Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Baczek867 napisał:

Wygrać drafta i byc na minusie to juz jest szczyt. Oczywiście finał po strzeleniu bramki w 10 minucie, odrazu sie zakończył bo koleś uciekł, ale ludzie dostałem śmieszne 4 paczki 2x7,5k i 2 - zawodników premium 3 rare, najdroższy zawodnik jaki wyleciał ,lata na rynku za 2k. Robie SBC - szrot, kupie od święta paczke - szrot, wygram drafta - szrot, ciekawe czy to wina że konto od 2011 roku i drop do pi..... Nerw człowiek natracil na tym drafcie i ma z liścia w nagrodę, pierwszy i ostatni raz w tej edycji :)  Miały byc takie fajne nagrody za wygrany draft a tu ani coins nie rzucili, ani jakiejs konkretnej paki. 

Robiłem dzisiaj dwa sbc za gold jumbo premium pack czy jakoś tak, najleosze co wyleciało to jakiś gostek co poszedł za 1100 z 76 na karcie pewnie do jakiegoś sbc.. konto mam od tego września... także to raczej takie szczęście, a nie że stare czy nowe konto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zuba1899 napisał:

Robiłem dzisiaj dwa sbc za gold jumbo premium pack czy jakoś tak, najleosze co wyleciało to jakiś gostek co poszedł za 1100 z 76 na karcie pewnie do jakiegoś sbc.. konto mam od tego września... także to raczej takie szczęście, a nie że stare czy nowe konto ;)

Hehe a junajted po zakończonym FC otwiera pake za 7,5k IF Kante wpada, człowiek skazany na biedę :) handlować sie nie chce, drop z dupy, głowa muru nie przebijemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Baczek867 napisał:

Hehe a junajted po zakończonym FC otwiera pake za 7,5k IF Kante wpada, człowiek skazany na biedę :) handlować sie nie chce, drop z dupy, głowa muru nie przebijemy :)

 

Dokładnie, ja się jak głupi w fifie 16 cieszyłem na początku bo Benzema mi się udało trafić, a potem długo długo nic, aż wpadł jakiś słaby inform po około 3 miechach otwierania paczek :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Messi lata tylko za 700k? Zawsze był powyżej bańki jak dobrze pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Van der Fck napisał:

Proszę Cię bardzo.

http://www.fifauteam.com/fut-champions-rewards-fifa-17/

Dobrze widzieć starych znajomych np Fenixa, widzę, że maxym dalej współpracuje z ea %-)

Coś nie widzę Evo i piacha..

Tylko ja emigrowalem na x ;(

 

Godzinę temu, Bor3wicz napisał:

Są takie mecze, ktorych nie da sie wygrać, choćbyś nie wiadomo, co zrobił. Takich sytuacji było wiecej, ale wybrałem perełkę.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzis wygralem 3 razy, gdy gra byla ewidentnie przeciwko mnie. U mnie dziala strzelenie gola do pustej bramki, pozniej gra "puszcza" moja niemoc :1_grinning: ozywiscie nie zawsze sie da to osiagnac...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, F3niX napisał:

Tylko ja emigrowalem na x ;(

 

 

Dzis wygralem 3 razy, gdy gra byla ewidentnie przeciwko mnie. U mnie dziala strzelenie gola do pustej bramki, pozniej gra "puszcza" moja niemoc :1_grinning: ozywiscie nie zawsze sie da to osiagnac...

A za mną dzisiaj akurat była. Wygrałem 1-0 dzięki niewidzialnemu ciału przeciwnika :1_grinning: http://xboxclips.com/zuba1899/ae758b82-8680-4967-a477-dbfb651bbf08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie nie ma niech doda do xbota gamertag gmik0laj bo widzę, że tu już prawie wszyscy na klocu ciągną


Dlaczego Messi lata tylko za 700k? Zawsze był powyżej bańki jak dobrze pamiętam...

