Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

no robie i to duzo ale ta piła fruwa na wszystkie strony albo nie raczą nogi wystawic i mnie uj strzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek serialu pod tytułem "Ale urwał"

100edcb9b59b8c13e965af2a1f43f029.jpg

Szkoda,że moja przygoda z fifą właśnie się zakończyła. Teraz kiedy mam skład kompletny,płytka z grą robi za domek dla pająka

Cóż,nadejdzie jesień i dylemat...BF1 czy fifa 17...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż,nadejdzie jesień i dylemat...BF1 czy fifa 17...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bf1 jest moim wyborem w tym roku😉

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak granie na konsoli to wybór może być tylko jeden: FIFA :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, matinx napisał:

no robie i to duzo ale ta piła fruwa na wszystkie strony albo nie raczą nogi wystawic i mnie uj strzela

Tak jak pisał no4b trzeba wcisnąć L2. Cały myk polega na tym, że trzeba tak jak w innych sytuacjach puścić sprint. Driven pass to bardzo mocne podania i piłka będzie czasem przy nich odskakiwać bo inaczej były by zbyt op. Warto jeszcze pamiętać, że trzeba być zwróconym sylwetką w stronę zawodnika do którego chcemy podać, bo jeśli tego nie zrobimy to piłka na pewno odskoczy przy próbie przyjęcia. Pierdoły, ale w czasie meczu można o nich zapomnieć zwłaszcza o odwróceniu się. Czasem chce się zagrać szybszą piłkę a odwrócić trzeba się zanim zaczniemy ładować pasek siły podania i z pośpiechu można łatwo zepsuć driven pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę coraz trudniej kupić kontrakty za dobra cenę. Zdarzało mi się kupować złote rzadkie za 150 a teraz trzeba 300 wywalić.

Wczoraj się przeklinałem na 700 stronę aż się maksymalna strona ukazała i tak nic nie kupiłem.

Masakrycznie się na to traci czasu gdy w jednym worku są rzadkie złote i zwykłe złote

Trzeba będzie poczekać na jakiś srogie karty i szał paczek all rare i wtedy się obkupić mocno na zapas

Jak się za szybko przeklikuje to web-appa wywala. 

Mam nadzieję że w 17 to rozdzielą rare i nie rare bo na chwilę obecną to jest zabójstwo czasu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83 nie pamiętam jak jest na web app, bo sto lat nie używałem, ale na companion w telefonie wystarczy wejść w pierwszy lepszy kontrakt non rare, wcisnąć "compare price" i masz same zwykłe złote kontrakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby działa i pokazuję tylko rare ale zanim znajdę buy now np za 250 to i tak zaklikam się na śmierć. 

Musiałbym sie no do 58 min przeklikać a kontrakty lecą szybciej niż ja jestem w stanie myszkę męczyć.

To już lepszy sposób z ustawieniem ceny maksymalnej i klikanie o 6,30 rano

Muszę poczekać na paczki all rare wtedy będzie wysyp kontraktów na rynku

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gonię kontrakty po 500 i idą jak złoto. Ekipa moja ma po 99 na karcie,a pewnie nie zagram do konca więcej niż 2-3 razy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja metodą kto rano wstaje kupiłem 2szt za 250 ale jest mega ciężko.

Ale i tak zmarnowałem na to wczoraj i dziś z 2 h wiec się nie dziwie że jak ktoś nie ma czasu kupuje za 500.

Pewnie w piątek się to zmieni jak trafią stare gwiazdy z europy na karty

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa dni temu kupowalem kontrakty po 200 buyout. I to z 50 kolo godz 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak są paczki, teraz jest mocno wymiecione i nagle potrzebujesz to musisz dać 300 lub 350 a i po 500 idą

Jak będą paczki all rare ale bez 100% zawodników to będą polował po 200 w maksymalnych ilościach by mi starczyło do końca września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na snajperce 59 minuty na cokolwiek z samego rana jest głupim pomysłem. Takie rzeczy się robi podczas eventó albo wieczorem kiedy ludzie grają i wystawiają cały czas karty. Rano to można kupować kontrakty na licytacjach 150/5000 i w pół godziny mieć ich na kilka dni handlowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko rano jest łatwiej doklikać się do 58 minuty.

