Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem Jumbo Cream Pack i najlepsze co dostalem to co??
Jakis CDM 80 ovr...bieda w hooy :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak proponujecie to ustawic zeby lepiej zatrybilo? Ustawienie 4-3-3 z LN i PN? Wole jednak grac na 2 napastnikow wiec moze cos innego? W 4-3-3 na N zostaje oczywiscie Tevezinho. Teraz oczywiscie bardziej wciagnal mnie BF1 zwlaszcza tego singla jestem ciekaw bo wstepniak urwal jajka ale w miedzy czasie cos tam mozna pograc w fifke i potestowac.

f3c3764f98648.png

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, EZreal napisał:

Wiadomo cos na temat magicznego przycisku R1 podczas konstruowania akcji ?
Legendy glosza, ze zawodnicy dzieki temu lepiej sie wystawiaja.

Na jakiej zasadzie by to dzialalo ? R1 to No touch drybling ?

L1 (nie R1) działa w ten sposób w fife odkąd sięgam pamięcią. Nie ma tu żadnej magii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o podanie z L1, tylko o np bieg Joveticem i dzieki trzymaniu modyfikatora jakis Cuadrado czy Salah zaczyna wychodzic na pozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzymasz. Wciskasz a zawodnik, w którego stronę patrzy gracz z piłką zaczyna wychodzić na pozycję. To naprawdę jest w Fifie od wielu edycji.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna różnica (od dwóch edycji wstecz) jest taka, że teraz po wciśnięciu L1 oprócz wystawienia zawodnika w kierunku którego spoglądamy nasz obecnie kontrolowany zawodnik zaczyna wykonywać precyzyjny drybling, co jest trochę kiepskie. Pal licho jak robimy to bez R2, ale w czasie sprintu trochę go to jednak spowalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, L1 to takie "tupanie" (precyzyjny drybling) jak to wyglada w trakcie sprintu ?
Nie zazebiaja sie te dwie czynnosci na raz ?

 

Druga sprawa jak gonicie np napastnika przeciwnej druzyny to wbijacie w niego od razu z O czy szarpiecie sie i popychacie z L2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy gonię gościa w 90 min i na tablicy wygrywam jedną bramką, czy też mam spokojne prowadzenie. W pierwszym przypadku wjeżdżam w gościa najskuteczniejszą techniką, czyli :square: Nie ma, że boli :30vm3cw:

:circle: jest dobre jak już się ogarnie kiedy go używać, bo naprawdę można nieźle wygarnąć piłkę w podbramkowej sytuacji. Z drugiej strony można łatwo komuś podarować jedenastkę.

 

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zuba1899 napisał:

Jeb** fifę!

IMG_0932.JPG

O matko..
Dobrze, ze TV/PAD/Konsola jeszcze całe :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie wierzyć w to, że dobry drop przypisany jest do kont. Ja ile bym paczek nie otwarł to sam syf, szrot, żenada. Inni otwierają mają Nejmary, Llorisy, i inne a ja jakieś gówno za 800-900 coinsów, dzisiaj z paczki Premium w ramach Deluxe Ed. najlepsza karta to niejaki Szymanowski z Argentyny z LaLiga Santander. Tragedia. Od 5 tygodni nie trafiłem nic w paczkach co można by nazwać zawodnikiem, same odrzuty których nikt nie kupuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wczoraj trafiłem Fellainiego, wersja strasząca :24_stuck_out_tongue: , sprzedałem za 68 tys. Inwestuję w Carrasco IF , chociaż poczekam do jutra, bo już chodzi po 67k oraz Modrica, tutaj jeszcze trochę trzeba pohandlować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyślam się że jak wywaliło mi prąd na całym osiedlu, gry grałem final o lige weekendowa to nic juz z tym nie zrobie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać pismo do dostawcy prądu, że chcesz rekompensaty za utracone coinsy z Ligi Weekendowej :qk2LI17:

A tak na poważnie no nic nie zrobisz. Serwery odbierają to jak ucieczkę, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam kilkaset meczów na moim głównym koncie ale czuję, ze lada dzień będzie ban bo z innych kont na główne przelałem sporo kasy. Dlatego gram i zarabiam do czasu bana i sprzedaję fifę

 

BTW ktoś bardziej doświadczony w temacie mógłby opisać jak bezpiecznie przelać kasę z kont do handlu na główne aby nie wyłapać bana? :24_stuck_out_tongue:

I jak czujesz sie zagrozony to kupuj za max monet zawodnikow itd zeby niewiele miec monet poniewaz za pierwszym razem wyzeruja ci tylko monety.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Mnie też, zrobiłem żałosny awans do 4 ligi. Przegrałem po drodze 2 mecze 2:1 z koleżkami, którzy na mojej połowie pojawiali się sporadycznie na krótko. Taki klimat.

