Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś z Was szuka napadziora do Calcio i ma jakieś 20k na zbyciu to inform Immobile Się Wam odwdzięczy bardzo szybko. Bardzo fajna karta. Btw, gram też IF Balotelli, ale murzyna idzie do żyda. 2x droższy od Immobile i 2x gorszy. Myślałem że jego Low/Low jest trochę nagięte, ale faktycznie nawet mu się biegać nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w mistrzostwach 1:3 bo się zachciało grać po pijaku o 3 w nocy. Dziś 11:1 😉 ale mega wkurza ta gra a najbardziej że w tych 4 meczykach i innych na styku 90% to bramki po różnych lub z dupy dosrodkowaniach.

Gościom, którzy grają od 60 minuty na czas - zaje...m w pysk z piąchy, jakby siedzieli obok. 

W tej grze trzeba być czasami hooyem. Jak mi koleś wbije po korner gliczu bramkę to jak uda się być w tym meczu na prowadzeniu to gram nawet i ponad 45minut sobie klepke na swojej połowie. Kara ma być bolesna

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co narzekacie, na 20 meczy mam 18 winow,przegralem gdy rzeczywiscie byli juz mocni w ...uj.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem co narzekacie, na 20 meczy mam 18 winow,przegralem gdy rzeczywiscie byli juz mocni w ...uj.

Czyli elita się szykuje? Wcześniej co ugrales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwka mnie wyluzowaly.

Aubu260k kwa robię strusia pedziwiatra... 9w... lecę na silver.2.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

2015 Dumbia

2016 Sturridge

2017 #$@! Mousa

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Mousa mi luz popsuł.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak miło, że się chłopaki solidaryzujecie i też jesteście poirytowani. :biggrin: To jedna sprawa, druga natomiast jest trochu śmieszna to Wam opowiem. Napisałem wczoraj, że się wyprzedaje? Jak powiedział, tak zrobił - kupiłem sobie natomiast El Guaje Villę, Raula Garcie i Reyesa na skrzydło. Tak, Jose Antonio Reyes. Na szkrzydle. W FIFIE. Siedemnaście. :biggrin: Jak pewnie się domyślacie, zagrałem pół spotkania, które zakończyłem soczystym ragequitem. Konsole wyłączyłem i powoli zacząłem pakować się w Bieszczady. Ale... zanim wyjechałem, zobaczyłem sobie jeszcze Granadę z Atleti. Było miło, kojąco. Odkupiłem skład, kropla w krople - personalnie, wytyczne, custom, wszystko. Wbijam w mistrzostwa i co? 7W STREAK. Bez większego oporu nawet. I tak się zastanawiam, z czego to wynika? Bo całe popołudnie obijali mnie jak cholerną piniatę - wykręciłem statsy na poziomie 1-8, IF Mandżukić nie trafiłby w ocean, będąc w łódce, na jego środku. (3/15 miał w momencie sprzedaży) A tu nagle, je*! 7 z rzędu, Mandżu gra, trafia, pięć w siedmiu. Innymi słowy jest ta osławiona jakość. I teraz poważnie - nagle nauczyłem się grać? Nagle zacząłem trafiać na jakichś kasztanów? Biotmetr mi się poprawił?! No chyba nie sądzę. ;d

 

Generalnie na koniec taka refleksja czy tam spostrzeżenie - bo tak się po tym wszystkim zacząłem zastanawiać o co chodzi w tej grze w ogóle. I pierwsza myśl, skojarzenie - Liga Polska Manager. Kto jest na tyle prastar... wróć - dojrzały, i ogrywał Liga Polska Manager '95 pewnie wie o czym mówię. Niby masz drużynę, niby ci Twoi piłkarze coś tam kopią na podglądzie, raz wygrają, raz przegrają, ale Ty? Ty nie masz na to absolutnie żadnego wpływu.

 

#oczywiściedramatyzuje :30vm3cw:

EDIT: Niedziela w debiucie, 5-0, Mandżu x 3. STREAK IS ALIVE. :biggrin:

 

 

 

Edytowane przez MayheM_
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK...

Ten Stegen to dla mnie najlepszy gk w tej grze... albo trafił mi się jakiś fenomen.

Drugi Butland.

