Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam beke toczylem z tego Sif Kruse, dopóki nie sprobowalem. Ale Ramires od lat jest bestia i dzięki bogu wszystko wskazuje na to, że za rok go nie będzie :D

Ja przy Kruse Müllera dalem na st i idealnie było, bo tak też Tomka trzymalem na CAM

Beka z kruse? Chlop statystyki ma mega. Ja rozumiem ze twarz jak nalesnik ale zeby tak dyskryminowac.. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak już tak głośno się zrobiło o tym Kruse, to czy jego IF jest według Was lepsza karta od Lewego rare? Mam fitness Bundes i bramki mi głównie strzelaja Aubameyang i CAM Muller. Lewy słabiutko niestety.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie Lewy jest lepszy , ale to chyba jedna z fajnych rzeczy tej gry że dosyć spoko oddaje tych zawodników i pomimo momentum można bez kitu znaleźć kogoś dla siebie ( no bo jak wytłumaczyć że Suarezem nie strzeliłem bramki w 7 meczach :) ) . Powinieneś go sprawdzić jak najbardziej :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem chrapkę na upa Aubameyanga najpierw, ale chyba obydwóch będę musiał przetestować ;) Widzę, że Ci IF Gundogan siadł z kolei ;)

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem chrapkę na upa Aubameyanga najpierw, ale chyba obydwóch będę musiał przetestować ;) Widzę, że Ci IF Gundogan siadł z kolei ;)

Tak , dziekuje za polecenie spisuje się ok , nawet raz nożyce zapodał a mi rzadko takie rzeczy wychodzą :) Choć oczywiście if Castro jak się nie ma środków też ok na tą pozycje , niemniej no liczę na up Gundogana i nauczyłem się nim grać

Obamayoung 84 u mnie przesada ale wiem że go nie lubią wiec się nie chwale bilansem , no gram nim jak kiedyś po chamsku hehe ze skrzydła wjazd w pole karne , co zrobič :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , dziekuje za polecenie spisuje się ok , nawet raz nożyce zapodał a mi rzadko takie rzeczy wychodzą :) Choć oczywiście if Castro jak się nie ma środków też ok na tą pozycje , niemniej no liczę na up Gundogana i nauczyłem się nim grać

Obamayoung 84 u mnie przesada ale wiem że go nie lubią wiec się nie chwale bilansem , no gram nim jak kiedyś po chamsku hehe ze skrzydła wjazd w pole karne , co zrobič :)

Mi u Castro brakowało tylko 4* sztuczek. Reszta ok :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIF Kruse jest taki sam jak jego SIF... SIFa kupuje się tylko po to, żeby kolorem karty nie "psuć" sobie wyglądu składu :) Gram non-rarami od początku FUTa, aktualnie przez dłuższy już czas w 1 lidze i nie widzę różnicy pomiędzy "kolorowymi" wersjami kart, które mam, a NIFami. Placebo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po analizie finansów oraz składu węgla i papy doszedłem do wniosku iż mogę mieć 2 fajne składy Serie A dużo nie straci a wręcz zyskało ale bardziej chodzi mi o bundes .
Stać mnie na coś takiego http://www.futbin.com/16/squad/272760 i zapytam czy Kruse będzie pasował do tej układanki i czy warto dołożyć papy na lewego 90 .Pytam dlatego bo po up lewy 89 podskoczy na 90 a różnica w statach pomiędzy tymi kartami to jeden punkt góra plus dwa .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje się że Kruse jest delikatnie za bardzo z tyłu ale niech się wypowiedzà ci co znają się na tych ustawieniach . Cała reszta jak jesteś przekonany do skrzydeł wyglądaimo bardzo ok :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po analizie finansów oraz składu węgla i papy doszedłem do wniosku iż mogę mieć 2 fajne składy Serie A dużo nie straci a wręcz zyskało ale bardziej chodzi mi o bundes .

Stać mnie na coś takiego http://www.futbin.com/16/squad/272760 i zapytam czy Kruse będzie pasował do tej układanki i czy warto dołożyć papy na lewego 90 .Pytam dlatego bo po up lewy 89 podskoczy na 90 a różnica w statach pomiędzy tymi kartami to jeden punkt góra plus dwa .

Mustafi troszkę zbyt niski. Weź Naldo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje się że Kruse jest delikatnie za bardzo z tyłu ale niech się wypowiedzà ci co znają się na tych ustawieniach . Cała reszta jak jesteś przekonany do skrzydeł wyglądaimo bardzo ok :)

NIF Kruse w ataku na drugim koncie do pary z Costa, pierwsza liga - czasami strzelal po 3 gole na mecz. Pisalem tu o nim to mnie wysmiano ;) lewa noga zabojca. Oczywiscie na glownym gralem i IF i aktualnie SIF na CAM siedzi za Lewym i IF Costa. Trzecie konto - rowniez Kruse na ataku(dla mnie koles za 400c miazdzy) wraz z Hernandezem. Chicharito czasami moglby sie uczyc od Maxa.

Ktos tam wczesniej pisal, czy Suarez dostanie upa - nie, nie dostanie. 90 overall to odpowiednia bazowa wartosc jego karty.

Ja tylko i wylacznie Bundesliga gram, bo tam dla mnie sa najciekawsi gracze + Lewy w ataku ;)

Edytowane przez F3niX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIF Kruse w ataku na drugim koncie do pary z Costa, pierwsza liga - czasami strzelal po 3 gole na mecz. Pisalem tu o nim to mnie wysmiano ;) lewa noga zabojca. Oczywiscie na glownym gralem i IF i aktualnie SIF na CAM siedzi za Lewym i IF Costa. Trzecie konto - rowniez Kruse na ataku(dla mnie koles za 400c miazdzy) wraz z Hernandezem. Chicharito czasami moglby sie uczyc od Maxa.

