Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun ze zona gra w gry :biggrin:

W 9 miesiącu Diablo tłukła po nocach. Ja spałem, a ona do 3 w nocy... Teraz zazwyczaj tylko just dance i jakieś inne gry na kinect w xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe co teraz handlarze wymyślą. Pewnie będą całe konta z coinsami sprzedawać.

Już tak robią ;)

Z tą ligą forumową może być też wręcz odwrotnie - może zgłoszą się ci, co mieli mało coins i z tego powodu się wahali.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu przed pracą odpaliłem konsolę, żeby zarobić trochę coins, które chyba zabiorę do grobu lol. Muszę się leczyć :) Jest minimalna poprawa, zamaist latać po markecie cały czas robiłem to tylko 10 min i  zagrałem jeden mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja grywałem w Unreala grałem do 7 rano i do pracy wychodziłem prosto od kompa :) Teraz chyba nie dałbym rady, już za stary jestem :)

Jak tam ten CR7 kolorowy, czują bat na plecach w sezonach??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy miedzy nim a zwykłym, nawet gra mi się jakoś gorzej :) jakos do murawy się przykleja jakby miał hamulec ręczny zaciągnięty, ale to nie tylko on cały skład mi teraz tak gra, z 2 ligi sezon po sezonie spadłem do 5 i same baty, czekam aż się odwróci karta :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy miedzy nim a zwykłym, nawet gra mi się jakoś gorzej :) jakos do murawy się przykleja jakby miał hamulec ręczny zaciągnięty, ale to nie tylko on cały skład mi teraz tak gra, z 2 ligi sezon po sezonie spadłem do 5 i same baty, czekam aż się odwróci karta :)

Heh, no to jest kozackie. Na jednym koncie sezon w sezon minimalnie przegrywam awans do 2 ligi, na drugim trzeci sezon po spadku z 2 do 5 same remisy prawie juz 3 tura taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam czy w 2 czy w 5 będę grał ale chciałbym sobię normalnie pograć a nie mogę narazie bo moi zawodnicy przyjmuja piłkę strasznie długo i nad nią skaczą zanim ją opanują :) a podania to taka anemia że już się zastanawiałem czy nie mam coś w ustawieniach pada poprzestawiane :) no nic trzeba czekać aż ta gra da mi normalnie pograć, zawsze się śmiałem z tego jak czytalem że kogoś drużyna niemocy nabrała ale to jest w 100% tak jest w tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam czy w 2 czy w 5 będę grał ale chciałbym sobię normalnie pograć a nie mogę narazie bo moi zawodnicy przyjmuja piłkę strasznie długo i nad nią skaczą zanim ją opanują :) a podania to taka anemia że już się zastanawiałem czy nie mam coś w ustawieniach pada poprzestawiane :) no nic trzeba czekać aż ta gra da mi normalnie pograć, zawsze się śmiałem z tego jak czytalem że kogoś drużyna niemocy nabrała ale to jest w 100% tak jest w tej grze

Ok. Jeden uj w jakiej lidze, ale wlasnie o ta gre mi chodzi. Nie zalezy od Ciebie czy masz forme czy nie i to jest conajmniej ciekawe :D

Chyba kupie nifa, to juz pewnie zupelnie nic szlo nie bedzie. Ale nie chce mi sie juz czekac na te wyjatkowe. Jak bedziesz gonil go, jak mozesz, daj sygnal, moze uda sie go zdjąc z rynku przy malym tloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemozliwe , EA mnie zaczyna lubic , IF Benteke w paczce :blink:

 

A drugiej Forster IF, woow. W zyciu takiego dropu nie mialem :shok:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jednak potrafi czasem sprawić człowiekowi trochę radości. Gram dzisiaj mecz o utrzymanie w 6 lidze. Tak, tak mogę już się nazwać weteranem 6-7 lig. Koleś skład Bundesligi w połowie czarny w tym of course Robben, Muller, Riberry. Strzelam w 30 minucie na 1-0. Zaczął bekać na hs, w 82 min strzelił Mullerem jakiegoś farfocla i zaczął śpiewać jakieś germańskie pieśni. Pech chciał, że w 93 min strzeliłem Ibarbo na 2-1. I nie będę pisał co krzyczał bo nawet nie zrozumiałem, ale raczej nie był zadowolony. :D

W koszulkach Bayernu gral ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemozliwe , EA mnie zaczyna lubic , IF Benteke w paczce :blink:

