Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są dokładne wymogi obecnych kwalifikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaxyM napisał:

Jakie są dokładne wymogi obecnych kwalifikacji?

 

siła zespołu na 4 gwiazdki, nie wiecej niz 78.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie są dokładne wymogi obecnych kwalifikacji?

Racja będą nagrody za 4xFC. Kurde bym wiedział to bym ten mózg zjaral na te kilka spotkań a tak prawie 14 mecze oddane za darmo ghrrr

Przez te FC to może rynek być jednak inny niż w 16. Drożej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo z ligi hiszpanskiej na LS - Nani, Carrasco, Gaitan , PS - Willams , Vela i na N - Gameiro, Morata , Bakambu czy Pato ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć co tydzień zarówno paczki za deluxa, jak i żetony do drafta za pre ordera?? Jeśli oczywiście ma się dostęp do kodów z obu promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz byle do 1 ligi :24_stuck_out_tongue: Musa 23 mecze 17 bramek 7 asyst wszystko w turnieju weekendowym wiec ciekawie jak poradzi sobie z "leszczami" w lidze

nw1vq.jpg

albo rozpieprzyli paczem sezon meczow towarzyskich albo aktualnie cos nie bangla (zupelnie nie laczy z przeciwnikiem)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta taktyka to proszenie się o rozklepanie środkiem boiska :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz byle do 1 ligi :24_stuck_out_tongue: Musa 23 mecze 17 bramek 7 asyst wszystko w turnieju weekendowym wiec ciekawie jak poradzi sobie z "leszczami" w lidze

nw1vq.jpg

albo rozpieprzyli paczem sezon meczow towarzyskich albo aktualnie cos nie bangla (zupelnie nie laczy z przeciwnikiem)

Chcesz grać tak samo jak w FC? 2 mecze na serio rozegrane w tej cudownej 1 lidze i znów qurewska obrona. Każdy chyba gra tymi CT z YouTuba. Nabilem sobie licznik RQ i już w 3. 2 meczyki i miło się grało 😉

Jest gdzieś możliwość sprawdzenia ilości ucieczek? Na 100 porażek to chyba mam pewno około 70 ale wliczam też offline bo tak kondycję nabijam kartami brazowymi do zerowego kontraktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram ustawieniami Gundogana z YT i roznica jest widoczna golym okiem. Czlowiek gra w fife od czasow ps1 a dopiero teraz odkrywa takie bajery :24_stuck_out_tongue: szkoda ze nie mozna zapisywac wlasnych formacji rozstawiajac pilkarzy tak jak nam sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda? Wtedy co mecz bys gral  vs 8 obroncow i po 2 dniach oddalbys fife do sklepu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzela ktoś z Was szczury R1 + 2x tapniecie strzał? Ovvy bodajze wczoraj ten film wrzucil i dzisiaj tak polowe bramek strzelilem ;) Z takich katow bramki wpadaja ze historia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzały po ziemi już były OP w demku, w pełnej z tego co widzę za dużo się nie zmieniło, aczkolwiek już nie wpada 100% płaskich strzałów z okolic ~12m, a jedynie jakieś 90%. Osobiście nie widzę potrzeby trzymania dodatkowo R1 przed podwójnym pacnięciem strzału, bo przy małej sile i tak zawodnik uderza technicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko mam jak w tej nowej Fifie zatrzymać się zawodnikiem będąc w biegu w 16 wystarczyło przytrzymać L2 w tej części to nie działa albo ja robię coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, awakeman napisał:

Strzela ktoś z Was szczury R1 + 2x tapniecie strzał? Ovvy bodajze wczoraj ten film wrzucil i dzisiaj tak polowe bramek strzelilem ;) Z takich katow bramki wpadaja ze historia ;)

Tak, dobrze siedzi szczur :) Od  dnia premieru używam tego strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie jak odpalac defaultowe cieszynki przypisane do zawodnikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, awakeman napisał:

Strzela ktoś z Was szczury R1 + 2x tapniecie strzał? Ovvy bodajze wczoraj ten film wrzucil i dzisiaj tak polowe bramek strzelilem ;) Z takich katow bramki wpadaja ze historia ;)

 

Już w 16 tak wykańczałem 1vs1, bo zwykły szczur 2x strzał bramkarze za często bronili a ten mimo, że piłka leciała identycznie ich mijał 

 

27 minut temu, kitemar napisał:

Pany pytanko mam jak w tej nowej Fifie zatrzymać się zawodnikiem będąc w biegu w 16 wystarczyło przytrzymać L2 w tej części to nie działa albo ja robię coś nie tak

 

fake shot bez kierunku

 

Skiba i FreshPrince popróbujcie innych formacji to 4-1-2-1-2 jest słaba w obronie nawet z ustawieniami Ovviego.

 

matinx - X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to x? :24_stuck_out_tongue: z X to bede biegl przez cale boisko. Czy mam to przyspamowac 10 razy, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze spamuje X i robią domyślne, ale nie wiem ile razy naciskam bo chce je jak najszybciej pominąc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

fake shot bez kierunku

 

Skiba i FreshPrince popróbujcie innych formacji to 4-1-2-1-2 jest słaba w obronie nawet z ustawieniami Ovviego.

 

matinx - X

Będę jeszcze testowal ustawienia :) póki co działa :)

Bardziej zależy mi na upgrade zawodników :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy ten update ma być na konsole? A może już był ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj próbowałem strzelać finezja + szczur i ładnie wchodzą te bramki :1_grinning: Łatwiej się je strzela niż po krosie czy finezja w okno (chociaz wczoraj Renata taką piękną od słupka wrzucił, że szok :D)

W ogole wczoraj posłuchałem was, kupiłem Toprak (sentinel) + Sokratis (sentinel) + Fahrmann (glove) i jest miazga :) na 4 mecze 3 wygrane :) a nie skupiałem się za bardzo bo grałem w bardzo niewygodnej pozycji :24_stuck_out_tongue:

 

Pytanie co moge jeszcze tutaj zmienić w granicach 20k ?:)
http://www.futbin.com/17/squad/143916

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×