Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Otamendiego masz If?

Tak. Otamendi i Mathieu mam IF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktory klawisz jest odpowiedzialny za tzw wytykanie nogi podczas gry w obronie? Chodzi mi o to ze jak piłka leci obok gracza to on na nią wbiega i pilke zagarnia. A jak sie nic nie wcisnie to przeleci obok niego. Wiesz moze o co mi chodzi.?

Tu z opisu wynika, że ewidentnie  :circle: czyli u mnie strzał. Gdy przeciwnik biegnie z piłką a ja swoim zawodnikiem jestem DOBRZE ustawiony czyli w miarę blisko i mniej więcej na lini jego biegu to właśnie kółko działa na tej zasadzie.

To samo w zamieszaniach w 18-stce. Dusze kółko :D 

Wszystko jednak zależy od prawidłowego ustawiania się.

Drugą opcją która przychodzi mi do głowy po przeczytaniu `` ...jak piłka leci obok gracza to on na nią wbiega i pilke zgarnia...`` to pressing X-em i w odpowiednim momencie wciśnięcie wyżej wspomnianego kółka.

Przynajmniej u siebie zauważyłem po takich zagraniach opisywane przez Ciebie zagarnięcia piłek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz kwestia oceny sytuacji , czasami robi się gorąco i trzeba się ratować rożnymi zagraniami nie do końca trzymając sie standardowej obrony :biggrin:

Ogólnie ja pressing trzymam cały czas, a drugim graczem manualnie szukam przecięć podań rywala, staram się przewidywać jego ruchy.

Staram się robić tak samo, wychodzi różnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się robić tak samo, wychodzi różnie ;)

Wiadomo, raz lepiej raz gorzej - ale tak gram i jest to niezły sposób. Lepszy od biegania jednym zawodnikiem a resztę robi komputer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co sie Loki tak dopytuje, gre ogarnia bardzo dobrze a tutaj takie pytania nowicjusza.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co sie Loki tak dopytuje, gre ogarnia bardzo dobrze a tutaj takie pytania nowicjusza.....

Może te dwa moje winy 2-1 w turze maja cos z tym wspólnego :p a i kto pyta nie błądzi ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co sie Loki tak dopytuje, gre ogarnia bardzo dobrze a tutaj takie pytania nowicjusza.....

Nie ja po prostu lubie podpatrywac innych graczy. Dopytywac sie o jakies tajniki tej gry ktorych nie znalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile realnie można wyklikac Mateusza if? No i jak sie sprawdza? Bo statsy ma zacne tylko te worki..

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te dwa moje winy 2-1 w turze maja cos z tym wspólnego a i kto pyta nie błądzi ;D

Grasz lepiej ode mnie w obronie wiec się pytam ;D nie no musze sie w przyszłej edycji turnieju zrewanżowac :)) wyciagne wnioski z tych porazek :D

A jak macie ustawione sterowanie. Chodzi mi o te asysty, reczne itd. Ja ogolnie mam domyslne. Zmieniacie cos tam?

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnimi dniami gram tragicznie i znowu lece w doł z pierwszej ligi jestem juz w 3 i jakos poprawy nie ma, akualnie moj bilans w 3 lidze 0-1-2. A bramki jakie trace to parodia, wybijam pilkarzem glowa z lini bramkowej, pilka odbila sie od plecow bramkarza i wleciala do bramki... lub gosc strzela mi z polowy boiska i bramkarz zamiast stac w miejscu to rzuca sie i pilka odbija mu sie od barku i wpada do bramki, dramat :/

A tak dobrze mi sie grało 4321 :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lokitheman

Ja gram na asystach  + zmiana zawodników przy górnych piłkach tylko

 

poza sezonami uczę się podań ustawionych na ręczne :) ale na razie jest żenada. Dobry do tego ćwiczenia jest trening na arenie ( rozstawione małe bramki na środku boiska)

Edytowane przez Tom182
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Otamendi i Mathieu mam IF.

Powiedz, który wg. Ciebie obrońca sprawuje Ci się najlepiej, sam szukam najlepszego obrońcy z bbva do max. 100kk, testowales może Godina SIF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, który wg. Ciebie obrońca sprawuje Ci się najlepiej, sam szukam najlepszego obrońcy z bbva do max. 100kk, testowales może Godina SIF?