Ktos tam wczesniej pisal, czy Suarez dostanie upa - nie, nie dostanie. 90 overall to odpowiednia bazowa wartosc jego karty.

Ja tylko i wylacznie Bundesliga gram, bo tam dla mnie sa najciekawsi gracze + Lewy w ataku ;)

Yyy, ja nie mam czasu na jednym koncie pograć, a Ty na trzech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yyy, ja nie mam czasu na jednym koncie pograć, a Ty na trzech?

Ja juz nie gram od dawna :D co tam sa za wyniki, max 30 porazek ogolnie na kontach w 1 lidze, to nie az tak duzo gier

Na glownym moim mam 77-23-28 na pozostalych jest podobnie, wiec to malo gier w porownaniu do niektorych. Poza tym do 4 ligi dojdzie sie bez porazki jak nie ma typow co laguja.

Pamietam jak koles mi w 15 pozyczyl konto, gdzie byl Ronaldo - dalem go na atak to strzelal mi minimum 4 gole na mecz heh. Zreszta rowniez z 14 moje mecze, gdzie mialem Messi - Neymar atak sa na YT. Mozna zobaczyc co sie robily te karty :D

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mustafi troszkę zbyt niski. Weź Naldo.

Zawsze bałem się obrońców z hig w ataku no ale jak mówisz że będzie lepszy to spróbuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bałem się obrońców z hig w ataku no ale jak mówisz że będzie lepszy to spróbuje .

Boa i Naldo = dacyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boa i Naldo = dacyt

Ok Majster Naldo zakupiony tylko powiedz co byś zrobił z Lewym ten 89 czy 90 no i ten Kruse nada się tak jak sobie umyśliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok Majster Naldo zakupiony tylko powiedz co byś zrobił z Lewym ten 89 czy 90 no i ten Kruse nada się tak jak sobie umyśliłem

 

Stary bierz 90... 90 dość wyraźnie różni się od 89... Grałem jednym i drugim wiele meczy... 

Jak przesiadłem się z 89, na 90... Od razu poczułem: lepszy drybling, szybkość, siłę, podania i strzały... 

Biorąc pod uwagę, że 90->91 - to będziesz miał dzika nad dziki. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany...,na szybko bo tyram w robocie...,ile jest warte w tej chwili 1.8kk?

Naszły mnie dziwne przemyślenia...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok Majster Naldo zakupiony tylko powiedz co byś zrobił z Lewym ten 89 czy 90 no i ten Kruse nada się tak jak sobie umyśliłem

Sif Kruse CAM

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary bierz 90... 90 dość wyraźnie różni się od 89... Grałem jednym i drugim wiele meczy...

Jak przesiadłem się z 89, na 90... Od razu poczułem: lepszy drybling, szybkość, siłę, podania i strzały...

Biorąc pod uwagę, że 90->91 - to będziesz miał dzika nad dziki.

Spójrz na Aguero i jego up +1 do strzału, podania i +2 do fiz Lewy dostanie to samo to nie kolejny if że mu cyferek przybędzie. OVR 91 będzie tylko na karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany...,na szybko bo tyram w robocie...,ile jest warte w tej chwili 1.8kk?

Naszły mnie dziwne przemyślenia...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakiś 4,50zł za 10k, jeśli chcesz szybko sprzedać lub po 5zł jeśli chcesz się trochę bawić z tym ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś 4,50zł za 10k, jeśli chcesz szybko sprzedać lub po 5zł jeśli chcesz się trochę bawić z tym ;)

Już mi przeszło. Buduje bundes

Wracam do korzeni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sparek? Wlasnie odpalam konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIF Kruse w ataku na drugim koncie do pary z Costa, pierwsza liga - czasami strzelal po 3 gole na mecz. Pisalem tu o nim to mnie wysmiano ;) lewa noga zabojca. Oczywiscie na glownym gralem i IF i aktualnie SIF na CAM siedzi za Lewym i IF Costa. Trzecie konto - rowniez Kruse na ataku(dla mnie koles za 400c miazdzy) wraz z Hernandezem. Chicharito czasami moglby sie uczyc od Maxa.

Ktos tam wczesniej pisal, czy Suarez dostanie upa - nie, nie dostanie. 90 overall to odpowiednia bazowa wartosc jego karty.

Ja tylko i wylacznie Bundesliga gram, bo tam dla mnie sa najciekawsi gracze + Lewy w ataku ;)

 

Fenix, Panowie, dajcie rade jakie wytyczne dać Lewemu, przy formacji 4-3-3, bo zbudowałem bundes pierwszy raz w tej edycji , lubię gościa w 13,14, 15 wychodził na pozycję i przepychał się nie miłosiernie a tutaj 11 meczy 3 bramki w tym 2 z karnego i już nie chodzi o to ,że nie umiem znim grać ale jego kompletnie nie widać nie wychodzi do klepki nie pokazuje się , nie wiem już o co chodzi o ile Riberry i Costa mają już po 4-5 bramek o tyle Lewy leży i kwiczy, Super Mario u mnie w serie A na premierę fify był bardziej widoczny, luknijcie skład może jakieś zmiany zaproponujecie funduszy tylko 20k, ale zawsze można sprzedać kogoś . Costa i Riberry mają u mnie zostawaj z przodu i trzymaj się skrzydła i pomaga to w uj, trochę ta pomoc mnie też drażni, brakuje troszkę CAM.

 

http://www.futbin.com/16/squad/273390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×