Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W Battlefielda 3 z premka przegralem ponad 1,3k godzin. Wszystko już było automatyczne, kolejne fps na PC mnie nie ruszamy. Battlefield 4 znudził mi się po 3 tygodniach a hardline w ogóle nie podszedł. za to battlefronta katuje kiedy tylko mogę, zupełna nowość, jakbym pierwszy raz grał w tego typu gry. Już myślę nad jakimś cod jak bardziej ogarnę. Za to ta FIFA to najgorzej wydane 200 zika od 3 lat. Co miałem to wygralem i podziekowalem, szkoda mi nerwów i czasu.

Mam takie samo zdanie odnośnie fifki. W poprzednie edycje ciągnąłem, jak głupi. Tutaj mam zdecydowanie mniejsza ilośc rozegranych meczy. A jak gram, to wychodzi ze mnie szatan ^^. Co do fpsow na padzie. Hm.. Wystarczy spojrzeć na ilośc streamow z fify, a cod - bezpośrednio z konsoli. Fifa stoi na poziomie Minecrafta i grają w nią głownie osoby uzależnione od Fut, ewentualnie gracze, którzy w kolekcji maja 3 gry na krzyż :)

W czasach ps3 (+ ps2 i bfmc) dość długo prowadziłem klan (6 lat) i ciąsnąłem tylko w fpsy. Wówczas nie było nic lepszego, niz rywalizacja z zespołami zza granicy. Na fife to ja nawet nie spoglądałem :) Niestety w miarę nowych tytułów było coraz wiecej banow na sprzęt i rożne popierdułki dodawane do fpsow, które w takich rozgrywkach głownie przeszkadzały i były ukierunkowane w stronę łatwych fragow. Popsuli FPSY, aby przyciągnąć większa ilośc dzieciaków :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w BF i uważam sie

za zajebistego gracza

Wydaje mi sie,ze tak jak w fife tak i w fps podstawa to trening. Mozna wymiatać całkiem fajnie,jak mnie fifa wku...,siadam do BF i odrazu wraca humor.

Wracając do tematu-ktos tu chwalił skład turecki,mozna prosić o dane

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefront czy Battlefield? Bo jak ktoś tu gra w Star Wars to chętnie polamie z nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja z tym fps, sam teraz katuje Coda i to nie to samo co z myszą i klawiaturą. Battlefront zupełnie mi nie podszedł.

Kto na LB z Bpl najlepszy?

Tylko Baines, nie słuchaj innych podpowiedzi!

@ Van der Fck ja kupiłem Battlefronta, czekam aż płytka przyjdzie i z chęcią pogram.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę się upierał że Bains jest najlepszym Lb w blp :P na pewno ma więcej pace niż na karcie fajnie się podłącza pod akcje no i ma
Crosser - Early Crosser - wczesne dośrodkowanie, bardzo fajne u LB i RB. Można wcześnie wrzucić piłkę, takie dośrodkowanie jest bardzo efektowne (cytuje Akwu87)
A tu jego staty co więcej chcieć od bocznego obrońcy :)
84 Shot Power :P
75 Long Shots
90 Penalties :P
75 Positioning
85 Balance :yes:
80 Reactions
76 Ball control
77 Dribbling
82 Defending :yes:
80 Interceptions
83 Marking
84 Standing Tackle
84 Sliding Tackle
75 Agility
85 Balance :yes:
80 Reactions
76 Ball control
77 Dribbling
82 Defending
80 Interceptions
86 Stamina :yes:
83 Marking
84 Standing Tackle
84 Sliding Tackle
81 Curve
81 Passing
76 Vision
91 Crossing :yes:
82 FK Accuracy :P
81 Short Passing
Dla mnie najlepszy lb w blp

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bainsa zawsze zauważam jak przeciwnik go ma, wyróżniający się gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa to nic innego jak loteria mozesz byc lepszy i przegrasz bo gra nie da ci wygrac to najgorsze co moze byc dla ambitnego gracza,poczucie oszukania przez gre,nie przez przeciwnika a przez sama gre jakies ambitne granie w ta gre mija sie z celem.Co do BF tam masz skilla jestes lepszy masz kd 5-6 lub wiecej i nobow tepisz seriami a tu?Nie ma znaczenia czy na padzie czy na myszce.....

