Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Im wyżej, tym więcej dzikusów z pace i do przodu. Co nie zmienia faktu, że podoba mi się ta gra. Co prawda rozegrałem coś ok 30 meczów, więc mało. Ale jest fun. Wczoraj grałem na atak Remy Benteke. W 5 min przegrywam 0:3. Morze Czerwone. Mojżesz Remy, moi tylko stali i patrzyli. Potem zmieniłem podejście. Poszedłem w bezczelną i chamską grę. W ataku dużo podań, w obronie kosa, kosa, sanki, tylko mi odebrał piłkę, to leżał. Chyba się wkur...., bo zaczął grać tak samo. Skończył mecz w 10, a w 94 min stracił gola na 3:3. I jeszcze pozdrowiłem go, ale tak normalnie, thx, good game, co doprowadziło go do szewskiej pasji. Uwielbiam takie mecze.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny gol mi wpadl, szkoda ze wynik remisowy na koniec. 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość podczas grania z kimś w FUT, wysłać mu wiadomość?


296ityg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość podczas grania z kimś w FUT, wysłać mu wiadomość?

 

Tak , z poziomu konsoli.

 

Na bank z tymi twoimi kartami to przekret! :biggrin:  Jak powiesz ze otworzyles 2 paczki i trafiles lewego to.... nie mam pytań....

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Szkoda - myślałem, że gdzieś w grze można bezpośrednio napisać coś przeciwnikowi. 

 

Idę do Casina... Nie mam wyboru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- bardzo dziwna interwencja Mignoleta, ale gol to gol :D . Strasznie nienawidzę w tej FIFIE grać z gośćmi, którzy mają np. takiego Ibarbo. Jedyne co robią to tylko długa piłka za plecy obrońców i oby czarnuszek dobiegł pierwszy i jakoś strzelił. Niestety dzieje się to także w ligach wyższych (2 i 3) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszy raz kiedy prowadzę wysoko w FUT przeciwnik  zrobił pauze i nagle mnie wywala! JAK?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszy raz kiedy prowadzę wysoko w FUT przeciwnik  zrobił pauze i nagle mnie wywala! JAK?!

Zapewne rywal wlamuje sie na plyte glowna Twojej konsoli i zaklada haslo, przez co nie jestes zdolny do dalszej gry.

 

a tak serio to nie wiem, i bardziej chcialbym wiedziec jakim cudem normalnie gramy mecz i nagle mnie wyjebuje z PSN... a nie sorry znam odpowiedz, PSN jest ujowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszy raz kiedy prowadzę wysoko w FUT przeciwnik  zrobił pauze i nagle mnie wywala! JAK?!

Grałem kiedyś w NHL'a 13 lub 12 na PS3, vs online, prowadziłem, nagle przeciwnik wziął pazuę i przysłał mi wiadomość: bye. Mecz rozłączyło, sprawdziłem po chwili historię online i okazało się, że przegrałem, że niby wyszedłem z meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 80k to polecam ci skład z Ligi 1, Lavezzi, Lacazette, Cavani i Lucas dobrze się spisują w ataku. tylko trzeba dołożyć coś od siebie bo sami nie będą grać :P

Co ty 4-2-4 grasz? / dobra fail teraz patrze ze w ut chyba nie ma 4-2-4 nawet ;d

 

w takim razie 4-4-2 i lucas/lavezzi przemianowani odpowiednio na rm i lm?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam goscia za wytrwalosc do konca! :P8cd79b49ff473e7fe16e10fad7cb17b8.jpg

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu wygrałem z typem 9-1 i też nie wyszedł, myślałem wtedy, że to szczyt masochizmu - myliłem się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 6 lidze przegrałem 16:1 z gościem który miał skład samych super piłkarzy. Obciachem jest wychodzić z meczu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 6 lidze przegrałem 16:1 z gościem który miał skład samych super piłkarzy. Obciachem jest wychodzić z meczu!

Obciach-obciachem ale juz nie jednokrotnie sie przekonalem ze wynik 0-5 do przerwy dla przeciwnika wcale nie oznacza przegranego meczu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×