Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy 91 spadl do poziomu 485k, a ja dwa dni temu kupilem za 650k... Pieknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy 91 spadl do poziomu 485k, a ja dwa dni temu kupilem za 650k... Pieknie :D

A ja wczoraj za 640k...,chyba

Walić to,przecież do grobu coins nie wezmę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja uwiecznilem cudną chwilę - 7 goli Messiego w 1 meczu. W tej edycji chyba nikim takiego numeru nie odwalilem, bo we wczesniejszych zdarzalo mi sie i 10 lewandowskim albo wellitonem strzelic :P Ostrzegam, są farfocle!

Edytowane przez matinx
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyliliście cen Lewego 90 z 91? Wersja 90 chodzi po 485k, a Lewy 91 najtańszy na rynku jest za 685k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwiecznilem cudną chwilę - 7 goli Messiego w 1 meczu. W tej edycji chyba nikim takiego numeru nie odwalilem, bo we wczesniejszych zdarzalo mi sie i 10 lewandowskim albo wellitonem strzelic :P Ostrzegam, są farfocle!

Nieźle, choć trzeba przyznać, że Twój przeciwnik w obronie grał chyba z wodogłowiem :)

BTW. Wczoraj zagrałem 4 mecze i ilość słupków i poprzeczek była większa niż przez 50 meczy w sezonach w sumie. Miałem jeden mecz, gdzie trafiłem 6 razy w ramę bramki (jakimś cudem milionowy strzał wpadł i wygrałem 1:0).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyliliście cen Lewego 90 z 91? Wersja 90 chodzi po 485k, a Lewy 91 najtańszy na rynku jest za 685k

No ja jak najbardziej pisałem o Lewym 91

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy 91 nigdy nie chodził za 480k jakaś pomyłka z waszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nieźle, choć trzeba przyznać, że Twój przeciwnik w obronie grał chyba z wodogłowiem :)

BTW. Wczoraj zagrałem 4 mecze i ilość słupków i poprzeczek była większa niż przez 50 meczy w sezonach w sumie. Miałem jeden mecz, gdzie trafiłem 6 razy w ramę bramki (jakimś cudem milionowy strzał wpadł i wygrałem 1:0).

 

No, byl cieniutki. Zdziwilo mnie, ze gral do konca i nie odlozyl pada. Ale 7 bramek jest! :P Generalnie chodzilo mi o to, ze nawet sie nie napinalem zeby wszystko Messim strzelac. Po prostu chlop zawsze byl tam gdzie trzeba. Nigdy nie gralem lepszą kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Unki ja tylko chce was uspokoić, że nie przepłaciliście a cena Lewego 91 to prawie 700k. W momencie pisania tego posta jeszcze raz sprawdziłem cenę i pojawił się jeden za 630k. Oczywiście zszedł od ręki. Możliwe, że Baku pomylił cenę Lewego 90 z 91 albo zwyczajnie trafił na okazje bo ktoś wystawił Lewego 91 za 485k. Mimo wszystko na swoich kartach nie stracicie i przy sprzedaży powinniście zarobić.

 

matinx cały FUT na jednym filmiku :biggrin: Mi wygląda to na lagi u przeciwnika. Pierwsze 4 bramki są dziwne i jego obrońcy bardzo dziwnie się zachowywali

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byly lagi, to chyba obaj mielibysmy takie same? Przynajmniej zylem od zawsze w takimm przekonaniu. W innym przypadku, ktorys z nas musial by sie przenosic do przyszlosci/przeszlosci :P

Chyba ze występują skipy i teleporty, to wtedy masz racje. Ale bywa tak, ze gra po prostu zwalnia, trzeszczy i chrobocze a potem nie ma zadnego przeskoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awruk---wiem kolego,że nie przepłaciłem

Ważne by grać kartami,które się lubi,nawet przeplaconą

Tu nie chodzi o coins,bo co z nimi robić jak nie kupować zawodników,których sie chce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki ja tylko chce was uspokoić, że nie przepłaciliście a cena Lewego 91 to prawie 700k. W momencie pisania tego posta jeszcze raz sprawdziłem cenę i pojawił się jeden za 630k. Oczywiście zszedł od ręki. Możliwe, że Baku pomylił cenę Lewego 90 z 91 albo zwyczajnie trafił na okazje bo ktoś wystawił Lewego 91 za 485k. Mimo wszystko na swoich kartach nie stracicie i przy sprzedaży powinniście zarobić.

matinx cały FUT na jednym filmikuMi wygląda to na lagi u przeciwnika. Pierwsze 4 bramki są dziwne i jego obrońcy bardzo dziwnie się zachowywali

Sprawdzalem na futbin.com cene Lewego, najwodoczniej mieli blad na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja tej pieprzonej gry... 4 mecze do końca 5 ligi, do awansu potrzeba 3 punkty...

