Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem toty alves 500k. Neuer 700k i Marcelo 400k. Postaram się w nocy ich z zyskiem sprzedać.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

 

 

Ale ty Maxym jesteś gorąca głowa juz tyle razy ci pisaliśmy że nie kupuje się kart zaraz po wyjściu, daj znać czy udało się coś sprzedać z zyskiem, trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, milion razy sie mówiło ze z paczek nic sie nie dostaje a jednak dalej mamy pierdyliardy postów typu "wywalilem tyle fp/coinsów a i tak nic nie dostalem"

Ludzie.... prawdopodobieństwo ze w paczkach traficie kogos sensownego jest takie same jak wygrana w totolotka, Lebiej zbierac kase i kupic tego kogo chcecie niz piusac po raz 173573946ty ze znowu nic z paczek mi nie wypadło :down:

 

Maxym Ciebie ten post nie dotyczy boś ty ewenement z dropem zza oceanu :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już miałem możliwość zagrania przeciwko Manu z TOTY i 7 sam na sam myknal jak dzikus. W ostatniej minucie wrzuta z dupki i gol Messiego z głowy z 11 metrów. Te główki są po tym paczu jakieś podkręcone na maksa bo 80% wpada

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te 8k fp za pół darmo więc muszę je na coś wydać. Chciałem napisać co trafiłem, ale musiała mi umknąć zasada, że o dropie można pisać tylko jeśli jest spektakularny. Sorry, ale widziałem w tym wątku większe offtopy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te 8k fp za pół darmo więc muszę je na coś wydać. Chciałem napisać co trafiłem, ale musiała mi umknąć zasada, że o dropie można pisać tylko jeśli jest spektakularny. Sorry, ale widziałem w tym wątku większe offtopy

i

I całe 8k wywaliłeś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :D pisałem wcześniej, kupiłem tylko dwie paczki za łącznie 700 fp, resztę kiszę na weekend.

Z 24 graczy z tych paczek 23 poszło na qs, a ten ostatni to if Defoe. Z jednej strony fajnie, pierwszy if wydropiony, z drugiej czemu taki słaby? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to raczej nie ma co zmieniać tylko grać i ewentualne jak

znajdzie się kaska wymienić Daglasa na Lysego oraz Gotze za Lahma

 

Dziękówa, kładę dzisiaj córkę spać o 18 w takim razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa, kładę dzisiaj córkę spać o 18 w takim razie ;)

Naldo za Matsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oczywiście jak zawsze zostawiam skład i teraz zadaje sobie pytanie ile na tych moich gwiazdach będę w plecy.

905119336445dc278c7de665368a136a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crashu może nie ma, ale skład zbudowany za niecałe 1.5kk. Zostało kilka tysięcy. Pierwsze wyniki po długiej przerwie 2:0, 3:0 i 8:0 (koleś po 4:0 zaczął jakieś cuda bramkarzem wyczyniać). Weah i Aubameyang to rzeźnicy. Vidal i Boateng dominują w środku. Teveza tez nie trzeba przedstawiać. W zasadzie skład bez słabych punktów. Na razie tylko Deco trochę schowany, ale cały show kradną napastnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem co się dzieje i sprzedałem trio TOTY - zarobiłem na nich 4 000. LOL. 

Dobrze, że nie w plecy... 

 

Fajne składy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem co się dzieje i sprzedałem trio TOTY - zarobiłem na nich 4 000. LOL. 

Dobrze, że nie w plecy... 

 

Fajne składy...

 

Kupuj legendy jak na XO grasz, a nie jakieś TOTY ;). Nie wiem jak Twoje monety w grze, ale podejrzewam, że jakiś full legend skład mógłbyś elegancki złożyć i w końcu byśmy meczyk zagrali ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde byłbym ~100 dolcow do przodu, gdybym dzisiaj wszystko sprzedał. No nic jadę po X1 ^^

A tak na serio, MaxyM pamietam jak rok temu pisałeś pod koniec toty, ze trzeba zapamietać tamten okres na przyszłość. Ceny w ostatni dzień tak spadły, ze większoś z nas potraciła wówczas sporo mamony :) mówiłeś, żeby tego nie powtórzyć na przyszły rok ;)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde byłbym ~100 dolcow do przodu, gdybym dzisiaj wszystko sprzedał. No nic jadę po X1 ^^

A tak na serio, MaxyM pamietam jak rok temu pisałeś pod koniec toty, ze trzeba zapamietać tamten okres na przyszłość. Ceny w ostatni dzień tak spadły, ze większoś z nas potraciła wówczas sporo mamony :) mówiłeś, żeby tego nie powtórzyć na przyszły rok ;)

 

Wiem, jestem debilem... Sam się wczoraj z siebie śmiałem, jak wstawiałem ich ponownie na listy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde byłbym ~100 dolcow do przodu, gdybym dzisiaj wszystko sprzedał. No nic jadę po X1 ^^

 

Coinsy u zagranicznych handlarzy zdrożały? 

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To była szansa, ze Marcelo itp. pójdą w gore przez te dni. Dla mnie osobiście cena tych toty nie jest zaskoczeniem, bo juz pisaliśmy wielokrotnie, ze te ceny bedą najniższe w historii Fut (pomijam 12 :))

zreszta na serio dziwie Ci sie, ze mając zajebiste legendy dajesz jakiegoś filigranowego Modricia do składu. :)

Coinsy u zagranicznych handlarzy zdrożały?

Jak ja sprzedawałem to było (kupowali) 105$ za 1kk. Teraz jest 130 :). Sprzedawali za ~150$. Teraz ponad 200 dolcow. Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie, że Max byłby chory, jakby dłużej niż tydzień grał tymi samymi kartami :P

Taki ma klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo przepraszam, w zasadzie od 200-300 meczy w moim składzie jest: Vidal, Lahm, Alaba, Boateng, Lewandowski, Suarez... Reszta się zmienia... Bo nie nie mogę znaleźć złotego środka. 

Deco na CAM jest genialny ale Gryzoń chyba jeszcze genialniejszy... I tutaj problem, skoro gryzoń sprawdza się na CAM, to muszę mu dobrać pomocników do chemii... I znów szukanie odpowiednich kart. 


I Modriciem nie gram.  :blink:

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, przecież ja tego nie napisałem w złej intencji.

Wiem, że lubisz testować, sprawdzać, zmieniać... tak masz i już. :)

A ciągle ktoś się dziwi, już ponad rok :biggrin:

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sprzedawałem to było (kupowali) 105$ za 1kk. Teraz jest 130 :). Sprzedawali za ~150$. Teraz ponad 200 dolcow.

 

To bardzo ważne informacje. Dzięki

 

Cena już skoczyła o 1/3 a mamy dopiero drugi dzień TOTY. Inwestujcie w dobre karty w weekend bo później znowu handlarze mogą wywołać hiperinflacje jak w tamtym roku. Jeśli możecie to wybierajcie IFy zwłaszcza te z duża szansą na up i karty TOTY bo one przyniosą największe zyski i powinny dłużej opierać cięciu widełek niż NIFy

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla rozluźnienia atmosfery: kiedy uzupełniacie kondycje zespołu? W sensie jak Wam do ilu spadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla rozluźnienia atmosfery: kiedy uzupełniacie kondycje zespołu? W sensie jak Wam do ilu spadnie?

Góra po dwóch meczach. Zazwyczaj po 1 meczu mam kondycję u graczy na poziomie 92-93.

Ale i tak najczęściej grałem wymiennie składem fitness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×