Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Douglas Costa !!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eriksen!!!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, O.Tadeusz napisał:

Mikolaj ale tak jest ;)  kolorowymi skladami imo albo sie gra z + 3 ligi albo vs superdefy ;P

W 1 lidzie wychodzi na to jest najlatwiej wobec powyzszej tezy ;D 

Moze cybrgi jak Wy niech sie kloca raczej miedzy rownymi sobie a nie wcinaja sie w teorie ze sredniej polki  :P

Wy powiedzcie lepiej jaka karte uwazacie za NAJLEPSZA w tym roku???

....Maxym ale JEDNA!

Czyli wszyscy panowie fuciarze - 

W KONKURSIE FIFA FUT 2016 THE BEST CARD EVER!!!!

THE WINNNER IS......??????!?!??!?

 

Tadziu nie jest tak. Nawet Ci lepsi grają defa bo sytuacja na boisku tego wymaga. Całe handicapy, momentum czy czarne serie to bardziej stworzone bajki przez graczy niż dzieło EA :-D Sam tutaj nie raz pisałem o tych wszystkich rzeczach bo najzwyczajniej nie ogarniałem gry. Czym mocniejszy miałem skład tym bardziej szukałem przyczyny swoich porażek . Specjalne testy nawet robiłem z kolegami z blokowiska ,które tylko bardziej mnie do tego przekonywały. Tylko ,że jak się człowiek nastawia na takie teorie to będzie je tylko widział. Każdy mecz ze słabszym przeciwnikiem czy młodym zespołem ut to myśli "oj będzie się działy jaja". Rozmowy na priv oraz meczyki towarzyskie z kolegą @Awruk87 na szczęście mnie na dobre tory skierowały . Dla mnie teraz to największe głupoty . Ludzie narzekają ,że obrońcy stoją a przecież jak się zastosowało cofniętą linie a przeciwnik gra krótkim podaniem to się tak będzie działo . Rozjezdzająca się obrona owszem jest ale to dlatego ,że wystarczy zagrać skrzydłami oraz superatakiem i nagle boczni muszą kryć boki a my sobie wjeżdżamy środkiem N ,SPO oraz CM :-) Bramki w końcowych minutach występują nie przez to ,że mamy kolorowe karty i OVR 90 tylko przez pasek na maksa. Obrona dostaje wylewu bo atakujemy większą ilością graczy w tym CB .Robi to ogromną przewagę i można 2-3 bramki odrobić w 10 ostatnich minut. Wtedy gra nam "własnie pomaga" bo mamy wszystko na tacy podane. 

Przykłady poniżej. Koszmar , niemoc w moim wykonaniu na początku ale zamiast podczas meczyku zganiać na Handicap bo skład CR, Bale sif, Tots Koke,Tots Layun,Tots Oblak,Tots Perez, sif Konoplyanka i Tots Castro to trzeba było dokonywać zmian. Nagle przeciwnik gra piach i nie wie cop zrobić.

Tutaj kawałek jak można zmiana formacji i wytycznych odmienić losy meczyku . Jak dużo daje nam CB w ataku i skrzydłowi. 

Tutaj natomiast zagrałem na Szkotów w większości to srebrne karty stąd mega niski OVR drużyny . Przeciwnik się rzucił na mnie a ja nie ogarniałem (bo to 2 w nocy) ale zmiana tempa oraz taktyki szybko zmieniło to co się dzieje na boisku . 

 

 

Dodam jeszcze ,ze cuda w tej grze się zdarzają i bramki typu "porażki roku" również ,które potrafią mocno wkurzyć. Czasami ja z takiej promocji skorzystam a czasami przeciwnik :-) ale to przez lagi , błędy w grze a nie handicap na nowe konto ,na team z wysokim OVR albo kolorowe karty. Seria porażek jaka kiedyś występowała u mnie już nie istnieje a teraz raz na 10 sezonów spadnę z 1 do 2 ligi ale szybko awansuje. Chciałem wygrywać i lepiej grać w fifke to się nauczyłem ,poświeciłem czas mimo wszystko tez dostaję mocno po dupie czasami ale wtedy to przez moje błędy a nie inne cuda wianki i pretensje można mieć tylko do siebie :-) 

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrego to dobrze posłuchać( poczytać )

Ja po serii 8 porażek z rzędu dalej jestem świadomy swojego leszczostwa i nie zwalam winy na hendi. Czy gram wypasionym składem z totsami,czy nif,dostaje w dupę bo jestem kiepski i świadomy błędów jakie popełniam. Staram sie w kolejnych spotkaniach ich unikać,ale pojawiają sie kolejne

Jedynie co mnie trzyma to świadomość tego,ze z cholernej 7 ligi wlazłem jak burza do 4 i trochę tam posiedziałem

Teraz znowu zaczynam od 6 ligi walkę o awanse

Szkoda,że nie jest nam dane zagrać meczyku,bo z największą przyjemnością zobaczyłbym Twoje akcje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie cierpie grac na defy i miec 15 do 1 w strzalach i przegrywac 2-0 a odkad mam max 2-3 totsy w skladzie (wchodzace z lawki zreszta ;) ) nie gram takich meczy za wiele. 

