Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Za granica każdy wątek na ten temat = oszustwo = ban na konsole. Ryzykujesz na własna odpowiedzialność :)

Imo lepiej dać zarobić EA, niz oszustowi :) Tak ma działać biznes FUT. Nie nakłaniam do otwierania paczek :P

Dali by tyle pointsow za te sama cene to bym sie nie zastanawial, a oni mi dadza 2200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wieczorem wrzucę na warsztat moje żabki i przemaluję im karty na coś takiego: http://www.futbin.com/16/squad/155094

Od dłuższego czasu gram tym składem tylko, ze w wersji NIF (zamiast ben Arfa mam Fekir'a).

Szczerze polecam, zarówno formacje jak i składzik.

 

edit. Nie wiem jakim cudem na bramce znalazł się Vader :biggrin:  W jego miejsce jest oczywiście Sirigu ;)


Panowie od XO, czy po nowej aktualizacji nie ma już możliwości wrzucania filmów na youtube?


A jako drugi zmontuję sobie coś takiego: http://www.futbin.com/16/squad/155136

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Max ja nie mówię, że nie wiesz. Po napisałem tak, aby jakiś inny niedouczony user nie zaczął Bandera na rynku ;) 

 

 

Kluivert poszedł pod młotek. Niech zarobi, potem wróci w TOTY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wszystko sprzedaje i do 11 stycznia przerwa od fut, w toty zmienie bundeslige bo trzeba mi świeżości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od XO, czy po nowej aktualizacji nie ma już możliwości wrzucania filmów na youtube?

Wszystko działa normalnie.

W czym konkretnie jest problem?

 

Żeby nie było off top, to ja sobie z nudów wczoraj przed snem wyklikałem Aguero za 147k.

Rano poszedł sobie za 165k :P

Taki tam szybki zarobeczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wszystko sprzedaje i do 11 stycznia przerwa od fut, w toty zmienie bundeslige bo trzeba mi świeżości :)

Zwykłe sezony nadchodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe sezony nadchodzą?

Mam dwa składy kapiszonów, to gdzieś tam puchary pogram jak mnie głód złapie :P ale mam kilka innych gier do ogrania - zobaczymy co z tego wyjdzie ;D

 

Zrobię chyba przy krasz markecie toty Hazard Costa IF Willian atak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w porównaniu do dnia wczorajszego dziś ceny poszły troszkę w dół. Czas zredukować cenę Kluiverta, bo lepiej go sprzedać z minimalnym zyskiem i odkupić taniej, niż utknąć z nim... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka prośba. Moglibyście doradzić jak wzmocnić lewą stronę ataku? Tak w granicach 20-30k bo w Bundeslidze niestety skrzydła są wyjątkowo drogę. Może się uda jakąś hybrydę zrobić.

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=bZO46tobnL7do:FFA16PS4

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć skład na jakiś futbin lub futhead. Szybciej ktoś Ci pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedna jak nie jedyna edycja gdzie gowno składem nic się nie ugra i czuć wartość piłkarza na boisku.. Jak widać, nie wszyscy maja zdanie jak moje

Zgadzam się w 100%.

 

Maxym, pamietam ze kiedys Ci pisalem, ze przeplacasz za zawodnikow, ktorzy nie odmieniaja gry, lub nie pasuja do danej pozycji, to mowiles ze Tobie sie nimi dobrze gra. Mowiles tez, ze wolisz grac kołkami - taranami. Między takimi za 300k a za 10k nie ma zbyt duzej roznicy, więc w zasadzie nie dziwi mnie to, co teraz napisałeś. Prosty przyklad - jak zbudowalem swoj dream team, to srednia zwyciestw mi skoczyla znaczaco. Jak wrzucilem do pomocy ludzi, ktorzy maja >83 passing, gra mi sie totalnie inaczej i lepiej. Dla mnie roznice sa kolosalne i nie zaluje coinow, ktore wydalem.