Wczoraj próbowałem i ugrzązłem na 52 min bo się limit stron skończył

Ilość zwykłych 13 których nikt nie kupuje jest porażająca, tyle się trzeba naklikać że albo wywala aplikację albo dostaje się czasowego bana.

Patologia jakby nie mogły być po 100 to by się rynek rozładował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos rano jest łatwiej dojść do 59 minuty bo nic tam nie ma...

Kontrakty +13 ludzie zawsze chętnie kupują i można na nich łatwo zarobić, ale trzeba chcieć zamiast marudzić.

Rynek przeładowany? Na PS4 mamy dwa razy większy rynek i sobie radzimy a FUTowych milionerów na tym forum sporo

Zacznij słuchać rad, których padło tutaj bardzo dużo od kiedy zacząłeś grać zamiast je ignorować by dalej narzekać na wszystko co związane z FUT. Zostawiłeś handicap to teraz wziąłeś sobie na tapetę rynek...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam tylko stwierdzam fakt że potrzebuje kontraktu a muszę dać 400 a niedawno kupowałem za 150 max 200

Fakt rano nic nie ma, ale jak ktoś kupuje kilka kontraktów dla siebie to lepiej rano,  policytuje te 10 z czego 2-3 dojdą do finalizacji za 250

Sytuacja jest zmienna bo wszytko zależy od szału paczek, teraz TOTW są fatalne, legendy południowoamerykańskie średnie nie ma takiej wyprzedaży jak przez ostatnie tygodnie na totsach.  

Snajperka super metoda ale teraz nie działa. Dostałem 2 szybkie bany bo za dużo klikałem :) 

 

A co do handicapu to też nie narzekam. Jak inaczej jako początkujący gracz składem za 20k mógłbym pojechać 5-0 kolorowy skład za 5mln a potem otrzymywać korespondencję fuck you. Super sprawa. W jakimś COD-ie bym miał w meczu 0-50 a Fifa jest super

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie. JAK ogarniasz gierki i i gry futbolowe, to mozesz trafic na bananowa amebe, ktora ledwo potrafi wygiac galke na padzie (ale wydala 1k euro na paczki) i reaguje na wszystko z opoznieniem i wygrac. Sporo takich ludzi gra w ta gre i nawet karty wysadzane diamentami im nie pomoga.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens zarabiania teraz jak juz widać koniec Fify

A tak na serio, to mozna trzepać kasiore na kondycji srebrnej. Jest rano tego sporo po 150. Wystawiam po 350 i schodzą piknie. Ja handluje,bo mimo braku czasu na grę,nie mogę tak łatwo rozstać się z fifą.

Dodatkowo kupuje paki brązowe,z których często wypadają kondycje zawodnika i zespołu. Średnio na paczce wychodzę ok 1000 monet na plus. Czasem trafi się odcinek serialu "Ale urwał "

i miło się robi.

Pozdrawiam Was leszcze serdecznie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele ludzi bawi się głównie w handel, bo wystarczy spojrzeć na top 100 zarobków że tam wiele ludzi nawet 100 meczy nie ma

 

Ja jak grałem w settlersy online to w pracy cały dzień bawiłem się w handel a po pracy nie grałem bo miałem lepsze gry. Samo zarabianie kasiorki sprawia fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co po kasiorce w sejfie,jak pożytku z tego brak

Samo posiadanie hajsu mnie nie rajcuje tak bardzo,ale coś trzeba w pracy robić...,czasami

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucili kontrakty.  To nie jest kwestia snajperki czy siedzenia rano. Są duże paczki są tanie kontrakty.  Ot cała filozofia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama głupota jak wybieranie przez UEFA  piłkarzem meczu Ukraińca. Ale co poradzisz?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi może to wytłumaczyć???

dodam jeszcze że tuż przed końcem przerwy (po gwizdku gość wcisnął pauze, już drugi raz ktoś mi tak zrobił, ale tam było ok) i potem chciałem zmienić grajka i nie mogłem, bo miałem w obu oknach taktycznych herb drużyny napis gotowy i wywalało mnie.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale widzę zapotrzebowanie na kontynuację serialu o znamiennym tytule "Ale urwał ". Dzisiaj odcinek numer 5

073059e528b86e510e430d036bd51d9e.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×