100kk to TOTY Ramos albo MOTM Ramos będzie git :biggrin:

 

A tak serio to Ramos i SIF Godin grałem i byłem zadowolony :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z BBVA poza Ramosem to gram if otamendi i sif godin. Oboje sprawują się bardzo dobrze, ciężko mi któregoś wyróżnić, na minus to tylko fakt ze Godin mi dwa dwojaki juz strzelił,ale to durne skrypty były raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja utwierdzam się w przekonaniu, że TIF Messi to najlepsza karta jaką miałem w składzie. 

Wczoraj dwa mecze, w dwóch bramki stracone w pierwszych minutach na 0-1, by obydwa mecze zakończyć 4-2... Ale tu nie o wyniku chciałem napisać, tylko o nowym nabytku... Messi w tych dwóch meczach 2 gole / 2 asysty - 2 gole / 2 asysty... I to jakie asysty, WOW. 

Nie wiem o co chodzi obecnie ale idę jak burza, nie ma mocnego na mnie i teraz się zastanawiam czy do cholery ten skład "zaskoczył", ja nagle opanowałem rozgrywkę na zadowalającym poziomie, czy EA postanowiło mi ponownie dać awansować...

Biorąc pod uwagę nasze dyskusje w ostatnim czasie, to cały czarny team powinien spaść do piekła - a jest totalnie odwrotnie...

Jagielka SIF + Kouyate - to cholerni geniusze... Jagielka nie ma wzrostu ale nadrabia siłą i to z nawiązką, Kouyate jak zwykle - moim zdaniem najlepszy obrońca BPL, i chyba pierwsza 5 wszystkich CB w grze.

Messi OMG... Nawet TOTY Marian jakby wybudził się z letargu i gra mecze życia... 

 

Teraz czekam kiedy przyjdzie czarna seria...

 

BTW 

 

Robben poszedł za max  :shok: , surowy prosto z paczki... A z dodatkami typu HUNTER schodzą po minimum - nie ogarniam czasami ludzi. 


Powiedz, który wg. Ciebie obrońca sprawuje Ci się najlepiej, sam szukam najlepszego obrońcy z bbva do max. 100kk, testowales może Godina SIF?

 

Bardzo długo grałem Ramos + Pique i byłem bardzo zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i pozdro

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałeś?  :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem znajomemu  :) Już nie będe grał do dupy ta edycja

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem znajomemu :) Już nie będe grał do dupy ta edycja

to niech znajomy sobie pousuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, który wg. Ciebie obrońca sprawuje Ci się najlepiej, sam szukam najlepszego obrońcy z bbva do max. 100kk, testowales może Godina SIF?

Dla mnie z moich obrońców Ramos jest najlepszy. Odbiór piłki, główki, wślizgi wszystko idealnie.

Ostatnio sie wkur****m bo gram kilka meczy kwadrat idealnie działa, odbieram wszystko wślizgami od tyłu/boku, a tu nagle dwa mecze i każdy wślizg prosto w nogi. W jednym meczu 3 czerwone kartki i 4 karne, w drugim 2 czerwone i 2 karne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z moich obrońców Ramos jest najlepszy. Odbiór piłki, główki, wślizgi wszystko idealnie.

Ostatnio sie wkur****m bo gram kilka meczy kwadrat idealnie działa, odbieram wszystko wślizgami od tyłu/boku, a tu nagle dwa mecze i każdy wślizg prosto w nogi. W jednym meczu 3 czerwone kartki i 4 karne, w drugim 2 czerwone i 2 karne...

W polu karnym sie nie robi wslizgow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie było pole karne tylko tak "szybko" reagowała gra na moje kliknięcia.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jakies skuteczne id zialajace metody przerzucenia coinsow na inne konto ?
Zostalo mi z 300k na jednym konncie i chcialem dokupic sobie jakiegos neuera czy tam boatenga z ribberym :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z moich obrońców Ramos jest najlepszy. Odbiór piłki, główki, wślizgi wszystko idealnie.

Ostatnio sie wkur****m bo gram kilka meczy kwadrat idealnie działa, odbieram wszystko wślizgami od tyłu/boku, a tu nagle dwa mecze i każdy wślizg prosto w nogi. W jednym meczu 3 czerwone kartki i 4 karne, w drugim 2 czerwone i 2 karne...

Ja dzisiaj cuda mialem w meczach ligowych z danonem, tempo rozgrywki jakby 3 razy wolniejsze, zawodnicy po sekundzie zaczynali sie rozpedzac, podanai z opóźnieniem, lagów nie odczuwalem ale wszystko tak jakby na zwolnionym tempie.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×