Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Gowno to daje. Ludziki myślą,.'że przez zmniejszenie ov zespołu będzie im losować gorsze składy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba, swietny filmik. Chlop opowiedzial jak przelecial sie samolotem i z kim zbił piątkę i ja w to kliknąłem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na materialy :24_stuck_out_tongue:

po gameplayu w gownianej jakosci wygladalo to jak fifa sprzed patchy czyli wolne tempo i niedokladne podania...

Dlatego fifke ocenia się miesiąc po premierze.

Jestem ciekaw, czy zmodyfikują system chemii na taki, którego oczekuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, pablos_83 napisał:

Co to za magiczna taktyka że na ławkę wstawia się najgorszy brązowy szrot?

Często widzę takie składy na youtube. 

Zmniejszenie overalla drużyny ma pomóc w tym, że gra trochę bardziej Ci pomoże uznając, że masz słabszy skład. Może to placebo, ale odkąd testowo tak zrobiłem to gra mi się lepiej, nawet zaliczyłem pierwszy w życiu awans do 2 ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robię i mimo ratingu 71 i zgrania 46 dobiera ekipy 80+ i 100 zgrania. Ciężko o cokolwiek.

W 14 czy 15 jakoś łatwiej się zaczynało tego futa.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmniejszenie overalla drużyny ma pomóc w tym, że gra trochę bardziej Ci pomoże uznając, że masz słabszy skład. Może to placebo, ale odkąd testowo tak zrobiłem to gra mi się lepiej, nawet zaliczyłem pierwszy w życiu awans do 2 ligi

Ja tak robię i mimo ratingu 71 i zgrania 46 dobiera ekipy 80+ i 100 zgrania. Ciężko o cokolwiek.

W 14 czy 15 jakoś łatwiej się zaczynało tego futa.

Sent from my m2 using Tapatalk

Ktoś już pisał kilka dni wcześniej, że teraz już ciężko o drużyny z gorszym overallem.

Ja w skladzie BBVA mam samych brązowych na ławce, co obniża mi overall do 83 i losuje mi składy z miarę podobnym overallem, czasami trafi się w nich jakiś Messi czy Ronaldo ale nigdy nie grałem przeciw skladowi podobnemu do mojego. Dostałem kilka razy po meczu wiadomość że jestem cheater, raz jak gościu zobaczył że mu taki skład dolosowalo to klął cały mecz i w ogóle nie grał, wbijał samoboje albo robił jakieś dziwne rzeczy😀

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy meczyk na dzień dobry Orłami i wylosowalo repre Francji

ee50b455d3a5a36876f9e2164da14749.jpg

Tak się skończyło

L2 majster a w L1 4 meczyki i 2-1-1 także spokojnie naszymi można sobie grać i przechodzić grę. Mójta za wolny i grał Olkowski na LB. Krychowiak if i Glik naprawdę rewelacja w obronie. Gliksona się obawiałem ale świetnie dawał rady mimo, że pejsu mało. Mając Krychowiaka w obronie można spokojnie zaskakiwać przeciwnika i stosować taktykę "obrona do ataku" bo ciężko go przepychnac (nawet na filmiku z debiutu mam to udokumentowane) Linetty if jako broniący CM spisuje się bez zastrzeżeń a i brameczki też mu nie obce. Rybus if zaskoczenie na mega plus, skrzydłowy jak talala. Grosicki na minus. Karta fajnie wygląda ale jakoś tego nie czuć na skrzydle. Milik Tots jako SPO dupy nie urywał ale jako ST z 2 napastanikami albo PN 4321 to już rewelacja. Lewandowski Tots to oszukiwanie na 16 meczykow 35 bramek. Co strzał to wpada.

Kieszek Tots nie radził sobie z power szotami ale bronił zacnie jak na taki niski ovr. Obawiałem się worków naszych zawodników ale chodziło to malinowo wszystko a testowałem 3 formacje. Kto ma kaskę polecam sobie złożyć bo frajdy naprawdę jest dużo z grania.

Teraz złożone takie coś bo czas goni aby sezon zakończyć. Gra się tym zdecydowanie lepiej w ataku niż Totsami Ligue 1

715c58a992d3641f2cabe912f5492123.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, One™ napisał:

Ja tak robię i mimo ratingu 71 i zgrania 46 dobiera ekipy 80+ i 100 zgrania. Ciężko o cokolwiek.

W 14 czy 15 jakoś łatwiej się zaczynało tego futa.

Sent from my m2 using Tapatalk

Skład na 80 overala i 100 zgrania kosztuje jakieś 6k.

Zagraj sobie 2 turnieje offline i taki sobie kupisz

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miki spróbuj sobie jako CM Bonaventura tots mnie nim gra się wybornie.

Kiedy masz czas żeby dać mi lekcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miki spróbuj sobie jako CM Bonaventura tots mnie nim gra się wybornie.

Kiedy masz czas żeby dać mi lekcje

No fajnie wygląda karta i bazowa to cm. Kupi się na chwilę i potestuje. Po godz 23 dostępny także możemy wtedy grzać analogi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym Gonzalo to mnie Staruszek srogo ukarał kilka dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Dynio24_PL napisał:

maxym powiedz kim z tych najnowszych totow gralo ci sie najlepiej sklaniam sie do zakupu ibry albo grizmana 

 

Zależy co lubisz... 

