Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak cos mozecie pisac o coinsy znowu dobrze wpadlo z paczek :)

 

A gdzie mozna tego autobuyera kupic moze zainwestuje

Edytowane przez piespako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem teraz w 4 lidze i kompletnie mi nie idzie. Może jakaś modernizacja składów by pomogła? Aktualnie mam około 42k, bo zbierałem na Lewandowskiego i Błaszczykowskiego, ale czuję, że będą musieli poczekać. Doradzicie coś? ;)

http://www.futhead.com/14/squads/5897036/

http://www.futhead.com/14/squads/5897095/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak się przepychacie, walczycie bark w bark, walcząc o piłkę? :circle: działa jak nie ma piłki przy nodze, a jak już ma to oczywiście zawodnik strzela. Jeszcze jedno może, jak przyjmujecie piłkę w biegu, tak jak to było :l1: w 13? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem teraz w 4 lidze i kompletnie mi nie idzie. Może jakaś modernizacja składów by pomogła? Aktualnie mam około 42k, bo zbierałem na Lewandowskiego i Błaszczykowskiego, ale czuję, że będą musieli poczekać. Doradzicie coś? ;)

http://www.futhead.com/14/squads/5897036/

http://www.futhead.com/14/squads/5897095/

CAM Gotze. CDM Gustavo, bramka Adler jeśli koniecznie chcesz zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kogo teraz gralem... Ibra, Messi i Neymar w jednej druzynie :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem do punktu, z którego startowałem do PS4 - 4 ligi, po przejściu z PS3 kompletnie mi nie szło i stoczyłem się do... 8 ligi! Idzie coraz lepiej, dużo bramek, jak wskoczę do 3 będę z siebie zadowolony :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co sie dzieje elegancko caly czas 2-1 liga, teraz 6 i lece w dol nie wiem czy ja jestem tak slaby czy inni staja sie lepsi normanie nic nie idzie i probowalem modyfikacji sklady inne ligi i nic :D wracam do BPL bo jednak jak dla mnie nie ma lepszej w UT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak się przepychacie, walczycie bark w bark, walcząc o piłkę? :circle: działa jak nie ma piłki przy nodze, a jak już ma to oczywiście zawodnik strzela. Jeszcze jedno może, jak przyjmujecie piłkę w biegu, tak jak to było :l1: w 13? Z góry dzięki za pomoc.

Przepychasz się w tej FIFIE L2, jak gość Cię ciora za rękaw albo trzyma to wciskasz L2 i wtedy silniejsi piłkarze się uwalniają Malo osob o tym wie. Pomaga tez to jak skaczesz o glowke.. Co do przyjęcia pilki w biegu to poprostu trzymam lewa galke od razu w kierunku w ktorym chce biec, nie wciskam nic. Chyba ze przyjmuje i robie od razu scoop-turn albo fake shota za nim piłka jest przy piłkarzu bo oba tricki sa bardzo efektywne i efektowne :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już macie próbować publiczne AB to tylko UltimateBot lub UAB

Czyli co? Fut Millionaire to kupa? Bo gdzie nie wejdę, to tam go reklamują i polecają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co sie dzieje elegancko caly czas 2-1 liga, teraz 6 i lece w dol nie wiem czy ja jestem tak slaby czy inni staja sie lepsi normanie nic nie idzie i probowalem modyfikacji sklady inne ligi i nic :biggrin: wracam do BPL bo jednak jak dla mnie nie ma lepszej w UT

 

Ta 1-2 liga była na PS3 czy już na PS4? Jeśli od niedawna grasz na PS4 to normalne, że musisz się przestawić, bo mechanika gry się zmieniła. Szczególnie widzę to w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od premiery na począku szło łatwo teraz już tylko mam pod gorke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że aż do 6 spadłeś, szczególnie że byłeś w wysokich ligach. Jakim składem pogrywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze po prostu wymagasz za duzo od swojego skladu a sam sie troche opusciles ?
Wez sobie zrob jakis silver sklad z pace ~75, nie za dobrym podaniem, strzalami itp

Pograj sobie silver cupa i postaraj sie go wygrac a potem docenisz moc takiego hazarda :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze sklad nie gra tylko potrzeba jeszcze jakichs umiejetnosci :D ogolnie jak tak spojrze na moje ostatnie mecze to moja spora przewaga a wyniki 4:3 , 3:2 , 2:1 w plecy gdy np juz mysle ze luzik wygrana 2:0 dla mnie 70 minuta a tu bach 3 bramki, 2 jakies dupne z glowki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tak nie męczy jak gra w fife online, chyba na budowie mniej się bym urobił i mniej irytował - każdy przeciwnik gra tak samo, co się dzieje z online :P


Może ja się zestarzałem ale przyjemności grając w to już nie czuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, poczekaj do fify 15, to bedzie epicka.
Juz ta 14 jest taka halfgenowa bo dopiero co wyszla nowa generacja i robila ta fifke na szybko by hajs sie zgadzal.

15 bedzie robiona od podstaw, mam nadzieje, ze bedzie miala gameplay 14 ale bez chorej mechaniki glowek itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×