Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to jest, jutro sami pomocnicy czy pomocnicy z obrona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jog2uBBTnL8EX:FFA16PS4

Widzę, teraz że siedzisz na iPhonie, brak Javy i przez to nie widzisz.

I iPhone i lapek

Czytam i kupuje. Wpadłem w trans i pewnie cały skład złoże dzisiaj mimo,że w weekend będę płakał bo przepłaciłem

Miki-sami pomocnicy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto na prawe skrzydło, Bale czy Robben?

Myślę, ze obaj są na podobnym poziomie, kwestia tego co wolisz; dobre przyspieszenie, zwinność, kręcenie obrońcami w polu karnym czy trochę fizycznych atutów. Bale może ci zaoferować te największe atuty Robbena ale na sporo niższym poziomie. Twój wybór.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto na prawe skrzydło, Bale czy Robben?

zalezy jak lubisz grac

Bale silniejszy ale mniej zwrotny

Robbenem mozna cuda robic w ataku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie śmigam po markecie :biggrin:

 

Pod twoja formacje :-)

http://www.futbin.com/16/squad/199835

 

Cały Krycha if . Jedyny ciężki z lepszych w tej lidze :-) W oronie genialny , podanie też bardzo dobre  (krótkie i długie) ale jego czas reakcji zanim to zrobi to koszmar tak samo jego zwinność (filmik poniżej) :-) Strzał tylko z pola karnego . 

 

Do bramki możesz dać De Gea ,Casillasa if,Ruffiera if jak bedzie choc jeden lub para francuzików lub hiszpanów.

 

LB to Alba albo Marcelo ten drugi mój najlepszy LB jakimi grałem choć jedną wadę ma jest wolniejszy

 

Obrona :dorzuć do tego Mathieu . Fajnie kasuje typowych napadziorów co wybiegaja za pleców (Godin też to ma w traitsach) Jest jeszcze Varane ewentualnie agresor Pepe

 

Pomoc: tutaj ciężkich nie ma co szukać bo są poniewierani i dlatego  Bale na CM (ustawiasz mu RM i ma CH7 się świętnie sprawdza) i Konoplyanka natomiast wersja do poniewierania ale ładnego klepania i rozgrywania jako playmaker to  Modrić,Iniesta. Kroos wolny ale long shoty ma w pyte. Jest jeszcze Rakitić i też mega fajna karta do strzelania.

James najlepszy SPO tylko lepiej lewa strzelać bo prawa to kiepska jest :-)

Atak para Suarez ,Benzema choć polecam jego wersję sifa . Piękne finezyjne strzela.

 

Jak się zdecydujesz na skrzydła bo BBVA tym słynie to Konoplayanka i Bale a ST to już wybór między w/w .Potem już tylko gwiazdy typu Neymar,CR,Messi

 

Zawodnik uniwersalny bardziej do zadań defensywnych to Perez.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James Rodriguez kupiony za 26k, no nieźle cena spadła :) stary sprzedany za 46k przed nowym rokiem a teraz za prawie połowę mniej odkupiony ;)

 

 

możecie powiedzieć jak kto jest z tym zimowym upgradem kart? to mój pierwszy FUT więc nie wiem jak kto się odbywa.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy którzy na niego zasłużyli dostaną nowe karty z wyższym overallem. Stare karty będą dalej w grze, ale nie zostaną podniesione, wyjątkiem są karty inform które dostaną up o takiej samej wartości jak zwykła karta. Tak było w zeszłym roku.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy którzy na niego zasłużyli dostaną nowe karty z wyższym overallem. Stare karty będą dalej w grze, ale nie zostaną podniesione, wyjątkiem są karty inform które dostaną up o takiej samej wartości jak zwykła karta. Tak było w zeszłym roku.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

 