...chociaz nie mowie ze wcale ;)

Unki jak gralem z Mikolajem, to jakbym nie mial pada  ;D wlacz ligowy i odloz pada to cos w ten desen ;)

...choc ai moze trochu lepsza w odbiorze :)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mikołaju, nie do końca zgodzę się z Twoim postem, choć sam w sobie bardzo dobry on jest.

Owszem - nie jestem graczem, który ma mega skilla w Fifie, czasem łatwiej mi się z tym pogodzić, czasem trudniej.

Ponoć im człowiek starszy tym większą ma tendencję do  życia przeszłością, a ja w latach 90-tych :D wymiatałem w ISS Pro i później Pes i gdzieś tam czasami może ciężko się pogodzić z tym, że maks jaki osiągam dziś w fut, to 2 liga.

Niemniej jednak jest to raczej rzadkie uczucie, bo z wiekiem przychodzi też (choć nie zawsze ;) ) pewien luz i podejście czysto zabawowe do pojedynków growych.

Nie mam więc parcia na 1 ligę, a i tak potrafię się cieszyć większością rozgrywanych meczów.

(Przy okazji Panowie: pisze się meczÓW - mecze to nie miecze :tongue: ale wtrącam to z czystej sympatii, bez docinek).

Wracając do tematu: akurat moje ostatnie posty dotyczące handicapu nie były narzekaniem, tylko bardziej śmiechem, bo ten handicap działa na moją korzyść na nowym koncie.

Jak wytłumaczyć mam to, że w tej samej lidze na obu kontach, Messi w drużynie na koncie starym potrafi spudłować do pustej bramki, albo nie pokazywać się w ogóle do gry, zresztą tak jak i cała reszta składu?

Tymczasem  w drużynie z konta nowego Mertens sadzi bramę z zerowego konta w okno, gdy strzał wcisnąłem nie mając już innego pomysłu, zupełnie na pałę, a cały zespół wychodzi do piłek i podań jak marzenie?

Nie mówiąc o pudłach jakie łupie przeciwnik , albo co wyprawiają oba Handanovice w dwóch składach, ale na różnych kontach ;)

Nie chcę brnąć w kłótnie, w sumie w dyskusję bardzo też nie, bo ten temat przewija się tu już od długiego czasu i właściwie jesteśmy podzieleni w kwestiach skryptów i handicapu praktycznie na pół.

Można by powiedzieć, że na powyższe narzekają głównie ci, którzy w 1 lidze nie grają, ale to nie jest żaden dowód ani na to, że temat istnieje, ani na to, że nie.

Może po prostu jak ktoś ma czas i zacięcie jak Ty, żeby trenować, to sobie z tym radzi i w końcu przestaje na to zwracać uwagę.

Ja np. nie mam tyle czasu, a nawet jak mam, to lubię pograć w coś innego niż poświęcać wszystko fifie.

Nie odbieraj mi jednak prawa do ponarzekania, albo chociaż pośmiania się z tego, co ja uważam, że w tej grze występuje i jest słabe.

Pozdrowionka :)

 

 

post scriptum: tak Tadek - długi post, lubisz to! :biggrin:

Edytowane przez Sithman
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Mikołajem. Wylewy itp moim zdaniem wynikają głównie z lagów, czasem z jakichś błędów w grze, ale nie jest to efektem zamysłu EA. Z relacji kilku osób i moje osobiste doświadczenie pokazują, że na nowym koncie z grubsza dochodzę do tego samego miejsca zanim zaczynają się schody (2 liga w moim przypadku). Nie ma znaczenia czy gram na starym koncie czy nowym, z grubsza ten sam poziom osiągam, moi znajomi również. Czasem jest inaczej, bo ma się całkowicie inny zespół i wtedy łatwo powiedzieć, że gra pomaga, a taktyka i wykonawcy byli całkiem inni niż na głównym koncie :)

Sith, co do Messiego, cóż, on tak ma, że jest niewidoczny, na nowym koncie też tak będzie ;)

Co do broniących wszystko Handanoviców, albo grubych pudeł... gra nie może promować całkowitej powtarzalności. Uderzenie z tą samą siłą z tego samego miejsca pod tym samym kontem nie może zawsze wpadać do bramki. Intuicyjnie wydaje się, że tak powinno być, ale to tylko gra, musi tu być element losowości, bo mielibyśmy wysyp spamerów, którzy do perfekcji opanowaliby takie uderzenia.

