Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam macie juz jakies sklady na poczatek? Wlasnie skonczylem swoj budget serie A. Wyszlo calkiem niezle zmiescilem sie w 11k. Do tego moge dodac ze 6 z 11 zawodnikow ma 4 gwazdki skilla. https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=itrvJrAnnMirK:FFA17PS4

Edytowane przez pdv
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W paczckach trafiłem Harta i Gameiro ;)

Kurcze brakowało mi tego całego FUTa, już wrzuciłem karty na TL i odliczam czas do relsita :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unki napisał:

To ja te jezdem miszczememoji23.png

Jednak to stare konto ma banana. Myślałem,że po tym jak odpaliłem na nim demko i poszło,zostało odblokowane. Szkoda.

Miki-sprzedajesz ten szrot,czy zostawiasz na zadania?

Ja chyba kupię troszkę kart kondycji,choć z drugiej strony jest ich na rynku do uja i nikt nie kupuje. Spory drop chyba emoji6.png

4 ligi :-P ale miszczem :-D

Co do kart to ja wszystko co warte 1 coins  na rynek leci bo ja na ps4 nie bede grac . Gifty bede dzienne zbierał może jaki Ronaldo wyleci i wtedy oddam potrzebującym :-)

Kondycha po co komu teraz jak nikt nie gra na ps4 :-) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ja jestem potrzebujący...,ojojoj...,jaki potrzebujący jestem

Kurdę,ja juz sam nie wiem,czy puszczać ten szrot,czy zostawiać na wykonanie zadań. Co do kondycji,to się zgadzam,ale w tamtym roku po premierze gry ładnie monety wpadały za kondychę

Zapomniałem,że do premiery mogę sam zostać ze starej wiary ps4

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się coś wykombinować żeby się zalogować, jak wyskakuje komunikat, że musze pre ordera zamówić? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kani napisał:

Da się coś wykombinować żeby się zalogować, jak wyskakuje komunikat, że musze pre ordera zamówić? :1_grinning:

 

Da się, wykup preorder ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla zielonych odnośnie EAA. Jak liczy te 10h online? Same meczyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze gralem juz kilka lat na moim koncie w fife i do tego mam preordera fify 17 zakupionego na psn a zalogowac do web appa sie nie moge:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, stMikolaj napisał:

Pytanie dla zielonych odnośnie EAA. Jak liczy te 10h online? Same meczyki ?

EAA po pierwsze jest tylko na xboxie. A po 2 to liczy sie juz od wlaczenia gry z tego co pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt przecież nie napisał, że jest na PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pdv napisał:

EAA po pierwsze jest tylko na xboxie. A po 2 to liczy sie juz od wlaczenia gry z tego co pamietam.

Miało być "zielonych" czyli właścicieli Xkloca :-D Co do czasu to znalazłem ,że 10h dostępu do Futa także w moim przypadku to będzie weekend :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, żeby próbować coś z BPL na początek, ale jednak te ceny to rzeczywiście jakiś szał pał, bez sensu. Jak zwykły Depay schodzi za 7,2k, to wolę sobie postawić coś ekonomicznego z Bundesligi i ciułać coinsy, żeby potem przystąpić do ataku :1_grinning:

fut.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknalem po ile Tevez chodzi i jest dobrze najtansza karta parenascie tys. Wszystkie paczki jakie dostajemy na start mozna sprzedac (procz tej co automatycznie sie otwiera przy pierwszym logowaniu i jest w niej pierdyliard zawodnikow)

2ho9p4l.png

 

ktos pytal o Suagryza

11ltxsy.png

 

btw 82 pejsa? to o Tevezika sie nie boje... nadal bedzie rzeznikiem :)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczylo odpalić fife 16 i to nawet ten mecz towarzyski bez ściągania całej gry i od razu fut web wykrył że od 2011 mam team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy - połowie świata nie działa WA.

A teraz:  Our servers are temporarily down while we work on making things better.
Please come back later.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za FP bedziecie draftowac, czy od razu otwierac paczki do oporu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za FP bedziecie draftowac, czy od razu otwierac paczki do oporu?

Ja ci roku kupuję 12k FP na EA Access i otwieram. W tamtym roku nikogo ciekawego nie trafiłem, ale prawie 300k wpadło z Quick Sell, więc ostro poszedłem w handel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyny gejm chyba ostro wzięli się do pracy, bo od kilku godzin nie mogę się doprosić o kod bezpieczeństwa żeby spróbować się zalogować do Web Appa :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob Hodson, Twitter:

"Appreciate you're all eager to get on the web app so thanks for your patience. Work continues & the next report will be by 10am PT."

 

Czyli do 19:00 serwery na wakacjach

 

Cs2zj1vXgAA51Tm.jpg:large

Edytowane przez danon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do całego bajzlu brakuje jeszcze, żeby w dniu premiery padły serwery :) w sumie chyba się nikt nie zdziwi, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam pytanko sporo osób pisze,że nie zagra w 17 na plejce :24_stuck_out_tongue: to co bd na XO pykac czy jak? Chce kupić konsole i mam straszny dylemat bo fifa chyba bardziej na Xklocka jest promowana nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ea odwala z fifa jest najbardziej zenujace jesli chodzi o cala branze gier... zarabiaja na nas miliardy a nie potrafia ogarnac takich podstawowych rzeczy... sypneli by banke dla jakiegos informatyka z wasem ktory zaszyl sie w piwnicy to by postawil taki serwer ktorego nawet nasa nie ma... ale jak widac to ich przerasta i co roku to samo a gowno w nowym opakowaniu i tak sie sprzeda jeszcze lepiej niz wczesnie... w sumie oni nie potrafia naprawic tabelki po meczu ktora wyswietla na 0 oddanych strzalow 2 gole wiec co dopiero mowic o takich rzeczach...

 

Zadne pozwy tez nie kraza po necie za robienie ludzi w uja nie wiem czy wszyscy sie boja czy z gory stawiaja ze nic z tego nie bedzie ale mysle ze jak ktos by rozsadnie cos skrobnal i puscil w internet to pare milionow podpisow za robienie ludzi w uja by sie zebralo...

the-sad-truth-about-ea.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SkibaPL napisał:

To co ea odwala z fifa jest najbardziej zenujace jesli chodzi o cala branze gier... zarabiaja na nas miliardy a nie potrafia ogarnac takich podstawowych rzeczy... sypneli by banke dla jakiegos informatyka z wasem ktory zaszyl sie w piwnicy to by postawil taki serwer ktorego nawet nasa nie ma... ale jak widac to ich przerasta i co roku to samo a gowno w nowym opakowaniu i tak sie sprzeda jeszcze lepiej niz wczesnie... w sumie oni nie potrafia naprawic tabelki po meczu ktora wyswietla na 0 oddanych strzalow 2 gole wiec co dopiero mowic o takich rzeczach...

 

Zadne pozwy tez nie kraza po necie za robienie ludzi w uja nie wiem czy wszyscy sie boja czy z gory stawiaja ze nic z tego nie bedzie ale mysle ze jak ktos by rozsadnie cos skrobnal i puscil w internet to pare milionow podpisow za robienie ludzi w uja by sie zebralo...


 

 

 

co roku jest to samo, serwery są do piz*y, ludzie wkurwie** a i tak FIFA jest najlepiej sprzedającą się grą :1_grinning: to po co maja ogarnąć wszystko na 100%? I tak kupimy i tak
to samo tyczy się kilku innych gier 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×