Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Baczek spróbuj u Lewego graj na szpicy i trzymaj się środka. Jak brakuje Ci CAM to przejdź na 4-3-3 (4) a Vidal i Gundogan poradzą sobie w pomocy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze co robię u Lewego to trzymaj się środka i szpica :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie Suarez w BBVA nic nie gra, w porównaniu z Benzema oraz Lewy w Bundes w porównaniu z Aubameyangiem. Wszystkim dałem wytyczne, żeby wybiegali za obrońców, ale pierwsze co zrobię jak wrócę dzisiaj do domu to Luisa i Robercika nakieruję na właściwe tory, o których piszecie. Może zaczna coś strzelać więcej w końcu, bo maja mnie goli od moich CM ;)

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awakeman wytyczne wybiegaj za plecy obrońców dajesz szybszemu napastnikowi jeśli masz ich dwóch. 

 

W parze Suarez - Benzema ja bym dał właśnie Benzemie wytyczne graj na szpicy i trzymaj się środka a Suarezowi wybiegaj za plecy obrońców. Benzema jest większy i silniejszy a Suarez ma lepszy start do piłki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, obydwaj tak maja, a tylko Benzyna bramki strzela ;) Luis jest mniej "ruchliwy" i może właśnie takiego ustawienie potrzebuje. Sprawdze jak wrócę do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek ja zadnych nie daje, z tym ze Lewy u mnie gra tylko w 41212(2)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek, Awakeman, dajcie znac czy cos sie zmienilo, bo to samo mam x Benzema :) chyba zamiast szpicy bedzie szpic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam wrażenie, że w tej edycji Napastnicy grają drugie skrzypce, a rządzą skrzydłowi , oraz CAM, to już nie czasy Doumbi, Aubameyangów, Lewych itd..., może przez to że górne piłki już tak nie wchodzą, a znaleźć lukę w środku pola , posyłając do ST nie jest tak łatwo, do tego główki już tak nie wpadają. Wypróbuję tych ustawień, dzięki za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castro mnie zawiódł bardzo mocno i już siedzi na liście za to sif Kruse (u mnie na cam) kozak 8 meczy 6 goli wszystko lewa noga 25-30 metr .Lewy90 w ustawieniu 433 myślałem że dam mu po papie więc  wróciłem w bundes do 2 napastników no i przebaczyłem mu w ogóle inny zawodnik. Także makarony 433 a bundes 4312

 

Ogólnie bundes fajnie się gra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem polować na IF Castro. Miałem go jak pamiętasz wcześniej i dawał rade jako cdm. Muszę pomysleć o zamienniku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cały czas 2-3 liga i za cholerę nie mogę wejść do 1. Takimi składami gram, może jakaś kosmetyka..? ;) Co myślicie?

http://www.futhead.com/16/squads/8577043/

http://www.futhead.com/16/squads/8576929/

Ewentualnie formacje bo masz topowe składy z obu lig. Ja np taka formacja jak ty grasz strasznie kalecze. U mnie muszą być boki czy w postaci skrzydeł czy pomocników. Zmiana formacji zaowocowała jak jeszcze grałem BPL awansem do 1 ligi (Depay, Willian oraz Sturridge w ataku) a skillowo cienki jestem . Także warto spróbować czegoś nowego. Jak Ci nie pasują skrzydła to daj im wytyczne wbiegaj do środka a pasek dosrodkowan daj na minimum

Castro mnie zawiódł bardzo mocno i już siedzi na liście za to sif Kruse (u mnie na cam) kozak 8 meczy 6 goli wszystko lewa noga 25-30 metr .Lewy90 w ustawieniu 433 myślałem że dam mu po papie więc wróciłem w bundes do 2 napastników no i przebaczyłem mu w ogóle inny zawodnik. Także makarony 433 a bundes 4312

Ogólnie bundes fajnie się gra

Znowu zmiana? Edytowane przez stMikolaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4312 mam Vidala Lahma i Thiago którym gra mi się znakomicie

Ja myślę o Gindo,bo na szpicy mam speedauba :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie formacje bo masz topowe składy z obu lig. Ja np taka formacja jak ty grasz strasznie kalecze. U mnie muszą być boki czy w postaci skrzydeł czy pomocników. Zmiana formacji zaowocowała jak jeszcze grałem BPL awansem do 1 ligi (Depay, Willian oraz Sturridge w ataku) a skillowo cienki jestem . Także warto spróbować czegoś nowego. Jak Ci nie pasują skrzydła to daj im wytyczne wbiegaj do środka a pasek dosrodkowan daj na minimum

Znowu zmiana?