Grizli - świetna szybkość, drybling, strzał ale co najbardziej w nim lubiłem, to jako napastnik schodziłem nim niczym skrzydłowym do boku i waliłem dośrodkowania na łeb drugiego wysokiego napastnika... Dośrodkowania ma chyba najlepsze w grze. Walnąłem nim masę goli jak i asyst... A to chuchro choć agresywne, a ja nie lubię grać takimi graczami w 16... Nie lubiłem... Nim grało się świetnie.

 

Ibra... Potwór... Podania magiczne, siła - kładzie wszystko do w okół - drybling - kosmos - strzał - z innego wymiaru... Ta karta, to kompletny napastnik, kompletny ofensywny pomocnik, a jak chcesz to i pomocnik środkowy. 

 

Ogólnie teraz gram sobie tym:

Wyjściowa "11"...

 

t69svc.jpg

 

Po gwizdku...

 

4taetx.jpg

 

+ Mam TOTS Dybałe

 

Dotarłem sobie tym do 2 ligi i tam siedzę...

Lewego odkupiłem i na 30 meczy 38 goli... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, no4b napisał:

Tym Gonzalo to mnie Staruszek srogo ukarał kilka dni temu.

No Gonzalo jest na wypasie fajnie radzi sobie jako jeden napastnik ale jak dostanie obok jakiegoś dzika typu Tevez  dopiero potrafi pokazać co potrafi .Choć słyszałem opinie że nie każdemu gra się nim na wypasie .

Pierwszy mecz z mojej strony na wypasie ale  drugi śni mi się po nocach i doprowadził mnie do furii .Fakt rozegraliśmy już sporo meczy razem ale w tym kompletnie nie dałeś mi pograć i to co mam najlepsze pięknie wyeliminowałeś nie miałem nic do powiedzenia Gratki Herbatniku

Max jak Dybala ToTs

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze zdania, póki co zagrałem nim 4 mecze ale byłem po Polska - Irlandia i w zasadzie, nie wiem jak grał, nawet wyników nie pamiętam.  

Wyłączyłem konsole po 4 meczu, bo musiałem grać na jedno oko. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zapytam jeszcze czy czujesz moc Tots Nainggolana bo widzę ze grasz nim już dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem, że niektórzy piszę w internetach, że nie widać różnicy... Kompletna bzdura.

Gość jest niesamowity... Szybki jak cholera, silny jak tur, zapieprza cały mecz, potrafi jak bilard biegać i odbierać piłki z podania na podanie...

Problem z tumanami jest taki, że widząc pomocnika za 220K, spodziewają się, że będzie to drugi Ronaldo...

Belga upgrade czuć... I gra się nim rewelacyjnie... Można biegać od pola karnego do pola bez uszczerbku na wytrzymałości... Podawać, przechwytywać i walić longi...

A jak zachcesz to i dryblingiem jego wpadniesz w pole karne i pokonasz bez problemu bramkarza...

Box to Box perfketo... Do tego świetne podania - krótkie, długie i rewelacyjne strzały z daleka... Pomocnik kompletny w tej grze.

Matudi to samo... Oni we dwóch na bokach wygrywają środek boiska... A jak dołożyłem Vidala na CDM, to człowieku - ludzie płaczą w słuchawkach.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakbym grał w 14 ;)

Ciupie gościa cała pierwsza połowę, on nic nie może zrobić. W drugiej natomiast ja mam każde niecelne podanie, gra nie daje bramki trafić (slupki, czasem nawet 3 przy jednej akcji) - nie da się nic zagrać.

Albo pierwsza się dla mnie laduje, albo druga. Zauważyliście to?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Zmienny handicup. Cisnę gościa 3-0 on dostaje czerwoną kartkę już myślę że zaraz ucieknie, a tu moi obrońcy dostają wylewu już przegrywam 4-3 , cudem w 94 min ratuję remis

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki handicap? Nieraz mam tak, że przegrywam do połowy 2:0, ale mam wrażenie, że przeciwnik jest słaby i miał sporo szczęścia. Czuję, że mimo pozostałych tylko 45 min i złego wyniku i tak mogę wygrać, bo jestem znacznie lepszy. I nieraz wyciągam taki wynik do zwycięstwa, bo mam dobre nastawienie psychiczne, nie odpuszczam i gram swoje. Przeciwnik pewnie myślał, że ma mnie na tacy, ciśnie jak nie wiem a potem dostaje w 2 połowie 4 bramki i płacze, że handicap. A był po prostu mierny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne wmawiajmy sobie że liczą się tylko karty, umiejętności i nastawienie psychiczne.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, ale głównie. Nie zaszkodzi łut szczęścia i brak lagów (z naciskiem na to drugie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że ja tylko usprawiedliwiam porażki.

Jak jako początkujący gracz  moim biedaskładem za 10k jadę jakieś 8-0 skład pełen TOTsów za jakieś 10 mln to trudno nazwać to łutem szczęścia czy pozytywnym nastawieniem bo się odpalił handicup w wersji ultra hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×