Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, unki napisał:

Juz wysłałem Ci resztę mojej mocy. Zabrałem ją w tym roku Maxowiemoji4.png

To budowanie składów daje fajną adrenalinkę emoji23.png

Co do BF,to dzisiaj nam zamiar popykać zo późnej nocy...,wbijajemoji6.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja gram caly czas z ekipa, dzis 21-22 zaczynamy. Wczoraj nagle 8 sie w imprezie zrobilo ale dzisiaj bedzie miejsce :24_stuck_out_tongue: takze wpadaj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skilla nie kupisz? po patchu jest to najgorsza edycja w jaka gralem. Przed chwila mialem spara z No4bem i juz mi starczy fify na dzis...

Jesli komp woli grac za mnie to ja dziekuje za takie cos.

Przeyebie pare coins na sbc i znow robie paru dniowa przerwe. Mam nadzieje ze Unki mnie nie oklamales i cos wyleci.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mariusz1501 napisał:

Ile trzeba rozegrać spotkań żeby aktywować rynek w webappie? I muszą to być pełne spotkania czy można wychodzić tak jak w przypadku podnoszenie chemii po 10 meczach?

 

Cytuj

First day : Play 2 matchs against " Team of the week " beginner mode, start the match..at the beginning of the each half of the match, pass the ball to the keeper and leave the joypad over the table, no ones will take you ball. Make another match and you are ok.

Second day :Make the same as above.
 

 

Tak jak powyżej + kup i coś wystaw, np kontrakt każdego dnia oraz zrób po zadaniu menadżera. Mi odblokowali po 3 dniach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie skilla nie kupisz :) Tez gralem z gosciem co mial m.in CR7 , Bale , Benzeme,  Payet (niebieski) Pogbe, Kante i nie ogarniał gry :) W moim skladzie najlepszy byl IF Immobile i spokojnie z nim wygralem 2:0 a on nie stworzyl zadnej 100% sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kisiel-PL napisał:

Jakiego bramkarza polecacie do BBVA?

Ter Stegen

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junajted też gral legendami Crem, najlepszym topem a jakoś rewelacji nie zrobił. Gracze Ci najlepsi się mega męczą w tych meczach i to widać. Ludzie co w życiu nie wygrali 1 ligi potrafią 30 nabić więc wiesz. Dla mnie po paczu to też najgorsza edycja od xx lat. Obecnie 16-1 w meczykach. Draft, sezony i 3 towarzyskie a ostatnio na 20 meczykow nie potrafiłem bramki strzelić tylko jakieś z dupy wpadaly. Możemy my narzekać ale jak koksy tego esportu narzekają jak bardzo jest to teraz zepsute to chyba trzeba im przyznać rację.@F3niX masz rację trzeba powoli ale granie takie mega wkurza wręcz . Ileś można klepac ta piłkę. Wprowadzili precyzyjne podanie prostopadle i normalne w uliczkę to teraz jakaś kpina. Narzekalem na 16 ale po kilku uwagach ziomkow nauczyłem się grać i jeblo się tych 19 majstrow 1igi. Tej gry nie chce się wręcz uczyć bo jak trzeba kombinować. Było dobrze przed paczem z obrona to jebli suwaki a wystarczyło zmniejszyć te obsrane opóźnienie i naprawić różne oraz dosrodkowania i było by miodzio. Nikt nawet już nie gra skrzydłami bo nie idzie nic ugrać . Gra wymaga klepania to w modzie 4212-2 i 4321. Triki się do niczego nie przydają a to było zawsze coś co robiło różnice. Teraz tylko 180 i fejka ludzie robią bo coś można nimi zdziałać. Awansowalem do 1 ligi, wygrane drafty, drop w kartach za 1.5 mln, na koncie 2 razy więcej a gra nie cieszy. Jedynie czego bym sobie życzył to żeby ta obsrana obronę zmniejszyli. Nie będzie defa wiecznie u przeciwnika bo wtedy trzeba ogarniać samemu a wiemy, że to dość trudne przy mega cofnietej lini i zerowej agresji AI

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, starvin napisał:

Dokladnie skilla nie kupisz :) Tez gralem z gosciem co mial m.in CR7 , Bale , Benzeme,  Payet (niebieski) Pogbe, Kante i nie ogarniał gry :) W moim skladzie najlepszy byl IF Immobile i spokojnie z nim wygralem 2:0 a on nie stworzyl zadnej 100% sytuacji.