B. Odgrywałem w piątek.

TS od 7 meczy.

11w, wyrownalem rekord z zeszłego tygodnia.

Jeszcze kilkanaście meczy zapasu.

Messi jest ku..wsko dobry w tej edycji.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

W ogóle to proponuje ten turniej rozgrywać następująco.

Wino, piwo.

Burdel w składzie.

Jedno oko i cała naprzód.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie dać rady w tej edycji,w 15 mi szło dobrze,a tutaj nie daję rady w obronie, w ogóle przeciwnicy odbierają mi piłkę w momencie a moi stoją jak słupy i ruszają się jak żółwie,bilans mam zajebisty 32-20-78. Prędzej chyba pada rozwale niż się nauczę grać.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Mam tak samo jak ty :38_worried: w 16 2-3 liga a w 17 6-7 liga masakra :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ponawiam pytanie bo w fifie ostatnio grałem "poważnie " Fifa 09"

Jest w FIFIE jakiś przycisk który spowoduje, że napastnik ruszy na czystą pozycję (wymusi bieg w uliczkę ) cos jak w PES L1 i prawy JOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem od rana 11 zlotych na 2 zl świecących i trafilem... sergio ramosa i walcota... szkoda ze gram bpl i nie moge go sprzedac...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TrueGrand napisał:

Chłopaki ponawiam pytanie bo w fifie ostatnio grałem "poważnie " Fifa 09"

Jest w FIFIE jakiś przycisk który spowoduje, że napastnik ruszy na czystą pozycję (wymusi bieg w uliczkę ) cos jak w PES L1 i prawy JOY

 

jak trzymasz l1 to niby maja sie ruszac inaczej i pokazywac na pozycje intensywniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce wrzucic ramosa do bpl ale 100 zgrania bedzie jak wrzuce hiszpana z bpl na cdm. Kogo dac fabregasa czy cazorle a koze macie jakis inny pomysl?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo jak ty :38_worried: w 16 2-3 liga a w 17 6-7 liga masakra :38_worried:

No ja w 14 i 15 grałem potem rok czasu detoks musiałem zrobić ze względu na moją rodzinę 😊. Powoli zaczynam ogarniac obrone,tylko zaś mam problem żeby przebić się na pole karne przeciwnika i musze sadzić z daleka.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka formacje polecacie do fify?? Która według was najlepsza?? I kiedy ma wyjść ten patch na konsole?? I mając 10k coins jak dorobić się ich więcej bo nie bardzo wiem jak je zarabiać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zuba1899 napisał:

Jak te klipy z gry wrzucić na yt? :)

w ps4 wciskasz share, zapisujesz klip. Potem manualnie przycinasz i udostepniasz na jutubie.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matinx napisał:

 

jak trzymasz l1 to niby maja sie ruszac inaczej i pokazywac na pozycje intensywniej

 

Chyba R1(PS4)/RB(XO) 0.o .

 

Silver.1 osiągnięty - 4 do złota. :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania surprised rakun

 

 

Nie znałem L1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, SantomHQ napisał:

171fc8ef97904436e87f4162ee60f53c.png

Cos do zmiany?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Silimani do wymiany na Firmino, i zamien stronami.Firmino u mnie lepiej niz tevez gra.a tez ok 7k mozna wyklikac.

 

Ktos o Kante wspominal. Kupilem wczoraj za 42k i kompletnie mi nie podpasowal, matic lub schnederlin mi bardziej pasuje bo wyzsi sa. Moze dam mu karte stylu i druga szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silimani do wymiany na Firmino, i zamien stronami.Firmino u mnie lepiej niz tevez gra.a tez ok 7k mozna wyklikac.

 

Ktos o Kante wspominal. Kupilem wczoraj za 42k i kompletnie mi nie podpasowal, matic lub schnederlin mi bardziej pasuje bo wyzsi sa. Moze dam mu karte stylu i druga szanse.

Gdzie tam Slimani ? :22_stuck_out_tongue_winking_eye: za herrere wszedl Matic...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby w koncu poprawili te chore kontuzje? Czwartek Piatek na 10 meczow jakie rozegralem mialem okolo 8 kontuzji a od wczoraj na jakies 15 spotkan ani jednej. Normalnie szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×