Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie. Raczej bardziej mozliwe ze od razu zdejmują je chetni. Pewnie jutro jakies happy hour o 18 i sie zacznie.

Może tak szybko schodzi, bo widełki na niskie?

O czym ty Sith piszesz w ogóle ? Kogo "twoje kochanie" w temacie FUT obchodzi :biggrin:

W sumie mam nadzieję że nikogo. Ale to Ty masz tendencje do pisania o rodzinach :) Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych dniach jest szal bo malo tego, dlatego wysokie ceny i malo kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych dniach jest szal bo malo tego, dlatego wysokie ceny i malo kart.

Wiem niby, ale Welbecki latają jak szalone, a Fellainiego ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem niby, ale Welbecki latają jak szalone, a Fellainiego ni ma.

Takie maja branie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadziu to teraz będę szukał jak Ty Alabe wcześniej? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadziu to teraz będę szukał jak Ty Alabe wcześniej? :(

Nie dygaj, jutro bedzie go pelno ;) Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są zachciewajki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jechalem autem i uslyszalem to w radiu



pierwsze co, fifa... jeden z lepszych kawalkow w ich calkiem udanym soundtracku ale nie ma to jak wlasne mp3 w menu. Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fellaini wyklikany... jak liczba w bingo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jechalem autem i uslyszalem to w radiu

pierwsze co, fifa... jeden z lepszych kawalkow w ich calkiem udanym soundtracku ale nie ma to jak wlasne mp3 w menu.

Ja rzygam już soundtrackiem z fify, w ogóle z 2 ostatnich edycji mi nie podszedł zbytnio. Dobrze, że jest Spotify od paru dni, bo serio miałem dość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fellaini wyklikany... jak liczba w bingo.

Udało Ci się trafić?

Nawet z rana nie ma :(

Pewnie mu widełki podniosą jak tak dalej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się trafić?

Nawet z rana nie ma :(

Pewnie mu widełki podniosą jak tak dalej będzie.

Sith nie panikuj. Po 18 bedzie na pewno. Do teraz nie widziales zadnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jednego. Ni chu chu, nic a nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jednego. Ni chu chu, nic a nic.

Jak masz teraz 20 min wolnego czasu to klikaj, na pewno zobaczysz, jak nie, przyczaj sie po 19, bedzie czesciej, jednak na pewno bedzie wiecej klikaczy niz do poludnia ja sam wole do poludnia, bo mimo ze wiecej kart jest wieczorem, to jednak przed poludniem mniej ludu poluje i masz weiecej czasu na podbicie.

...50k i nic w paczkach. Jakis Walker ino :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już lipa. Lecę do roboty. Zostało czaić się wieczorem zamiast grać :/

Żądam first owner z paczki! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzygam już soundtrackiem z fify, w ogóle z 2 ostatnich edycji mi nie podszedł zbytnio. Dobrze, że jest Spotify od paru dni, bo serio miałem dość :)

Ja uwazam ze soundtracki w fifie to jeden z lepiej dobierancyh setów z wszystkich gier, zawsze potrafia dobrac tak malo znane kawałki, duzo i tak roznorodne ze ja np jeszcze nimi nie rzygam, podobnie bylo w 14tce. Można te zestawienie porównac do starych Need for Speed gdzie tam muza byla i różnorodna i rewelacyjna. Co wiecej kawalki ktore znamy praktycznie od wrzesnia teraz dopiero pojawiaja sie w mediach. I tu EA mozna pochwalic.

 

Przykladowo porownujac z PESem to to co Konami dało to jedno wielki g... mega popularnych kawałków lecących wszedzie w radiu w ilosci chyba 8 czy 10. I tam po 3 dniach grania juz praktycznie chcialem wziasc wyjsc z pokoju i posłuchac wentylatora w łazience. Nie odkrylem gdzie je sie wylacza bo gra poleciala na allegro szybko :)

Zaraz bedzie szedl za czapke drobnych ;) wiec proponuje szybko pogonic i odkupic 2 niedz/pon przy paczkach ;)

No nie wydaje mi sie bo skoro If chodzi ju od dluzszego czasu w widlach za min 700k to SIfa raczej utrzymaja na tym poziomie. Z reszta mam gdzieś czy na nim zarobie czy strace , ma grac, poki co sie sprawdza wiec zostaje w skladzie. Moze i nieekonomicznie ale ja w tej grze w ekonomie sie nie bawie. Dobre ify do Serie A rzadko sie ostatnio trafiają stad me zadowolenie ;)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łopata srebrny niemożliwy do kupienia, schodzi w 2 sekundy, a w nocy z ciekawości szukałem to ledwie jednego znalazłem. Bale też instant sale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evo

Chodzilo mi raczej o dolna granice ceny. Chociaz faktycznie if drogi jak uj, ale moze byc spowodowane tez klubem i ligą bo jak dobrze pamietam if jest jeszcze z FC Bayern.

Ja mysle ze po weekendzie powinien byc do wziecia za mniej niz max. I taka mam nadzieje bo tez sie napalilem ;)

A if Guarin i if Nainggolaan to jedne z lepszych kart w serie a :) niech jeszcze dojdzie karakakan i bedzie w czym przebierac bo pewnie kozak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evo

Chodzilo mi raczej o dolna granice ceny. Chociaz faktycznie if drogi jak uj, ale moze byc spowodowane tez klubem i ligą bo jak dobrze pamietam if jest jeszcze z FC Bayern.

Ja mysle ze po weekendzie powinien byc do wziecia za mniej niz max. I taka mam nadzieje bo tez sie napalilem ;)

A if Guarin i if Nainggolaan to jedne z lepszych kart w serie a :) niech jeszcze dojdzie karakakan i bedzie w czym przebierac bo pewnie kozak jest.

Tadzik ja go kupilem za 820k gdzie minimum jest 800k, dzisiaj juz chodzi za minimum. takze jak na 2h po wypuszczeniu dobry deal. A nie wydaje mi sie zeby Sif byl tanszy niz IF tylko przez lige.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gicio ze jest. Nie mam nawet jak sprawdzic. A puchacz sie pojawil?

...a chodzilo mi wtedy o to zeby szybko sprzedac za max i kupic teraz za min. Mialbys na cos jeszcze na ławke ;)

...ew podajnik do recznikow :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gicio ze jest. Nie mam nawet jak sprawdzic. A puchacz sie pojawil?

...a chodzilo mi wtedy o to zeby szybko sprzedac za max i kupic teraz za min. Mialbys na cos jeszcze na ławke ;)

...ew podajnik do recznikow :)

A kto to puchacz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o soundtrack, to w tym roku jest spoko.

Co prawda bym wolał coś co gniecie jaja, a gitarowe solówki są szybsze niż Doumbia i Gervinho. To byłaby moc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×