Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

We włoskim składzie na CAM marchisio. W bundes rb piszczek, olkowski tez daje radę. Cdm ja grałem boatengiem i się sprawdzał.

Jaka karta chemii Marchisio?

Na Piszczka jeszcze musze troche popracowac :)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Busqetsem na cdm i jestem  zadowolony bo odbiera i nawet strzela, a szybki to nie jest :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac na pace zaloze sie ze nie budujesz akcji tylko lecisz na bramke po gola jak najszybciej, broniac sie nie uzywaj za duzo sprintu spowolnij akcje, jak ja zaczalem grac na poczatku to lecialem tylko do przodu na bramke, ale to kiepski pomysl. szybkosc jest wazna ale nie zawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac na pace zaloze sie ze nie budujesz akcji tylko lecisz na bramke po gola jak najszybciej, broniac sie nie uzywaj za duzo sprintu spowolnij akcje, jak ja zaczalem grac na poczatku to lecialem tylko do przodu na bramke, ale to kiepski pomysl. szybkosc jest wazna ale nie zawsze.

Kto powiedzial ze gram na pace? Ja tylko stwierdzilem fakt ze 99% ludzi gra na pace wiec chcac-nie chcac musisz miec szybkich pomocnikow i obroncow zeby dziadow dogonili.

Ok, u szwabow poszedl Bender (Shadow) na CDM. A kto na CAM w takim razie? Kagawa mi sie nie za bardzo sprawdzal. Pamietam ze w 14 mialem Gundogana. Mkhitarian?

U wlochow Pogba poszedl na rynek. Swoja droga, kupilem go na poczatku za 30k a teraz widze ze chodzi po 55k! :D

Ja sobie zrobiłem taki skład z ligii włoskiej: http://www.futhead.com/15/squads/6891478/. Ibarbo, Biabiany i Mertens są genialni, natomiast Gervinho ciągle nie potrafi się przełamać i chyba będę musiał go na kogoś wymienić.

Jaka karte chemii masz Mertensa ze sie tak genialnie sprawuje? Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gundogan na cam jest średni Mmkitarian/Goetze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac na pace zaloze sie ze nie budujesz akcji tylko lecisz na bramke po gola jak najszybciej, broniac sie nie uzywaj za duzo sprintu spowolnij akcje, jak ja zaczalem grac na poczatku to lecialem tylko do przodu na bramke, ale to kiepski pomysl. szybkosc jest wazna ale nie zawsze.

L1 i L2 są bardzo ważne. Jak opanujesz drybling, to rywal będzie latał na dupie. Ja zrobiłem tak. Przestałem używać sprint, grałem tylko na L1 i L2. Tylko wymaga to cierpliwości i ćwiczeń. Ale nawet po rozegraniu 10 sezonów widać mega efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF De Gea to potwor. Co prawda mecz nie skonczyl sie zbyt pomyslnie dla mojego rywala, ale to co łapał jego bramkarz to glowa mala. Uchronil go przed mozliwa dwucyfrowka juz w pierwszej polowie

 a078b54b9d31e1d3gen.jpg

Koles taki mocny sklad:

 ed0fa067c7da6ad3gen.jpg

A nie wytrzymał do końca... [*]

 80ad6d622865fa3fgen.jpg

 

PS.Kocham ten herb :D

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta chemii Marchisio?

Na Piszczka jeszcze musze troche popracowac :)

Ja grałem Hawkiem

IF De Gea to potwor. Co prawda mecz nie skonczyl sie zbyt pomyslnie dla mojego rywala, ale to co łapał jego bramkarz to glowa mala. Uchronil go przed mozliwa dwucyfrowka juz w pierwszej polowie

 a078b54b9d31e1d3gen.jpg

Koles taki mocny sklad:

 ed0fa067c7da6ad3gen.jpg

A nie wytrzymał do końca... [*]

 80ad6d622865fa3fgen.jpg

 

PS.Kocham ten herb :biggrin:

Dex która liga? Bo twoim przecwinicy jakiś wiekszych oporów ci nie stawiali.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem Hawkiem

Dex która liga? Bo twoim przecwinicy jakiś wiekszych oporów ci nie stawiali.

Niska,chyba 8 bo dopiero zaczynam. Ciekawe jakie to uczucie miec taki sklad za kieszonkowe i oddac 1 celny strzal... :D Ale daze do tego ze de gea krol,kto jeszcze z GK taki op?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handanovic i howard

Handanovic? Chyba sobie zartujesz! Robi u mnie blad za bledem, o czym juz wczesniej pisalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawował sie wysmienicie

No widzisz. Moim zdaniem w tej edycji gry karty chemii maja wielkie znaczenie. U mnie z Glove wpuszcza straszne babole..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

so-Vicky Używasz własnej taktyki ? Typu: zostań z tyłu czy wybiegaj na pozycje.

yyy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed rozpoczęciem meczu po znalezieniu przeciwnika możesz ustawić taktyke każdemu zawodnikowi osobno. Pisałeś, że gra Ci się nie równo, więc pytam czy z niej korzystasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś tutaj bardziej zamożny i miał przyjemność gry CRem?  Jeżeli tak, to czy jest sens inwestować w niego, skoro Messi w tej edycji kosi lepiej niż w dwóch poprzednich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie korzystalem z niczego takiego.