 

Hehe, tylko że ja odszedłem od 4-3-3, bo za choinkę gra mi się nie kleiła z Ney i Bale'em na bokach. Wolę grać środkiem ;) Zmieniłem Godina, bo mam go 88, nie 87.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Miki zostałem z serie A przy tym co cwiczylismy wczoraj bo fajnie mi się zaczyna grać ale ze względu na Lewego bundes w starej formacij.

Unki ja też mam pędzi wiatra koło Lewego a wydaje mi się ze pewnie chcesz Gundo ifa za tę kasę mówię NIE. Najpierw spróbować możesz Hiszpana fajnie rozgrywa przy najmniej u mnie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie,no spojrzałem na jego cenę i dzięki.Na początku mojej bundes świetnie pomykał Bender.Zastanawiam sie między Thiago a Gindo nif.Na bramkę myślę o powrocie do if Farhmanna,bo jak pamiętasz spisywał się więcej niz przyzwoicie w konfrontacjach z Tobą.Mam kasę i na Neuer-a,ale nie wiem czy jest sens.mam w pamięci jeszcze jego występy z 15stce i tam jak dla mnie był do uja.

 

Aaaa,jeszcze miałem dobre wspomnienia grając Junuzovic-em,ta karta mimo niskego ov była bardzo oki.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki jak nie srasz coinsami to nie ma co przepłacać za gk, weż sobie Leno dla mnie znakomity bramkarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Malix,a mnie on jakoś nie przekonał,ale wielkie dzięki za radę,chyba przeproszę się z Fahr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tez sceptycznie do niego podchodzilem ale zawsze jak gralem na niego to mnie wk. Swoimi interwencjami i go zakupilem, nie jeden mecz mi wygral.

Jutro testuje Hernandeza na cam bo mi brakuje zwinnego cam w bundes.

Jest jeszcze jeden bramkarz na ktorego nienawidze grac,Cech czolgista jeden, wydaje sie wielki jakis i zawsze mi broni setki jak na niego gram, normalnie mam fobie juz

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas 2-3 liga i za cholerę nie mogę wejść do 1. Takimi składami gram, może jakaś kosmetyka..? ;) Co myślicie?

 

http://www.futhead.com/16/squads/8577043/

 

http://www.futhead.com/16/squads/8576929/

Dobry sklad z BBVA tylko bym wstawil jeszcze De Gea :) Polecam ustawienie 433(4) a to jest moj aktualny sklad w 1 lidze http://www.futhead.com/16/squads/9192157/Następne zakupy jakie chcę zrobić to:  Benzeme SIF ,De Gea. Konoplyanka SIF , Ramos i Iniesta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kwintesencja tej pieprzonej gry... 4 mecze do końca 5 ligi, do awansu potrzeba 3 punkty...

4 (do końca) mecz, dostaję mistrza FUTa... Wpierdziel niemiłosierny. 

3 (do końca) mecz, słupki, poprzeczki, w jednej akcji 5 słupków z każdego miejsca z 4 metrów po dobitkach (STATYSTYCZNIE NIEMOŻLIWE @##%%@), jedna akcja 0:1

2 (do końca) mecz, akcja, akcja, akcja, strzał, strzał, strzał, strzał... Gość strzela w 45 minucie pierwszy raz... 0:1, po przerwie choć dalej go gniotę, nie wpada nic...

1 (do końca) mecz, Modric wali do przerwy hat-tricka... Po przerwie podaje na tak zwane słodkie bramki, Bale przestrzela z 2m, 3m, 4m, słupek i poprzeczka... Gość kontra 3:1, nie minęło 30 sekund 3:2... W kolejnej minucie, wpada na Mathew, czerwona kartka i karny 3:3... Gość strzela z połowy 3:4... Ja słupki i poprzeczki... K#@!@#$ koniec meczu w strzałach CELNYCH 26 - 3!!!!!!!!!!!

 

P#@#@# 

#$##%

$%%^&%&%&%#

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja Fify

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszku,dawaj tę bundes do testów,teraz przegrywanie będzie łatwiej przełknąć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

FIFA 16 to pierwsza z moich doświadczeń z ultimate team. Więc nasuwa mi się podstawowe pytanie. Na serio te wszystkie opinie o zawodnikach mają odzwierciedlenie? Czasami mi się wydaje, że to nie wy sterujecie graczem, tylko on sam za was strzela. Zwykle jak pudłuje w dobrej okazji to winie siebie, bo coś źle zrobiłem, widzę, że muszę to zrzucać na swych zawodników. Ktoś mógłby laikowi wytłumaczyć ten fenomen?

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×