Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

I tu chyba jestes w bledzie MaxyM bo rzecz polega na dojeniu uzytkownikow z zielonych, i do tego cisną pierwszorzednie.

...i tu musze dodac ze "w trosce o graczy" ;)

Imo kto nie wyda kasiory w 16 bedzie gral jedenastką za 5k. Ew. W polowie sezonu jak kilakrotnie zetrze gumki/nakladki w analogu, bedzie mogl sobie pozwolic na wieksze szalenstwa. Nie bedzie "bogatych" i "biednych" bo wiekszosc ktora nie kupi fp bedzie raczej grac Tiote przez wiekszosc sezonu zamiast Yaya. Oczywiscie wielu leniwcom/mniej ogarnietym taki obrot spraw bedzie pasowal bo nie beda kupowac fp a nikt ich wrukwiał nie bedzie milionami bo jak wiadomo wiekszosc społeczenstwo rowna w dół :)

Tylko w 16 wszyscy beda duzo tansi przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości, żeby wprowadzili ceny zawodników ustalane indywidualnie przez kogoś z EA w zależności od piłkarza i konta gracza. Niewykonalne, zbyt dużo transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w 16 wszyscy beda duzo tansi przeciez.

Jezeli bedzie tak ze bez wydawania gotowki bedziesz mogl zagrac Cr7 czy Messim to ok. Ale jak wiadomo tak nie bedzie bo te karty mają "kusic" do wydania szmalcu wiec szczerze watpie zeby po fut15 ea popelnilo takie bledy jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co? Wizja jest taka, że wybrane karty będą dostępne tylko za fp?

Taki pomysł jest możliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co? Wizja jest taka, że wybrane karty będą dostępne tylko za fp?

Taki pomysł jest możliwy.

Raczej nie, ale paczki beda glownie otwierane za fp. Taka jest wizja ;)

Kochane ea. Zawsze frajde sprawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyśl, co ich ogranicza? Marketing jest, konkurencja człapie, więc w czym problem?

Chcesz Ronaldo, Messiego ? 1500 fp, albo 15000 fp i Twój ;)

Gra i tak się sprzeda, gówniarze pożyczą im raka na twiterze, a $ będą płynąć.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spekulujemy to jeszcze jedna, o której krążą informacje - EA usuwa rynek transferowy z wersji 15. Ja w to nie wierzę, bo by popełnili samobójstwo takim ruchem, ale jeśli już to brzmi to znacznie wiarygodniej niż jakieś indywidualne ustalanie wystawianej karty i ich skupowanie przez EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyśl, co ich ogranicza? Marketing jest, konkurencja człapie, więc w czym problem?

Chcesz Ronaldo, Messiego ? 1500 fp, albo 15000 fp i Twój ;)

Gra i tak się sprzeda, gówniarze pożyczą im raka na twiterze, a $ będą płynąć.

Czasem mysle ze byloby to jakies rozwiazanie, jednak dla nich lepiej zebys wydal 15000fp i trafił zato Falcao ;)

...albo goowno :D

Jednak to tez chyba nie jest dobrze bo ilu wiecej bedzie frustratow ktorych stac na fife a nie stac na fp. Dopiero bedzie mirzwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak spekulujemy to jeszcze jedna, o której krążą informacje - EA usuwa rynek transferowy z wersji 15. Ja w to nie wierzę, bo by popełnili samobójstwo takim ruchem, ale jeśli już to brzmi to znacznie wiarygodniej niż jakieś indywidualne ustalanie wystawianej karty i ich skupowanie przez EA.

 

Samobojstwo? W pesie nie ma rynku transferowego a ludzie graja. Ponarzekali troche przy premierze, ze MLO kiedys bylo lepsze i co z tego.. Hajs leci na GP i gra zyje swoim zyciem. Ci co mieli/ maja grac i tak graja. Ja bym niczego nie wykluczal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mysle ze byloby to jakies rozwiazanie, jednak dla nich lepiej zebys wydal 15000fp i trafił zato Falcao ;)

...albo goowno :biggrin:

Jednak to tez chyba nie jest dobrze bo ilu wiecej bedzie frustratow ktorych stac na fife a nie stac na fp. Dopiero bedzie mirzwa :biggrin:

Jednak masz rację, dla nich bardziej opłacalne są paczki, z których nic nie wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jakby było gdyby usunęli rynek i zawodnicy tylko z paczki ;) Frajda z gry by pewnie była duża, ale czy na dłuższą bez rynku byłoby lepiej? Raczej wątpię, po jakimś czasie bym narzekał że nie mogę trafić X zawodnika by skompletować jakiś skład... Oczywiście jeszcze by musieli podnieść drop trafiania lepszych zawodników, bo teraz wywalisz kilka stów na FP i wielki chu* wpada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem podobnym. Kolorowe wyprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Samobojstwo? W pesie nie ma rynku transferowego a ludzie graja. Ponarzekali troche przy premierze, ze MLO kiedys bylo lepsze i co z tego.. Hajs leci na GP i gra zyje swoim zyciem. Ci co mieli/ maja grac i tak graja. Ja bym niczego nie wykluczal :)

W FUT WC też większość grała i nie narzekała.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nic juznie potrzeba :biggrin:

 

 

Welbeck nie gubi pozycji ze swoimi H/H? :biggrin:

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11130609_944922268872669_1464682480_n.jpmi nic juznie potrzeba :D

Na to juz chlopaki z ea nie pozwolą. Po 12 wygranych, 15przegranych i w 4-5 lidze bedziesz szukal innych grajkow w paczkach(jak nie bedzie handlu ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FUT WC też większość grała i nie narzekała.

Hm właśnie, tak patrząc jak świetnie bawiłem się przy FUT WC, taki Ultimate bez rynku na prawdę mógłby mi podejść... Tylko jeszcze takie coś by trzeba było dobrze rozwiązać, odpowiednia ilość coins za mecz albo obniżyć cenę paczek (i za FP i za coinsy najlepiej). Jakieś bonusowe paczki za ligę itd. itp.

Ogólnie to myślę, że EA juz dawno myślało o podjęciu kroku z usunięciem rynku, ale pewnie boją się odbioru graczy...

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W FUT WC też większość grała i nie narzekała.

 

o wc pisalem pare postow wczesniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to juz chlopaki z ea nie pozwolą. Po 12 wygranych, 15przegranych i w 4-5 lidze bedziesz szukal innych grajkow w paczkach(jak nie bedzie handlu ;))

 

Na razie niech chłopaki z ea pozwolą wejść do fut, nic więcej nie chcę.

Ciekawy też jestem co mnie tam spotka tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio @paka @michaleeek jak chca na tym zarabiac, musi to byc przystepne. I to nam co nieco ;) gwarantuje jednak.

Pozyjemy, zobaczymy.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

o wc pisalem pare postow wczesniej

No to musiałem przeoczyć.

O.Tadeusz kiedy lige gramy?

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×