Polecam ci zacząć dużo łatwiej się wtedy gra. Grasz formacją 4-1-2-2 to ustaw pomocnikowi defensywnemu: zostań z tyłu. Możesz też ustawić tak bocznym obrońcą ale to zależy od tego jak grasz. Ja tak robie i daje skrzydłowym, napastnikowi:wybiegaj na pozycje lub podchodz do podań.Lepiej gra się wtedy w obronie i ataku.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedzial ze gram na pace? Ja tylko stwierdzilem fakt ze 99% ludzi gra na pace wiec chcac-nie chcac musisz miec szybkich pomocnikow i obroncow zeby dziadow dogonili.

Ok, u szwabow poszedl Bender (Shadow) na CDM. A kto na CAM w takim razie? Kagawa mi sie nie za bardzo sprawdzal. Pamietam ze w 14 mialem Gundogana. Mkhitarian?

U wlochow Pogba poszedl na rynek. Swoja droga, kupilem go na poczatku za 30k a teraz widze ze chodzi po 55k! :biggrin:

Jaka karte chemii masz Mertensa ze sie tak genialnie sprawuje?

 

 

Gdzie Ty kupiles Pogbe za 30k ??   Chyba w Galerii na miescie, bzdury gadasz koles, albo trafiles bo servy padly, gram Serie A od samego poczatku i ta cena mnie zabila ;] Vidala to sie zgodze ale nie Pogbe. W kazdym badz razie powiem wam panowie, ze Serie A sie bardzo przyjemnie pogrywa, wpienili mnie raz sprzedalem caly sklad , probowalem, bundes, potem BPL i jakos mi to nie podchodzi, nie lubie grac BPL jakos z gory chyba dlatego ze 3/4 wiary tym gra ;] Wrocilem wiec do wloskiej, lecz zapodalem odrazu Teveza kosztem Chielliniego i kilku oslabien, ale byl to dobry ruch  bo Carlos wymiata !! polecamn serie AAAA   !!   

http://www.futhead.com/15/squads/6914635/

Jakis fachowiec od Makaroniarzy, poleci jakies kosmetyczne zmiany bo pyka sie nimi konkretnie, 4 liga obecnie, zaporaszam chetnych na jakis meczyk ;] pzdr  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedzial ze gram na pace? Ja tylko stwierdzilem fakt ze 99% ludzi gra na pace wiec chcac-nie chcac musisz miec szybkich pomocnikow i obroncow zeby dziadow dogonili.

Ok, u szwabow poszedl Bender (Shadow) na CDM. A kto na CAM w takim razie? Kagawa mi sie nie za bardzo sprawdzal. Pamietam ze w 14 mialem Gundogana. Mkhitarian?

U wlochow Pogba poszedl na rynek. Swoja droga, kupilem go na poczatku za 30k a teraz widze ze chodzi po 55k!

Jaka karte chemii masz Mertensa ze sie tak genialnie sprawuje?

Gdzie Ty kupiles Pogbe za 30k ?? Chyba w Galerii na miescie, bzdury gadasz koles, albo trafiles bo servy padly, gram Serie A od samego poczatku i ta cena mnie zabila ;] Vidala to sie zgodze ale nie Pogbe. W kazdym badz razie powiem wam panowie, ze Serie A sie bardzo przyjemnie pogrywa, wpienili mnie raz sprzedalem caly sklad , probowalem, bundes, potem BPL i jakos mi to nie podchodzi, nie lubie grac BPL jakos z gory chyba dlatego ze 3/4 wiary tym gra ;] Wrocilem wiec do wloskiej, lecz zapodalem odrazu Teveza kosztem Chielliniego i kilku oslabien, ale byl to dobry ruch bo Carlos wymiata !! polecamn serie AAAA !!

http://www.futhead.com/15/squads/6914635/

Jakis fachowiec od Makaroniarzy, poleci jakies kosmetyczne zmiany bo pyka sie nimi konkretnie, 4 liga obecnie, zaporaszam chetnych na jakis meczyk ;] pzdr

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobię zbudować od nowa jakiś fitnes skład i się zastanawiam czy opierać skład na Doumbia czy Dos Santos który lepszy? :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci zacząć dużo łatwiej się wtedy gra. Grasz formacją 4-1-2-2 to ustaw pomocnikowi defensywnemu: zostań z tyłu. Możesz też ustawić tak bocznym obrońcą ale to zależy od tego jak grasz. Ja tak robie i daje skrzydłowym, napastnikowi:wybiegaj na pozycje lub podchodz do podań.Lepiej gra się wtedy w obronie i ataku.

 

Taką taktykę można zapisać i stosować za każdym razem, czy trzeba ustawiać od początku po wyłączeniu fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×