Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Były latające pady, płyty, oplute LCD albo molestowane meble ale wymyśliłem coś nowego 😂😂😂 tak się wkur... na tą grę, że oberwalo się PS4 a dokładnie mechanizm się rozlecial po strzale z piąchy

79b68e859b2b2db21e7661e4a6228566.jpg

3 godziny i działa. Skorzystalem i sobie ładnie odkurzylem w środku chociaż jak już plomby zerwane hehe

Ja złożyłem sobie takie coś i jest jazda nie samo wita trzech małych mudzinów o charakterystyce podobnej do Nainggolana  robi swoje wszyscy trzej są na tam gdzie być powinni po prostu fantastico. Atak też jest fenomenalny Ben super karta a do Ntepa to  nie mam w ogóle pytań

[/url] http://www.futbin.com/16/squad/661021

Fajne to masz ziomek

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystko co zarobię to w paki i znowu wszystko na paki

Mam składy i nie będę juz raczej grał do konca

Wraz z wakacjami brak wolnej chaty i swobody wyrażania emocji podczas rozgrywania spotkań skutecznie blokuje mi możliwość grania. Cóż,sezon zasadniczy uważam za prawie zamknięty w moim wydaniu. Teraz oczekiwanie na jesień i dylemat Fifa 17 vs BF1

Na korzyść Fify przemawia to forum i Wy leszcze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miki,nie przebiję Cię,choć po opluciu tv pięknie go potem wyglancowałem

Ty wyczyściłeś konsolę, ja tv

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu...,typy z luzem w d...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piachu...,typy z luzem w d...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa z luzem, widać po zniszczonych konsolach, padach i oplutych telewizorach :D

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz nie jest normalnie zwlaszcza napizdzanie konsoli z piachy... i pierwsze co to wrzuce zdjecie do internetu jaki jestem zly i wsciekly. Pad zawsze oberwie zwlaszcza ze wytrzymaly to on pewnie nie jest ale to juz przesada.

moze od razu lepiej bylo zlapac konsole z kablami i rzucic w tv :)

wykorzystalem wszystkich wypozyczonych zawodnikow, pare dni temu Mikolaj pomogl mi wbic ostatnie trofea w sezonach meczow towarzyskich i wirtualnej gwiazdy - temat z fifa oficjalnie zamkniety a ze fajrant z ta gra zrobilem sobie juz z miesiac temu to inne gry ruszylem. Uncharted 1 i 2 splatynowane, wczoraj 3 zaczeta a pozniej zamawiam z neta U4 :) i jakis czlowiek taki spokojniejszy jest.

Mikolaju nie wiedzialem ze z Ciebie taki nerwusek :P

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stMikolaj  Ty tak na serio, czy troll ??  toż to ani normalne ani zdrowe. Niektórym to się w dupie przewraca od głupiej gry.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio chciałem połamać płytę żeby już mnie nie ciągnęło do tej posranej gry ale przycisk mi nie działa od wyjmowania płyty i zanim się ogarnąłem to Żona mnie powstrzymała a szkoda bo już bym się uwolnił od tego dziadostwa :)

 

Tak jak Skiba napisał jak człowiek w to nie gra to jakiś wyciszony jest bardziej.

Ja nie wiem jak ta gra dobiera przeciwników, ja rozumiem że jestem słaby w tą edycję zresztą od premiery mi się nie podobała tegoroczna fifa, wczoraj na zupełnie nowym koncie zagrałem 9 spotkań bilans 0-2-7 he he

 

Wy tez macie wieczorami jakieś takie tempo przyśpieszone x2? Normalnie nie da się grać wieczorami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malix7  Jak Ci nie działa przycisk od wyjmowania płyt to zawsze możesz pięścią jak kolega wyżej. Ponoć działa. No i odkurzysz przy okazji, może to wina kurzu, że taki bilans. Tylko po co masz się uwalniać z tego nałogu... żeby popaść w inny? np w alkohol? z deszczu pod rynnę... bezsensu.