 

Wole pograc w Bf gdzie nigdy nie poczulem sie ojebany przez gre niz w to smieszne g....z momentum

 

Sama gra jest dobra ale ten system jest zjeb...i promuje arcade

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ile razy w bfa czy coda trafia się zalosna akcja, lag kompensejszon i inne syfy - to nie czasy csa1.6 gdzie skill był nr1.

Ps. Te czasy nie wrócą :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi lagami, w każdej grze występują więc to żadne kryterium porównawcze. Bo FIFA na lagach to już jest turbo mega apogeum gówna shitu i kloaki do kwadratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ile razy w bfa czy coda trafia się zalosna akcja, lag kompensejszon i inne syfy - to nie czasy csa1.6 gdzie skill był nr1.

Ps. Te czasy nie wrócą :P

Czasy skilla to były czasu Quake 3, gdzie zdobycie fraga na lepszym od siebie graczu jest bardzo trudne, a wygranie niemożliwe. W CS 1.6 już było to bardziej wyrównane, ale oczywiście bardzo daleko od dowolnej gry współczesnej, gdzie wszystko jest zrobine tak, zeby każdy gracz miał jakieś sukcesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi lagami, w każdej grze występują więc to żadne kryterium porównawcze. Bo FIFA na lagach to już jest turbo mega apogeum gówna shitu i kloaki do kwadratu

W fpsach są specyficzne lagi hehe nie odczuwasz ich , a one są np. Przeciwnik widzi Cię wcześniej niż miales go na swojej kamerze. O tak to są idealne kryteria :) cod, Bf , FIFA, jeden rak :)

To nie CS i quake, w csie słuch się bardzo liczył, ale bez skilla nie postrzelales z kalasza czy AWP, gdzie w każdym współczesnym FPS quick skolpy to norma, nie trza skilla :))

W q3 byłem ciniutki, ale fakt tam jak ktoś rocketlanczera opanował to ziemi nawet się nie dotykalo, dwie rakiety i do piachu

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna bzdura, najlepsi z definicji są najlepsi i gorszych trzaskaja po lbach. Jestem lepszy to gra na być neutralna bym cię mógł w spokoju zmasakrowac a nie walczyć w nierównej walce 2na1 (przeciwnik i gra na mnie). Jak jesteś słaby to spedz tyle czasu co ja i bądź równie dobry lub lepszy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z codem jak i Bf oraz z FIFA nie mam problemów bo w fpsach KD koło 2.0 a w fifie że 2.5 hehe stwierdzam tylko jak to widzę :) gry gdzie skill był nr1 odeszły i nie wrócą

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna bzdura, najlepsi z definicji są najlepsi i gorszych trzaskaja po lbach. Jestem lepszy to gra na być neutralna bym cię mógł w spokoju zmasakrowac a nie walczyć w nierównej walce 2na1 (przeciwnik i gra na mnie). Jak jesteś słaby to spedz tyle czasu co ja i bądź równie dobry lub lepszy

Van der ty chyba masz przerost ambicji. Gry to zabawa, nie ma rzeczy sprawiedliwych. Zawsze się znajdzie coś na co będziesz mógł zwalić swoją porażkę, tutaj gejmplej, w realu sędziowie albo bo wiało za mocno.

Zgadzam się z Piachem, gry gdzie faktyczny skill się liczył brak

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może. Bez tego bym nie osiągnął nic. Jak coś robisz b to rób to najlepiej albo nie rób wcale. Jestem lepszy to tluke po lbach, jestem gorszy to w łeb dostaje. Nie lubię być ruchany, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś target był inny, teraz to dzieci, a który z dzieciaków grał by w takiego q3 gdzie na dm17 jak ktoś railem i RL operował jak pro i miał perfekcyjny tajming na zbroję i quada mógł by tylko ginąć?

Teraz dzieciaki napędzają sprzedaż

To tylko gry, gram 20 lat i nic nie osiagnalem bo robię to dla zabawy :p

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może. Bez tego bym nie osiągnął nic. Jak coś robisz b to rób to najlepiej albo nie rób wcale. Jestem lepszy to tluke po lbach, jestem gorszy to w łeb dostaje. Nie lubię być ruchany, ot co.