Bo ma mało pejsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na X... Nie będę miał od kogo wysepic coinsow bo mnie moimi udupami z calcio a w łeb biją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy ceny znowu moga isc w dol bo zastanawiam sie na IF Carrasco ale 80k teraz szkoda mi dac :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, stMikolaj napisał:

Tu każdy gra CA teraz

Ja wierny szwabom caly czas :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

42 minut temu, zuba1899 napisał:

A za mną dzisiaj akurat była. Wygrałem 1-0 dzięki niewidzialnemu ciału przeciwnika :1_grinning: http://xboxclips.com/zuba1899/ae758b82-8680-4967-a477-dbfb651bbf08

Gdybym ja nagrywal wszystkie rakowe sytuacje z dzis, to byscie sie za glowe zlapali co tam sie dzialo :1_grinning: tyle, ze mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już polapalem. Ciężko się przestawić ma to calcio i LA liga Santander :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie podejście w weekendowej i ten sam schemat- wyniki prawdziwymi seriami. 8 porażek z rzędu i od razu potem aktualnie 6 zwycięstw pod rząd. :30vm3cw: Ogólnie poziom mam wrażenie niższy niż jak grałem 2tyg temu. Wtedy taki leszcz jak ja nie miał czego szukać.
Aktualnie Silver 1, z czego już jestem zadowolony, chyba spoko paczki są za tę rangę. Zostało 8 spotkań, fajnie że przedłużyli o jeden dzień to mam okazję dograć to do końca. 

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mariusz1501 napisał:

Moje drugie podejście w weekendowej i ten sam schemat- wyniki prawdziwymi seriami. 8 porażek z rzędu i od razu potem aktualnie 6 zwycięstw pod rząd. :30vm3cw: Ogólnie poziom mam wrażenie niższy niż jak grałem 2tyg temu. Wtedy taki leszcz jak ja nie miał czego szukać.
Aktualnie Silver 1, z czego już jestem zadowolony, chyba spoko paczki są za tę rangę. Zostało 8 spotkań, fajnie że przedłużyli o jeden dzień to mam okazję dograć to do końca. 

 

paki fajne, ale walcz o Golda 3 , lepsze paki, więcej coinsów. 8 spotkań, 4 musisz wygrać, chyba, że masz więcej niż minimum do rangi, to jeszcze prościej.

Mam ten sam problem. Gram np 4 pod rząd wygrane, a potem 3 porażki, kilka ze swojej winy, no cóż ;).

 

Zacząłem trenować obronę, zamiast wychodzić obrońcą cofam się do bólu pomocnikiem, tracę mniej bramek, jest spoko ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draft rozegrany nie jak na PS4 ale za wygranie znów paki biedne. Nie wiem ocb x tymi nagrodami. Paka za 25k i mega paka.

Mimo to coś do przodu zawsze bo Eriksem a w drugiej wychodzący

16670d31d9ffc3fbb94390a560c8e05d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Baczek867 napisał:

Wygrać drafta i byc na minusie to juz jest szczyt. Oczywiście finał po strzeleniu bramki w 10 minucie, odrazu sie zakończył bo koleś uciekł, ale ludzie dostałem śmieszne 4 paczki 2x7,5k i 2 - zawodników premium 3 rare, najdroższy zawodnik jaki wyleciał ,lata na rynku za 2k. Robie SBC - szrot, kupie od święta paczke - szrot, wygram drafta - szrot, ciekawe czy to wina że konto od 2011 roku i drop do pi..... Nerw człowiek natracil na tym drafcie i ma z liścia w nagrodę, pierwszy i ostatni raz w tej edycji :)  Miały byc takie fajne nagrody za wygrany draft a tu ani coins nie rzucili, ani jakiejs konkretnej paki. 

Dlatego lepiej juz grac te cale fut champions

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę każdy ma kilka wygranych pod rząd a później wszystko w plecy , zwłaszcza po awansie . Ja wczoraj 8 meczy i 7 w plecy 1 remis w sezonach, jak zwykle po awansie. Co ciekawe tylko raz gość był taki Kozak, że jestem pewny iz nic nie mógłbym zrobić. Ale reszta meczy porażka bo poprzeczki i słupki masowo .