Ja w ogóle unikam graczy z passingiem < 83 na każdej pozycji poza obroną. A wybierając obrońców zwracam uwagę też na pssing. Ludzie grają jakimś serie a, gdzie połowa teamu ma passing < 80 i kreatywność na poziomie słupka bramki i się dziwią, że piłkarze nie potrafią składnej akcji zagrać. Jak się wsadzi do teamu Iniestę to piłka od razu zaczyna "chodzić" w  okolicy miejsca gdzie on operuje.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam SIF Konoplyanke,duża różnica względem NIF-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie odczułem żadnej róznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie odczułem żadnej róznicy :)

+8 strength dla mnie robi różnice, niesamowicie się przepycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem nim tylko 10 meczy, ale bilans miał gorszy niż NIF. Może przy moim stylu gry robi to za małą róznicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem z szybkim odbiorem piłki jaka kombinacja przycisków bo straszny mam z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz hit, skorzystałem z tej promocji na psn i kupiłem edycję superdeluxe z 8k points, a wersję box wystawiłem na allegro, ale trochę inną, bo wydrukowałem sobie okładkę realu i dla beki wrzuciłem na 3 dni na aukcję kup teraz, po 5 godzinach, no nie wierzę:

30vowfk.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie troche wydymanie kogos, gra otworzona w celu sprawdzenia :biggrin:
ale jak widac janusze lykaja, a pozniej zobaczy ze to tylko wydruk i bedzie o ku%$^ przeplacilem ponad stowke!

to moze wydrukuje logo barcy i dzieciarnia za 3 setki kupi ^^

edycje super deluxe normalnie na swoim koncie mozesz odpalic? nic nie koliduje? bo to w sumie nie jest glupi pomysl aby sprzedac pudlo i kupic cyfraka bo cenowo wyjdzie podobnie a fp do wydania jest calkiem sporo

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym koncie co kupisz fifke Ci doliczy 8k z automatu. Ja miałem uruchomione paczki na nim i nie krzyczy nic .

Dobra a teraz hit, skorzystałem z tej promocji na psn i kupiłem edycję superdeluxe z 8k points, a wersję box wystawiłem na allegro, ale trochę inną, bo wydrukowałem sobie okładkę realu i dla beki wrzuciłem na 3 dni na aukcję kup teraz, po 5 godzinach, no nie wierzę:

30vowfk.jpg

Nie mogę hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było to tę grę dostałem jako prezent, tylko okładkę przełożyłem ze swojej pierwszej wersji sprzed pół roku :P czyli teraz mam jeszcze jedna kopie do sprzedania box i zastanawiam się czy nie optlić jak tej :P bilans: + 110 zl i 8k points na totsy gratis, takie deale lubię :)

SkibaPl, bez problemu. Usuwasz fife z dysku, kupujesz w psn, ściągasz (najlepiej w dzień bo wieczorem i w nocy serwery zapchane), i od razu na głównym koncie 8k pointsów. Wiem ze dla krezusów szkoda fatygi, ale ja nie mam czasu na handlowanie, wiec taka okazja jest niecodzienna. Za wysyłkę gry box mam cztery paczki po 100k na które musiałbym grać kilkadziesiąt godzin.

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka gatunku "kto kombinuje ten żyje" %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest i kolejna porcja moich farfocli :biggrin:

Właśnie dlatego przestałem grać w tą grę..człowiek się stara, kombinuje składne akcje a na koniec i tak jakiś gościu będzie zbiegał Ci ze skrzydła do środka na pełnym sprincie i tak do usranej śmierci będzie próbował aż właduje Ci ze trzy bramki i wygra 3-2..wiecie jak jest, człowiek będzie się bronił ale w końcu i tak za 5 razem się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mat, masz już battlefront?!

Nie, jeszcze nie. Kupiłem 23, sklep wysłał w Wigilię więc dziś powinno dojść.

W nocy sprzedałem sif Zoumę za maksa, tzn. za 55k. Teraz się zastanawiam, czy odkupić go za ~40k, czy kupić kogoś za kilka, a resztę przeznaczyć na ponowne testy Sancheza.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×