Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle jest jakiś "sensowny" powód dla którego zrezygnowali z zapisu customów i tworzenia własnych stałych fragmentów gry?

Bo gry mają być corsz prostsze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie zdazysz wyjsc z taktyki po uplywie wyznaczonego czasu, zmiany nie bedzie, tak samo ze zmianami personalnymi. Moge sie mylic, ale to chyba z tym zwiazane.

to się zgadza jak najbardziej. Jednak Maxym ma z tego co zrozumiałem sytuacje, że ustawia podczas odliczania custom- mieści się w 30 sekundach, wychodzi z taktyk, pokazuje się skład przeciwnika zaczyna się mecz, wchodzi w  opcje i widzi, że jest ustawiona NIESTANDARDOWA zamiast CUSTOM... Jednak właśnie ta niestandardowa ma suwaki tak samo poustawiane jak jego custom :) Niestandardowa robi się customem :) To samo tyczy się jak przez 2-3 mecze grasz na posiadaniu piłki czy długich podaniach - gra zaczyna traktować to jako Twoje ustawienia i je przypisuje do niestand.

W ogóle jest jakiś "sensowny" powód dla którego zrezygnowali z zapisu customów i tworzenia własnych stałych fragmentów gry?

Wątpię ! i również mnie to boli jak pisałem kilkanaście postów wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Tom, dzięki... Myślałem, że mam jakiś fatal error w FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ustawienie na 5-2-3 i gra się nieco lepiej. Doumbia ma już zapewnione miejsce u mnie w składzie na drugą połowę bo po jego akcjach dużo bramek pada z dobitki.

Grałem teraz i będąc sam na sam strzelił wprost w bramkarza, ale nagle znikąd pojawił się Tello i dobil idealnie pod poprzeczkę. Cieszy ten gol bo był w 90 minucie i dał mi zwycięstwo 3:2 przy 3 strzałach celnych w meczu (przeciwnik miał ich 15, ale większość ładował z daleka widząc że nie przejdzie mojego muru Ramos-Otamendi-Mathieu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ustawienie na 5-2-3 i gra się nieco lepiej. Doumbia ma już zapewnione miejsce u mnie w składzie na drugą połowę bo po jego akcjach dużo bramek pada z dobitki.

Grałem teraz i będąc sam na sam strzelił wprost w bramkarza, ale nagle znikąd pojawił się Tello i dobil idealnie pod poprzeczkę. Cieszy ten gol bo był w 90 minucie i dał mi zwycięstwo 3:2 przy 3 strzałach celnych w meczu (przeciwnik miał ich 15, ale większość ładował z daleka widząc że nie przejdzie mojego muru Ramos-Otamendi-Mathieu).

Otamendiego masz If?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam testuje formacje 4222 zrobilem sobie nowe konto i tam sobie gram tymi cieniasami :D Poki co gra się wyśmienicie. Wyczytałem ze to najlepsza formacja w grze wiec nie wypada nie sprawdzic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam testuje formacje 4222 zrobilem sobie nowe konto i tam sobie gram tymi cieniasami :biggrin: Poki co gra się wyśmienicie. Wyczytałem ze to najlepsza formacja w grze wiec nie wypada nie sprawdzic :biggrin:

4-2-2-2 to dobra formacja bo przechodzi w momencie atakowania w 4-2-4 i masz dwóch CDM do zabezpieczenia tyłów. Jedyny problem to potrzeba do niej CAM z trochę innymi umiejętnościami niż normalnie. Dobrze jak byliby szybcy bo grają jako półskrzydłowi i w Serie A masz dużo takich piłkarzy bo jest Mertens, Giovinco, Insignie i Callejon a idealny na tą pozycje jest Di Maria i jest tam jeszcze lepszy niż na CAM w środku boiska. Oczywiście nie muszą obaj być szybcy bo szybki CAM z jednej i świetny playmeyker z drugiej to lepiej zrównoważone połączenie. Niestety ja nie umiem grać tą formacją w tej edycji a w 14 dość długo nią grałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam testuje formacje 4222 zrobilem sobie nowe konto i tam sobie gram tymi cieniasami :biggrin: Poki co gra się wyśmienicie. Wyczytałem ze to najlepsza formacja w grze wiec nie wypada nie sprawdzic :biggrin:

Co uzytkownik to inna opinia, gralem sporo 4222 i jest niezła. Chociaz po przejsciu na 4-1-2-1(2) poszła w odstawke, mimo 2 CAM za bardzo defensywna przy moich grajkach była i troche skrzydel brakowało, w 41212 CMy bardziej sie na boki wysuwaja niz przy tej. Zdecydowanie najbardziej popularna taktyka w tej grze to 4-3-3, 80% przeciwników mam z takim ustawieniem z hazardami sanczezami, shirlamii rojsami...

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Evo rozegralem dwa piękne meczyki z czego jeden był naprawdę kozak, ale do rzeczy. Evo strzelił na 1-0 w pierwszej połowie i kontrolował mecz, postanowiłem w drugiej ostro zaatakować i zmienilem ustawienie na 352 i super ofensywa, zaczelem agresywny atak, 3 zmiiany przeprowadzone, Pogba na CAM, 87,90,90 dwa gole Pogby i 3-1 dla mnie , ferdzi tajm na propsie :) gra się do końca.