A drugiej Forster IF, woow. W zyciu takiego dropu nie mialem :shok:

Moze masz jakies coinsy na koncie ;D

...grubsze :)

...wlasnie tez go trafilem (benteka :D )

...teraz pewnie przez 20 paczek ciezko bedzie trafic rare ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem IF Vidala i Chielliniego (poszli od strzalu za max, w ogole tych kart dalej na rynku nie ma) to troche kasiory jest ale bez szału, otworzylem paczki za 200k i... nie ma Teveza MOTM :mellow:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ten Benteke na podpuche byl. Heh. Zebys paczuszki pootwieral za te ify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne , ale dzieki Benteke stratny nie jestem ;)  Planowalem wydac 100k , poszlo 200k. Wpadł jeszcze Ramires a reszta qs.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony waszym dropem otworzyłem paczkę - stranzl 78cb.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeden uj w jakiej lidze, ale wlasnie o ta gre mi chodzi. Nie zalezy od Ciebie czy masz forme czy nie i to jest conajmniej ciekawe :biggrin:

Chyba kupie nifa, to juz pewnie zupelnie nic szlo nie bedzie. Ale nie chce mi sie juz czekac na te wyjatkowe. Jak bedziesz gonil go, jak mozesz, daj sygnal, moze uda sie go zdjąc z rynku przy malym tloku.

Oki spoko jak coś to dam znać wcześniej, bierz nifa i ciesz się grą :) jak ci akurat system pozwoli grać a nie się potykac o własne nogi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyli by ten Web App w końcu...  :down:

Malix nie wiem czy to ma znaczenia ale na Futhead MOTM Ronaldo ma chyba ocenę minus 1500 od użytkowników. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM to moze Ty mi wystawisz ;D

...tę kaszanę ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zastanawiałem się jakbym chciał tak zrobić to w jaki sposób miałbym go wystawić, byś ty go kupił?

Pewno jest ze 100 klikaczy, czyhających na niego - masz jakiś sposób - teoretycznie rozmawiając póki co... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzyjajace warunki, np wtorkowa noc, przed transakcja obciac mozna byloby kiedy najmniej kart na rynku, wsadzisz mu cm albo cdm, wtedy go strzele ;) moze sie uda. Wiadomo ryzyko zawsze pozostaje ;) mozna wczesniek sprobowac z inna karta, wiec wiadomo byloby po jakim czasie wyszukiwac :)

Ale to jak jakis matrix ;) brzmi troche.

...jesli Ci sie znudzi - w co watpie ;) tez daj znak - sygnal umowiony :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwońcie do siebie najlepiej jak będzie wystawiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwońcie do siebie najlepiej jak będzie wystawiał :)

Nie zazdrosc Piachu ;P

...ale pomysl dobry ;) Dawaj Max numera ;D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym weekendzie dam ci znać...

Daje ostatnią szansę BBVA...

Kurna, mam skład najlepszy z możliwych...

Biorąc pod uwagę, że nie jestem Einsteinem FUTa, to mimo wszystko zaczynam mieć tego serdecznie dość, mając skład złożony z SIF Ronaldo i reszty NIFów: Ramos, Iniesta, Isco, itd.

Bez problemów awansowałem do 3 ligi i i biłem się o 2... Nie spadając z 3.

A odkąd wzmocniłem skład TOTY, IFami...

3-4-5-6, 5-4-5-6-7, 6-5-4-5-6-7, 6-5-4-5-5-5-4-4-4-5-6-7... Mniej więcej tak to wygląda.

Przeciwnicy (Evo zwraca na to uwagę) z którymi gram, to goście co pozjadali mleczaki na FUT i oni nie grają żadnymi IFami.

Kiedy EA postanowi mi dać awansować - trafiam składy po 91, które ogrywam bezlitośnie...

A jak już trafię kogoś o słabej wiedzy o rozgrywce... Hamulce, hamulce, lejce i kurwa wianki pod nogami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdrosc Piachu ;P

...ale pomysl dobry ;) Dawaj Max numera ;D

To raczej była pomocna rada, nie wiem gdzie zazdrość w tym ale spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej była pomocna rada, nie wiem gdzie zazdrość w tym ale spoko :)

Dlatego sie poprawilem jak przemyslalem ;) sorkowski. To z przyzwyczajenia niedobrego :)

...bo rada dobra faktycznie.

Ale na poczatku ironią zalecialo. Mea culpa :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×