W tej grze po prostu sporo zależy od szczęścia i nastawienia psychicznego gracza. Często wiem jak mi będzie szło po tym w jakim nastroju czy kondycji psychicznej podchodzę do gry.

Rozpisałem się, idę kontynuuować urlop a za lekko ponad tydzień wgacam do gry :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No4b ja podałem tylko przykłady dwa, żeby nie rozmywać i tak już długiego posta :)

Generalnie Messi to najlepsza karta jaką grałem (oczywiście zaraz po Palacio :biggrin: ) i w większości meczów jest jednak mega aktywny i świetnie pokazuje się do gry.

Nie mówiąc już o wykończeniu z każdej możliwej pozycji.

Jednak bywają nagle i takie mecze, w których wydaje mi się, że zamiast niego (i wielu innych ze składu) biega Grzesiu Rasiak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też takie mecze się trafiają. Praktycznie każdy z nich to wina laga moim zdaniem. W każdym razie tak to czuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, no4b napisał:

Mnie też takie mecze się trafiają. Praktycznie każdy z nich to wina laga moim zdaniem. W każdym razie tak to czuję :)

Rozumiem. Sęk w tym, że na drugim koncie lecąc od 10 do 3 ligi nie uświadczyłem tego ani razu.

Jak przegrywałem, to serio czułem, że przeciwnik jest lepszy i rządzi.

I dlatego ja czuję to inaczej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman ale czy ten Messi pudłuje cały czas ? nie... pisałeś ,że w życiu taką genialną kartą nie grałeś a za chwilę masz inne zdanie bo Mertensem zdobyłeś "golaso" Sam grałem na nowym koncie i makaronami bez gwiazd w 10 pierwszych sezonów awansowałem do 1 ligi i mało brakło do zdobycia majstra. Doumbia rządził ale jak bym miał Messiego to pewno było by o wiele łatwiej. Wcale to nie oznacza ,że karta z 78 strzału nie można się dobrze bawić i nie można masakrować rywala. Sam gram Mertensem do dziś i go więcej w ataku niż Messiego z racji jego worków ale wszystko inne już jest po stronie małego. Obecnie w 1 składzie gram CRem  i TOTS Griezmannem. Daje to duży komfort ale wciąż nie oznacza ,że trafią 10 na 10. Pudła ,poprzeczki czy przegrane 1on1 się zdarzają ale na np 50 meczyków jest to mniejszy procent niż np wspomnianym Doumbią. Jak naprawdę handi i inne twory istnieją to czemu nie gracie brązami na ławce i 11 w polu . Meczyki z góry wygrane przecież bo niski OVR :-) Są też przecież sezony online i jak będziecie grać najlepszymi drużynami to takie będą u przeciwników wtedy nie możemy narzekać na OVR. Polecam się sprawdzić tam bez boosta w postaci dodatków z katalogu i liga zweryfikuje gdzie nasz poziom w tej edycji. Ja się do bardzo dobrych graczy nawet nie porównuje ale nie po to gram by sobie ładną bramkę zdobyć a po to by wygrywać bo o to chyba w piłce nożnej chodzi. Jak coś , kiedyś tutaj napisałem to się "poprawiłem" bo wiem ,że pisałem głupoty. Mnie też ta gra czasami zaskakuje negatywnie ,wkurwia i ryje beret ale takich meczyków na sezon jest 1 na 10 a nie 10 na 10 . Przegrywam z graczem który analoga nie potrafi wychylić w swoją stronę bramki....trudno. Na samym początku spadałem z 1 do 4 jak za dotknięciem magicznej różdżki a teraz maks 2 i powrót . Zasługa nowego konta?? raczej nie. Co do następnego marudzenia to chętnie ja i inni zobaczą meczyk handicapu więc czemu jeszcze nikt tego nie zrobił i nie wrzuca.. Ja do tej pory np ziomka @Stary człowiek albo @no4b mimo ,że grają w niższej lidze po serii meczów potrafię zapytać jak grali bo nie do końca dawałem rade sobie w obronie albo ataku. Każda uwaga na wagę złota. Wyżej zamieściłem filmiki dlaczego przez 45 jedzie ktoś ze mną a ja następne z nim. Zmiany pewne to spowodowały a nie jak tu na tym forum nie raz pisano ,że jak ktoś strzela pierwsze bramki to i tak przegrywa albo ,że czują jakby po przerwie grał ktoś inny :-) itp itd teorie z gry wzięte. Przykład mój ostatni meczyk ze Starym ...wygrywa do 80 minuty 3-0 (dobrze już zna moje schematy) a ja mu obrona do ataku oraz zabawa  długie/pułapka/pressing i nagle 3-3 :-) nie musiałem nic robić tylko naciskać xxxo bo nagle była mega przewaga liczebna a podać to każdy potrafi. Grając taki mecz w sezonach nagle będzie "qrwa ale ta gra debilna" "gra mnie oszukała" czy "ostatni meczyk o mistrzostwo i znowu w plecy" "ale znając przyczynę następnym razem można pokusić się o zmianę swojego stylu grania na te 10 minut by nie było tekstu typu "nic nie mogłem zrobić" bo można np ustawieniem formacji czy taktyki .

