Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nikt już nie gra w ten shit :laugh:

post-47132-14549548957488_thumb.jpg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obczailem Twoj filmik i przypomnialo mi sie, ze tez kiedys nagrywalem bramki NIF Lewego.

https://www.youtube.com/watch?v=Qs7dOSZRsJk

Obejrzalem tez swoj i po tych filmikach, to nie idzie sie doszukac jakiejs szczegolnej roznicy. Tymi kartami trzeba pograc. Mi np HERO Lewym gra sie lepiej z tego wzgledu, ze czuc wiekszą siłę i ma mocniejsze uderzenie. Z drugiej strony, za krotko tez gralem zeby opinie wyglaszac. Na pewno latwiej by bylo doszukac sie roznic np w karcie NIF Neymar i TOTY Neymar albo analogicznie u Messiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze Martinezy? :P bo u mnie od czasu ogloszenia transferu sprzedal sie jeden za 9,7k wiec kupilem jeszcze z 2-3 i jest ciezko, relistuje i relistuje (mam z 7 kart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mniee poszlo łącznie 5 za 10 i tyle, mam chyba z 20 jeszcze. Ale nie pali się. Mi się wydaje że on ciągle z paczek wypada

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze Martinezy? :P bo u mnie od czasu ogloszenia transferu sprzedal sie jeden za 9,7k wiec kupilem jeszcze z 2-3 i jest ciezko, relistuje i relistuje (mam z 7 kart)

Wtopiłem niemiłosiernie, a Ty mi jeszcze o nim przypominasz...wrr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała bbva na liście,zobaczymy co z tego wyjdzie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic, ze moj sklad wypalil :D Lewy 91 jest niesamowity, 5 meczow 8 bramek, to z jaka latwoscia wychodzi na pozycje to jest cos pieknego i nie przeszkadza w ogole to ze ma med/med! Swietnie uzupelniaja sie z Tevezem.

Pomoc daje rade, Khedira robi robote w obronie, Vidal z Pereyra po bokach pracuja pod obiema bramkami, a Muller na CAM zaskakuje mnie podaniami i strzalami, troche brakuje mu gibkosci ale daje rade :)

Z obrony rowniez jestem zadowolony, para stoperow Boateng i Chiellini sa nie do przejscia, po bokach biegaja Alaba z Lichtstainerem.

A na bramce nie kto inny jak Neuer (pierwotnie mial byc Leno, ale starczylo mi kasy na Manuela).

Ogolnie jestem bardzo zadowolony z tego skladu :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś z gościem, co mnie strasznie denerwował. Każda piłka na prawe skrzydło do Douglasa Costy, bieg do wysokości pola karnego i wjazd w pole karne. Po 20 min był 2:0 dla niego, bo raz mi tak strzelił, drugi raz po karnym, bo wpadł mi na obrońcę. Miałem już olać i odłożyć pada, ale myślę sobie "nie, nie dam prostakowi satysfakcji, będę walczył!". No i dostał 4 gole, a na skrzydłach cofałem się do pola karnego i tam go blokowałem. Ale co najśmieszniejsze? Gościu grał tylko na tego Costę i biegł w pole karne, nic więcej. Każda piłka na prawe skrzydło i jazda. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj wyciągnąłem z 0:4 na 5:4... To tylko gra ale czułem się jak Roy Jeremy. :)

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Lewy 91.. . Brać, brać... on z 8 chm jest jednym z 2/3 najlepszych kart SC w tej edycji.

Tylko za pozostałe 2 trzeba zapłacić 850k plus... a on będzie miał upa.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Edytowane przez MaxyM
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś z gościem, co mnie strasznie denerwował. Każda piłka na prawe skrzydło do Douglasa Costy, bieg do wysokości pola karnego i wjazd w pole karne. Po 20 min był 2:0 dla niego, bo raz mi tak strzelił, drugi raz po karnym, bo wpadł mi na obrońcę. Miałem już olać i odłożyć pada, ale myślę sobie "nie, nie dam prostakowi satysfakcji, będę walczył!". No i dostał 4 gole, a na skrzydłach cofałem się do pola karnego i tam go blokowałem. Ale co najśmieszniejsze? Gościu grał tylko na tego Costę i biegł w pole karne, nic więcej. Każda piłka na prawe skrzydło i jazda. 

Niech ktoś mi kur*a wytłumaczy, dlaczego taka duża część graczy gra tym cholernym "stylem"... To w sumie żaden styl, to wykorzystywanie ułomności gry i chodzenie na łatwiznę, zero umiejętności, zero wizji jakiejkolwiek gry, tylko wchodzenie tymi demonami szybkości ze skrzydła w pole karne i liczenie na wejście do bramki lub na karnego. Co za ludzie w tą FIFE grają to jest masakra.

