Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS4 są Huntery na rynku? Na xklocku zero nawet za maksa ciężko kupić hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę kombinował :1_grinning:

 

swoją drogą zrobiłem po taniości (około 5k) skład z Premier League - 82 na kolejny challenge, mam nadzieję, że EA mnie nie zawiedzie :D.

Kupiłem 6 graczy, 5 miałem z paczek - jedyny profit paczek za 50k :1_grinning:

 

BTW macie typy co do piłkarza miesiąca w Anglii? Na forum ligi angielskiej z tego co wyczytałem przewija się głównie Walcott. 

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba sie taktyka zresetowała bo zawodnicy robią co chcą. Czemu tak się dzieje?

Kupiłem if Kante chciałem na nim zarobić, ale postanowiłem ze zagram mecz i koleś jest genialny. Zapitala aż miło, zostaje do końca:P

Obrona trochę daje ciała stones często sobie biega w okolicy środka boiska jakim prawem? mam go serdecznie dosyć kogo polecacie? Smalling?

Za wymianę dostałem Bravo z city i takiego bolca nigdy nie miałem na bramce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na środku Smallinga i Bailly'ego i jestem bardzo zadowolony :1_grinning:

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, baku83 napisał:

Ja mam na środku Smallinga i Bailly'ego i jestem bardzo zadowolony :1_grinning:

wczoraj kupiłem Mustafiego i jestem pozytywnie zaskoczony :)

właśnie poluję na Smallinga :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zrobić skład z PL, ale troch ich grzeje z tymi cenami zawodników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, nareszcie mam czas w weekend zagrac kilkanascie meczykow w tych Mistrzostwach FUT. Za 3 razem sie dostalem. Niewiem jednak czy jest sie z czego cieszyc :1_grinning: Łapy mnie bolą od trzymania pada. Tak sie skupialem. :1_grinning: Najlepsze jest to za chciałem tylko wykorzystać boosty z drugiego konta a tu nawet skladami za 30 K mozna awansowac. Tylko nie mowcie ze te straszne karty swoje boosty beda mialy w tym trybie tez bo będzie niezły młyn

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

5e5252001a7ad0fdff64e6a20e8456a3.jpg

44dad2a7d1a62e68ea2a794f320b1cdd.jpg

A jak ktos szuka CDM do La Liga to polecam Saula. Co gosc wyprawia to głowa mała. W 13 meczach 7 goli i 2 asysty. 450 coins. Nie mam pytan

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Panowie, przecież to jest najgorsza fifa w jaką grałem - od 2009r, to coś na wzór World cup 2002 itp :1_grinning: Masakra jaki szajs, przed paczem też tak to wygladalo ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że będą na straszyć, będzie ostro.

Ja też się dostałem do tej całej ligi weekendowej ;)

Ach ten Fella ma staty, by chodził jak dzik ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :24_stuck_out_tongue: pozniej spisze sobie na kartke ten atrybut moich zawodnikow i bede mial to na uwadze czy faktycznie cos w tym jest.
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/17/squads/1732719/

 

będę testował coś takiego. Zamienić kogoś? Zastanawiam się czy Emre Can to dobra opcja czy może kogoś innego dobrać?

 

I bramkarz - Ruffier czy może Mandanda, a może warto dozbierać do Llorisa?

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piachu00 napisał:

Ej Panowie, przecież to jest najgorsza fifa w jaką grałem - od 2009r, to coś na wzór World cup 2002 itp :1_grinning: Masakra jaki szajs, przed paczem też tak to wygladalo ?

Moim zdaniem było lepiej nie licząc mocno przesadzonych główek i rożnych. Przede wszystkim nie bylo czuć drukowania wyników. Z tym, że to już tradycja, gra przed pierwszym paczem wygląda co najmniej przyzwoicie a potem równia pochyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piachu00 napisał:

Ej Panowie, przecież to jest najgorsza fifa w jaką grałem - od 2009r, to coś na wzór World cup 2002 itp :1_grinning: Masakra jaki szajs, przed paczem też tak to wygladalo ?

Ta gra jest zajebista! Nie wie co ty od niej chcesz... na potwierdzenie dwa linki...

http://xboxclips.com/zuba1899/659e291f-0539-49c7-9ae9-e3f5c4ad804a

http://xboxclips.com/zuba1899/3ff5561a-5874-4bf1-a80f-140866eb7597

:fuckoff::fuckoff::fuckoff:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre paki za to nowe wyzwanie i spore pole manewru przy składaniu. Dam ostatnią szansę SBC, bo do tej pory drop miałem dramatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po awansie do 1 ligi zapomnialem jak sie gra:negative: Nie potrafie paru podan wymienic i po 6 spotkaniach mam bilans 1-2-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Dobre paki za to nowe wyzwanie i spore pole manewru przy składaniu. Dam ostatnią szansę SBC, bo do tej pory drop miałem dramatyczny.