A ja uwazasz że jak coś robisz to nie na maxa tylko tak żebyś był ty zadowolony i efekty były, twoje podejście szybko może kierować do frustracji. A w grach to przede wszystkim warto się tym kierować bo to nie walka o przetrwanie . Teraz jesteś sfrustrowany i w ostatnich swoich 20 postach piszesz tylko jaka ta gra zła i powtarzasz w kółko to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty środek. Staram się wybierać optymalnie. Pisze, że ta gra jest dupiata gdyż... Jest dupiata. Simple as fck. Musiałem ta 1 ligę wygrać bo teraz mogę W spokoju marudzić i nikt mi nie rzuci tekstem " marudzisz bo nie umiesz grać ". W poprzednie edycje grałem i nie marudzilem, ale w tą się po prostu nie da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty środek. Staram się wybierać optymalnie. Pisze, że ta gra jest dupiata gdyż... Jest dupiata. Simple as fck. Musiałem ta 1 ligę wygrać bo teraz mogę W spokoju marudzić i nikt mi nie rzuci tekstem " marudzisz bo nie umiesz grać ". W poprzednie edycje grałem i nie marudzilem, ale w tą się po prostu nie da..

No marudzisz. Na te teorie jest zawsze jeden niesmiertelny argument - ludzie ze statsami 100;10.

K.O.

mi sporo czasu zajelo, by zaczac grac SREDNIO. Ale to tez uzaleznione jest od skladu. Teraz sie nie dziwie, ze taki jukez ma 100:10 wklepane na poczatku. Jak ja ludzi szturmowalem takim dzeko a on hero aguero, to o czym my mowimy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta fifa rucha każdego. Wejdźcie sobie na streamy fify lub cod. Ci pierwsi siedzą czerwoni przed kamera i rzucają łacina. Ci drudzy tylko rzucają łaciną, ale wszystko odbywa sie w znacznie luźniejszej atmosferze. Co ma powiedzieć gracz, który jest średni i mimo swoich chęci przegrywa z momentum, czy innym ciulostwem. W fpsach wie, ze jest cienki i musi poćwiczyć. Ćwiczenia przynoszą rezultat, a tutaj? No pobiega w tej pierwszej lidze, ale i tak jest dymany :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No marudzisz. Na te teorie jest zawsze jeden niesmiertelny argument - ludzie ze statsami 100;10.

K.O.

mi sporo czasu zajelo, by zaczac grac SREDNIO. Ale to tez uzaleznione jest od skladu. Teraz sie nie dziwie, ze taki jukez ma 100:10 wklepane na poczatku. Jak ja ludzi szturmowalem takim dzeko a on hero aguero, to o czym my mowimy ;p

Jak domannu? Zboostowane statsy? Nie popadajmy w skrajności. Myślisz, że jesteś szybki? Na świecie są ludzie którzy biegają 100m poniżej 10sek. KO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta fifa rucha każdego. Wejdźcie sobie na streamy fify lub cod. Ci pierwsi siedzą czerwoni przed kamera i rzucają łacina. Ci drudzy tylko rzucają łaciną, ale wszystko odbywa sie w znacznie luźniejszej atmosferze. Co ma powiedzieć gracz, który jest średni i mimo swoich chęci przegrywa z momentum, czy innym ciulostwem. W fpsach wie, ze jest cienki i musi poćwiczyć. Ćwiczenia przynoszą rezultat, a tutaj? No pobiega w tej pierwszej lidze, ale i tak jest dymany :)

Żeś dorzucil do pieca, ty tak serio? Cheat na cheacie.

Skonczmy ten temat bo odbiegamy od meritum tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak domannu? Zboostowane statsy? Nie popadajmy w skrajności. Myślisz, że jesteś szybki? Na świecie są ludzie którzy biegają 100m poniżej 10sek. KO

Nie wiem kto to domannu ani o jakie boosty chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak domannu? Zboostowane statsy? Nie popadajmy w skrajności. Myślisz, że jesteś szybki? Na świecie są ludzie którzy biegają 100m poniżej 10sek. KO

Domanu z tego co tu pisał fenix nabijał staty offline + grywał puchary gdzie poziom jest niziutki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×