Wczoraj wyciągnąłem z 0:4 na 5:4... To tylko gra ale czułem się jak Roy Jeremy. :)

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Lewy 91.. . Brać, brać... on z 8 chm jest jednym z 2/3 najlepszych kart SC w tej edycji.

Tylko za pozostałe 2 trzeba zapłacić 850k plus... a on będzie miał upa.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Ja go właśnie kupiłem na handel za dobrą cenę, ale kilkunastu meczyków nim nie odmówię :D Mam nadzieję, że się sprawdzi u mnie to co piszesz. Z jakimś chemistrym stylem nim orasz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marksman (jak czegoś nie popieprzylem).

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z chętnymi na bbva,jak na razie poszedł Iniesta if,Alves i Alves :biggrin:,no nic...,zbieramy dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w bundeslidze jakis CAM o zwinnosci podobnej do Dybaly/Mertensa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kagawa, Tylko jego to wiatr przewraca

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baku jeszcze jest Thiago, Gotze i Meyer. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kagawa, Tylko jego to wiatr przewraca

baku jeszcze jest Thiago, Gotze i Meyer.

Dziekuje Panowie, zapomnialem w sumie o Thiago, ale z nim chyba troche zgrania mi spadnie.

Z Gotze bedzie full zgrania, wiec tez wyprubuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie 15 robiłem sieke gundoganem na cam. Może w tej edycji też zapali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie 15 robiłem sieke gundoganem na cam. Może w tej edycji też zapali..

Na XO praktycznie w każdym składzie z Bundes jest Gundogan. 

 

 

A ja zapomniałem, że w Serie A znów pojawił się Kevin Prince Boateng! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XO praktycznie w każdym składzie z Bundes jest Gundogan.

A ja zapomniałem, że w Serie A znów pojawił się Kevin Prince Boateng! :D

Ale który Gundogan? Nif jest słaby jako CAM i jako CM, a if kosztuje dwa razy więcej niż if Castro, a jest od niego gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sif Kruse na CAM, lewa noga odrazu na cmentarz wysyła. Super mi się nim grało bo ludzie go lekceważyli, trochę miejsca mi zostawił taki kolo i lewa noga 1:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś z gościem, co mnie strasznie denerwował. Każda piłka na prawe skrzydło do Douglasa Costy, bieg do wysokości pola karnego i wjazd w pole karne. Po 20 min był 2:0 dla niego, bo raz mi tak strzelił, drugi raz po karnym, bo wpadł mi na obrońcę. Miałem już olać i odłożyć pada, ale myślę sobie "nie, nie dam prostakowi satysfakcji, będę walczył!". No i dostał 4 gole, a na skrzydłach cofałem się do pola karnego i tam go blokowałem. Ale co najśmieszniejsze? Gościu grał tylko na tego Costę i biegł w pole karne, nic więcej. Każda piłka na prawe skrzydło i jazda. 

Wczoraj odpaliłem FUT na nowym koncie, zagrałem mecz w 10 lidze, w której przeciwnik dostał 4(!) karne :D. W sezonach zwykłych bilans 40:10, a tu wchodzę i od razu czuję drukowanie wyniku :D

 

Zagrałem sobie też draft, TOTY Pogba i TOTY Neymar to prawdziwe szatany. Pogba jest niesamowity, piłkarz, który umie wszystko, nie do zatrzymania.

 

BTW. chyba nigdy nie handlowało się tak łatwo, posiedziałem wieczorkiem i dziś rano już stać mnie na Teveza, a w międzyczasie nabyłem Palacio i Perina. Czuję kolejny ban w powietrzu ;]

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie czym dilujesz bo u mnie ostatnio mega zastój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarzami do 1000 coins. Skupuję po 700-750 i wystawiam po 1000.


Na razie nie mam złota na grube interesy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale który Gundogan? Nif jest słaby jako CAM i jako CM, a if kosztuje dwa razy więcej niż if Castro, a jest od niego gorszy.

 

Nie zgadzam się. Gundogan to tak samo jak Boateng jeden z najlepszych pomocników w grze. Zawsze mają coś więcej niż inne karty bo są pupilkami EA. Można ich postawić w pomocy na każdej pozycji nawet CDM i sobie poradzą.

 

Największe zalety Gundogana to umiejętność rozgrywania piłki połączona z bardzo dobrym ustawianiem w defensywie. Ta karta sama ustawia się do przecięcia podania a jak ma już piłkę przy nodze to można jego świetnymi podaniami rozpoczynać akcje.

 

Boateng to taki trochę przechodzony Pogba. Wielki, silny, z bardzo dobrym strzałem i 4* sztuczek oraz słabszej nogi. Bardzo dobrze zbalansowana karta, która niczego nie robi świetnie, ale wszystko potrafi zrobić bardzo dobrze

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BXAgSGY.png

@maxym wczoraj mnie zainspirowałeś. Uzbieram i będę masakrował leszczy. Bo Ci lepsi będą masakrować mnie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×