Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Vela najtanszy, pozniej if carasco a pozniej Bale. U mnie bangoura tez dawal rade. Messiego nie testowalem jeszcze

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

 

Myślałem o Carrasco, ale jak patrzyłem na statsy jego karty to praktycznie u każdego strzela bramkę co trzeci mecz ;) Na Bale mnie nie stać niestety.

Messi...kot.Zmienil bym jeszcze mathieu na pepe.Bale tez bardzo stabilny i ciezko mu pilke zabrac.

 

Mathieu co czyści z bańki i wślizgami to historia, zostaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymien Kryche ifa na zwyklego jak juz chcesz go miec choc ja polecam przy tej taktyce Pereza za grosze i już jest na Bale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathieu nie zmieniaj, świetny obrońca. Ja bym sprzedał IF Krychowiaka, dołożył te monety i kupił Bale. Ta karta robi różnicę. A w ogóle to możesz zrobić coś jeszcze lepszego, opchnać Benzemę za 200k (który ma, wprawdzie małe, ale jednak, szansę na SIF) i kupić Suareza, który jest tak dobry, że trudno to opisać :) Każdy kto grał tą kartą z tego forum pisał o nim tylko bardzo dobrze. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Lewy latał za 480k a dzisiaj kupiłem typa za 410 k...,nie rozumiem takiego spadku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Za parę dni toty będzie latał poniżej 400k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, czarna Kryśka poszła i przyszedł Bale. Zaraz zaczynam zabawę ;) BTW, czy w UT oprócz wytycznych dla piłkarzy da się jakoś standardowo ustawić suwaki, czy trzeba przed każdym meczem to robić, bo za cholerę nie mogę znaleźć?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawisz przed meczem czy offline czy online suwaki to zostaną aż do w wylogowania się z ut

Wytyczne tak samo tylko nie do wylogowania a pierwszej zmiany formacji ma inną

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy przecież benzema ma sifa 88 i to najlepszy napastnik jakim grałem w bbva, jest sporo lepszy od ifa a kosztuje około 190 k. W parze z nifem suareza to benzema sif jest gwiazdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,ktos tu podawał linka do fajnej stronki z darmowymi e-mail. Mozna jeszcze raz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,ktos tu podawał linka do fajnej stronki z darmowymi e-mail. Mozna jeszcze raz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mailnesia.com

 

 

 

 

Daj znać jak będziesz mógł założyć więcej niż 10 kont :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, lecą na galę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ich z okna widziałem i Ronaldo za nimi biegł i krzyczał chłopaki poczekajcie!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo kiedy zimowe upgrady sie szykują?

Pewnie jak zawsze w lutym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wygrać 1. ligę, 2x z rzędu czy jestem pierwszy? :bunny:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wygrać 1. ligę, 2x z rzędu czy jestem pierwszy? :bunny:

Ja staram się ale mi nie idzie, pokaż skład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek wbilem na kanał junajteda, Jezu jaki rozgotowany makaran :p jest ktoś z charyzma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam napiszę o Neymarze 91...

Ta karta jest zaprzeczeniem tego co lubię u piłkarzy w FUT - jak i w realu. 

1. Słaby jak nutria

2. Samochody, restauracje i dyskretny chłód

Kupiłem sobie na okazji jego kartę za 750K (XO) i myślę, podskoczy to opchnę...

Wstawiłem go na LF/RF (10 meczy 6CHM, później 7)... I sobie grałem...

Cena jego w pewnym momencie wzrosła tak, że spokojnie mogłem go ze 150K zysku sprzedać... Ale nie sprzedałem i nie sprzedam...

Ta karta jest po prostu mega kozacka...

Wyjście na pozycje, drybling, strzał, szybkość, podania... No cud, miód i maliny... Neymar zostaje.

 

Bale 88 - Kurna, chcę 89! Wchodzi w pole karne jak w masło i do tego ma takie walnięcie, że bramkarze nie reagują.

 

Aubełamaga 84... Sprzedałem z zyskiem ale będę się czaił na niego podczas TOTY... To samo co Bale, tylko SC... I jak się rozpędzi, to koniec świata dla obrony przeciwnika.

 

Lahm CDM - hmm, zaprzeczenie mojej teorii - ta karta jest GENIALNA! GENIALNA! Ile on daje w obronie ale ile on daje w ataku... Zdania chyba nie zmienię, chyba że wyrwę tanio jakąś legendę pokroju V., Lahm - Vidal i długo, długo nic. 

 

Suarez 92 na CAM... 25 meczy, 26 bramek, 20 asyst. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym Ty od premiery fify chyba miałeś juz z 10 kart, których nie sprzedasz i nie oddasz :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze składy przekonałem się do handlu na małą skalę. .. bo dotychczas to co zarobiłem z gry pakowalem w skład i drafty....

Może mi ktoś powiedzieć tu lub priv po ile Rare kontakty powinny lecieć by się sukcesywnie sprzedawały? ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym Ty od premiery fify chyba miałeś juz z 10 kart, których nie sprzedasz i nie oddasz :)

 

Ta, zawsze tak gadam... A później coś zmienię i mi nie pasuje połączenie, czy ktoś zaczyna grać lepiej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze składy przekonałem się do handlu na małą skalę. .. bo dotychczas to co zarobiłem z gry pakowalem w skład i drafty....

Może mi ktoś powiedzieć tu lub priv po ile Rare kontakty powinny lecieć by się sukcesywnie sprzedawały? ..

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Musisz zobaczyć jak wygląda rynek w danej chwili i do sytuacji dostosować cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA/FIFPro World XI 2015: Buffon; Alves, Chiellini, Ramos, Marcelo; Iniesta, James, Pogba; Cristiano, Messi i Neymar.

 

Na 90% taki będzie TOTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem i kupiłem przed chwilą IF Neuera za 350K... LOL, a parę dni temu powyżej 550K latał, a tydzień temu powyżej 600K. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×