Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Daniego i IF Carvajala. Fakt, że ten drugi częściej bywa w defensywie, ale testowałem różne warianty. Na Daniego Alvesa najlepszy jest defensywny, bo wtedy jeszcze stara się być w pobliżu swoich obowiązków. 

Ja jeszcze polecę Iraolę. 

 

moja custom taktyka jest ustawiona silnie na pressing i ofensywe, dlatego wszystko mi wyrywa tak do przodu... Alves w obronie bylby strzalem w stope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja custom taktyka jest ustawiona silnie na pressing i ofensywe, dlatego wszystko mi wyrywa tak do przodu... Alves w obronie bylby strzalem w stope.

 

Gram taką samą taxą jak Ty :) Kiedyś polecałeś ją w temacie z linkiem do forum ea, potem sam mi wysłałeś te ustawienia jak szukałem porady. Dlatego częściej gram IF Carvajala. I Chyba opchnę niedługo Daniego Alvesa, bo kupiłem go w ostatni dzień TOTY i pewne jest to, że nie stracę na nim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. jaki stosujecie system obrony i przejecia pilki przeciwnikowi? Na staram sie przecinac podania i wypuchac z "bara" ale zawsze mam takie luki w obronie ze gdzie przeciwnik nie posle pily tam nie ma moich obroncow! :/ Teraz dostalem w dupsko od przeciwnika z samymi srebrnymi i brazowymi kartami. Wszystko lrzez te luki w obronie.

A druga sprawa to, nie wiem dlaczego, ale za chiny ludowe nie moge doprowadzic Lewandowskiego i Aubameyanga zeby wychodzili tam ladnie do podan w pole karne.

Fenix: Ty to robisz trojkatem czy R1+kwadrat? Az nie moge w to uwierzyc co widze, za kazdym razem gdy ogladam Twoj fil, ze az tak sie wyrywaja na pozycje.. a u mnie? Zdziwieni ze w ogole ktos chcial im podac! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A druga sprawa to, nie wiem dlaczego, ale za chiny ludowe nie moge doprowadzic Lewandowskiego i Aubameyanga zeby wychodzili tam ladnie do podan w pole karne.

Fenix: Ty to robisz trojkatem czy R1+kwadrat? Az nie moge w to uwierzyc co widze, za kazdym razem gdy ogladam Twoj fil, ze az tak sie wyrywaja na pozycje.. a u mnie? Zdziwieni ze w ogole ktos chcial im podac! :ohmy:

 

oni sami tak wychodza, ja nic nie robie, tylko czekam na odpowiedni moment, kiedy idealnie wyjdzie na czysta pozycje. Taka juz jest ta custom taktyka ;) U kazdego powinno byc tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie chyba maja cos z glowa, za ..uja pana sie nie wyrywaja! Czasami az nie wierze i z palca wciskam ta taktyke, nic nie daje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix po co CI brązy na ławie? Do zbicia ratingu? Podobno ten patent nie działa. 

 

mam tylko 1 brazowego ;) 1 punkt zbija w ratingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pogrywam taką ekipą, chemia jest na poziomie 100, jak wejdzie Balotelli spada do 99. Co byście pozmieniali? Obok Lewandowskiego powinien być Ibra, ale to bardzo odległa perspektywa, aktualnie w sakwie ~110k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni sami tak wychodza, ja nic nie robie, tylko czekam na odpowiedni moment, kiedy idealnie wyjdzie na czysta pozycje. Taka juz jest ta custom taktyka ;) U kazdego powinno byc tak samo.

Juz wiem dlaczego oni tak nie wybiegali! To przez moj sklad! Zrobilem sobie wlasnie Twoja hybryde zeby sprawdzic czy to ma jakies znaczenie.. az buty chca pogubic tak wybiegaja do przodu! Czyli jednak ma to wielkie znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem dlaczego oni tak nie wybiegali! To przez moj sklad! Zrobilem sobie wlasnie Twoja hybryde zeby sprawdzic czy to ma jakies znaczenie.. az buty chca pogubic tak wybiegaja do przodu! Czyli jednak ma to wielkie znaczenie.

 

tylko uwazaj w obronie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieeeem! Masakra, musze ten custom dopracowac! Przeciwnik wyszedl z kontra a moi obroncy w pomocy! :D

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieeeem! Masakra, musze ten custom dopracowac! Przeciwnik wyszedl z kontra a moi obroncy w pomocy! :biggrin:

 

zmniejsz pressure na 40-50 moze jak nie ciezko Ci ogarnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FeniX możesz ocenić kto jest lepszy Cech czy Neuer? Willian nadaje się na LM? Mógłbyś podrzucić swoją custom takse na pw?

 

Liverpool stara się o Konoplyanke, było by cudnie :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie filmiki Fenix'a i bedziesz znal odpowiedz czy Willian sie nadaje na LM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz Aston Villa 3:3 do przerwy :biggrin:

 

Pewnie ze Willian sie nadaje na LM mi sie nim lepiej gra niz Hazardem

Edytowane przez piespako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FeniX możesz ocenić kto jest lepszy Cech czy Neuer?

 

 obaj sa fenomenalni! tylko jest duza roznica w cenie, wiec jak nie masz za bardzo coinsow to Cech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willian jest słaby jak nie wiem. Young najlepszy z BPL na LM, dobre work-rates i strzały + drybling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willian jest słaby jak nie wiem. Young najlepszy z BPL na LM, dobre work-rates i strzały + drybling.

 

Dlatego mowie kazdemu sie gra inaczej roznymi zawodnikami dla jednego Messi bedzie bogiem a dla drugiego np Benteke wymiata itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willian jest słaby jak nie wiem. Young najlepszy z BPL na LM, dobre work-rates i strzały + drybling.

 

U mnie Willian gra zajebiscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi :) z Youngiem już 4 razy 1 ligę wygrałem. Schurrle byłby zajebisty gdyby nie med/med.

 

Ale i tak najlepszym piłkarzem z BPL jest dla mnie Jovetic, gośc warty 9k a gra strzelił mi ok 100 goli w 60 meczach online 1-2 dywizji.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest Kosecki na LM i mowcie sobie co chcecie to jest "KOT" na tej pozycji ;)

 

btw. City jest w gazie juz 3:0 leja Koguty


AB dziala bardzo dobrze a jeszcze go nawet dobrze nie ogarnalem :D

Edytowane przez piespako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest Kosecki na LM i mowcie sobie co chcecie to jest "KOT" na tej pozycji ;)

 

btw. City jest w gazie juz 3:0 leja Koguty

AB dziala bardzo dobrze a jeszcze go nawet dobrze nie ogarnalem :biggrin:

Oglądam właśnie City z Kogutami ale sędzia trochę kaszanę odwala. Koseckim grałem dzisiaj z kolegą w sezonach znajomych i szybki gość jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny pograć jakieś "normalne" mecze towarzyskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×