Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, stMikolaj napisał:

Takich losuje w najwyższych ligach to z takimi trzeba grać emoji1.png Środek pola nie istniał ale ja mu kart do środka pola nie wybierałem ☺ Czy tak źle? Moim zdaniem nie. Wślizgi nie w tempo bo zauważ, że cały czas zmiana tempa biegu a to, że wychodził obrońcami to już wina ustawienia taktyki bez agresji. Lepiej przeszkadzać niż przyglądać się biernie i cofać bo strzały do 20 m są w tej edycji mega op. Mój to przerobiony CT od Jukeza pod 4321 ale mimo wszytko zmieniałem "granie" i to chciałem pokazać w filmiku a nie bramki czy obronę przeciwnika Jak gra się cały czas jedno i to samo to się można szybko przejechać bo przeciwnik ogarnięty nasza grę potrafi czytać.

Ja przemyślałem to jak gram i dlaczego ostatnie 3 dni szło mi tak źle. Zmieniłem custom tactics na coś co wydaje mi się, że bardziej odpowiada mojemu myśleniu w trakcie gry i efektem jest zdobyty pucharek. W finale gralem na gościa, który miał złożony skład Az Alkmar, a wiadomo, że w jeśli ktoś takimi kartami dochodzi do finału to prawdopodobnie poziom wysoki. Koszulki miał za wygranie jakiegoś turnieku. Skończyło się moją całkowitą dominacją, 4:1 wynik, oddał 1 strzał w całym meczu. Widać było, że rozumie grę, ale zwyczajnie bardzo mało miał piłkę i nie miał z czego ugrać.

Muszę jednak jeszcze nad obrona popracować. Podobnie w obronie "chodzi" sterowanym zawodnikiem Mikołaj i awruk, muszę wyrobić sobie taki nawyk :)

Przetestujesz ustawienia Mikołaj przy najbliższej okazji, np po meczu Hiszpanów jak będę miał możliwość pograć ;)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chore - nie pamiętam już kiedy ostatnio grałem w fut, ale kaprysy mam:

v81kea.jpg

:24_stuck_out_tongue:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przemyślałem to jak gram i dlaczego ostatnie 3 dni szło mi tak źle. Zmieniłem custom tactics na coś co wydaje mi się, że bardziej odpowiada mojemu myśleniu w trakcie gry i efektem jest zdobyty pucharek. W finale gralem na gościa, który miał złożony skład Az Alkmar, a wiadomo, że w jeśli ktoś takimi kartami dochodzi do finału to prawdopodobnie poziom wysoki. Koszulki miał za wygranie jakiegoś turnieku. Skończyło się moją całkowitą dominacją, 4:1 wynik, oddał 1 strzał w całym meczu. Widać było, że rozumie grę, ale zwyczajnie bardzo mało miał piłkę i nie miał z czego ugrać.

Muszę jednak jeszcze nad obrona popracować. Podobnie w obronie "chodzi" sterowanym zawodnikiem Mikołaj i awruk, muszę wyrobić sobie taki nawyk

Przetestujesz ustawienia Mikołaj przy najbliższej okazji, np po meczu Hiszpanów jak będę miał możliwość pograć

Po 23:30 do 3 jest czas  także wal śmiało ale jak tu takie rzeczy piszesz to raczej będzie meczycho a nie test hehe.

Wczoraj w nocy były spary z mistrzem long szotow . Szacun dla @Stary człowiek nic tylko mu zazdrościć tych umiejętności

To jest chore - nie pamiętam już kiedy ostatnio grałem w fut, ale kaprysy mam:

v81kea.jpg

:24_stuck_out_tongue:

Się lubi się ma.... Coinsy, czy warto i cyferki wtedy nic nie znaczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, stMikolaj napisał:

Po 23:30 do 3 jest czas  także wal śmiało ale jak tu takie rzeczy piszesz to raczej będzie meczycho a nie test hehe.

Wczoraj w nocy były spary z mistrzem long szotow . Szacun dla @Stary człowiek nic tylko mu zazdrościć tych umiejętności

Sorry, ale właśnie rozegrałem 4 mecze ze Staruszkiem po 2 piwkach i lampce wina, na więcej nie mam już siły :). Dobre spotkania były. Long shoty faktycznie mu wchodzą, ale z drugiej storny w meczu podejmuje jakieś 10 prób, statystycznie coś musi wpaść, zwłaszcza TOTSem Gonzalo ze strzałem 99. Nigdy nie grałem jeszcze przeciw karcie, którą byłoby mi trudniej zatrzymać.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi Gmoch statystyki nie kłamią Haaaaaaaaa. Ale fakt ostatnio staram się zmienić styl gry po lekcjach z Mikołajem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twoje konto zostało wykluczone" 

:)  

P.. to EA w końcu będzie można się innymi rzeczami zająć heh , będę mógł w 17 na tym koncie pograć czy to koniec mojej przygody z xboksem ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trochu wszystkiego ale zdaje się ostatnie operacje gdzieś z tydzień temu miały miejsce  , nic wielkiego małe kwoty . Nawet ostrzeżenia mi nie dali no cóż c. z nimi kończe z xboksem nową Fifkę już sobie na pleju zagram i tak na legendy bym w życiu nie zarobił ciułając nie mam na to czasu , wiedziałem ocb także jako przestroga niech wisi .

