie ma zbyt duzej roznicy, więc w zasadzie nie dziwi mnie to, co teraz napisałeś.

Prosty przyklad - jak zbudowalem swoj dream team, to srednia zwyciestw mi skoczyla znaczaco. Jak wrzucilem do pomocy ludzi, ktorzy maja >83 passing, gra mi sie totalnie inaczej i lepiej. Dla mnie roznice sa kolosalne i nie zaluje coinow, ktore wydalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dotarłem do momentu, w których oba moje składy są niepoprawialne. Tzn. oczywiście mógłbym coś poprawić, ale najtańsze z potencjalnych wzmocnień to 70k. Biorąc pod uwagę, że na koncie mam 4k, a na liście nic, to samym graniem bym zbierał i zbierał. Tak wyglądają moje składy:

Włoski:

http://www.futbin.com/16/squad/154994

 

Angielski:

http://www.futbin.com/16/squad/155002

 

Może ktoś widzi więcej ode mnie i zaproponuje jednak jakąś zmianę?

Chciałem też skonsultować jeden chory pomysł. Dziś sobie pomyślałem, że z tego drugiego składu mógłbym zostawić de Bruyne, resztę sprzedać i kupić Aguero i garść ogórków. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech, bo widze ze 120 zł za 7850 pointsow. To wychodzi ponad 50 paczek do otwarcia...gość napisal, że konto na włanosc mozna uzywać...

Pewnie sprzedaje konta kupione za granica. Tam chodzi taka ilośc za 97zl.

No rożne sa sposoby. Był chyba glitch spamującymi paypala czy mastercard, kradzione dane ewentualnie dostęp do tanich zdrapek (które o dziwo po premierze 16 zniknęły:))

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mat w tym angielskim obroncow bym wywalil - dla mnie mega zajebiscie graja koscielny z kompanym. Rooneya bym za matica wsadzil a na napad dal wlasnie aguero albo diego coste. Zalezy jaki profil zawodnika wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie zaoszczedzilem sobie troche pieniedzy, bo chcialem zbudować sobie na szybko fajny skladzik, a tu dupa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie zaoszczedzilem sobie troche pieniedzy, bo chcialem zbudować sobie na szybko fajny skladzik, a tu dupa;/

Za granica każdy wątek na ten temat = oszustwo = ban na konsole. Ryzykujesz na własna odpowiedzialność :)

Imo lepiej dać zarobić EA, niz oszustowi :) Tak ma działać biznes FUT. Nie nakłaniam do otwierania paczek :p

Account Buying

Buying FIFA Ultimate Team “mule” accounts that are pre-loaded with illegitimate coins or FIFA Points from third-party websites will result in a permanent online ban from all EA games. As these accounts are created illegitimately by coin-sellers they are considered coin-seller accounts.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka po krótkiej przerwie, ja odpoczywałem od futa ze 2 tyg i wcale mi się nie chce wracać :) Kup sobie sprawdzone konto z coinsami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mat w tym angielskim obroncow bym wywalil - dla mnie mega zajebiscie graja koscielny z kompanym. Rooneya bym za matica wsadzil a na napad dal wlasnie aguero albo diego coste. Zalezy jaki profil zawodnika wolisz.

Mam zasadę, że na CM nie daję graczy z DEF <70, tak więc Rooney tam odpada. Diego Costą grałem i Roo jest lepszy. Aguero bym chciał, ale musiałbym sprzedać wszystkich poza KdB i nie wiem, czy jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×