Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Bramek z głowy nie tracisz zbyt dużo, bo CB masz średnich..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, starvin napisał:

Kogo kupić do tego składu  http://www.futbin.com/17/squad/196384  Benzema, Rodrigez (nie wiem czy wart swojej ceny) Modric lub Rakitic? 

 

robson1425 - podobno za utrzymanie w 2 lidze jest awans do ligi weekendowej

Awans jest za utrzymanie/wygranie w 1 i wygranie drugiej ligi na 99%. Za nic wiecej.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Awans jest za utrzymanie/wygranie w 1 i wygranie drugiej ligi na 99%. Za nic wiecej.

Za utrzymanie w 2 lidze również. Kolega Lony zaliczył tak awans do FC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, stMikolaj napisał:

Za utrzymanie w 2 lidze również. Kolega Lony zaliczył tak awans do FC

To chyba, ze tak. Za nic wiecej nie daja. Zreszta jest pelno tematow o tym na forum ea.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, awakeman napisał:

Bramek z głowy nie tracisz zbyt dużo, bo CB masz średnich..?

 

Nie dużo, a kogo proponujesz? Umtiti wg mnie kozak, teraz przy zmianie taktyki czyści aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, F3niX napisał:

Chyba na ps4 tak jest ;c na x ani razu to mi sie nie przytrafilo        Całe szczęście jakiś frajer wyszedł w finale przy 1:0  od razu, pewnie myślał że ja wyjdę i draft wygrany małym nakładem sił :) . W paczce Willian więc już mu dziękuję

 

 

 

 

 

Jak na tym forum posty pisać z cytatem, wszystko się rozpierdziela (z telefonu oczywoscie)

Edytowane przez _sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak na tym forum posty pisać z cytatem, wszystko się rozpierdziela (z telefonu oczywoscie)

Te forum jest tak samo zbugowane jak fifa także musisz się tego czegoś nauczyć używać

Zawsze Gold2 ty razem Gold3 ale drop wciąż dobry 😉

864d21e58dc874dec942f327a48f4840.jpg

W 2 następnych paczkach Pastore i Clyne plus ogórki także 160k na plus łącznie z nagrodą 30k

Mówiłem, że wrócę? to wróciłem

29e8f86bdc1b3f544b5e46d66a64ee91.jpg

Po spadku z 1 ligi przez dzieciaków do 4..(nabijanie coinsow) .. 3 sezony w 2 lidze i wiecznie brakowało punktu lub trzech. Gra wiecznie na styku. Same faki tylko słychać na tą grę przez hs. Drukowanie wyników to norma moim zdaniem po tym update. Polecam granie grę taktyka spalonego i pressingeim. Przeciwnicy przy tej zjebanej AI nie są w stanie pograć piłką.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra 2 podejścia do FC

w 1...

3 mecz... No cuj amator.

25 strzałów vs 3

1:0... 45' 1:1 - bramka wiadomo.

2:1... 75' 2:2 

dogrywka

Za chwilę karny - zamieszczę później - bez karnego - amator sobie samouczka włącza - 2:3

Za chwilę karny - bronię, bo amator strzela w środek...

3:3 - jeb - wyjebało mnie z serwera...

DSF - gość wysyła mi wiadomość - hahahahahaha

 

 

w 2...

 

Półfinał...

Kwa, ja, ple...

Po moim omaha beach - gość wali farfocla 3 km na dobę, nad którym rzuca się F do góry jak leci po ziemi...

 

Mam dość.

Cj im w dupe.

 

I jeszcze dodam...

Odpisałem temu ksowi 

z pierwszego meczu...

Napisał mi, że jest amatorem, bo dopiero zaczął grać.

 

Dziękuję - dobranoc.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za ten emocjonalny wpis...

Ale to pierwszy taki wpis odnośnie odsłony 2017...

Serio, pierwszy raz mnie tak ta gra wwiła i to gra z EA.

Wcześniej pisałem, że nie umiem lub nie potrafię czegoś zrobić...

Ale nie w tych meczach, tu... tu - normalnie mnie przekręcili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ta gra drukuje identycznie jak było w PES 2016 , wręcz skandaliczne.

Chyba w złym roku switch z PES do FIFY :1_grinning:

Pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaxyM napisał:

Przepraszam, za ten emocjonalny wpis...

Ale to pierwszy taki wpis odnośnie odsłony 2017...

Serio, pierwszy raz mnie tak ta gra wwiła i to gra z EA.

Wcześniej pisałem, że nie umiem lub nie potrafię czegoś zrobić...

Ale nie w tych meczach, tu... tu - normalnie mnie przekręcili. 

83.gif

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, F3niX napisał:

To chyba, ze tak. Za nic wiecej nie daja. Zreszta jest pelno tematow o tym na forum ea.