 

przynajmniej w nowym sezonie pogram sobie z forumkiem :) 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę że też mi pismo wysłali na skrzynkę standardowe blabla kopro , dobrze     zrobię sobie kilka miesięcy przerwy i będe miał motywację żeby cisnąć tym razem ciułając i uprzykrzając życie noboom jak tylko sie da heh

 

 

[tryb Hajto on] myśle że warto przypomnieć w tym miejscu skład z ostaniego meczu Neuer-De Boer-Rijkard-Bellerin-Cambell-Sandro-Valderama-Pogba-Bale-Suarez-Suker [tryb Hajto off] 

 

:) 

@up klocek świetnie sie spisuje jako dekoder ale no nie ma co ukrywać , służył mi przez ostatni rok do Fifki głównie :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz w tej fifie ponagrywalem moje babole:
https://www.youtube.com/watch?v=b7fnhwdWfIU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po przerwie draft pyklem, fajny składzik - wygrałem i nawet z paczki Iniesta poleciał więc jestem na + 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, piachu00 napisał:

Dziś po przerwie draft pyklem, fajny składzik - wygrałem i nawet z paczki Iniesta poleciał więc jestem na + 

a ja wczoraj kolejnego majstra :-) i co dziwne po paru mocniejszych ale warto było popykać do 4 nad ranem :-) 

decydujące minuty....z piekła do nieba...mimo ,że było 3-1 dla mnie hehe ....piłeś? nie graj :-P ale za to CB wysłany do ataku zawsze "działa" i robi dziury w defensywie przeciwnika :-)

 

Jak liga wchodzi to i nowy cup jednej nocy ale na farcie w dogrywce hehe :-)

Kilka innych filmideł 

Koke się u mnie obudził

Z cyklu gramy do końca :-)  Rasowa bestia do strzelania bramek czyli Mathieu ....tak ,tak obrońca :-) na moje błędy nie patrzymy bo to pierwszy meczyk na dotarcie analogów a takie kompletnie olewam :-D Kiedyś widziałbym w tych bramkach handicap (no jak to taka karta ze statami do dupki w strzelaniu potrafi mnie karać) i moja obronę na wakacjach a teraz błąd cofniętej linii obrony i w dodatku pasek na superdefa ustawiony

 

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał czy Messiego na cam warto dać, od dwóch dni w draft go tam ustawiam i gra bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kiedyś pisał czy Messiego na cam warto dać, od dwóch dni w draft go tam ustawiam i gra bardzo dobrze

Ja jak gram drafty i mam Messiego to zawsze ustawiam go na CAM, najlepszy zawodnik w kazdym meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wczesniej narzekalem na tots Lewego. Odkupilem go i w 10 meczach walnał 28 goli i zrobil mi mistrza =] przekot
Gralem tez tots mahrezem - Messi imo lepszy.
Tots Butland - nic spektakularnego nie zrobil. Polecial do kibla. Neuer lepszy

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzają się CB z wysoką pracowitością w ataku np Ramos? Nie będzie się bezmyślnie zapędzał do przodu?

Z tego co widziałem w internetach David Luiz jest obiektem drwin a ma tak  samo: Def: Med Attack: High

a Dani Alves? on to już w ogóle ma Def: Low Attack: High

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na innym koncie sezony i .... gra mi nie sprawia takiej przyjemności , pieprzony fut wkręca nie ma co ukrywać :) Dawać mnie to demko 17 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_83 napisał:

Jak sprawdzają się CB z wysoką pracowitością w ataku np Ramos? Nie będzie się bezmyślnie zapędzał do przodu?

Z tego co widziałem w internetach David Luiz jest obiektem drwin a ma tak  samo: Def: Med Attack: High

a Dani Alves? on to już w ogóle ma Def: Low Attack: High

Bez przesady Ramos jest ok, a boczni mają High bo nimi się atakuje :1_grinning:

 

Zauważyłem pewien patent u trajhardow, podają z całej siły do piłkarza którego jeszcze nie widać na ekranie ale ustawiony jest w ataku = piłka mu podskakuje, nam się zmienia gracz i glupieje, a przeciwnika pilkarz idzie automatycznie na piłkę. Ktoś ma podobne odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim wiecznie oskakuje jak uzywam driven passa. Albo w ogole nie dotykaja pilki. Cos trzeba nacisnac zeby przyjmowali ta pilke jak nalezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciskam przy przyjęciu driven passa L2, często pomaga, ale nie jest skuteczne w 100%. Ostatnio staram się używać tego podania kiedy widzę, że jest trochę miejsca albo jak widzę, że mogę od razu do kogoś zagrać bez przyjęcia. Takie zagrania z pierwszej są bardzo skuteczne, bo nie dość, że dokładne to jeszcze dezorientują przeciwnika. Zresztą wiesz to najlepiej, bo sam tak robisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×