Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie ``zniknięcie`` kreatora rzutów rożnych jest mega porażką. W Fifie14 się bawiłem tą opcją, na początku z rożnym skutkiem ale po pewnym czasie poustawiałem sobei tak zawodników, że dużo bramek z tego strzelałem. W 15` wprowadzili ``tłok przy bramkarzu`` itd i to mi jakoś nie pasuje. To samo z custom tactic - trzeba to albo ręcznie ustawiać przed każdym meczem albo wejść w team of the week ustawić przed meczami i poźniej tylko zmienić przed grą online na custom...CO MECZ! EA dostaje z pewnością wiele maili itp ( głównie zapewne #RIPFUT itp) ale mogliby swoją polityke zmienić i zacząć brać pod uwagę opinie graczy. Inna sprawa, jeśli dali by produkt idealny to co rok uaktualniali by tylko składy hehehe

 

 

p.s. mam nowego ulubieńca :D Correa z AM, overall 75 ale kompletnie nie odczuwalne :)

http://www.futhead.com/15/squads/27676073/

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli skill graczy jest podobny to autobus jest praktycznie nie do ogrania, tu pozdrawiam Ziomka z forum ;-). Autobus nie jest op, Ziomek w całym meczu miał jeden strzał na początku spotkania i to wszystko, wrzucił autoban i tyle, ja Bóg wie ile prób ale że gramy podobnie to nie miałem szans na wygranie.

 I znowu sie wszystko sprowadza do skilla :-) ... chociaz niektorzy nazwą to że skrypty cie nie puściły piachu i dlatego nie wygrales ;)

 

Zioomek faktycznie jak wrzuci wsteczy bieg to ciezko sie przegryźć przez jego obrone, ale wszystkie moje mecze z nim klasowe (no moze oprócz jednego gdzie mnie kiedys dawno temu za gorami lasami złoił w towarzyskim 6:1 i do dzisiaj mi sie to czkawką odbija) bez przypadkowosci, dopracowane przemyslane zagrania i to sie lubi.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie skryptów hehehe :D

Filmik znaleziony na YT...
Gość ładuje z bańki, pudło niesamowite a ``gra`` wskazuje, że Iker to wyciągnął

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu sie wszystko sprowadza do skilla :-) ... chociaz niektorzy nazwą to że skrypty cie nie puściły piachu i dlatego nie wygrales ;)

Zioomek faktycznie jak wrzuci wsteczy bieg to ciezko sie przegryźć przez jego obrone, ale wszystkie moje mecze z nim klasowe (no moze oprócz jednego gdzie mnie kiedys dawno temu za gorami lasami złoił w towarzyskim 6:1 i do dzisiaj mi sie to czkawką odbija) bez przypadkowosci, dopracowane przemyslane zagrania i to sie lubi.

Num jak graliśmy otwarty mecz to było 2-1 dla mnie, autobus jest przesadzony to jest fakt, a grajacych nim nazywam bezjajecznikami ;p Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie skryptów hehehe :biggrin:

Filmik znaleziony na YT...

Gość ładuje z bańki, pudło niesamowite a ``gra`` wskazuje, że Iker to wyciągnął

 

To sie nazywa bug gry a nie skrypt... juz wam te skrypty całą gre przesłaniają :biggrin:

 

Num jak graliśmy otwarty mecz to było 2-1 dla mnie, autobus jest przesadzony to jest fakt, a grajacych nim nazywam bezjajecznikami ;p

Taktyka Murinho albo gra San Marino z kazdym przeciwnikiem

Tutaj fajnie to jest opisane

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam oni grają o coś więcej niż my w turniejach czy online z randomami Hehe właśnie dlatego nazywam ich bezjajecznikami ewentualnie trajhardami, a może to dla mnie chwała, bo się mnie bojom ?;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam oni grają o coś więcej niż my w turniejach czy online z randomami Hehe właśnie dlatego nazywam ich bezjajecznikami ewentualnie trajhardami, a może to dla mnie chwała, bo się mnie bojom ?;D

