Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nie mogę załapać jak ten rynek działa. Rare Ramos od wczoraj 10k w górę, a Dani Alves trzyma cenę.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XO obserwuje jak czarne karty znikają, w ich miejsce pojawiają się hurtowo wystawiane te same z zawyżonymi cenami: Boateng, Lahm, Aubołamaga, Hummels, itd., I nie są to ceny o 10K więcej, tylko od 150K do 200K.

I albo znów ma ktoś przeciek, że będą upy - albo sprzedawcy robią przygotowania na walnięcie po TOTY. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałem Pitbulla...

 

vnkx0g.jpg

 

Kryche warto trzymać, możliwy UP. 

 

Czyli powrót do korzeni z legendą AC Milan, pamiętam że na początku FUT 16 nim pogrywałeś ;). Za mało legend w tych Twoich koncepcyjnych ;). Po powrocie do FIFY zagrałem 5 meczów online, co prawda towarzyskie, ale zawsze: 4:1, 4:1, 3:0, 2:0, 8:0. Weah: 5 meczów/10 bramek/2 asysty, Tevez (CAM w formacji 4-2-2-2): 5/3/4 i Deco (również CAM): 5/1/3. Carlitos jest nie do zatrzymania. Świetna karta.

@Maxym, jak spisuje Ci się IF Hummels? Pamiętam, że w 15 mimo braku kilku punktów tempa demolował w obronie i był wielkim zagrożeniem przy stałych fragmentach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłem łysego wujka w paczce :)

Robben?

 

ŻYRO zapowiada się IF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maxym, jak spisuje Ci się IF Hummels? Pamiętam, że w 15 mimo braku kilku punktów tempa demolował w obronie i był wielkim zagrożeniem przy stałych fragmentach. 

 

Świetny w obronie, świetny w ataku do rozgrywania, zawsze krąży przy stałych fragmentach - lubię. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,ktoś chętny do złożenia mi składu BBVA ?

Pomyślałem,ze w tej edycji

nie grałem tą ligą i choć kusi mnie kolejne odkupienie Lewego to mam zajawkę na coś innego. Obecnie stan konta to 900k. Formacja nie ma znaczenia,bo i tak jestem mistrzem 7ej ligi

Ktos coś ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robben?

ŻYRO zapowiada się IF

A jest już jego karta w Wolves?

Edit jest, sprawdziłem ☺

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@uniki: Ja gram czymś takim: http://www.futbin.com/16/squad/199423

Jeszcze Ci jakieś drobne zostaną. W tym budżecie nie złożysz lepszego BBVA. Co możesz zmienić to Neymara na SIF Konoplyankę i ewentualnie Suareza na SIF Benzemę, ale tej drugiej zmiany bym nie polecał, bo Suarez to jest karta niezwykła :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@uniki: Ja gram czymś takim: http://www.futbin.com/16/squad/199423

Jeszcze Ci jakieś drobne zostaną. W tym budżecie nie złożysz lepszego BBVA. Co możesz zmienić to Neymara na SIF Konoplyankę i ewentualnie Suareza na SIF Benzemę, ale tej drugiej zmiany bym nie polecał, bo Suarez to jest karta niezwykła :)

Kupować przed weekendem,czy w?

Właśnie o Suareza mi chodziło mi najbardziej

Myślałem tez o Benzynie jako drugi ST

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzema też jest dobry. Jako drugi ST się sprawdzi. Z tym, że wtedy stracisz któreś "skrzydło", które w BBVA jest bardzo mocną stronę. Bale robi dużą różnicę. Neymar potrafi zakręcić w głowie rywalowi, do tego ma porzadny strzał, a jak wolisz silniejszego to SIF Konoplyanka sprawdzi się w każdym aspekcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcić to ja potrafie tylko własną żonę. Jesli chodzi o sztuczki to jestem tak samo dobry jak liga w której gram

Kiedy ruszać na zakupy? Podoba mi się Twój składzik i mam ciśnienie na zakupy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@uniki: Ja gram czymś takim: http://www.futbin.com/16/squad/199423

Jeszcze Ci jakieś drobne zostaną. W tym budżecie nie złożysz lepszego BBVA. Co możesz zmienić to Neymara na SIF Konoplyankę i ewentualnie Suareza na SIF Benzemę, ale tej drugiej zmiany bym nie polecał, bo Suarez to jest karta niezwykła :)

 

Grałem bardzo podobnym, zamiast Suareza był IF Benzema 87 i zamiast Neymara, Martinez. Jakoś przestało mi iść i robię teraz Bundesligę. Iniesta z Modriciem kiedy trafiasz na team a la Murzina PHY > 80 over odbijają się od nich jak od muru. Na plus dla Iniesty bardzo duża liczba asyst, a dla Modricia strzały zza pola karnego. Do Bale'a nie mogłem się jakoś przekonać. Niby robił dużo wiatru, ale nie mogłem się nim wbić w wykańczanie akcji, czyli mówiąc najprościej strzalać bramy. Junajted nie jest moim bożyszczem, bo wolę osobiście Krasiego, czy DoMManU, ale jak na to nie patrzeć to Mistrz Polski i kilka razy w jego filmikach można usłyszeć podobną opinię o Bale'u ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcić to ja potrafie tylko własną żonę. Jesli chodzi o sztuczki to jestem tak samo dobry jak liga w której gram

Kiedy ruszać na zakupy? Podoba mi się Twój składzik i mam ciśnienie na zakupy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Neymar samym balansem robi dużo (biegniesz, odciskasz R2, zmieniasz kierunek, albo dokładasz L2, ogólnie robi zamieszania dużo nawet bez trików, ja umiem tylko ruletę z tym, że jej w ogóle nie używam i tak :D). Kiedy kupować nie wiem, od jakichś 2 miesięcy prawie w ogóle nie handluję i nie obserwuję rynku.

