Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W moim prime fifowym(13) w 1 lidze kolesia dojechalem 23:0. Nie odlozyl pada, gral do konca i tylko dostalem jedna rage message :D ale to wszystko dzieki Jukezowi, wtedy bylem napompowany strasznie i duzo gralem w ta gre(duzo tez daly wlasnie treningi z Jukezem :D) Na dzien dzisiejszy jak rozegram 5 spotkan w tygodniu w fut czy sezony to jest sukces ;)

Mam gdzies zdjecie nawet, ale robione bylo iphone, ktorego juz nie mam i moze gdzies na kompie lezy, to wrzuce tu jak znajde.

Znalazlem :)

http://imgur.com/bI4n6up

Edytowane przez F3niX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem ze jak tak patrze jak Jukez gra na Twitchu to az mnie skreca z bolu ze nie moge zobaczyc jakich On kombinacji przyciskow uzywa.

Poza tym Jego gra w obronie to jest istny majstersztyk! Nie wejdziesz w Jego pole karne jak nie bujasz sie w Lidze 1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde boli mnie to, ze taki Musa czy Doumbia,  pilkarze o ktorych istneniu nie mialem pojecia perzed gra w fife maja lepsza skutecznosc, wykonczenie i pozycjonowanie od takich wyjadaczy jak sturridge czy balo ;x

3x balo sam na sam 2 x w bramkarza, raz w aut a doumbia z 20m po oknach mi trzaska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde boli mnie to, ze taki Musa czy Doumbia,  pilkarze o ktorych istneniu nie mialem pojecia perzed gra w fife maja lepsza skutecznosc, wykonczenie i pozycjonowanie od takich wyjadaczy jak sturridge czy balo ;x

3x balo sam na sam 2 x w bramkarza, raz w aut a doumbia z 20m po oknach mi trzaska

zobacz jak strzelasz w bramkarza to jest twoja wina, jak nie to bramkarz ma prawo się rzucić i obronić. chyba nie chcemy tu skryptów? 

Mój ostatni mecz 7:4 i tylko 10 strzałów, przeciwnik dobrze przerywał ataki ale wykończenia 4 dla Pedro i 3 dla Rodrigo były idealne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak strzelasz w bramkarza to jest twoja wina, jak nie to bramkarz ma prawo się rzucić i obronić. chyba nie chcemy tu skryptów?

Mój ostatni mecz 7:4 i tylko 10 strzałów, przeciwnik dobrze przerywał ataki ale wykończenia 4 dla Pedro i 3 dla Rodrigo były idealne :)

Rodrigo to bestia. Coraz bardziej irytuje mnie Negredo. On nie ma prawej nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde boli mnie to, ze taki Musa czy Doumbia,  pilkarze o ktorych istneniu nie mialem pojecia perzed gra w fife maja lepsza skutecznosc, wykonczenie i pozycjonowanie od takich wyjadaczy jak sturridge czy balo ;x

3x balo sam na sam 2 x w bramkarza, raz w aut a doumbia z 20m po oknach mi trzaska

Doumbia to akurat ma dobre wykonczenie, ale Musa na pewno nie lepsze od Balo, tak wgl to w tej fifie bardzo latwo sie strzela sam na sam... Jak macie z tym problemy to musicie gdzies na yt poszukac poradnikow, ja zazwyczaj tuz przed bramkarzem schodze lekko w bok i strzelam lekko po ziemi. Jak jest bardzo ostry kat to nie ladujcie z calej sily tylko probojcie zejsc do srodka, a jak trzeba strzelic to trzeba lekko wcisnac kolko i wycelowac prosto w bramkarza to przepusci miedzy nogami. Pamietajcie, ze najlepiej strzelac po krotkim

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tworzę skład BBVA pod 3-5-2, kogo proponujecie do pary dwóch CDM? Jeden stricte m/h drugi bardziej rozgrywający.

 

Ktoś może coś więcej napisać o tym Rafinha z Barcelony?

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tworzę skład BBVA pod 3-5-2, kogo proponujecie do pary dwóch CDM? Jeden stricte m/h drugi bardziej rozgrywający.

Ktoś może coś więcej napisać o tym Rafinha z Barcelony?

Ja gram Rafinhą. Szybki, zwrotny, z dobrym wykończeniem. Ale za swoją cenę wart uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od Jamesa? , bo w sumie zastanawiam się ad nimi tylko. Kogo polecasz na RM, i partnera dla Rodrigo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od Jamesa? , bo w sumie zastanawiam się ad nimi tylko. Kogo polecasz na RM, i partnera dla Rodrigo?

U mnie partnerem Rodrigo jest Negredo, ale u niego brakuje mi luzu. Lewa noga ok, ale prawa pozostawia wiele do życzenia. Dlatego próbuje El Arabiego, który kosztuje grosze i na boisku prezentuje się nadwyraz dobrze. Jeszcze muszę Dos Santosa sprawdzić. Na RM mam Feghouliego, ale polecam Ci też sprawdzić Velę. Susaeta niestety słaby. Szkoda, że nie ma już Di Marii, a Pedro jest na lewej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie na sp /spo dać di Marie? Fabregas straszne drewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tworzę skład BBVA pod 3-5-2, kogo proponujecie do pary dwóch CDM? Jeden stricte m/h drugi bardziej rozgrywający.

 

Ktoś może coś więcej napisać o tym Rafinha z Barcelony?

http://www.futhead.com/15/squads/6873910/

może coś takiego, ewentualnie Inieste zamiast Jamesa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jakby ktoś chcał 200k sprzedać to dajcie znać na priv ,coś mi handel nie idzie a muszę trochę wzmocnień zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. wczoraj bylo juz tak fajnie a dzisiaj 0-0-3 :) Kombinuje z formacjami i probowalem opcji z 3 CB ale za duze dziury sie robia w obronie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/15/squads/6873910/

może coś takiego, ewentualnie Inieste zamiast Jamesa. 