 

nie gram autobusem, ale dziwi mnie hejt na tych ludzi. Bezjajecznikami? Każde tłumaczenie sobie porażki poprawia humor, prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram autobusem, ale dziwi mnie hejt na tych ludzi. Bezjajecznikami? Każde tłumaczenie sobie porażki poprawia humor, prawda? :)

Nie muszę poprawiać sobie humoru bo nie ma osoby w 3 turniejach której bym nie ograł(zabrzmiałem jak pro). Chodzi o styl, tak hejtuje to, że muszę się męczyć z takim czymś w grach o czapkę gruszek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę poprawiać sobie humoru bo nie ma osoby w 3 turniejach której bym nie ograł(zabrzmiałem jak pro). Chodzi o styl, tak hejtuje to, że muszę się męczyć z takim czymś w grach o czapkę gruszek :)

 

a ile jest osób z którymi ANI RAZU nie przegrałeś (wtedy zabrzmisz jak pro)? ;) jedni grają o gruszki inni o orzechy, gra jest taka sama dla wszystkich i każdy korzysta z opcji w niej dostępnych na własną rękę. Ja bym się nie chwalił takimi rzeczami bo w następnej edycji będzie więcej osób które zagrają z Tobą autobusem, bo "to dobry sposób na niego i bije głową o ścianę", a takich graczy którzy chcą wygrać za wszelką cenę jest coraz więcej ;)

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu gracze z jajami którzy nie zmienia stylu tylko po to żeby ograć wujka pawła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu gracze z jajami którzy nie zmienia stylu tylko po to żeby ograć wujka pawła ;)

 

ooo mój imiennik ;) też lubię grać otwartą piłkę, ale za często w tej edycji kończy się na NHL, a wpisując wyniki z ligi widzę że 6:3 czy 5:2 to normalne wyniki :D aż sprawdzałem podwójnie właśnie wynik 6:3 bo jeden z uczestników miał nadzwyczaj często taki rezultat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdanie na ten temat, każdy ma inne ale nie wierzę, że komuś sprawia przyjemność cały mecz się bronić 9 zawodnikami z posiadaniem piłki poniżej 40% i jednym strzałem Hehe tak samo granie na coś takiego nie ma nic wspólnego z zabawą ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może samo granie w ten sposób nie, ale pewnie zabawa zaczyna się po meczu 1:0 z jednym strzałem. I dodatkowym złowieszczym "hehe i tak wygrałem" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może samo granie w ten sposób nie, ale pewnie zabawa zaczyna się po meczu 1:0 z jednym strzałem. I dodatkowym złowieszczym "hehe i tak wygrałem" ;P

Danon, ty wez sie okresl kiedy gramy bo juz nie wie gdzie mam ci pisac zeby do Ciebie dotarło :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdanie na ten temat, każdy ma inne ale nie wierzę, że komuś sprawia przyjemność cały mecz się bronić 9 zawodnikami z posiadaniem piłki poniżej 40% i jednym strzałem Hehe tak samo granie na coś takiego nie ma nic wspólnego z zabawą ;)

 

Wydaje mi się, że błędnie wrzucasz wszystkich do jednego worka. Są ludzie, którzy grają taktyką defensywną bo nie ogarniają jeszcze gry i mają problem z bronieniem się przed atakami, chcą uniknąć wysokiej porażki. Inni  robią to z premedytacją, dla jaj albo żeby po prostu wkurfić przeciwnika.

 

Sam od początku 15 starałem się grać radosny futbol z lepszym bądź gorszym skutkiem. Szedłem ofensywnie albo na wymianę ciosów i dostawałem w dupę po 6,7-0 między innymi od ciebie czy evo. A teraz? Dostosowuję taktykę do aktualnej sytuacji na boisku i jak chce to gram na offens. a jak będzie trzeba to i na autobusie zagram. W końcu gra się po to aby wygrać.