Grałem bardzo podobnym, zamiast Suareza był IF Benzema 87 i zamiast Neymara, Martinez. Jakoś przestało mi iść i robię teraz Bundesligę. Iniesta z Modriciem kiedy trafiasz na team a la Murzina PHY > 80 over odbijają się od nich jak od muru. Na plus dla Iniesty bardzo duża asyst, a dla Modricia strzały zza pola karnego. Do Bale'a nie mogłem się jakoś przekonać. Niby robił dużo wiatru, ale nie mogłem się nim wbić w wykańczanie akcji, czyli mówiąc najprościej strzalać bramy. Junajted nie jest moim bożyszczem, bo wolę osobiście Krasiego, czy DoMManU, ale jak na to nie patrzeć Mistrz Polski i kilka razy w jego filmikach można usłyszeć podobną opinię o Bale'u ;)

Nie odbijają się jak dużo klepiesz. Oni są bardzo kreatywni i nawet trudne podania im wychodzą bez problemu. Dlatego jak tylko murzyn podbiega to cyk podanie i masz piłkę dalej. Bale mi się gra świetnie. Właśnie nie tylko wiatr, ale młot w obu nogach, dużo bramek strzela. Nie ma sensu się w finezję bawić, bo to mu wychodzi średnio, albo na siłę, albo loby (perfekt się nim lobuje).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk, ale to proste ;) Zdarza się, jak to w UT, że gra nie pozwala na ów pyk, bo piłkarze stoją w miejscu, nie reagując nawet na L2 budując akcję. Wtedy jesteś w głębokiej... ;) Poza atakiem, jest jeszcze obrona, a wtedy Iniesta i Modrić już w ogóle odbijają się jak piłeczka ping-pongowa ;) Faktem jest jednak, że jak idzie w grze to ten duet potrafi rozpracować obronę przeciwnika koncertowo i piłeczka chodzi jak po sznurku. Tak, czy siak w BBVA lepszej pomocy nie ma, dlatego postanowiłem spróbować Bundesligę :)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uj,przez noc sie zastanowię nad czasem zakupów,ale znając swoją niecierpliwość to pewnie jutro skład powstanie,bo pewnie do weekendu nie wytrzymam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,ktoś chętny do złożenia mi składu BBVA ?

Pomyślałem,ze w tej edycji

nie grałem tą ligą i choć kusi mnie kolejne odkupienie Lewego to mam zajawkę na coś innego. Obecnie stan konta to 900k. Formacja nie ma znaczenia,bo i tak jestem mistrzem 7ej ligi

Ktos coś ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Unki co 7 liga??? ostatnio jak gralismy bylismy w 6 ja na szczeście pierwszy raz 2 liga i boje sie grac :)

No ale tak czy siak dla mnie 6 była najgorsza w 5 też sie troche pokisilem ale pozniej juz bylo z górki i nawet chyba 3 mistrzostwa wpadły.

Edytowane przez joseph969
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcić to ja potrafie tylko własną żonę. Jesli chodzi o sztuczki to jestem tak samo dobry jak liga w której gram

Kiedy ruszać na zakupy? Podoba mi się Twój składzik i mam ciśnienie na zakupy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak Bale to nawet i dziś bo ostatnio jak był w totw to skoczył z 170k na 220k choć ciekawe jak zareaguje na paki za 100k do końca tyg Godin tez może być w totw także jego tifa nie kupuj. Nify z TOTY poleciały w górę i pewno jeszcze pójdą ale paki za 100k wzrost zatrzymały. Reszta w niedziele najlepiej. Jak wrócę do domu to Ci rzucę linkiem swoim
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale zdecydowanie dziś, bo SIF pewny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem finał Pucharu online swoim BBVA teamem i wyskoczył na mnie chłopak z takim składem-

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jog2uBBTnL8EX:FFA16PS4

 

1:4 w plecy, zostałem zdeptany przez PHY przeciwnika. Wymieniłem z nim kilka wiadomości po meczu i przyznał się, że podpompował połowę składu jeszcze kartami Training ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem finał Pucharu online swoim BBVA teamem i wyskoczył na mnie chłopak z takim składem-

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jog2uBBTnL8EX:FFA16PS4

1:4 w plecy, zostałem zdeptany przez PHY przeciwnika. Wymieniłem z nim kilka wiadomości po meczu i przyznał się, że podpompował połowę składu jeszcze kartami Training ;)

Jakbyś mógł wkleić ten skład przez futbin,bo albo ja mam coś nie tak,albo lipny link.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem Baretha Gale'a za 170k 

jak podskoczy to sie uciesze, jak nie to zostaje i robie Hiszpanska

zostalo mi 60k, duzo nie zdzialam ...

 

unki kupuj tez, najwyzej razem wtopimy, zawsze razniej :D

Edytowane przez Vinnie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem Baretha Gale'a za 170k 

jak podskoczy to sie uciesze, jak nie to zostaje i robie Hiszpanska

zostalo mi 60k, duzo nie zdzialam ...

 

unki kupuj tez, najwyzej razem wtopimy, zawsze razniej :biggrin:

Właśnie śmigam po markecie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł wkleić ten skład przez futbin,bo albo ja mam coś nie tak,albo lipny link.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jog2uBBTnL8EX:FFA16PS4

 

Widzę, teraz że siedzisz na iPhonie, brak Javy i przez to nie widzisz.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×