A tak serio, to macie się czym chwalić Panowie na prawdę :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuję swoje rzeczy za które płacę pieniądze dlatego konsola i pięść odpada, płyta to co innego bo już jest prawie nic nie warta :)

Jak jakiś czas temu zrobiłem sobie przerwę z miesiąc od tej gry to przynajmniej zawsze zrobiłem coś w domu pożytecznego a tak to każdą wolną chwilę człowieka ciągnie do tej gry, jedyna na plus w tej edycji to rynek przynajmniej normalny zjadacz chleba jest w stanie uzbierać na lepsze karty z samej gry.

Są dni że można sobię normalnie pograć w tą grę i poklepać a czasami to gram w jakieś wyścigi tempo x2 szczególnie wieczorami.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście uzależnieni :p ja teraz malo gram, głód czuję ale grywam trochę w inne tytuły i ograniczam się do kilku meczy tygodniowo :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, piachu00 napisał:

Jesteście uzależnieni :p ja teraz malo gram, głód czuję ale grywam trochę w inne tytuły i ograniczam się do kilku meczy tygodniowo :p

Zdrowe podejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mikolaj szuka argumentow aby przerzucic sie na iksa :p 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Malix7  Jak Ci nie działa przycisk od wyjmowania płyt to zawsze możesz pięścią jak kolega wyżej. Ponoć działa. No i odkurzysz przy okazji, może to wina kurzu, że taki bilans. Tylko po co masz się uwalniać z tego nałogu... żeby popaść w inny? np w alkohol? z deszczu pod rynnę... bezsensu.

A tak serio, to macie się czym chwalić Panowie na prawdę :down:

A Ty kolego weź czasem na luz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unki napisał:

A Ty kolego weź czasem na luz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To powinno być kierowane raczej do tych co swój sprzęt rozwalają, bo im w grze nie idzie. Ja nigdy nie byłem bardziej wyluzowany, także bez spiny kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Malix7  Jak Ci nie działa przycisk od wyjmowania płyt to zawsze możesz pięścią jak kolega wyżej. Ponoć działa. No i odkurzysz przy okazji, może to wina kurzu, że taki bilans. Tylko po co masz się uwalniać z tego nałogu... żeby popaść w inny? np w alkohol? z deszczu pod rynnę... bezsensu.

A tak serio, to macie się czym chwalić Panowie na prawdę :down:

A Ty kolego weź czasem na luz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi o luz, może to była ściema z tą konsolą z pięści i taki żart, a jeśli nie, to jednak zastanowiłbym się nad sobą.

To jest tylko gra, ludzie.

Jeśli takie emocje w Was wywołuje, to serio to odstawcie.

Miki z tego co wiem jesteś nie wiele młodszy ode mnie, powinieneś panować nad sobą bardziej.

Bez spinki to piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie denerwuję jak przegrywam,  denerwuja mnie tylko ludzie po drugiej stronie ekranu i te ich tanie sztuczki żeby za wszelką cenę wygrać, tego nigdy nie zrozumiem, jakim odpadem trzeba być żeby specjalnie lagować i sobie i innym psuć zabawę żeby tylko wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sithman napisał:

Tu już nie chodzi o luz, może to była ściema z tą konsolą z pięści i taki żart, a jeśli nie, to jednak zastanowiłbym się nad sobą.

To jest tylko gra, ludzie.

Jeśli takie emocje w Was wywołuje, to serio to odstawcie.

Miki z tego co wiem jesteś nie wiele młodszy ode mnie, powinieneś panować nad sobą bardziej.

Bez spinki to piszę.

Święte słowa.  Nikt się tu nie spina, każdy potrafi się zdenerwować podczas gry, ale wszystko w granicach rozsądku i tyle :)  sam się w pierwszym poście spytałem czy to na poważnie czy troll, bo tak jak napisał kolega powyżej, to jest tylko gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Malix7 napisał:

Ja się nie denerwuję jak przegrywam,  denerwuja mnie tylko ludzie po drugiej stronie ekranu i te ich tanie sztuczki żeby za wszelką cenę wygrać, tego nigdy nie zrozumiem, jakim odpadem trzeba być żeby specjalnie lagować i sobie i innym psuć zabawę żeby tylko wygrać.

