Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jest taki temat. Wyprzedałem polski skład i mam 113,5k do wydania na odpicowanie mojego składu Serie A. Na razie wygląda on tak:

http://www.futbin.com/16/squad/636189

 

Na co najlepiej wydać? Na razie myślałem o trójce sif Hamsik, sif Insigne i tif Pjanić, akurat 110k. Ewentualni druga opcja zamiast Insigne TOTS Bonaventura i do tego Chiellini do obrony. Jakieś inne pomysły?

Składzik świetny. Chiellini tylko za Mirinde i czad z du...

Mertens jest świetny. U mnie jego wersja IF mimo ujowej pozycji nominalnej gra na cam i jest świetny.

Jutro dam im szansę pokazania tego co mają najlepszego w 4 lidze,jesli zawiodą wracam do składu nif za wyjątkiem napadu. Tu będzie tots Igła i Dybala.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chielliniego będę miał prędzej czy później, ale za Bonucciego. Miranda jest świetny i na pewno zostaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Yayę. Ale on pięknie podaje. plasowane podanie na skrzydło do szybkobiegającego, potem wrzutka do główkarza i piękne gole padają.

I ta cena istna cebula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na odpoczynek od FUT. Z nudów dzisiaj wziąłem się za sezony Polską. Co ta paka wyprawia to mała bania. Bilans 12-3-1 w 7 i 6 lidze. Najlepsze jest to, że często dolosowuje też przeciwnika z Polską, więc fajnie się sprawdzić. Wkurze się, to za tydzień sprzedam CR i skład LaLiga i wrzucę cały kolorowy skład polskich grajkow.

PS. Dawać już te Euro!!!!!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakami z tą czerstwa obrona ciężko grać, bez kitu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem paczkę za 55K i wypadł mi z niej Miranda, Marchisio i Buffon. :blink:

Łeb mnie rozbolał od dobrobytu i połączeń...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MaxyM napisał:

Otworzyłem paczkę za 55K i wypadł mi z niej Miranda, Marchisio i Buffon. :blink:

Łeb mnie rozbolał od dobrobytu i połączeń...

 

Mistrzuniom wypada Eriksen i bramkarz któregoimienianiedasięwymówić :bunny:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obecnie tak wygląda team he he...

 

zxk5cy.jpg

 

Pograłem przed weekendem bez Mirandy, Buffona i Marchisio...

I jak daje słowo w końcu czuć moc tych kart...

Nie będę się rozwodził... Z kim nie grałem, to go masakrowałem...

Po przerwie wpuszczałem Diarre, Nainggolana i Matudiego (start jeżeli chodzi o pomoc Muller - NIF Iniesta - Koke)... Niszczyłem zwykłe składy i jakieś z gównianymi TOTSami... Oraz wykańczałem psychicznie przeciwników - Lubię to. 

Kurna, dumny jestem z chłopaków... :D

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak mozna w paczce 3 totsy trafic i to jeszcze kurna takie a nie ogorki... gdybys wrzucal to na yt to milion subow murowany
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsza taka paka ever... Ale na WA otworzyłem, więc nie było jak nagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po dzisiejszej serii 7 porażek z rzędu wypitalam 3/4 składu makaronów.

Nie widzę sensu mojej gry kolorami,skoro i tak dupy daję. Mam tylko ochotę pograć tots Igłą i Dybalą i to będą moje ostatnie spotkania z fifa. Czara goryczy została przelana. Nie dość,że gram klika razy w miesiacu,to jeszcze tak mnie dzisiaj zdołowało.

Czekam na premierę BF 1

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
40 minut temu, unki napisał:

A ja po dzisiejszej serii 7 porażek z rzędu wypitalam 3/4 składu makaronów.

Nie widzę sensu mojej gry kolorami,skoro i tak dupy daję. Mam tylko ochotę pograć tots Igłą i Dybalą i to będą moje ostatnie spotkania z fifa. Czara goryczy została przelana. Nie dość,że gram klika razy w miesiacu,to jeszcze tak mnie dzisiaj zdołowało.

Czekam na premierę BF 1 emoji12.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To teraz opowiem Ci coś śmiesznego.

Jakieś 3 tyg temu założyłem sobie nowe konto i zmontowałem na nim skład pod 4312 z samych makaronów za 20k.

Gram sobie sporadycznie i wczoraj wbiłem do 5 ligi,  po drodze zdobywając same mistrzostwa.

Skrypty tak zjadają przeciwników, że czasami przecieram oczy ze zdumienia.

Ale oczywiście pieprzę farnazony i skrypty oraz handicap nie istnieją.

To nic,  że Mertens strzela z zerowego kąta strzał rozpaczy i wpada w okno, ważne że Messi w składzie na pierwszym koncie pudłuje sam na sam.

Brak mi skilla ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj to o czym piszesz. Moi kolorowi nie potrafili wykonać dokładnego podania nie mówiąc o strzale. Zagrałem po tym kataklizmie moim nif bundes i rozpitolilem kolesia 4-0. W składzie Messi i CR 7!!!

Albo on nie potrafił grac,albo fifa się pochyliła się nad moim losem. Nie ogarniam. Koleś nie mógł wyjsć ze swojej połowy w pierwszej części meczu...

