Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Embolo ponoć złamał kostkę..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolejny dzień w biurze. :wink: Mogło być nieco dłuższe, ale... ostatnia. Osiemnasty metr, z lewicy, Mandžukić. Nie ma co przedłużać, można się rozejść. Kurtyna. :biggrin:

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poogladalem streamy. Wszyscy wrzucaja na ta fife i wiecej nerwow przy niej traca, niz sie dobrze bawia. Zobaczymy czy ten patch cos poprawi. 

 

Ale ja grając Sezony mam tony funu. Sam jestem w szoku, że Fifa tak bardzo mi sie podoba. Chyba ,że do frustracji doprowadzają was te kontuzje ? Ale EA to nie Konami i IMO w przyszłym tyg będzie jakiś pacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, Qdlaty91 napisał:

Embolo ponoć złamał kostkę..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To będzie trzeba zakupić ze trzech na handelek w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To będzie trzeba zakupić ze trzech na handelek w dobrej cenie.

Cena już spadła

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dedykowane serwery... ja trzymam galke w lewo, chlop biegnie do gory przez sekunde. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodza serwery ? bo mnie wywala caly czas i jest blad w tworzenia sesji nie wiem co jest ;/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, starvin napisał:

Kiedy sie dostaje paczki za lige weekendowa?

Do końca tygodnia ostatnio były w czwartek.

 

Denerwuje mnie James, gram nim i nie spełnia moich oczekiwań, tak jakby za bardzo się daje przestawiać. Znalazłem dla niego alternatywę. Ben Arfa. Połączenia z Gameiro.

Będzie miał zgranie 7, reszta graczy po 10, dobra opcja, czy zakupić jeszcze jakiegoś pomocnika Francuza?

I z tego co czytałem to po 10 spotkaniach rośnie zgranie, tzn , że po 30 zagranych dojdzie do zgrania 10, czy źle to rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, kck napisał:

chodza serwery ? bo mnie wywala caly czas i jest blad w tworzenia sesji nie wiem co jest ;/

 

Coś jest nie tak z serwerami, bo po wyjściu z FUT nie zapisują sie składy, a dokładniej dokonane w nich zmiany.

Wchodząc ponownie, widzę w ogóle składy które 1h temu usunąłem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson1425 napisał:

Do końca tygodnia ostatnio były w czwartek.

 

Denerwuje mnie James, gram nim i nie spełnia moich oczekiwań, tak jakby za bardzo się daje przestawiać. Znalazłem dla niego alternatywę. Ben Arfa. Połączenia z Gameiro.

Będzie miał zgranie 7, reszta graczy po 10, dobra opcja, czy zakupić jeszcze jakiegoś pomocnika Francuza?

I z tego co czytałem to po 10 spotkaniach rośnie zgranie, tzn , że po 30 zagranych dojdzie do zgrania 10, czy źle to rozumiem?

po 10 spotkan dochodzi lojalnosc, czy li +1 do chemii  (nie sumuje sie co 10 spotkań), lojalnosc mamy od razu u zawodnika, ktorego trafilismy w paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, antyfutbol napisał:

po 10 spotkan dochodzi lojalnosc, czy li +1 do chemii  (nie sumuje sie co 10 spotkań), lojalnosc mamy od razu u zawodnika, ktorego trafilismy w paczce.

 

Ok, dzięki czyli 7 mu zostanie. A czy to będzie wystarczające? Czy nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do końca tygodnia ostatnio były w czwartek.

 

Denerwuje mnie James, gram nim i nie spełnia moich oczekiwań, tak jakby za bardzo się daje przestawiać. Znalazłem dla niego alternatywę. Ben Arfa. Połączenia z Gameiro.

Będzie miał zgranie 7, reszta graczy po 10, dobra opcja, czy zakupić jeszcze jakiegoś pomocnika Francuza?

I z tego co czytałem to po 10 spotkaniach rośnie zgranie, tzn , że po 30 zagranych dojdzie do zgrania 10, czy źle to rozumiem?