To jest tak powtarzalne, że następnym razem po awansie dla zaoszczędzenia czasu i grania z góry ustawionych meczy wyjdę z gry kilka meczy, spadając aby następny sezon znów wejść do wyższej ligi i grać tam "uczciwie" .

EA zafundowała nam emocje i chyba wg nich nasi piłkarze po awansie maja stres i grają na nogach z waty . Cóż za kurw@ realizm ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta Scream Balotelliego to jest dzik nad dziki, napelniam pasek strzalu i patrze jak sie dzieje magia :1_grinning: chodzi po tyle ile jego IF, a jak spadna te jego staty to do poziomu wlasnie IFa, wiec zostawiam go tak czy inaczej. Jego low/low w ogole.mi nie przeszkadza...o dziwo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TrueGrand napisał:

Widzę każdy ma kilka wygranych pod rząd a później wszystko w plecy , zwłaszcza po awansie . Ja wczoraj 8 meczy i 7 w plecy 1 remis w sezonach, jak zwykle po awansie. Co ciekawe tylko raz gość był taki Kozak, że jestem pewny iz nic nie mógłbym zrobić. Ale reszta meczy porażka bo poprzeczki i słupki masowo .

To jest tak powtarzalne, że następnym razem po awansie dla zaoszczędzenia czasu i grania z góry ustawionych meczy wyjdę z gry kilka meczy, spadając aby następny sezon znów wejść do wyższej ligi i grać tam "uczciwie" .

EA zafundowała nam emocje i chyba wg nich nasi piłkarze po awansie maja stres i grają na nogach z waty . Cóż za kurw@ realizm ...


Ja lepiej , w czwartek kiedy odchodziłem od konsoli miałem 3 mecze i punkt do drugiej ligi , zrobiłem sobie skład BPL śmigało świetnie itp .. W piątek lekko nieświeży (ale bez dramy ofc ) zasiadam koło północy i przegrywam koło 12 spotkań pod rząd .... może raz czułem się gorszy , słupki poprzeczki miazga , w niedziele odpalam i pierwszy mecz 5-0 dla mnie wchodziło mi wszystko a mecz śmigał mi na oko w jakiś 120fpsach lel , wstałem wyłączyłem to g.... :) Fajnie ktoś tu napisał że mu to przypomina części koło 2003 roku , mam identyczne odczucia ... ale pewnie i tak będę czasami odpalał tak właśnie działa monopol na licencje ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baku83 napisał:

Karta Scream Balotelliego to jest dzik nad dziki, napelniam pasek strzalu i patrze jak sie dzieje magia :1_grinning: chodzi po tyle ile jego IF, a jak spadna te jego staty to do poziomu wlasnie IFa, wiec zostawiam go tak czy inaczej. Jego low/low w ogole.mi nie przeszkadza...o dziwo.

No to mi teraz przypomniałeś o Mario :) w 16 uwielbiałem nim grac, patrzę, ze moje biedne 50k, starczy mi na jego screama i juz myśle, czy go nie wkomponować za Nianga do CA. 

 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mi teraz przypomniałeś o Mario  w 16 uwielbiałem nim grac, patrzę, ze moje biedne 50k, starczy mi na jego screama i juz myśle, czy go nie wkomponować za Nianga do CA. 

 

Ja mam go wlasnie we wloskim składzie w formacji 4321, na skrzydlach Insignie i Berardi i jest pieknie, a Balo wyrasta na moja ulubiona karte :1_grinning: karne w jego wykonaniu to poezja :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kombinuje, żeby go wstawić do 41212(2), z Niangiem w parze, na spo Eder , na SP Parolo, na dwóch żółtych połączeniach i jednym czerwonym, bedą mieli po 7 zgrania napastnicy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×