 

BTW. Kupiłem sobie Bacce i jest o 2 klasy lepszy od Edera i Nianga. W końcu mam napastnika, który pokazuje się do gry. A i strzelić też potrafi, tak oto się przywitał z zespołem:

[/url]  

A tu powrót do FUT16:

 

W Serie A to najbardziej z napastnikow wyroznia sie Bacca, Jovetic, Dybala i Higuain. Takto szalu nie ma z innymi. Szkoda ze Bacca ma 2 WF bo wymiata ale czasem mu brakuje jednej nogi. Ale u mnie wykręcił w 27 meczach 27 goli i 14 asyst

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zuba1899 napisał:

Dla mnie Jovetic to placek, zero kompletne. Polecam Edera i Gabbiadiniego ;)

Dla mnie Niang najlepszy :) miałem na próbę Mandzukica, ale jak w 4 meczach nie ustrzelił nic to wróciłem do Nianga. Gabbiadiniego tez miałem ale bez szału, przetestuje jeszcze tego Bacce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tutaj miec szczescie...kiedy nie zdazysz nawet kliknac a juz ktos kupił ;(

peszek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, madithon napisał:

I jak tutaj miec szczescie...kiedy nie zdazysz nawet kliknac a juz ktos kupił ;(

peszek.jpg

Ja sie w to nawet nie bawię, kiedys próbowałem snajpic, ale idzie na glowe dostać i do tego oczopląsu.  Na początku cos próbowałem handlować ale szło jak krew z nosa z 30k na tydzien, nie nadaje sie, do tego trzeba byc cierpliwym albo mieć duży wkład własny, od 11 nie miałem w składzie nikogo lepszego od Neymara i to w połowie sezonu jak chodził po 200k bodajże fifa 14 :) i tak zostanie, bawię sie tym na co mnie stać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nie mialem nikogo w skladzie wartego wiecej niz 80k :24_stuck_out_tongue:
kiedyś chciałbym pograc zespołem z IF lewnadowski albo neymar czy krystyna :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

A chłopaki mnie inspiruja jak mają zepsoły warte 5kk + 2kk na koncie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zuba1899 napisał:

Dla mnie Jovetic to placek, zero kompletne. Polecam Edera i Gabbiadiniego ;)

 

Podpisuje się rękami i nogami. Eder u mnie 33 mecze - 40 goli 11 asyst. Gabbiadnini trochę gorzej 29 meczów 25 goli i też koło 10 asyst. 

Jeden i drugi za grosze i nie widzę sensu zmian na tych pozycjach.

 

A Joveticia mam na CAM. Miałem tam Hamsika, ale bieda, Jovetić trochę lepszy i 30 razy tańszy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze :1_grinning:

Ja mam jego zwykla karte i tez wymiata. Swietnie wychodzi na pozycje i pieknie wybiega do prostopadlych.

Sam bede chcial zrobic te wyzwania, ale jak troche ceny pospadaja.

Ja sam czekałem z cenami ale one cały czas w miejscu. Jest parę drogich klubów ale inne mega tanio wychodzą i warto też trochę pokombinować i zamiast kupować graczy na ŚPO za 5k kupować N dając mu SN i ma się dużo coinsa do przodu. Tak samo z innymi pozycjami jak boczni obrońcy i cm gdzie zastepujesz ich bocznymi pomocnikami. Każdy team ma CH95 także możesz kombinować . Mając 200k zrobisz to spokojnie a zwróci Ci się połowa jak nie więcej. Ja miałem do dupy drop z tych paczek alei tak z 80k spokojnie wpadło a jeszcze ze 100 kart w klubie. Polecam tą kartę bo Dybala mi nie spasowal. Moja najlepsza karta to Neymar na chwilę obecną ale teraz mam dwie. Neymar i Giovinco. 5 meczy i 11 goli. Worki H/M czego mi bardzo brakowało u Dybali. 4* gorszej nogi. Możesz go wrzucić wszędzie bo podania ma w pyte. Lepszy od Aguero/Dybali/Bale od Cra to nie wiem bo tylko w draftcie nim grałem. No i zajebista wytrzymałość biegasz nim cały meczyk a kondycja 5/6 minus jak u obrońców a wiemy ,że oni zawsze najmniej tracą .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten ŚPO w Calcio jest ogólnie do bani, miałem Joveticia, Banege, Hamsika i słabo wszyscy, teraz Hamsika testuje na lewej stronie ŚP a na ŚPO Asamoah zobaczymy czy będzie jakaś poprawa, do tego zwykłą karte Giovinco próbuje w ataku, ciekaw jestem co z tego wyniknie. Wczoraj ukończyłem Droge do Sławy i w nagrode mam do FUTa Alexa Huntera z oceną ogólną 75, da się go mocniejszego wyciągnąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×