 3 obroncow i zaden M/H, kiepski pomysl 

 

 

 

Vicky w ktorej lidze ? 

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, raz seria 4 zwycięstw i kolejna liga a śnieg 5 porażek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 obroncow i zaden M/H, kiepski pomysl

Vicky w ktorej lidze ?

7 niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 niestety :sad:

sam kiblowalem 3 razy ledwo co pkt zbieralem aby zostawac, ale pozniej szlo juz tylko lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ mial w skladzie neymara,przy ósmej bramce dla mnie nie wytrzymal psychicznie i od 60 minuty zaczal cos sciagac ze gra wygladala jak na 300 pingu, myslal ciec ze wyjde a ja w tych mega lagach rozgrywalem przez 30 minut miedzy obrona a bramkarzem i nie mogl mi zabrac. Boze jak ja gardze takimi ludzmi. Powinna byc opcja reportu i takie smiecie po ilus reportach powinni grac tylko ze smieciami na swoim poziomie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi co tutaj ewentualnie zmienić Waszym zdaniem. Ogólnie gra mi się tymi zespołami bardzo dobrze ale brakuje mi tego czegoś.. nie wychodzą porządnie na pozycję, odzyskiwanie piłki idzie im jakby mieli 25kg odważniki przy kostkach i robią dużo błędów przy szybkich wymianach podań!

 

http://www.futhead.com/15/squads/6885865/

Tevez, Ibarbo, Cuadrado i środkowi obrońcy zostają bo sprawują się na prawdę dobrze. Atak się wzajemnie uzupełnia-Tevez się fajnie przepycha i ma znakomite wykończenie a Ibarbo.. sami wiecie ;) Cuadrado z tych samych przyczyn co Ibarbo, chociaż nie wiem nawet czy jest ktoś lepszy od niego na RM? Obrońcy mają na sobie Shadow więc dają rade z obroną i pace.

LM-El Shaarawy. Niby jest okej, biega fajnie ale te jego podania w środek pola jakby miał jedno oko przysłonięte!

CAM to u mnie kompletna loteria. Sau jest w tym momencie moim wyborem ale mam jeszcze Pogbe (ciut mało pace) i Guarin'a (też brakuje mu tego czegoś).

RB-Konko, no bo kto inny?

LB-Radu, bo kto?

Handanovic zaczyna mnie ciutkę wkur..lala! Robi strasznie dużo głupich błędów ale zakładam że kogo bym tam nie postawił tak samo będzie je popełniał jak on.

 

CDM? Nie mam zielonego pojęcia! Pirlo za wolny, Essien za wolny, Inler za wolny, De Rossi za wolny. Jedyne co mi przyszło do głowy to Nainggolan bo chyba tylko on został.

 

 

http://www.futhead.com/15/squads/6886375/

 

Tutaj na pewno zostają Lewandowski, Ramos, Aubameyang.

Son-niestety musi bo nie zarobiłem jeszcze na Reusa (ale będzie :P)

Calhanoglu właśnie kupiłem ale mam do dyspozycji jeszcze Gundogana i Mkhitariana

Jensen-podobnie jak z Son, nie stać mnie póki co na Alabe.

Środkowa obrona sama w sobie jest okej, oboje mają karty Shadow więc pace jest wystarczający.

Na zastępstwo za Groskreutz'a jeszcze nikogo nie wymyśliłem...

 

CDM? Nie widzę nikogo takiego o kim bym powiedział że da rade. Jak jaką dobry pace to obrona do dupy... jak obrona jest niezła to poruszają się jak wagon z węglem!

 

Jeżeli macie też jakieś sugestie co do kart chemii które u Was coś zmieniły i można je tutaj zastosować to będę bardzo wdzięczny.

Jeżeli nie wykorzystam nikogo z obecnych zawodników (tych których chciałbym zmienić albo zmodyfikować) to ich sprzedam i budżet wyniesie jakieś 100k-120k.

 

Z góry dzięki za wszelkie sugestie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olkowskiego zobacz za Groskreutza braki nadrabia szybkością, u mnie na cdm gra Sven Bender i daję rade Gustavo jakoś mi nie podszedł.

 

Jak ci się gra Aubameyangiem na rm? mam Mullera ale brakuje jemu szybkości

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olkowskiego zobacz za Groskreutza braki nadrabia szybkością, u mnie na cdm gra Sven Bender i daję rade Gustavo jakoś mi nie podszedł.

Jak ci się gra Aubameyangiem na rm? mam Mullera ale brakuje jemu szybkości

Aubameyang wszystkie swoje niedociagniecia nadrabia szybkoscia wiec czasami ladnie podgoni z pilka prawa flanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na CDM De Rossi, Vidal  i Alonso. nie opieraj się na szybkości tylko fiz, obr i pod. musi to być ktoś przez kogo się nie przejdzie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na CDM De Rossi, Vidal i Alonso. nie opieraj się na szybkości tylko fiz, obr i pod. musi to być ktoś przez kogo się nie przejdzie :p

Tak tylko musisz pamietac ze tegoroczna edycja gry opiera sie glownie na trzymaniu R2 opor! Wiec obroncy i pomocnicy tez musza nadazac.

O Vidalu zapomnialem :P

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We włoskim składzie na CAM marchisio. W bundes rb piszczek, olkowski tez daje radę. Cdm ja grałem boatengiem i się sprawdzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×