Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Marcelo wisi za 443K... Jego If Latał po 200K...

Dlatego się zastanawiam czy to nie jest ten moment na zakup obrony... Większość czeka... Co dalej. 

 

Z tymi legendami to jest dość ciekawe. Liczyłem że taki Weah będzie po około 1kk, a teraz poszedł do góry, podobnie Deco czy inni. Być może trzeba zaczekać do weekendu, aż wyjdą wszyscy w paczkach z TOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelo 424K - brać?


415K... WTF


Odruchowo... Mam nadzieję, że mocno nie przepłaciłem. 

 

2vm6g0i.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 80k, brak możliwości ulepszenia składu w tych pieniądzach, brak ochoty do handlu, przetestuję sobie może Pogbę przez tydzień (może go wyrwę za 80k), a w weekend wypieprzę na kilka paczek i koniec piniendzy, granie 2 składami, które mam i które lubię :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno przyglądałem się CR Hero i rozbieżności między 1 a 3 BN wynosiły nawet 1kk. Jak ktoś chce kupić dana kartę to ja kupi nie patrząc na futbina Ja czekam na pomocników bo napastnicy juz będą mega droga karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 80k, brak możliwości ulepszenia składu w tych pieniądzach, brak ochoty do handlu, przetestuję sobie może Pogbę przez tydzień (może go wyrwę za 80k), a w weekend wypieprzę na kilka paczek i koniec piniendzy, granie 2 składami, które mam i które lubię :)

Zrobię podobnie. Mam dwa składy i trochę ciułam jeszcze na kupno Auba 94 i sif Pjanic,reszta w paczki-sraczki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie blad? tak samo w zwyklych sezonach... znow te serwery postawione na ziemniaku padly

84103a319c996.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zakupem Bale'a lub Benzemy IF, kiedy będzie na to najlepszy czas? Weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak Bale dostał ifa to nif skoczył o 40k a teraz ciężko będzie, kiedy najlepiej kupić przez TOTY. Karim tez może dostać tifa także if, sif poleca w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się otwierać te paczki za 25k, czy czekać na 50k i 100k? Z doświadczenia, te większe paczki będą dopiero w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz EA zmniejszyła o połowę widły na TOTY hmmm? Było 420k-8kk

If benzema ile chodzil? 200k to dobra cena?

Sif 190k-200k chodził Edytowane przez stMikolaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem toty alves 500k. Neuer 700k i Marcelo 400k. Postaram się w nocy ich z zyskiem sprzedać.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuer toty 700k tylko? jak if byl ponad 500k przecież.

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dwie paczki za fp. Z 24 zawodników 23 poszło na qs, ten ostatni to mój pierwszy if z paczki - szkoda, że wart 11k Defoe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dzisiaj paczki- 2x25k, 4x15k i 2x7,5k. 125k wydane i najlepsza karta to Tevez, za którego może dostanę z 9,5k. Depay poszedł za 7k, a reszta to szkoda gadać. 100k poszło w doopę...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy następny wysyp toty?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3k FP i gówno wypadło.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wywalilem 100k na paczki za 25k. Wszystko do kibla. Tylko abate sobie zostawilem, bo przyda mi sie do ITA skladu.

Miec 100k a nie miec, to roznica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego marudzenia. Z paczek nic nie leci, zwłaszcza w tym roku. Drop jest tak niski, jak nigdy wcześniej a wy zamiast zwiększyć swoje szanse na trafienie czegoś i czekać do weekendu kiedy w paczkach będzie cała drużyna TOTY otwieracie przy obrońcach. Od jutra będzie nowy TOTW, zapowiada się on o wiele lepiej niż aktualny więc jeśli ktoś jest nastawiony na pack opening to niech się wstrzyma do weekendu, bo nawet jeśli nie trafi się karty TOTY to będzie szansa na jakiegoś fajnego IFa.

Edytowane przez Awruk87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja przestałem inwestować w paczki, raz na jakiś czas otworzę szrot za 7500 a tak to gram tym co mam, jestem dość zadowolony więc przestałem się denerwować na słaby drop. Tak po prostu, chociaż Pogba TOTY... :P

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×