Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Banda idiotów w tym ea. Dzisiaj z rana konsultant pisał mo że konto odblokowane że jest tam tyle i tyle coinsow i myślę sobie bo wszystko się zgadza. Wciąż jednak nie mogłem się zalogować przez web app bo jestem poza domem. Wysyłał mi maila żebym przywrócił licencje, usunal gre z dysku i coś tam jeszcze. Teraz dostaje maila..

Dziękujemy za kontakt z nami w związku z działaniami podjętymi na Twoim koncie.

Akcje podjęte na Twoim koncie dotyczą następującego naruszenia:

Przyczyniania się lub nakłaniania do jakichkolwiek działań obejmujących hakerstwo, łamanie kodów, wyłudzanie informacji przez podszywanie się pod inną osobę, korzystanie z eksploitów lub cheatów i/lub rozprowadzanie podrobionego oprogramowania i/lub wirtu

Po dokładnym sprawdzeniu konta oraz wątpliwości wskazanych przez Ciebie, okazało się, że akcje zostały podjęte właściwie, co za tym idzie sankcje nie zostaną zniesione.

Dziękujemy,

EA Terms of Service

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Teraz mi typ na czacie pisze że

Gerrald

Thank you for waiting patiently, After checking on my resources, we would need to wait for 24 hours for your account to be active again.

Po 10 minutach inny

Bhanu

Your account is still banned.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TrueGrand napisał:

Widzę każdy ma kilka wygranych pod rząd a później wszystko w plecy , zwłaszcza po awansie . Ja wczoraj 8 meczy i 7 w plecy 1 remis w sezonach, jak zwykle po awansie. Co ciekawe tylko raz gość był taki Kozak, że jestem pewny iz nic nie mógłbym zrobić. Ale reszta meczy porażka bo poprzeczki i słupki masowo .

To jest tak powtarzalne, że następnym razem po awansie dla zaoszczędzenia czasu i grania z góry ustawionych meczy wyjdę z gry kilka meczy, spadając aby następny sezon znów wejść do wyższej ligi i grać tam "uczciwie" .

EA zafundowała nam emocje i chyba wg nich nasi piłkarze po awansie maja stres i grają na nogach z waty . Cóż za kurw@ realizm ...

Zawsze jak spadam z 3 do 4 to ledwo się utrzymuje. W kolejnym sezonie mam bilans 6,7 wygranych z rzędu, by potem raz się ledwo utrzymać lub spaść z 3 ligi. Potem znów drżenie o awans i w kolejnym sezonie mistrzostwo z palcem w wiadomym miejscu... Jak dla mnie ta fifa to:Znalezione obrazy dla zapytania incepcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie bez gry. Zrobiłem kilka sbc i wpadło 8 paczek. Otworzyłem trzy ze szrotem i byłem zdegustowany,bo EA zawsze mnie doceniała

Przyszła kolej na czwartą i...

2afd3b8a229b46dcdcc4ef063e001df4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak mam bana na konto to czy ea może jakoś je usunąć z mojego psn id żebym nie musiał grać na osobnym specjalnym w fife?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce poznać prawdziwego raka w tej grze to polecam zagrać drafta ale offline to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Skuteczność cpu przy główkach to 90% zderzanie się swoich zawodników na porządku dziennym. Świniak Lukaku karta scream ovr 94 przegrywa główki z jakimś nołnejmem o głowę niższym.

Prawdopodobieństwo wypie... konsoli z padem przez okno blisko 95%.

Omijać szerokim łukiem. Grać tylko na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, nikkor napisał:

Powiedzcie mi czy jak mam bana na konto to czy ea może jakoś je usunąć z mojego psn id żebym nie musiał grać na osobnym specjalnym w fife?

Nie zrobią tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh czyli kombinacje z nowym psn id i wsio od nowa pozostaje? Myślałem że są bardziej ogarnięci w tym ea. Od wczoraj zapewniali mnie że konto jest odblokowane i w ciągu 24h będzie można się zalogować a dostaje dziś maila ze jednak nie odblokuja

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coinsy kupić jakieś na start , dość ryzykowne teraz ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, nikkor napisał:

Coinsy kupić jakieś na start , dość ryzykowne teraz ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ziomus ledwo dostałeś bana niesłusznego, teraz chcesz coinsy kupować ? Toz to recydywa, w kryminale wylądujesz :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co ta 3 liga jest kosmiczna a moze komiczna?