Po 10 tylko plus 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, stMikolaj napisał:

Po 10 tylko plus 1

 

Rozumiem czyli Ben Arfa miałby u mnie 7, zespół ma zgranie 100, czy spadną mu statystyki, będzie coś nie tak? Bo coś tam szukam w necie, ale jedni piszą, że nie spadają, że dopiero jeśli ma mniej niż 5 zgrania, a inni, że spada od razu do 70%, to jak to jest ;)

 

Edit: chyba znalazłem odpowiedź:

 

Wpływ zgrania na atrybuty piłkarza jest obliczany według następującego wzoru:

( zgranie zespołu * 0,25 ) + ( ( zgranie indywidualne * 10 ) * 0,75 )

  • Jeśli uzyskana w ten sposób liczba będzie większa niż 50, atrybuty piłkarza zostaną zwiększone (ale nigdy nie przekroczą maksymalnej wartości wynoszącej 99).
  • Wartość 50 jest neutralna i pozostaje bez wpływu na atrybuty zawodnika.
  • Jeśli wynik równania będzie niższy niż 50, atrybuty piłkarza zostaną zmniejszone (ale nigdy nie spadną poniżej minimalnej wartości wynoszącej 1).

Posługując się tym wzorem Ben Arfa u mnie będzie miał 100*0,25 + 70*0,75 = 77.5 , więc powinno być wszystko okej i atrybuty mu nie spadną.

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są koszulki za wygranie 1 ligi? Bo jeszcze nikogo nie spotkałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dzisiaj w lidze weekendowe i wygralem 17 spotkan i nagle przez 8 spotkan jakies fatum mnie dopadlo. Nic nie moglem wygrac same slupki i zmarnowane setki:O 

 

PS w tej lidze weekendowej calkiem inny poziom od tego w sezonach fut

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, starvin napisał:

Gralem dzisiaj w lidze weekendowe i wygralem 17 spotkan i nagle przez 8 spotkan jakies fatum mnie dopadlo. Nic nie moglem wygrac same slupki i zmarnowane setki:O 

 

PS w tej lidze weekendowej calkiem inny poziom od tego w sezonach fut

 

 

To już ranga Złota 3 czy wyżej ? :)

 

A mam pytanie, bo gdzieś śmigała informacja, że do ligi weekendowej można się dostać przez turniej i za wygranie ligi online , to prawda - była mowa zdaje się za tytuł od ligi 3 do 1? Czy może to jakiś fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

Nie tu

Gralem dzisiaj w lidze weekendowe i wygralem 17 spotkan i nagle przez 8 spotkan jakies fatum mnie dopadlo. Nic nie moglem wygrac same slupki i zmarnowane setki:O 

 

PS w tej lidze weekendowej calkiem inny poziom od tego w sezonach fut

 

Bez przesady. Czasami to i 10 ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał,to sprzedam Fife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Vardym ? Zastanawiam sie nad bpl i myśle nad napastnikiem jakimś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2mglb7r.jpg

 

Przez ten weekend w tej pieprzonych mistrzostwach nauczyłem się więcej niż przez 3 lata... W szczególności chamskich zagrywek, przetrzymywania, zastawiania, faulowania, gry na czas, wykorzystania błędów gry i każdej innej rzeczy, która wwia przeciwnika. 

Jestem z siebie dumny.

Mogę się wyluzować w końcu. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mną to aż telepie z wku*&*& po tym  turnieju. Tyle zlagowanych meczow, to ja dawno nie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Gold3 :)

Ceny zawodników spadną jutro/wtorek?

Zastanawiam się czy lepiej dziś kogoś kupić czy jutro może być taniej :)

I jeszcze pytanie - kupić rare gold czy jakieś ify, otw czy inne?

Mam do wydania 140k i myślę jak dobrze to zainwestować :)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT Champions? Powiem tak. Pomysł na ten tryb był dobry. Niestety EA, jak to EA, musi coś spie***lić.
Rozegranie 40 meczów w 2 dni to jest jakaś masakra. Czułem się jakbym grał za kare, już mi się kvrwa nie chciało. Pierwszy i ostatni raz. Niestety. Po drugie - laaaaaagi. Średnio w co trzecim meczu nie dało się grać. Ugrałem Gold 2, ale gdyby nie te śmieszne serwery myśle, że dałbym rade wejsć do elite.

Nie wierze w zmiany, ale jednak mam jakiś 1% nadziei, że zmienią tę ligę weekendową w ligę... tygodniową. Niech cały tydzień będą eliminacje, a przez następny CAŁY tydzień mistrzostwa. Niech to będzie tryb dla każdego, a nie tylko dla nołlajfów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×