Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakończeniu zimowego okienka transferowego będzie aktualizacja atrybutów piłkarzy, czy bez zmian? I drugie pytanie, jak Juan Mata przeszedł do Manchesteru to będą na rynku 2 karty? CFC i MU??


ale wiesz, każdy ma swój własny styl gry i mogą później tutaj polecieć różne epitety w ich kierunku od znerwicowanych graczy :biggrin:

 

Wolę przegrać z kimś, kto będzie grał kombinacjami a nie schematami, nie będzie wychodzić a będzie próbował. A nie jak wczoraj, strzeli bramkę i od 70 minuty stoi na własnej połowie, przed chorągiewką rzutu rożnego i zastawia piłkę na wszystkie sposoby. Miałem ochotę nogi połamać temu piłkarzowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu zimowego okienka transferowego będzie aktualizacja atrybutów piłkarzy, czy bez zmian? I drugie pytanie, jak Juan Mata przeszedł do Manchesteru to będą na rynku 2 karty? CFC i MU??

 

Wolę przegrać z kimś, kto będzie grał kombinacjami a nie schematami, nie będzie wychodzić a będzie próbował. A nie jak wczoraj, strzeli bramkę i od 70 minuty stoi na własnej połowie, przed chorągiewką rzutu rożnego i zastawia piłkę na wszystkie sposoby. Miałem ochotę nogi połamać temu piłkarzowi :biggrin:

 

Niektóre karty dostaną update. Mata będzie grał dla MU i jego karta będzie dostępna w paczkach, z kolei ta chelsea wyleci zupełnie z paczek.

 

Kombinacje? hm... niektórzy tak grają, inni będą latać skrzydłami ewentualnie wykonywać prostopadłe górą na 20-30 metrów. :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przez jakis czas w obiegu beda karty Matu z Chelsea i Man U? Bez sensu! Mogli by juz zrobic kompletny update tej karty i je zamienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie w obiegu do końca futa 14, bo jest ich sporo na rynku, później tylko będą dochodziły karty z ManU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę przegrać z kimś, kto będzie grał kombinacjami a nie schematami, nie będzie wychodzić a będzie próbował. A nie jak wczoraj, strzeli bramkę i od 70 minuty stoi na własnej połowie, przed chorągiewką rzutu rożnego i zastawia piłkę na wszystkie sposoby. Miałem ochotę nogi połamać temu piłkarzowi :D

Gdyby taki siedział obok, to bym dał mu w ryj. Ja miałem dwóch takich. Pierwszy po wyjściu na prowadzenie co chwila naciskał pauzę, gdy tylko miał piłkę. Liczył że wkurzę się i opuszczę mecz. Drugi gdy wyszedł na prowadzenie to zaczynał lagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze w FUT 98% ludzi gra dla statow! Jaraja sie iloscia wygranych meczy-w jaki sposob, to juz nie wazne. Ja sam nie reprezentuje moze pozionu world class z racji tego ze gram od nie dawna ale staram sie calyczas urozmaicac swoja gre o coraz to dziwniejsze podania, akcje, wrzutki. Ile mozna katowac to: skrzydlo-centra-glowka-boom! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagrałem super mecz. Rywal grał techniczną, ładna piłkę. Jak prawdziwy mecz. Dużo kalkulacji, ale przemyślane i urozmaicone akcje.

Najbardziej wkurzają mnie powtórkowcy, którzy oglądają wszystkie powtórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to boli najbardziej. Najgłupsze jest to, że ludzie budują składy najlepsze składy w których mają Ibry, Silvy, Reusy, Lewandowskie i innych, graczy którymi można tworzyć naprawdę ładne akcje a idą na łatwiznę i grają wg schematów byle punkty się zgadzały. 

 

W sezonach gram tylko Liverpoolem, bo to mój ulubiony klub, trudno że nie raz dają sobie taka szmatę strzelić, ale jak się uda sklepać fajną akcję to aż mam banana na twarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to boli najbardziej. Najgłupsze jest to, że ludzie budują składy najlepsze składy w których mają Ibry, Silvy, Reusy, Lewandowskie i innych, graczy którymi można tworzyć naprawdę ładne akcje a idą na łatwiznę i grają wg schematów byle punkty się zgadzały. 

 

W sezonach gram tylko Liverpoolem, bo to mój ulubiony klub, trudno że nie raz dają sobie taka szmatę strzelić, ale jak się uda sklepać fajną akcję to aż mam banana na twarzy. 

Hehe dokładnie, ktoś świruje, że jest skillerem - a gole strzela po wrzutkach, kolejny niby gra kombinacje milion podań blisko połowy boiska po czym skrzydło i wrzutka :)

CR7 na skrzydle Neymar w środku co z tego, że obaj są mega grajkami jak i tak idzie skrzydło i wrzutka :)) Jeszcze gdyby przykładowo Dante wygrywał bańkę z Neymarem to było by git ale Neymar np. ma chyba jakieś ukryte zdolności jeśli chodzi o bicie główek :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aubameyang na napadzie z Lewandowskim, Mkhitarian/Gotze na CDM, Alaba, Hummels na obronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aubameyang na napadzie z Lewandowskim, Mkhitarian/Gotze na CDM, Alaba, Hummels na obronie?

Young w tym wariancie 3 chem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi fajne sklady w 1 lidze losuje :) i nawet ludzie nie graja az tak na wrzutki.

Czesto sa to sklady 2kk+

Tak napisalem to i ... BPL:/

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elie zamiast Young'a i pozamiatane ;)

Chciał uzupełnić, a nie wymienić :P

Właśnie nie chce elii

Spróbuj tego co wkleiłem, ewentualnie zamiast Welbecka może być Rooney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix, dam Ci dane do mojego konta... wbijesz mi do ligi 1? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi jest Bogiem w tej grze.

@Foxter moge ale nie wiem, czy czas znajde :/ za duzo czasu YT mi pochlania

Ostatni mecz w 1 lidze i 1 punkt potrzebny do wygrania jej :D

Messi jest Bogiem w tej grze.

@Foxter moge ale nie wiem, czy czas znajde :/ za duzo czasu YT mi pochlania

Ostatni mecz w 1 lidze i 1 punkt potrzebny do wygrania jej :D

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix, dam Ci dane do mojego konta... wbijesz mi do ligi 1? :biggrin:

To na serio ? Przecie z tego co pamiętam to masz składy za solidne hajsy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam musiałeś mnie pomylić z tym co screeny zakupionych kart wklejał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy moj rage quit od czasu kupna fify :F
Koles dobry ale nie duzo lepszy ode mnie, sklad BBVA, 433 z pedro if na rw di maria na lw i benzyna na st.

45min na mega skupieniu prowadze 1;0 az tu nagle 65 min koles wpuszcza Ibre i stalo sie..

1;1. 2;1, 3;1 i czesc, nic nie moglem zrobic, jedna glowe mi wpakowal, jeden longshot z ok 28m i dluga zza obroncow

ktorymi porzucal na wszystkie strony swiata i finezyjnie skonczyl, nie wytrzymalem, ale 2 nastepne wygralem :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×