3x ten sam schemat.. Przechodzę przez 4 lige jak dziki, zazwyczaj z tytułem. Wchodzę do 3 i brakuje mi do awansu 1 wygranej i dupa, ale się utrzymuje. Następny sezon jeb jeb w łeb i znowu 4, znowu awans, znowu utrzymanie i znowu spadek %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziomus ledwo dostałeś bana niesłusznego, teraz chcesz coinsy kupować ? Toz to recydywa, w kryminale wylądujesz :24_stuck_out_tongue:

A jak tu zacząć inaczej.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość z nas. Od zera. Teraz jest trudniej,bo rynek wypchany kartami,ale satysfakcja większa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zrobić SBC Douglasa Costy póki jest. Za około 120k dostajecie grajka na prawe skrzydło, którego lewa noga to marzenie, a drybling trzeba sprawdzić samemu. 


Specjalnie pod niego przeszedłem na 4-3-2-1 i idę do góry, na razie co sezon awans i... 5. liga, w której zaczyna być wyrównanie momentami. Dziwne, w zeszłym roku na luzie wklepałem 1. ligę. W tym też eliminacje FUT Champions to ciężka przeprawa, dlatego na razie ten tryb odpuszczam. 

Na ST z Bundes sprawdzam Lewandowskiego i OTW Embolo z 7 chemii. Póki co odrobinę lepiej Szwajcar. Lewandowskiemu brakuje tempa na te wszystkie FUT Champions, itp. Najbardziej "rakowy" tryb gry, bez dużego dystansu nie podchodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Van der Fck napisał:

Kurde, co ta 3 liga jest kosmiczna a moze komiczna?

3x ten sam schemat.. Przechodzę przez 4 lige jak dziki, zazwyczaj z tytułem. Wchodzę do 3 i brakuje mi do awansu 1 wygranej i dupa, ale się utrzymuje. Następny sezon jeb jeb w łeb i znowu 4, znowu awans, znowu utrzymanie i znowu spadek %-)

Pisałem o tym kilka postów wcześniej :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dkrecik napisał:

Dostałem dziś za drafta 35k i pake za 50k

 

wygrana online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, F3niX napisał:

4 dni jeszcze

 

Właśnie, też bym to ogarnął, ale teraz karty mają +10 i ceny poleciały w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nikkor napisał:

A jak tu zacząć inaczej.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Kupuj nie krępuj się ;) Jak oni tacy cwani, to trzeba ich sposobem, czasem uczciwym nie warto być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nikkor napisał:

Powiedzcie mi czy jak mam bana na konto to czy ea może jakoś je usunąć z mojego psn id żebym nie musiał grać na osobnym specjalnym w fife?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

W EA nie ma litości, trzeba nowe PSN zakładać. Ja dostałem też bana za snajpowanie na web-app i to na koncie założonym w 2009 roku. Co z tego, ze kupiłem na nim tysiące FP, rozegrałem dziesiątki tysięcy meczów, nie było żadnej taryfy ulgowej i zbanowali mnie z zimną krwią, pisząc mi po którymś z kolei odwołaniu, że nie życzą sobie więcej maili ode mnie bo nie zmienią decyzji i każdy następny mail będzie z automatu odrzucany (mój @ trafił u nich na czarną listę). Dlatego nigdy więcej nie kupię u nich żadnych FP, coinsy trzepię na lewych kontach i przelewam na główne. Pewnie mnie zbanują za jakiś czas, ale przynajmniej pogram sobie Messim i Ronaldo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, robson1425 napisał:

 

Właśnie, też bym to ogarnął, ale teraz karty mają +10 i ceny poleciały w górę.

Jutro poleca na pysk, bo sie boost konczy

 

dobra chcialem dograc te fc ale oczywiscie co? Serwery leza :1_grinning:

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedluzyli te fut champions do polnocy?

zadnego meczu nie zagralem przez weekend taki madry jestem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×