Idę spać a w markecie juz są chętni na mojego Pogbę 89,Igłę RB,Insignie tots i kilku innych. W plecy w uj monet,ale wali mnie to. Został mi tylko czerwiec na granie i won.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze przeciez przy fifie pracuje od cholere ludzi i jeszcze nikt nigdy nie wysypal ze skrypty i handicap istnieja. I to jest dopiero dziwne bo przecieki w branzy gier to juz norma jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty są tak napisane, że nikt nie piśnie słowa w obawie zrujnowania życiorysu i finansów.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem w finale draftu 3:1. Nagle zaczęły się cuda jak na poniższym filmiku. Po tej bramce tak się zdenerwowałem, że nic nie szło i ostatecznie przegrałem 4:5 tracąc piątą bramkę w 90+ minucie. Piękno FIFY :angry:

 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A filozofowie jak wytlumaczycie, ze ktoś nie schodzi z pewnego poziomu? Tzn 90% gier 1 liga i 10% to spadek do drugiej.

Jak ja czytam te Wasze podróże 3-7 liga to glowa mnie boli. Cos tam może się za dziać w meczu, dwóch ale nie w 5 sezonach :p

Trenujcie synowie futa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym płaczu sprzedałem w nocy kolory. Został tylko igła i Dybala plus ulubiony obrońca Florek. Kupiłem nify i postanowiłem wywalić resztę na paczki.

8 sztuk kupionych za 15 k i znowu kolory wróciły...

EA mnie przeprosiła za serie porażek.

Cóż,trzeba to opitolic bo pomocnicy nie są mi potrzebni.

1cd2433fffa3f36bd77e0374d5b635fd.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.05.2016 o 23:27, _drobny napisał:

Czas na odpoczynek od FUT. Z nudów dzisiaj wziąłem się za sezony Polską. Co ta paka wyprawia to mała bania. Bilans 12-3-1 w 7 i 6 lidze. Najlepsze jest to, że często dolosowuje też przeciwnika z Polską, więc fajnie się sprawdzić. Wkurze się, to za tydzień sprzedam CR i skład LaLiga i wrzucę cały kolorowy skład polskich grajkow.

PS. Dawać już te Euro!!!!!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Przeczytałem to i zagrałem w 1 lidze Polską w sezonach :D Fajny klimat. Fajnie, że dobiera przeciwników grających reprezentacjami. Wyrównanie na 4-4 w 89 minucie przez Wawrzyniaka dało mi więcej frajdy niż wszystkie gry w FUT w tej edycji :D

Teraz coś związanego z FUT. Kiedy najlepiej kupić kartę TOTS Ben Arfy? Zaobserwował ktoś w którym dniu tygodnia/po jakim czasie "aktualne" TOTSy z tygodnia spadają z ceną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to i zagrałem w 1 lidze Polską w sezonach :D Fajny klimat. Fajnie, że dobiera przeciwników grających reprezentacjami. Wyrównanie na 4-4 w 89 minucie przez Wawrzyniaka dało mi więcej frajdy niż wszystkie gry w FUT w tej edycji :D

Teraz coś związanego z FUT. Kiedy najlepiej kupić kartę TOTS Ben Arfy? Zaobserwował ktoś w którym dniu tygodnia/po jakim czasie "aktualne" TOTSy z tygodnia spadają z ceną?

Piątek po promocjach na paczki ale trzeba się liczyć z tym, że teraz jeszcze tosty od EA będą. Może też być tak, że rynek wreszcie się troszkę podniesie po miesiącu. Dużo też zależy od wprowadzonych widelek. Widać to po BPL i Bundes ale L1 jeszcze z tydzień musi poczekać na nowe.

Ja na tostach z La Ligi nie straciłem ani coinsa kupując o godz 17 w piątek

Po wczorajszym płaczu sprzedałem w nocy kolory. Został tylko igła i Dybala plus ulubiony obrońca Florek. Kupiłem nify i postanowiłem wywalić resztę na paczki.

8 sztuk kupionych za 15 k i znowu kolory wróciły...

EA mnie przeprosiła za serie porażek.

Cóż,trzeba to opitolic bo pomocnicy nie są mi potrzebni.

1cd2433fffa3f36bd77e0374d5b635fd.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Brava Ty....

Ja kupiłem 2 pierwsze paczki na nowym koncie o wartości 55k z Serie A i bumm

Kuba i De Vrilj najlepsi haha

Brava Ja

Mit o nowych kontach i dobrym dropie na początek obalony

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowy Jonas ? Dobra opcja na st ? Pamiętam że mnie kilku gnębiło nim jakoś dziś mnie naszło zeby spróbować . Z obu stron mam legends tak więc mogę sobie teraz próbować jakieś mniej popularne ligi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tif wystarczy szkoda przepłacać później tylko Tots

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając filozofie Piacha można dojść do wniosku, że jak ktoś nie ma skilla żeby grać w 1 lidze, o której Pan zero zero sam pisał, że tam same schematy, to już nie ma prawa stwierdzić czy handicap i skrypty istnieją ;)

No nic, ja w każdym razie parcia na schematy nie mam bo wyrzygać się z nudów idzie. Wolę te swoje 7-3 ligi :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy totsach ea pewnie dadza jeszcze paki po 100 k i wszystko pojdzie do dolu. Jak te totsy sie skoncza pewnie bedzie szło do gory.

chyba jednak zostane na pleju i oleje tego iksa z nowa fifa. X sprzedal 4 razy mniej fifek niz plej.

o czyms to swiadczy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ixa gier EA nikt nie kupuje skoro zawsze po jakimś czasie dają do EA Access.

Ja już w fifkę tyle pograłem że mi sie abonament za 2 lata zwrócił :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×