Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, wczoraj zacząłem budować swój team pod wpływem meczu naszej reprezentacji po którym ogromnie się "podkopciłem" :biggrin: stworzyłem na początek ekipę ze srebrnych polskich graczy, mam takie pytanko czy dobrze zrozumiałem że sadzając zmęczonego zawodnika na ławkę, on odpoczywa? Nie trzeba kupować tych kart kondycyjnych? I jeszcze bardzo prosiłbym o jakieś porady na początek jak stworzyć fajny zespół, bo widzę po forum że większość to już ma po kilka składów i to stworzonych ze złotych zawodników. Podpowiedzcie co na początek najlepiej grać, i jak tworzyć wymarzoną ekipę. Z góry dziękuję za informację i podpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Dokładnie jak posadzisz zawodnika na ławke w składzie którym grasz odnawia mu się kondycja, ale musi siedzieć cały mecz. Najlepiej jest zrobić 2 2 drużyny i wymieniać 11 co mecz wtedy zawsze będziesz miał pełną kondycje :) 

Graj sezony online i składaj zloty team, bo srebnym daleko nie zajdzisz. za zdobyte coinsy kupuj zawodników, paczki nie są dobre na początek :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za paczke dostałem dzisiaj (w  ramach wersji Ultimate Team edition) że dostałem praktycznie samych złotych zawodników a nie normalną, zwykłą paczke za 5k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za podpowiedź ;) A jak to jest z tymi turniejami offline opłaca się to grać, i jeszcze może macie jakiś sposób na kończące się kontrakty ? :)

Edytowane przez mesut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adler lepszy od Leno?

Nie wiem ale mam do niego sentyment z 14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/15/squads/4252740/

Jak myślicie, będzie szło jakoś tym grać?

Moim zdaniem bardzo bardzo ciężko będzie, może do 5 ligi się tym pogra ale później nie widzę tego teamu :P

Ewentualnie pykaj złoty puchar, tam jest łatwiej

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo bardzo ciężko będzie, może do 5 ligi się tym pogra ale później nie widzę tego teamu :P

Ewentualnie pykaj złoty puchar, tam jest łatwiej

Piachu jak tam w ogóle twój comeback? Zacząłeś już coś grać? ;) Jak wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jak tam w ogóle twój comeback? Zacząłeś już coś grać? ;) Jak wrażenia

Trochę się ogarnełem i dziś żadnej porażki :) Dobrze się gra. Sebastian z Wiktorem robią miazgę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za podpowiedź ;) A jak to jest z tymi turniejami offline opłaca się to grać, i jeszcze może macie jakiś sposób na kończące się kontrakty ? :)

jak kupisz menadzerów w sumie dających +50 procent do negocjacji to do każdego kontraktu którego użyjesz doda ci 50% więcej co jest opłacalne na dłuższą grę :) lub kupuj kontrakty +99 meczy po około 800-1000 tylko musisz poszukać trochę takich.

turnieji offline nie warto chyba że będą jakieś specialne z nagrodą około 2-5k i paczką złotą :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovinco pieruńsko zwrotny i szybki. Polecam jeszcze Sau a i Moralez też niezły. Każdego za grosze idzie wyrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... czy wam przeciwnicy też czasem strzelają takie gole że od wznowienia gry od środka boiska biegną i strzelają bramkę jednym zawodnikiem? Kurde, irytuję mnie to... Niby ogarniam tą obronę, ale takie coś jest przesrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovinco pieruńsko zwrotny i szybki. Polecam jeszcze Sau a i Moralez też niezły. Każdego za grosze idzie wyrwać.

Giovinco szybki i zwrotny, ale słaby jak dziecko i w ogóle nie do wykorzystania przy górnych piłkach. Tak samo bylo z nim w 14tce. Na dłuższą metę bezużyteczny... no chyba ze ktos lubi beiganie przez pół boiska jednym zawodnikiem albo prostopadle do strusia pędziwiatra.

 

 

Powiedzcie mi... czy wam przeciwnicy też czasem strzelają takie gole że od wznowienia gry od środka boiska biegną i strzelają bramkę jednym zawodnikiem? Kurde, irytuję mnie to... Niby ogarniam tą obronę, ale takie coś jest przesrane.

Łooo chłopie żeś się obudził, polecam poczytać pare stron wczesniej,,, :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... czy wam przeciwnicy też czasem strzelają takie gole że od wznowienia gry od środka boiska biegną i strzelają bramkę jednym zawodnikiem? Kurde, irytuję mnie to... Niby ogarniam tą obronę, ale takie coś jest przesrane.

Ja w ostatnim meczu tak strzeliłem w pierwszej minucie, ale nie mam problemów z przejeciem piłki w tej sytuacji, mi tak już dawno niestrzelili :P

Edytowane przez whitejin13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovinco narazie u mnie nie do ruszenia, dopóki na Teveza nie zbiorę :biggrin:

Wiadomo, że on nic nie ugra w powietrzu ale od tego się ma Ibarbo, a Giovinco leci do prostopadłych :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce grać w fife! Jutro serwisant ma sprawdzić mi routery i kable czy wszystko ok i mam nadzieję, że będę grac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera się chłopie górnych piłek nie gra ino szybka klepa i wyjście na pozycję ewentualnie sprint slalom między obrońcami. U mnie też nie do ruszenia Giovinco na razie. Ale to co Vidalem można pograć to jest dopiero bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba + De Jong i jest niezły środek :) na Vidala mnie nie stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba + De Jong i jest niezły środek :) na Vidala mnie nie stać

De Rossi!!! :biggrin:

Tera się chłopie górnych piłek nie gra ino szybka klepa i wyjście na pozycję ewentualnie sprint slalom między obrońcami. U mnie też nie do ruszenia Giovinco na razie. Ale to co Vidalem można pograć to jest dopiero bajka.

Co znaczy ze sie nie gra gornych piłek?? Widze coponiektórzy grają w tą gre po najmniejszej linii oporu... napastnicy i skrzydlowi z pace ponad 85 i heja do przodu. Ehhh.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany nie ogarniam. Co to jest ten futhead? Trzeba się zarejestrować i skonfigurować konto do swojego składu na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany nie ogarniam. Co to jest ten futhead? Trzeba się zarejestrować i skonfigurować konto do swojego składu na ps4?

Sprytna strona z baza danych z FUT, mozesz przegladac sklady innych, analizowac, dobierac, porównywac zawodników itp itd. Jak chcesz sobie tworzyc swoje składy i je zapisywac musisz sie zarejestrowac.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich pracowników mam kupić żeby uzyskać bonus do kontraktu? Szukam i nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×