Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tadzik daj spokój, to nie pora karmienia ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając na wirtualne boisko...

Ogrywał ktoś Sergio Ramosa na CDM? 

Bida w BBVA na tej pozycji jest rzeczywiście okrutna. 

 

Jakieś spostrzeżenia? 

Ramosa nie próbowałem, ale Mascherano grałem dosyć długo na CDMie, często dostawał MOTMa w meczach "walki" i wg mnie bije CDMów z BBVA :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki - ciekawa opcja dla niego, bo to mały karakan jak na obrońcę... Ale tutaj może się wpasować.

Przetestuje jednak CDM Ramosa wpierw, mam TOTY, szybkością (+11!), defensywą (+16!!!) znacznie lepszy od Toure, a siłą równy... Gorsze podania i strzały ale każe mu siedzieć z tyłu, to może da radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramosa nie próbowałem, ale Mascherano grałem dosyć długo na CDMie, często dostawał MOTMa w meczach "walki" i wg mnie bije CDMów z BBVA :P

Ooo. Nigdy i nim nie pomyślałem, choć w fm 06 był moim CDM w mistrzowskiej Benfice. Przez kilka lat LM była formalnością.

Taktyka 33121.

W drużynie tacy gracze jak Baines, Manu Fernandes, Alex (Fenerbahce), Mascherano, Ugur Yildirim (jego wolne to była perfekcja), Vanden Borre...

Ja przynajmniej na studia chodziłem, współlokator zaczął karierę Den Haag. 3 miesiące na uczelni nie był...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że jest LM, ale tak mnie naszła refleksja po ostatniej dyskusji na temat czarnych kart. Rodzi mi się w głowie, żeby się ich pozbyć, a właściwie zostawić tylko Kouyate i Cabellę ze względu na ich pozycje, reszta won i granie ich zwykłymi odpowiedikami. Może ktoś potwierdzić jeszcze, że to faktycznie bardzuej psychika gracza niż faktyczna różnica w graniu nimi? Nawet Costę przed chwilą na próbę posadziłem na ławie i jego nif sieknął dwie bramki. Ale to tylko jeden mecz. Trochę zbierałem na te karty, więc dla mnie to decyzja ważna i nie chcę jej podejmować pod wpływem chwili. Napewno handicap mogę mieć lepszy, to jest też jeden z argumentów.

Czekam na opinue i za wszystkie z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej na studia chodziłem, współlokator zaczął karierę Den Haag. 3 miesiące na uczelni nie był...

 

:biggrin:

 

Ja potrafiłem z kumplem z piętra, kupić w weekend piwa, szlugi...

Usiąść w piątek i grać przy jednym PC sezony we dwóch, do rana...

Oczywiście plik tekstowy z komentarzem meczowym wykasowany, by szybciej mecze się rozgrywały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi no lepiej się gra zwykłym, a nawet srebrnym Vietto niż jego kolorwą kartą. Ja odpuściłem kolorowe karty i bawię się tylko podstawowymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cały nasz trud na marne?  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Web App Wam leży?

Już działa, przez chwilę leżało.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cały nasz trud na marne?  :shok:

Na marne to nie, trochę się pograło, zobaczyło co i jak, radocha była z uzbierania i zakupu, a teraz chyba czas na zmiany. Trochę mnie tutaj skonfudowali chłopaki, że to zwykła ściema te ify i syfy. Może najpierw sprawdzę jaka jest różnica, bo zwykłymi grałem "sto lat temu" i dopiero zacznę sprzedawać. Chyba, że więcej osób podzieli się swoimi spostrzeżeniami. Jak wspomniałem jednym z powodów jest napewno handicap, bo ten na bank występuje. Karty do wywalenia to sif Costa, sif Rooney (tu najbardziej liczę na opinie, bo u mnie będzie grał na cam) i może motm Welbeck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sprzedamy wszystko i co z "kasą"?

Do wirtualnego grobu zabierzemy? 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad jedna rzecza. Przyjmujac za raczej pewne fakt, ze te zasady z widelkami zostana wprowadzone w fifa 16 a do tego skutecznie wyeliminowali kupno coinsow na ebayu. Jesli hipotetycznie zaczynam grac w fut, otwieram paczke i trafia mi sie przykladowo Ronaldo, ktorego przykladowo nie trawie i nie ma opcji, zebym nim gral. Jego cena minimalna to 6 baniek chyba, wiec jak wystawie go za minimum to i tak nikt go nie kupi, bo nie bedzie takich coinsow przeciez. Dobrze mysle?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydamy sobie na paczki przy tots, z których Tobie wpadnie 3/4 totsów, a mi kupa z włosami, albo if warty qs :D

Edit: ale radocha z otwierania paczek przynajmniej będzie, mnie to dalej jara jako nieodłączny element fut :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinky trafiłeś w punkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że jest LM, ale tak mnie naszła refleksja po ostatniej dyskusji na temat czarnych kart. Rodzi mi się w głowie, żeby się ich pozbyć, a właściwie zostawić tylko Kouyate i Cabellę ze względu na ich pozycje, reszta won i granie ich zwykłymi odpowiedikami. Może ktoś potwierdzić jeszcze, że to faktycznie bardzuej psychika gracza niż faktyczna różnica w graniu nimi? Nawet Costę przed chwilą na próbę posadziłem na ławie i jego nif sieknął dwie bramki. Ale to tylko jeden mecz. Trochę zbierałem na te karty, więc dla mnie to decyzja ważna i nie chcę jej podejmować pod wpływem chwili. Napewno handicap mogę mieć lepszy, to jest też jeden z argumentów.

