Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nic tak nie męczy jak gra w fife online, chyba na budowie mniej się bym urobił i mniej irytował - każdy przeciwnik gra tak samo, co się dzieje z online :P

Może ja się zestarzałem ale przyjemności grając w to już nie czuje :P

 

Czyli teraz grasz już tylko karierę z CPU..? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, poczekaj do fify 15, to bedzie epicka.

15 bedzie robiona od podstaw, mam nadzieje, ze bedzie miala gameplay 14 ale bez chorej mechaniki glowek itp..

Żebyś się k###a nie zdziwił! ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2009 roku tyle co ja przegrałem w fife to głowa mała, od tych 5 lat nic się nie zmieniło 95% ludzi gra na schemat, w ligach 3-1 każdy gra schemat, najtwardszy by pękł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero pierwsza fifa na next geny, moze ignite cos zmieni w tej chorej mechanice.

W 13 nie wpadaly glowki ale za to pacewhore'y i strzaly po oknach z 45m byly zmora kazdego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie panowie, bo ta Fifa jest jedną z lepszych jakie wyszły przez 20 lat. A schematy to były, są i będą w każdej następnej. Z resztą jak się gra 2k meczów w roku to trudno żeby nie było mowy o schematyczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie panowie, bo ta Fifa jest jedną z lepszych jakie wyszły przez 20 lat. A schematy to były, są i będą w każdej następnej. Z resztą jak się gra 2k meczów w roku to trudno żeby nie było mowy o schematyczności.

Narzekam bo jest na co, ponad 2k meczów to samych wygranych mialem w 12 np ale nie o to chodzi, dzis zagrałem przykładowo 10 meczów - wszystkie były takie same. Kick off glitch, później cały mecz skrzydła i wrzuty to jest wariant nr 1, a wariant nr 2 to cały mecz trójkąt i l1 na CR7 przykładowo, obrona, oczywiście też schemat, def i czekamy na kontrę - tak zniechęcony do tego shitu nie byłem nigdy, ale przerwa od tego zrobi mi tylko na dobre :)

Jeszcze wisienka na torcie - wszyscy w defensywie, a CR7 sam na szpicy haha takie ludzie tworzą TAKTYKI i FORMACJE :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 liga online, 3 spotkania, 3 remisy 2:2, we wszystkich 3 prowadziłem 2:0, w dwóch z nich traciłem bramki w doliczonym czasie gry. Lekcja cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żal TO FIFA :) ale to ludzie sami ją niszczą, jak gram z kolegą to jest mega frajda bo ja i on chcemy tworzyć fajne akcje i pograć w piłkę, a nie odpier... to co robią dzieci internetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekam bo jest na co, ponad 2k meczów to samych wygranych mialem w 12 np ale nie o to chodzi, dzis zagrałem przykładowo 10 meczów - wszystkie były takie same. Kick off glitch, później cały mecz skrzydła i wrzuty to jest wariant nr 1, a wariant nr 2 to cały mecz trójkąt i l1 na CR7 przykładowo, obrona, oczywiście też schemat, def i czekamy na kontrę - tak zniechęcony do tego shitu nie byłem nigdy, ale przerwa od tego zrobi mi tylko na dobre :)

 

No widzisz, ja sprzedałem PS3, zrobiłem 3 miesiące odpoczynku, kupiłem PS4 oraz F14 i teraz  jak włączam fifkę to mam banana na gębie ;)

 

A to, że będę nią rzygał za kilka tygodni to już inna para kaloszy ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak już odreaguje i wrócę, a ktoś lubi pykać dobre mecze, a nie tylko katować się dla wygranej to zapraszam na towarzyskie meczyki ;)


No widzisz, ja sprzedałem PS3, zrobiłem 3 miesiące odpoczynku, kupiłem PS4 oraz F14 i teraz  jak włączam fifkę to mam banana na gębie ;)

Nie dziwie Ci się, bo na PS4 jest milion razy lepsza, na PS3 to absurd gonił absurd ;) Nie wiem w których grywasz ligach ale 1,2 każdy mecz taki sam ;) - o dziwo im słabszy przeciwnik tym gra coś ciekawszego, bo wymiatacze dobrze wiedzą jak wygrywać w tę grę ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego fifa jest najlepsza offline,gdy siedzisz ze znajomą osobą i pykasz mecze, nie ma ciagle tego samego shitu, przegram to przegram i nie mam ochoty rozwalic pada jak w online, same plusy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekam bo jest na co, ponad 2k meczów to samych wygranych mialem w 12 np ale nie o to chodzi, dzis zagrałem przykładowo 10 meczów - wszystkie były takie same. Kick off glitch, później cały mecz skrzydła i wrzuty to jest wariant nr 1, a wariant nr 2 to cały mecz trójkąt i l1 na CR7 przykładowo, obrona, oczywiście też schemat, def i czekamy na kontrę - tak zniechęcony do tego shitu nie byłem nigdy, ale przerwa od tego zrobi mi tylko na dobre :)

Jeszcze wisienka na torcie - wszyscy w defensywie, a CR7 sam na szpicy haha takie ludzie tworzą TAKTYKI i FORMACJE :biggrin:

Nie do konca rozumiem o co Ci chodzi.