Fakt, też tak mam. Nawet kiedyś pytałem, czy w innych grach multi też jest taki wysyp porąbanych ludzi.

I wtedy chyba Awruk mnie oświecił, ze tak ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Malix7 napisał:

Ja się nie denerwuję jak przegrywam,  denerwuja mnie tylko ludzie po drugiej stronie ekranu i te ich tanie sztuczki żeby za wszelką cenę wygrać, tego nigdy nie zrozumiem, jakim odpadem trzeba być żeby specjalnie lagować i sobie i innym psuć zabawę żeby tylko wygrać.

Oczywistą sprawą jest, że specjalne lagowanie po drugiej stronie ekranu denerwuję i kiedy gram z kumpel to nie jedne kur## padają, jest złość, frustracja, gniew, ale żeby łamać płyty, pluć na ekran to już byłoby niezdrowe :)  wtedy kończymy granie, albo przyspieszamy degustację trunków wysokoprocentowych i od razu ma się luźniejsze podejście do takich cziterów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot przyzwoitek. Chlop ma ochote, to sobie tlucze piescia w co chce. Kobiety nie pobil. Jego sprzet, jego hajs, jego sprawa. Co was to obchodzi?

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoooo jakie poruszenie a tak mało lajków 😊 Ostatnia rzeczą jaką rozwalilem to była myszka G5 z 10 lat temu jak grałem klanówki w cs:s w lidze ESL. Poleciala na ścianę i to był mój koniec z esportem na poważnie 😊 Tak jestem nerwowy ale o dziwo udało mi się zawsze opanować emocje do wczoraj. 2 pierwsze podejścia do puchary Ea Tots i wpadaly wygrane a 3 chyba z 20 podejść i dupa blada. Także zamiast sypać łacina(dzieci lubią powtarzać) czy rzucać padami to dostało się czarnuli a chciałem ją tylko grzecznie wyłączyć. Działa, ma się dobrze i nawet straciła dziewictwo (plomby).@Grassek za stary jestem na robienie ludzi w ujki a, że poznałem tu fajnych kolegów internetowych (myślę, że to się zmieni na real ) nawet tych co wierzą w handicap 😂 to tym bardziej tego bym nie zrobił. Mechanizm wyskoczył z zaczep ów po szlagu i wsio a tu rozmowa jakby konsola poleciała przez okno. Hmmm może następnym razem przy Fifie 2025? Przecież to moje 😂.@Sithman oj tam czasami się zdarza ale są też plusy. Przy fifce rzuciłem fajki po 15 latach. Już 3 miesiące bez także zobacz, że daje sobie świetnie rady a gra (tylko Fifa) wciąż mocno ryje beret przecież.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to przy tym poście masz już trzy lajki :D masz racje Twój sprzęt, Twoje nerwy i Twoja sprawa jak odreagowujesz :) zbiłeś czarnule, ja wyraziłem zdanie że to niezdrowe podejście i wsio :) dobrze, że sie z tego gównoburza nie zrobiła mehehe. Pozdro :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga z tą konsolą myślałem że takie rzeczy tylko w ameryce heh , z klockiem by ci nie poszło tak latwo . Ja mam przy stanowisku ławeczkę w zalozeniu ma rozładować napięcie ale właśnie ... Często ostatnio sobie tytoń palę miedzy meczami :/ 

Marco van basten k... co za drewno załamany jestem , tak długo się czaiłem nad zakupem bo pasuje idealnie do mojego drewnianego stylu a tu kurczę Hummels ataku koleś dosłownie cofa się co z chwilę pod wlasną bramkę :/ Patrzę w te statsy a tam work w ataku ... low tsss . Kogoś tam w ea ładnie popierdzieliło  

 

A teraz idę wyrzucić cos przez okno :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×