Czekam na opinue i za wszystkie z góry dzięki :)

Pozbyć się,a kto Ci je kupi,będą leżały aż pleśń się na nich zagnieździ,wątpie by po tym co robi teraz EA ktoś decydował sie na wydanie "grubej"kasy,skoro za tydzień będzie kolejna obniżka.

Ja sprzedałem DeB IF za 150k i mimo,że udupiłem na nim drugie tyle to cieszyłem się jakbym trafił gryzonia w paczce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że jest LM, ale tak mnie naszła refleksja po ostatniej dyskusji na temat czarnych kart. Rodzi mi się w głowie, żeby się ich pozbyć, a właściwie zostawić tylko Kouyate i Cabellę ze względu na ich pozycje, reszta won i granie ich zwykłymi odpowiedikami. Może ktoś potwierdzić jeszcze, że to faktycznie bardzuej psychika gracza niż faktyczna różnica w graniu nimi? Nawet Costę przed chwilą na próbę posadziłem na ławie i jego nif sieknął dwie bramki. Ale to tylko jeden mecz. Trochę zbierałem na te karty, więc dla mnie to decyzja ważna i nie chcę jej podejmować pod wpływem chwili. Napewno handicap mogę mieć lepszy, to jest też jeden z argumentów.

Czekam na opinue i za wszystkie z góry dzięki :)

Ja juz to robie, Ify leca na handel a za nie składam sklady z innych lig - chyba kupie staridza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki, to jest ta druga strona medalu, właśnie widziałem że tych moich kozaków jest dużo na rynku i nikt nie kupuje. Już teraz dzieje się to o czym napisał Pinky. Wczoraj pisałem, że nie rozumiem i nie zrozumiem już tych, którzy popierają te ruchy ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wale 5 de Bruyne 85 na qs. Jednego sobie zostawie ale drugiemu nie dam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagralem z młdodym sparingi normalne nie w fut, jezus maria.... tożto tam dwa razy wolniej wszystko chodzi , da sie rozgrywac na spokojnie, da sie nie biegac... czemu tak fut nie wyglada?

Raz na jakis czas gram poza fut i za kazdym razem mnie zaskakuje ta róznica, fut ma sie tyle do symulacji co need for speed do rzeczywistej jazdy autem.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wale 5 de Bruyne 85 na qs. Jednego sobie zostawie ale drugiemu nie dam ;D

Dałbym Ci lajka,ale skończył mi sie limit :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym Ci lajka,ale skończył mi sie limit

Mnie tez lajki wyszli ;) a tego dalbym :D

...w drodze wyjatku oczywiscie :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad jedna rzecza. Przyjmujac za raczej pewne fakt, ze te zasady z widelkami zostana wprowadzone w fifa 16 a do tego skutecznie wyeliminowali kupno coinsow na ebayu. Jesli hipotetycznie zaczynam grac w fut, otwieram paczke i trafia mi sie przykladowo Ronaldo, ktorego przykladowo nie trawie i nie ma opcji, zebym nim gral. Jego cena minimalna to 6 baniek chyba, wiec jak wystawie go za minimum to i tak nikt go nie kupi, bo nie bedzie takich coinsow przeciez. Dobrze mysle?

Nie sądzę żeby w 16-tce cena minimalna Ronaldo NA POCZĄTKu była 6 baniek. Bedzie zapewne duzo niższa, natomiast po kilku tygodniach cena się magicznie podniesie :D 

Nie ma szans żeby ceny teraźniejsze się utrzymały w Fifie 2016 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz to robie, Ify leca na handel a za nie składam sklady z innych lig - chyba kupie staridza :-)

Ja zostanę przy bpl, miałem składy z ligi włoskiej i bbva, bo w czasach prosperity i otwierania paczek na potęgę wpadało mi większość znaczących kart z tych lig. Jednak nie mogę, nie mam radochy grania tymi kartami, bo bpl to moja ulubiona liga i piłkarze. Ja już tak mam, że żeby czerpać radość z grania muszę grać tymi, których lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostanę przy bpl, miałem składy z ligi włoskiej i bbva, bo w czasach prosperity i otwierania paczek na potęgę wpadało mi większość znaczących kart z tych lig. Jednak nie mogę, nie mam radochy grania tymi kartami, bo bpl to moja ulubiona liga i piłkarze. Ja już tak mam, że żeby czerpać radość z grania muszę grać tymi, których lubię.

A myslisz czemu ja gram przewaznie włoską :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×