Pilka nozna to same schematy.

Atakowanie flanka to schemat, klepanie w trojkatach z wypuszczeniem napastnika to tez schemat.

Granie tiki-taka az do posrania wyczekujac na blad przeciwnika to tez schemat.

Jakbys chcial zeby przeciwnicy grali ? Bramkarzem cale boisko przelatywali i na koncu bramke z rabbony zdobywali ?

Faktem jest to, ze mechanika troche kuleje i to glowki sa z deka przesadzone ale przeciez tak sie gra..

Nie wpadaja z taka czestotliwoscia ja w nowej fifie ale sam pomysl pzeprowadzania akcji jest najnormalniejszy na swiecie..

Idealny dla osob, ktore nie mysla i nie potrafia grac kombinacyjnie - taka nasza polska A klasa..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak już odreaguje i wrócę, a ktoś lubi pykać dobre mecze, a nie tylko katować się dla wygranej to zapraszam na towarzyskie meczyki ;)

Nie dziwie Ci się, bo na PS4 jest milion razy lepsza, na PS3 to absurd gonił absurd ;) Nie wiem w których grywasz ligach ale 1,2 każdy mecz taki sam ;) - o dziwo im słabszy przeciwnik tym gra coś ciekawszego, bo wymiatacze dobrze wiedzą jak wygrywać w tę grę ;)

 

Dodam Cię do znajomych to może uda nam się zagrać jakiś meczyk wieczorkiem. Pamiętam, że próbowaliśmy już z 2 lata temu ale jakoś nie wyszło.

 

A obecnie jestem w 4 lidze. Mam dopiero jakieś 75 meczów online, więc będziesz miał dobrego sparingpartnera jak coś do szlifowania zagrań ;)

Dlatego fifa jest najlepsza offline,gdy siedzisz ze znajomą osobą i pykasz mecze, nie ma ciagle tego samego shitu, przegram to przegram i nie mam ochoty rozwalic pada jak w online, same plusy :biggrin:

 

Nic nie mów, bo po sparingach z Tobą na PS3 miałem właśnie ochotę zrobić tak ze swoim padem ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak już odreaguje i wrócę, a ktoś lubi pykać dobre mecze, a nie tylko katować się dla wygranej to zapraszam na towarzyskie meczyki ;)

 

Masz mnie w znajomych, czego nic nie piszesz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Fenix napisałeś do Oskara na FB xD i tak się nie zgodzi bo się boi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Fenix napisałeś do Oskara na FB xD i tak się nie zgodzi bo się boi

Pewnie tak. Ale rowniez chce z anemikiem zagrac...

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, podaruję mi ktoś dodatkowe sloty do transfer listy? :biggrin: Mam w tej chwili możliwość wystawienia tylko 40 zawodników, a zanim dobiję do poziomu gdzie mogę dokupić kolejne sloty w EASFC to minie chyba z pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca rozumiem o co Ci chodzi.

Pilka nozna to same schematy.

Atakowanie flanka to schemat, klepanie w trojkatach z wypuszczeniem napastnika to tez schemat.

Granie tiki-taka az do posrania wyczekujac na blad przeciwnika to tez schemat.

Jakbys chcial zeby przeciwnicy grali ? Bramkarzem cale boisko przelatywali i na koncu bramke z rabbony zdobywali ?

Faktem jest to, ze mechanika troche kuleje i to glowki sa z deka przesadzone ale przeciez tak sie gra..

Nie wpadaja z taka czestotliwoscia ja w nowej fifie ale sam pomysl pzeprowadzania akcji jest najnormalniejszy na swiecie..

Idealny dla osob, ktore nie mysla i nie potrafia grac kombinacyjnie - taka nasza polska A klasa..

duuużo meczów w lidze 1, ewentualnie 2 i zaczniemy rozmowę - nie możliwe, że jesteś ograny bo ci bez słowa rozumieją o co mi chodzi ;)

Masz mnie w znajomych, czego nic nie piszesz? :P

Odchamię się i napisze :P

Pewnie tak. Ale rowniez chce z anemikiem zagrac...

Pojazd lewakowi po rajtach od wujka piacha :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś Jese, jak sobie radzi?

Edyta: o wilku mowa, właśnie strzelił bramkę przeciwko Espanyolowi. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie temat o sezonach ale problem ten sam. Kur*a jak mnie denerwują ludzie co szybką strzelą bramkę i się okopują na własnej połowie na ultra ultra defensive do końca meczu i lecą na kontry skrzydłem + niezawodne dośrodkowania na głowy ich zbawicieli w zdobywaniu bramek. Kur*a sorry ale trzeźwo na to nie mogłem patrzeć.

 

3 punkty potrzebne do awansu, 4 mecze do końca a awansuje bo wykupuje sobie zwycięstwo w katalogu... it's FIFA.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze duzo ludzi narzeka i traci frajdę z gry! Jest tutaj tyle osób może warto zorganizować jakiś turniej, np za jakieś drobne coinsy dla rozrywki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, każdy ma swój własny styl gry i mogą później tutaj polecieć różne epitety w ich kierunku od znerwicowanych graczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×