4 (do końca) mecz, dostaję mistrza FUTa... Wpierdziel niemiłosierny.

3 (do końca) mecz, słupki, poprzeczki, w jednej akcji 5 słupków z każdego miejsca z 4 metrów po dobitkach (STATYSTYCZNIE NIEMOŻLIWE @##%%@), jedna akcja 0:1

2 (do końca) mecz, akcja, akcja, akcja, strzał, strzał, strzał, strzał... Gość strzela w 45 minucie pierwszy raz... 0:1, po przerwie choć dalej go gniotę, nie wpada nic...

1 (do końca) mecz, Modric wali do przerwy hat-tricka... Po przerwie podaje na tak zwane słodkie bramki, Bale przestrzela z 2m, 3m, 4m, słupek i poprzeczka... Gość kontra 3:1, nie minęło 30 sekund 3:2... W kolejnej minucie, wpada na Mathew, czerwona kartka i karny 3:3... Gość strzela z połowy 3:4... Ja słupki i poprzeczki... K#@!@#$ koniec meczu w strzałach CELNYCH 26 - 3!!!!!!!!!!!

P#@#@#

#$##%

$%%^&%&%&%#

Ja wczoraj komplet zwycięstw w lidze, min 4-5 goli na mecz i co? Jeden pkt do awansu, kilka spotkań przede mną i pierwszy mecz gościu co przykleił piłkę do nogi. Ok, był lepszy, ale wychodziło mu wszystko. Najbardziej irytował mnie fakt, że skończyłem mecz z 2 czerwonymi. Ja go blokuję, zółtko. On mnie, gramy dalej. Zrobił mi sanki, gramy dalej. Wpadł na mojego obrońcę przed polem karnym, gdy między dwoma przebiegał - czerwona...

A on skończył mecz bez żadnego (!!!) faulu na koncie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx ja jestem pewny że często tylko jedna ze stron ma lagi. 

 

Nie mam na celu ujmować Twojego osiągnięcia, bo jest się czym chwalić. Jesteś dobrym graczem, gra pewnie dobrała Ci innego dobrego gracza i nawet jeśli miał lagi to strzelenie komuś 7 bramek jednym zawodnikiem jest trudne. Po prostu chce wykorzystać Twój filmik by pokazać jak czasami gra robi z nas debili. Najdziwniejsze są dla mnie zachowania obrońców przy golu nr 1 i 4.

 

Bramka 1 - obrońca przepycha Messiego i ma najkrótszą drogę do piłki a nagle zaczyna biec w stronę środka boiska zostawiając piłkę Messiemu

 

Bramka 2 - lekki lag w takiej sytuacji może skończyć się źle. Wątpię by przeciwnik popełnił aż dwa takie błędy przy wybiciu piłki

 

Bramka 3 - obrońca odbiera piłkę Rakiticovi i wybiją ją wprost pod nogi Messiego

 

Bramka 4 - ostatni obrońca, którym można by jeszcze próbować blokować strzał odbija się od pleców Twojego zawodnika i teleportuje się w stronę Messiego

 

Bramka 6 - świetny przykład jak używać Spina :D lubię takie bramki bo jednym zwodem porobiłeś całą obronę przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o zadne ujmowanie, bo gole sa kiepskie. Po prostu zajalem sie watkiem lagow, bo w sumie to mnie ciekawi, czy bywaja przypadki, ze jedna ze stron moze miec lagi a u drugiej gra chodzi perfekcyjnie. Jest luz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi to jest to co wielu z graczy nazywa handicapem w tej grze :P Dlatego EA może mówić, że skryptów w ich grze nie ma, że niczego nie ustawiają... To tylko połączenie z przeciwnikiem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bramkarzy bundez toty Neuer to gracz który remisuje mecze, pokonać tego bydlaka to już trzeba umic, wyjmuje prawie wszystko. Sprawia, że cienki gracz może co najmniej zremisować z dużo lepszym od siebie.