Uuu, ale cały czas mało wiem o FUT ;) Kiedy można się spodziewać kart z nowym overallem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś pewniaki do upgrade'ów kart z inform? Na pewno Vardy, ale karty Record Breaker nie podniosą. Kane pewnie dostanie, ale raczej nie zrobią jakiegoś mega wrażenia jego karty IF po upie. Kościelny - on dostanie i jego SIF będzie wyglądał nieziemsko, być może będzie warty inwestycji. De Bruyne, Sterling, Willian? Ogólnie jakiegoś szału z upami chyba nie będzie, bo gracze z tej najwyższej półki rzadko kiedy dostawją upgrade :)

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem kolesia (reali75) 4:1, patrzę wiadomości, napisał że zgłosi do EA, że kupuję coinsy i mnie zbanują :). Efekt Deco i Weaha, a samą grę miałem włączoną ostatni raz temu na chwilę miesiąc, a poprzednim razem w październiku. Cały profit to handel. W sumie mogą banować i tak prawie nie gram :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem kolesia (reali75) 4:1, patrzę wiadomości, napisał że zgłosi do EA, że kupuję coinsy i mnie zbanują :). Efekt Deco i Weaha, a samą grę miałem włączoną ostatni raz temu na chwilę miesiąc, a poprzednim razem w październiku. Cały profit to handel. W sumie mogą banować i tak prawie nie gram :). 

Won stąd cheaterze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rynek jest chory... Boateng 88... 300k - 400k XO... Thiago Silva 94... Dałem 360k... Boateng na listach.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś pewniaki do upgrade'ów kart z inform? Na pewno Vardy, ale karty Record Breaker nie podniosą. Kane pewnie dostanie, ale raczej nie zrobią jakiegoś mega wrażenia jego karty IF po upie. Kościelny - on dostanie i jego SIF będzie wyglądał nieziemsko, być może będzie warty inwestycji. De Bruyne, Sterling, Willian? Ogólnie jakiegoś szału z upami chyba nie będzie, bo gracze z tej najwyższej półki rzadko kiedy dostawją upgrade :)

Kościelny? Lol za co się pytam?

Mahrez napewno dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No4b--skład zbudowany,jeszcze podaj wytyczne i możesz wygrać mi 6-tą ligę :biggrin:

Miki--wizja jaka zaprezentowałeś trochę ponad mój budżet,choć gdybym pogonił bundes to na Benzemę i Kono moze bym uciułał :biggrin:...,chyba pożegnam sie z "dojczlandem" zostawiając sobie makarony jako fitnes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że upa dostanie Felipe Anderson. Jest najlepszym LW w Serie A, a ma 79 ovr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się że do man utd ma iść, to z upa nie będzie pożytku dla grających serie a, chyba że Ci co mają if na cam

Up powinien dostać Nikolic z Legii ale nie liczę na to

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No4b--skład zbudowany,jeszcze podaj wytyczne i możesz wygrać mi 6-tą ligę :biggrin:

Miki--wizja jaka zaprezentowałeś trochę ponad mój budżet,choć gdybym pogonił bundes to na Benzemę i Kono moze bym uciułał :biggrin:...,chyba pożegnam sie z "dojczlandem" zostawiając sobie makarony jako fitnes.

Z tego co pamiętam (ustawiałem to dawno temu) to tylko Neymar i Bale mają cut inside, a reszta ustawienia domyślne. W custom tactics jeszcze zmienaim przy ataku na free form, bo wtedy bardzo fajnie gracze wymieniają się pozycjami. Ja się teraz tłukę w 4 lidze, ciągle trafiam na jakichś kozaków, którzy są poza moim zasięgiem :)

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rynek jest chory... Boateng 88... 300k - 400k XO... Thiago Silva 94... Dałem 360k... Boateng na listach.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

 

Lepiej  Neymara tifa sprzedaj. Ja to wczoraj zrobiłem i odkupie w niedziele wieczorem bo wszystkie ify z TOTY poleciały na ryjek (i to jak) a przy Neymarku pewno pójdzie z 200k w dół. Ja się czaje na jednego z obrońców z TOTY i pewno będzie grał na CB . Ciekaw jestem tylko jednego czy przez te 3 dni ceny obrońców pójdą do góry bo jak nie to w niedziele będą jeszcze tańsze.

Co do upów to pewniaki  Alex Teixeira i Jonas

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×