 

Robię wyzwanie, zrobiłem już 3, wydałem około 10k, a w paczkach średnio, cóż może jeszcze pyknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurw nigdy nie zagram w tych mistrzostwach dwa finały przegrane jeden po karnym drugi 1:0 autobus i uja mogłem zrobić dupa dupa dupa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie drop z tego nowego sbc tragiczny, zrobilem juz ich 7 jutro zrobie ostatnie. Na szczescie sporo kart mialem u siebie w klubie. A no i pierwszy raz robie sam te sklady co wychodzi o wiele taniej, wczesniej lecialem na gotowych skladach z futheada. Jestem z siebie dumny :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Vardy i Lukaku ale kupiłem tylko 3 karty do 7 wyzwań bo nie sprzedaje nic co wyleci za grosze. W ten sposób jest większe pole do popisu bo karty już mają lojalke. Ostatnie zadanie z 11 lig to BRA oczywiście nie kupiłem 2 najdroższych grajkow co chodzą po 10k tylko ogórki wrzuciłem i 10 spotkań rozegralem 045b5799c9de365a621362a207e2eff0.jpg

Za ostatni plus główny za hybryde lig ogórki ale ponad 100k wpadnie spokojnie z tych dwóch wyzwań

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po awansie do 1 ligi zapomnialem jak sie gra:negative: Nie potrafie paru podan wymienic i po 6 spotkaniach mam bilans 1-2-3

Zauważyłem, że w Fifa 17 tak jest często po awansie, nie ma znaczenia liga.

W klubach po awansie do 1 ligi przegraliśmy 10 na 10 meczy oddając w 10 meczach kilka strzałów .

Indywidualnie po awansie do 7 ligi lol nie mogę celnie podać nawet na własnej połowie nie będąc pod dużym presingiem .

Grając taki sezon to strata czasu, wolał bym przycisk ,autospadek...

"koszmary PES 2016 ciaga się za mną do fify, jakiś pech haha"

Przed paczem było tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lokitheman napisał:

 

 

Uff, nareszcie mam czas w weekend zagrac kilkanascie meczykow w tych Mistrzostwach FUT. Za 3 razem sie dostalem. Niewiem jednak czy jest sie z czego cieszyc :1_grinning: Łapy mnie bolą od trzymania pada. Tak sie skupialem. :1_grinning: Najlepsze jest to za chciałem tylko wykorzystać boosty z drugiego konta a tu nawet skladami za 30 K mozna awansowac. Tylko nie mowcie ze te straszne karty swoje boosty beda mialy w tym trybie tez bo będzie niezły młyn

 

A jak ktos szuka CDM do La Liga to polecam Saula. Co gosc wyprawia to głowa mała. W 13 meczach 7 goli i 2 asysty. 450 coins. Nie mam pytan

 

Jak ci się gra Bakambu? Miałem go dwa tygodnie temu w FC (grałem na jednego napastnika) i po 7 meczach straciłem do niego cierpliwość. Na papierze rzeźnik, w grze bolec... Niby wystawiał się do prostopadłych, ale przyjęcie piłki to dramat, niby wykończenie ma niezłe, ale zanim ułożył sobie piłkę mijała wieczność. Klocek z niezłą szybkością.

 

Zamieniłem na Gameiro - wolniejszy, nie wystawia się tak dynamicznie, ale piłka się go słucha, szuka go w polu karnym (często odbitki lecą prosto pod jego nogi), ma uderzenie zza pola karnego, a jak już wejdzie w 16 nie ma zmiłuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ci się gra Bakambu? Miałem go dwa tygodnie temu w FC (grałem na jednego napastnika) i po 7 meczach straciłem do niego cierpliwość. Na papierze rzeźnik, w grze bolec... Niby wystawiał się do prostopadłych, ale przyjęcie piłki to dramat, niby wykończenie ma niezłe, ale zanim ułożył sobie piłkę mijała wieczność. Klocek z niezłą szybkością.

 

Zamieniłem na Gameiro - wolniejszy, nie wystawia się tak dynamicznie, ale piłka się go słucha, szuka go w polu karnym (często odbitki lecą prosto pod jego nogi), ma uderzenie zza pola karnego, a jak już wejdzie w 16 nie ma zmiłuj.

W tej półce cenowej nie ma chyba lepszego i tak OP napastnika w La Liga. Szybki, praktycznie obunozny, silny. 23 gole w 25 meczach.

Wiadomo longshota z 20 m to raczej nie strzeli. Ale sytuacje sam na sam wykorzystuje ladnie. Najczęściej strzelam R1 + strzał x2. Wtedy leci mierzony finezyjny szczurek :1_grinning: Mało efektownych goli strzelam w tej edycji. Czasem ktos zasadzi longshota z 20 metrów ale to nie zdarza sie za często.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×