 

Pokaz swoj skladzik, jestem ciekaw polaczenia 41212-2 i D.Costy na ST :)

6 godzin temu, stMikolaj napisał:

 Polecam granie grę taktyka spalonego i pressingeim. Przeciwnicy przy tej zjebanej AI nie są w stanie pograć piłką.

Moglbys rozwinac ta mysl ?

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie dużo, a kogo proponujesz? Umtiti wg mnie kozak, teraz przy zmianie taktyki czyści aż miło.

Dla mnie zawsze kozakiem był Mathieu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathieu u mnie też gra. W parze z Varanem. O dziwo z tych dwóch zdecydowanie wyróżnia się na plus Mathieu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Stary człowiek napisał:

Pany jak mnie pamięć nie myli to przed black friday jest jeszcze jeden ważny dzień gdzie ceny lecą na ryj . Pamiętam że wtedy są paki za 100k 50k itp akcje.

 

Dobra wiem i sam sobie odpowiem pewno się przyda tym co nie wiedzą a mianowicie.

7.11 FUT United wtedy dają jakieś paki z piłkarzami chyba co godzinę jak się mylę niech mnie ktoś poprawi.

 

 

Ja obstawiam, że FUT United będzie w weekend 12-13 listopada bo to równo dwa tygodnie po Halloween i dwa tygodnie przed BF. Ciekawe też co EA wymyśli w związku z Movemberem, którego obstawiam na 19-20 listopada chociaż w tym roku mogą wymyślić coś na cały miesiąc

Edytowane przez Awruk87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka umiejętność jest odpowiedzialna za wybieganie do podania i wystawianie się napastnika ?  Taki Draxler którego mam na ŚPO jak tylko widzi, że zbliżam się w pole karne to momentalnie wybiega do przodu, prostopadłe podanie i jest sam na sam, Wale nim hat-tricki a taki Gomez którego mam na szpicy stoji jak słup i czeka na podanie. Chcę kupić dobrego napastnika ale chciałbym mieć gwarancję, że będzie wybiegał na pozycje i rwał do przodu bez piłki oczekując na podanie. Czy jest taka umiejętność czy to jest loteria ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co by tu zmienic? mało coinsów na koncie, nie potrzebni do skladu di maria i glik , słabo mi się gra xhaka czy to na cdm czy na cam (lepszy juz fellaini/ podobnie problemy mam z lewej i prawej strony pomocy.

Barkley szatan ! Zdobywa wiecej bramek jak napastnicy.

http://www.futbin.com/17/squad/198126

gram nim w 6 lidze 

za mną 6  sezonów

Edytowane przez Ali39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj spadłem z 4 ligi do 5, szok i niedowierzanie, a dlaczego? Bo liczyłem na awans, nie było ani jednego meczu, w którym nie miałbym przewagi a bilans? 2-3-5 (!!!) Ta gra wykończy mnie nerwowo, nie potrafię jej ogarnąć i liczę na pomoc :-) Jak cisnę gości cały mecz, bilans akcji praktycznie zawsze +10 dla mnie z czego 4-5 to "setki", goście niszczą mnie pojedynczymi kontrami najczęściej w 45 lub 90 minucie, o co tutaj chodzi? W ostatnim meczu o utrzymanie z jakimś "pionkiem" remisuje 0:0, a mój napastnik (Giovinco) w 90 minucie meczu nie trafia 1000% okazji sam na sam z finezyjnego. Gram 4-3-1-2. Pokażę wam moje składy, może macie pomysł na jakieś zmiany, które poprawią skuteczność wykończenia akcji? Ja już nie wiem co z tym fantem zrobić, a niestety nie stać mnie na wypasiony skład z CR& czy RL9, aktualnie mam ok 15000 coinsów więc nie poszaleje.

 

PS. Powiedzcie czemu czasami przy karnych mam strzałkę do celowania a czasami nie? Nawet w meczu 1vs1 na konsoli jak gram z synem to zdarzyło się, że przy serii karnych ja miałem strzałkę a syn nie co jest bez sensu bo wówczas widać gdzie strzelam

 

Moje składy:

 

Screenshot_2016-10-27-10-45-56-1.jpg

 

Screenshot_2016-10-27-10-44-15.jpg

 

Screenshot_2016-10-27-10-45-56-2.jpg

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszczowy wieczór, chwila dla siebie, kilka meczyków rozegranych, bilans na plusie, myśle sobie: A skuszę się na jedną paczuszkę za 25k, a nóż coś wypadnie ciekawego. Jak się pewnie domyślacie nic nie wypadło. No to szybka dedukcja, w następnej na pewno coś będzie. No cóż, nie tym razem. Tym oto szybkim sposobem pozbyłem się 100k w około minutę. Została ostatnia paczka, ryzyk fizyk, otwieram. Emocje jak na grzybobraniu, ale nagle muzyka się ścisza, stadion szaleje, sztuczne ognie, konfetti, moje serce bije jak szalone, nie wiem co ze sobą zrobić. Zastanawiał się któż to to taki zaraz zawita do mych drzwi. Neymar? Bale? Lewandowski? A może sam Messi lub Ronaldo?