Drugi mecz brązowymi składami gdzie od farfocla dostaje czerwona moim CAM w 16 minucie hehe ale gram cały czas do przodu... I opłaciło się, 3-2 dla mnie. Bez autobusów i innych scierw, tak się gra. Wiadomo, ze przegrany może mieć inny humor niż ja ale obiektywnie patrząc dwa kozak mecze :)

Ps. Szkoda, ze nie nagrywalem

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Evo rozegralem dwa piękne meczyki z czego jeden był naprawdę kozak, ale do rzeczy. Evo strzelił na 1-0 w pierwszej połowie i kontrolował mecz, postanowiłem w drugiej ostro zaatakować i zmienilem ustawienie na 352 i super ofensywa, zaczelem agresywny atak, 3 zmiiany przeprowadzone, Pogba na CAM, 87,90,90 dwa gole Pogby i 3-1 dla mnie , ferdzi tajm na propsie :) gra się do końca.

Drugi mecz brązowymi składami gdzie od farfocla dostaje czerwona moim CAM w 16 minucie hehe ale gram cały czas do przodu... I opłaciło się, 3-2 dla mnie. Bez autobusów i innych scierw, tak się gra. Wiadomo, ze przegrany może mieć inny humor niż ja ale obiektywnie patrząc dwa kozak mecze :)

Ps. Szkoda, ze nie nagrywalem

Potwierdzam i mecze mi humoru nie popsuły bo były świetne. Tak moge przegrywac :) 

Tak łatwo przez 80 minut z Piachem juz dawno mi sie nie gralo... no wlasnie do 80 minuty...

Sam zawalilem w koncówce przy pierwszej straconej bramie, przy drugiej mi AI pomogło bo obroncy po prostu sie rozeszli na boki przy wejscu napastnika a trzecia to juz skutek odkrycia.

 

Brazowy sklad u mnie jest juz dlugo ale 2 miechy nim nie gralem i za bardzo nie pamietalem kto co robi i jak, a widac ze Piachu ma ich fajnie opanowanych ,  troche potrenuje nimi i zobaczymy juz wkrótce ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, czas zagrać cały mecz :) nie używam autobusu i i prawie nigdy nie wrzucam defensywnej taktyki, może będzie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce odmienic wynik meczu i troche zaryzykować to zmiencie ustawianie na 3421. Ustawcie obronca zostan z tylu i SP to samo. Dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ginie wynik to CB wbijaja w pole karne hehe nie ma tu miejsca ani czasu na zostawanie z tylu :))

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ginie wynik to CB wbijaja w pole karne hehe nie ma tu miejsca ani czasu na zostawanie z tylu :))

zauwazylem ze jak wygrywasz to ciezko jest przedrzec sie przez twoją obrone :D czego wowczas używasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze jak wygrywasz to ciezko jest przedrzec sie przez twoją obrone :D czego wowczas używasz ?

Przeważnie def + gra z kontry, ale to nie jest zasadą, zależy z kim gram i jak mecz się układa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie def + gra z kontry, ale to nie jest zasadą, zależy z kim gram i jak mecz się układa ;)

A jak grasz w obronie? Jakich klawiszy uzywasz ? Itd? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak grasz w obronie? Jakich klawiszy uzywasz ? Itd? ;)

To juz jest owiane tajemnica... :p a tak poważnie to wszystko jest dość intuicyjne wiec ciężko to opisać na zasadzie przycisków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest owiane tajemnica... a tak poważnie to wszystko jest dość intuicyjne wiec ciężko to opisać na zasadzie przycisków :)

A ktory klawisz jest odpowiedzialny za tzw wytykanie nogi podczas gry w obronie? Chodzi mi o to ze jak piłka leci obok gracza to on na nią wbiega i pilke zagarnia. A jak sie nic nie wcisnie to przeleci obok niego. Wiesz moze o co mi chodzi.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktory klawisz jest odpowiedzialny za tzw wytykanie nogi podczas gry w obronie? Chodzi mi o to ze jak piłka leci obok gracza to on na nią wbiega i pilke zagarnia. A jak sie nic nie wcisnie to przeleci obok niego. Wiesz moze o co mi chodzi.?

Taa ja wtedy zmieniam z niego i komputer sam wylapuje tą piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tak mozna utrudnić przeciwnikowi atak pozycyjny. Serio tylko zmieniasz tego gracza nic więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go jeszcze ustawić dobrze, ja tak gram przeważnie co nie znaczy, ze innych rzeczy nie robię ale teraz tylko to mi do głowy wpadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba najważniejsza rzecza jest by nie lecieć na raz i non stop nie przywolywac drugiego zawodnika bo robia sie luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz kwestia oceny sytuacji , czasami robi się gorąco i trzeba się ratować rożnymi zagraniami nie do końca trzymając sie standardowej obrony :d

Ogólnie ja pressing trzymam cały czas, a drugim graczem manualnie szukam przecięć podań rywala, staram się przewidywać jego ruchy.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem meczyk, suarez karete ustrzelil a team gral chyba na world classie. Suarez 5 strzałów i 4 bramki. Obrona sciana, dziwne bo obroncy sami wyrywali do przodu po pilke, nic nie robiłem a on pyk dwa kroki i odbiera pilke. Przeciwnik slaby a gra sie mega kleila a był to 3 mecz z rzedu. Nieznane sa wyroki fify..

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×