Jedynie jak udało mi się go pokonać to akcję po sznurku i strzały z pierwszej - wtedy każdy bramkarz glupieje, inaczej nie do pokonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o zadne ujmowanie, bo gole sa kiepskie. Po prostu zajalem sie watkiem lagow, bo w sumie to mnie ciekawi, czy bywaja przypadki, ze jedna ze stron moze miec lagi a u drugiej gra chodzi perfekcyjnie. Jest luz ;)

Są. Ostatnio grałem z Polakiem, miałem lagi, ale szkoda mi było wyjść, więc walczyłem. Przy 1:1 wywaliło mnie z fut i zaliczyło porażkę. Napisałem do gościa, czy też go wywaliło i czy miał lagi. Napisał, że tak jakby mecz się nie odbył, lagów nie miał. Czyli jednak jest coś na rzeczy...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iksie tez jest takie bagno? Na plejce srednio 1 mecz na 3 zlagowany.

Net mam bardzo fajny a lagi tylko w fifie.

Przy wyborzerzeciwnika unikam ciapatych ale niewiele to daje. Juz nie raz pisalem, ze to najgorsza fifa w jaka gralem jak chodzi o jakosc polaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

matinx sytuacja, gdy tylko jedna ze stron ma lagi jest częsta, ale ciężko to udowodnić. Chyba jedyny sposób to ten o którym napisał bartbuks

 

Na XO jest tak samo, bo tam też mają serwery EA :biggrin: Co z tego, że sieć Microsoftu jest lepsza od PSN jak później wszystko i tak spieprzy EA :biggrin:

 

vkkaaa mam identyczne zdanie. Jeśli handicap istnieje to nie występuje w co drugim meczy ale raz na kilkanaście może kilkadziesiąt spotkań. Wszystko inne to lagi. Przecież wystarczy minimalne opóźnienie by źle podać, albo przytrzymać za długo siłę strzału bądź kierunek i trafić w poprzeczkę albo słupek.

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iksie tez jest takie bagno? Na plejce srednio 1 mecz na 3 zlagowany.

Net mam bardzo fajny a lagi tylko w fifie.

Przy wyborzerzeciwnika unikam ciapatych ale niewiele to daje. Juz nie raz pisalem, ze to najgorsza fifa w jaka gralem jak chodzi o jakosc polaczenia.

Może nie tak często, ale są takie akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga liga i znowu spadek

Nie narzekam bo udało sie zdobyć aż 4 punkty

Byłoby pewnie więcej,ale w dwoch meczach przy stanie 1-1 i 0-0,mój net pokazał mi faka

Kolejny raz nie spotkałem żadnej czarnej karty,kolejny raz wszystkie spotkania przeciwko formacjom 4-3-3. Co za wysyp?

Jest progres

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do powrotu do 7 ligii, powinieneś mieć ogarną obronę na poziomie expert :F

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zamierzam wracać

...,tak szybko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx sytuacja, gdy tylko jedna ze stron ma lagi jest częsta, ale ciężko to udowodnić. Chyba jedyny sposób to ten o którym napisał bartbuks

 

Na XO jest tak samo, bo tam też mają serwery EA :biggrin: Co z tego, że sieć Microsoftu jest lepsza od PSN jak później wszystko i tak spieprzy EA :biggrin:

 

vkkaaa mam identyczne zdanie. Jeśli handicap istnieje to nie występuje w co drugim meczy ale raz na kilkanaście może kilkadziesiąt spotkań. Wszystko inne to lagi. Przecież wystarczy minimalne opóźnienie by źle podać, albo przytrzymać za długo siłę strzału bądź kierunek i trafić w poprzeczkę albo słupek.

Nie wiem czy istnieje, czy też nie... To pierwsza FIFA w której po pierwszym podaniu w grze jestem wkur*iony bo widzę, że są lagi i będą cyrki. Mając bardzo ogarnięty internet muszę się męczyć z opóźnieniami, które rozwalają rozgrywkę i tylko wkurzają człowieka... Jeżeli ogarną kiedyś serwery i łączenie w pary przeciwników o stabilnym i dobrym łączu to dostaniemy rozgrywkę zbliżoną do tej, gdy zasiadamy na kanapie z kumplem i gramy 1vs1. Wtedy mogę przegrywać nawet 10-0 i będę wiedział, że porażka wynikała z braku skilla, a nie przez FIFA AIDS spowodowanym słabym połączeniem. Opóźnienie w ułamku sekundy decydują o tym, że moi zawodnicy nagle zmieniają się w pachołki, które przewracają się zderzając z piłkarzem-duchem.

 

:D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×