Wtem jak obuchem w głowę...

 

 

00f2726d71d5d2fcc478a894f6155efb.png

 

Fak ju ijej! :fuckoff:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Geble
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Geble napisał:

Deszczowy wieczór, chwila dla siebie, kilka meczyków rozegranych, bilans na plusie, myśle sobie: A skuszę się na jedną paczuszkę za 25k, a nóż coś wypadnie ciekawego. Jak się pewnie domyślacie nic nie wypadło. No to szybka dedukcja, w następnej na pewno coś będzie. No cóż, nie tym razem. Tym oto szybkim sposobem pozbyłem się 100k w około minutę. Została ostatnia paczka, ryzyk fizyk, otwieram. Emocje jak na grzybobraniu, ale nagle muzyka się ścisza, stadion szaleje, sztuczne ognie, konfetti, moje serce bije jak szalone, nie wiem co ze sobą zrobić. Zastanawiał się któż to to taki zaraz zawita do mych drzwi. Neymar? Bale? Lewandowski? A może sam Messi lub Ronaldo?

Wtem jak obuchem w głowę...

 

  Ukryj zawartość

00f2726d71d5d2fcc478a894f6155efb.png

 

Fak ju ijej! :fuckoff:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie to by się tam przydał :1_grinning: nie chcesz sprzedać po taniości ?:D haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zajczak napisał:

a ja wczoraj spadłem z 4 ligi do 5, szok i niedowierzanie, a dlaczego? Bo liczyłem na awans, nie było ani jednego meczu, w którym nie miałbym przewagi a bilans? 2-3-5 (!!!) Ta gra wykończy mnie nerwowo, nie potrafię jej ogarnąć i liczę na pomoc :-) Jak cisnę gości cały mecz, bilans akcji praktycznie zawsze +10 dla mnie z czego 4-5 to "setki", goście niszczą mnie pojedynczymi kontrami najczęściej w 45 lub 90 minucie, o co tutaj chodzi? W ostatnim meczu o utrzymanie z jakimś "pionkiem" remisuje 0:0, a mój napastnik (Giovinco) w 90 minucie meczu nie trafia 1000% okazji sam na sam z finezyjnego. Gram 4-3-1-2. Pokażę wam moje składy, może macie pomysł na jakieś zmiany, które poprawią skuteczność wykończenia akcji? Ja już nie wiem co z tym fantem zrobić, a niestety nie stać mnie na wypasiony skład z CR& czy RL9, aktualnie mam ok 15000 coinsów więc nie poszaleje.

 

PS. Powiedzcie czemu czasami przy karnych mam strzałkę do celowania a czasami nie? Nawet w meczu 1vs1 na konsoli jak gram z synem to zdarzyło się, że przy serii karnych ja miałem strzałkę a syn nie co jest bez sensu bo wówczas widać gdzie strzelam

 

Moje składy:

 

Screenshot_2016-10-27-10-45-56-1.jpg

Screenshot_2016-10-27-10-45-56-2.jpg

Co do karnych, to podobno na you tubie jest pełno filmików jak je wykonywać :)  a tak poważnie, nie ma reguły, mam to samo raz strzałka jest kolejnym razem jej nie ma, wiec nie od nas to zależy. Jak nie mam strzałki to nie szaleje z wychylaniem drążka, tylko robie to delikatnie, bo jest strasznie czułe, albo wpadnie albo nie.

Jesli chodzi o skład to wyglada zajebiscie, nie wiem co tu zmieniać, tez gram Calcio, nie mam takich kozaków jak Hamsik, w jego miejsce mam Khedire, pomaga w obronie, obok Asamoah i Valero. Napastnicy u mnie to Niang, a Cuadrado wymieniłem na Salaha IF, Mertensa na El Sharawy. Obronę tez mam inna, nie wiem czy lepsza. Barzagli, Manolas, Florenzi, Vaniagolli,  na bramce Perrin. Jeśli grasz w 4 lidze to nie ma tragedii, wiec nie jest zle, nieraz bramka wpadnie jak oddasz strzał z dupy a nieraz 5 setek nie wejdzie taki juz urok EA. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem receptę na fajne granie, nie wczuwam już się, że zawodnik X jest lepszy od zawodnika Y pod względem łącznych statystyk np o 13. Po prostu gram zawodnikami, których lubię i gra od razu sprawia większą przyjemność, a no i  znane nazwiska w tej odsłonie jednak grają lepiej, nawet jak statystyki są zaniżone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×