Przebijam , ja trafiłem na takiego gościa (link bo nie chcę mi się walczyć na tablecie z resizerem) 

http://xboxclips.com/LouisTheGreat82/screenshots/b5cb576d-34a0-4868-a1cf-ebc0273d53e4

 

wynik 

 

http://xboxclips.com/LouisTheGreat82/screenshots/ea85ce31-3cf8-4123-885a-4ba3f9deb792

 

pierwzy raz ogólnie grałem przeciwko Gullitowi , prawie 3 miliony coinsów wow

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, F3niX napisał:

http://m.imgur.com/p6X7xxn

 

wspomniany sklad kolesia.

 

jak widac #skillaniekupisz Kappa

 

Najniższy Kante na środku, gdzie będzie przegrywał mnóstwo pojedynków główkowych. A wystarczyło go zamienić z Pogbą. Ehh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overmars skończony - eleganckie paki.

Eagles w klubie w uj... Zarobek konkretny. :)

Cała drużyna + duplikaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie walnal i kupil mi nuba zlotego non rare 75 ovr za 10k :24_stuck_out_tongue:

No dobra wbijam lojalke w ostatnim skladzie i otwieram wszystkie paki z hybryd ligowych

Unki... daj mnie te mooooooc

goku-genki-dama-above-head.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SkibaPL napisał:

Ktos sie walnal i kupil mi nuba zlotego non rare 75 ovr za 10k :24_stuck_out_tongue:

No dobra wbijam lojalke w ostatnim skladzie i otwieram wszystkie paki z hybryd ligowych

Unki... daj mnie te mooooooc

 

Składy z FH czy sam składałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Verbatimek napisał:

Składy z FH czy sam składałeś?

http://ps3forum.pl/topic/84271-fifa-17-squad-building-challenges/?page=9

 

Post uzytkownika dis. Ogolnie tylko jednego musialem z grubej rury za 3k kupic bo nie chcialo mi sie licytowac a tak to tanioszka. Na futheadzie sie pocwaniakowali i jak probowalem ze 2 sklady zrobic to wiekszosc po 1k w gore... wystawiaja drozej bo wiedza ze duzo ludzi bedzie te sklady robic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos sie walnal i kupil mi nuba zlotego non rare 75 ovr za 10k :24_stuck_out_tongue:

No dobra wbijam lojalke w ostatnim skladzie i otwieram wszystkie paki z hybryd ligowych

Unki... daj mnie te mooooooc

goku-genki-dama-above-head.jpg

Bankowo czuje mega kartę,min ov 85

U mnie w ostatniej Manolas,Bacca Thiago. Tak jeszcze nie miałem,by trafić 3 świecące solidne kartyw jednej paczce. Czasem sobie myśle,że jestem jakiś wyjątkowy z tym dropem szczególnie,po tym jak czytam co wypada chłopakom na forum

W poprzedniej edycji zazdrościłem pozytywnie Maxowi,tera to jam jest królem...,no może królikiem dropu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morata jaki dzik, powie mi ktoś co to za karta czarna Moraty ? OVR ma jak złota - ones to watch, WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wylecialo. W ostatniej paczce wieksza flara i w srodku Koke 84 wart jakies 5,5k takze byles blisko.

32k na koncie cala lista transferowa zawalona takze z 2 relisty i kupuje sobie Diego Coste.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Morata jaki dzik, powie mi ktoś co to za karta czarna Moraty ? OVR ma jak złota - ones to watch, WTF?

Jak złapie IFa to otw też dostaje z automatu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Overmarsa zrobione wyzwanie La Liga i Arsenal, wydałem łącznie może z 5k, Holenderskich na razie nie ruszam, bo mam ze dwie karty, a ceny masakryczne. Poczekam z tydzień pewnie pospadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×