Godzinę temu, Sithman napisał:

Rozumiem. Sęk w tym, że na drugim koncie lecąc od 10 do 3 ligi nie uświadczyłem tego ani razu.

Jak przegrywałem, to serio czułem, że przeciwnik jest lepszy i rządzi.

I dlatego ja czuję to inaczej.

Bo masz umiejętności na tą 2 czy 3 ligę czy starym czy nowym kontem ...cała filozofia :-) brązem lub srebrem na nowym koncie byłoby ciężko raczej a skład za 20k to już solidne teamy. Fifa Aids i tak Cie dopadnie  :-)

70% 2 ligi to i tak kolego bardzo dobry wynik :-)

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj wszystko jest jasne, może nawet skorzystam z Twoich rad o zmianie taktyk itp. ale pewnie już w fut 17, bo Wiesio obecnie wkręcił mnie znowu.

Wracając jednak do meritum - "w życiu lepszą kartą nie grałem, a za chwilę mam inne zdanie"... no właśnie! Tak wygląda ta gra w podsumowaniu :)

Żeby jednak nie rozmywać - sęk w tym, że ja od wielu, wielu meczów nie zmieniałem taktyki, ustawienia, ani wytycznych dla piłkarzy i na obu kontach grałem to samo.

Rezultaty jednak były nieporównywalnie wręcz różne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tutaj dobre dyskusje jakies ale nie mam teraz czasu czytac i pisac... Wszedlem dla Tadka na moment....

Tadziu, najlepsza karta w FUT16 poki co to TOTS Ibra!

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ivhsf74xvtr.png

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, stMikolaj napisał:

70% 2 ligi to i tak kolego bardzo dobry wynik :-)

No dokładnie tak samo uważam , narzekam ale juz się pogodziłem z tym że tego pierwiastka szaleństwa mi brakuje zwłaszcza że masę innych gier ogrywam ... Taka prawda jak się człowiek przyloży zawsze można coś do perfekcji bardzej doprowadzić nawet schematy . Co maja powiedzieć ludzie w 10 lidze np . lol

 

Van bastena mam na celowniku z Lewym widzę potencjał na kolejny fajny atak do zabawy (czytaj spadku z 2 ligi) , musiałbym pogonić Linekera i Roya Keane zwłaszcza Irish man wrażenia na mnie nie zrobił większego , wczesniej Gattuso tam miałem jakoś nie mogę znaleźć tam pasującego mi grajka kogoś silnego z drugiej strony mam Pogbe , najlepiej grało mi się Toni Krossem chyba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Tevez to taki Doumbia fify 15 :) także szrame nawet na 0 chem i coś strzeli. Dostał murzynska krew od ea mimo iż jest biały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 paczki za 55k i najlepsze to karty fitness złote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem sobie takie coś i jest jazda nie samo wita trzech małych mudzinów o charakterystyce podobnej do Nainggolana  robi swoje wszyscy trzej są na tam gdzie być powinni po prostu fantastico. Atak też jest fenomenalny Ben super karta a do Ntepa to  nie mam w ogóle pytań

http://www.futbin.com/16/squad/661021

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Stary człowiek napisał:

Ja złożyłem sobie takie coś i jest jazda nie samo wita trzech małych mudzinów o charakterystyce podobnej do Nainggolana  robi swoje wszyscy trzej są na tam gdzie być powinni po prostu fantastico. Atak też jest fenomenalny Ben super karta a do Ntepa to  nie mam w ogóle pytań

http://www.futbin.com/16/squad/661021

Fajnie to wygląda. W dodatku jak coś to i Pogbę tam idzie wcisnąć :)

 

edit: ale Ty te longi sadzisz, jak od niechcenia. Mistrzostwo.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa...,paki za 125k

Bierzta ludzie,EA doi jak leci

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3k nie starczy mi chyba :) zbankrutowałem na dzisiejszych paczkach, to jest k...... żeby wydać 115k na paczki i zostać z niczym :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, unki napisał:

Kufa...,paki za 125kemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Bierzta ludzie,EA doi jak leciemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szkoda, że nie mam tyle coins, miałbym jeszcze droższego Eriksena :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary sprawdź na środku N'doye TOTS - zajebista karta za grosze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×