 

Wczoraj był pack opening po Cr-a. 200k i tylko Robben, za którym nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, nie mam na myśli nikogo konketnego, ja lubię grę cios za cios, a nie bicie głową w mur - bo zawsze gram o 3 pkt , remis mnie nie zadowala :)

Słabsi w turnieju też pokazywali, że można grać do przodu więc skill nie jest tu raczej wyznacznikiem , a sposób myślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze gram ultra atak, bo mi jakoś mało graczy na wyważonym atakuje.

@piachu co Ty się tak spinasz jak małolat. Jak mówisz, że nie ma tu nikogo kogo byś nie ograł, to co narzekasz na to jak gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż w którym momencie się spielem jak małolat ;)

Ps. wszystkiego co pisze nie należy brać dosłownie ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

Chodzi o styl, tak hejtuje to, że muszę się męczyć z takim czymś w grach o czapkę gruszek :)

Tutaj niby turniej o czapkę gruszek, ale lekka spina jest, bo trzeba się męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu narzekasz, że ktoś narzeka na skrypty i inne mankamenty gry i zawsze masz jakąś mądrość "Kuźniarowską" do wygłoszenia... A sam narzekasz na ludzi grających autobusem, skoro w co drugim poście mówisz nam jaki jesteś zajebisty, to czego narzekasz - trąci hipokryzją... Każdy gra jak lubi i jak potrafi.

 

Ja gram na autobus w co drugim meczu i nie użalam się i to z moim skillem, dlatego dziwie się tobie, że taki szef szefów, nie może się pogodzić z tym, że nie każdy chcę grać na twoich zasadach.


A co do kart... Parę osób tu mówiło, że TIF Messi niczym się nie różni od NIF'a... Zwykłym zagrałem 400 meczy... SIFem 7 i mogę z całą odpowiedzialnością napisać, że to chyba najlepsza karta jaką grałem w FUT, Nifa Messiego zjada. Mały, pieprzony tajfun. Niesamowita karta.  7 meczy, 9 bramek, 8 asyst. 


A jeszcze co do bezradności - uzupełnienie drugiego filmiku, gdzie De Gea wyjął 1000% gola...

 

Chłop był lepszy o klasę... Ale na nic mu się to zdało.

Jeden rajd Toure przez obronę wystarczył...

A później cud nad Anfield. 

 

 

2j5f3w5.jpg

 

123poco.jpg

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

Tutaj niby turniej o czapkę gruszek, ale lekka spina jest, bo trzeba się męczyć.

Hehe ten turniej z zamysłu miał być przyjacielski z fajną grą - to nie tylko moje zdanie, że tak fajnie nie jest, dotarły do mnie też głosy od innych które potwierdzają to czego ja nie boje się publicznie napisać ;). To miała być odskocznia od zwalonych sezonów i w 90% jest :) ale wciąż te 10% to zawsze 10% ;)

 

 

Maxym kuźniar to wieśniak i cebularz który mając miliony na koncie robi z siebie farfocla - nie wiem z jakiego powodu mnie do niego porównujesz ale spoko, Tobie akurat o turnieju, graniu w nim czy o grających nic nie musze tłumaczyć ani wyjaśniać bo jesteś zielony w tym temacie ( nie grałeś ani razu).

 

 

Tak jak powiedziałem, jeżeli ktoś jest krótko na forum i mnie nie zna to niech patrzy przez palce na moje komentarze.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też wie wszystko najlepiej - nie grałem ale widziałem, że i tam masz zawsze 3 grosze do dorzucenia... O choćby regulaminie i szczerze mówiąc, jak czytam wypowiedzi w temacie ligi to całe szczęście, że nie gram... Bo to jakiś surrealizm, dorosłe chłopy, a zachowują się jak dzieci... Punkty regulaminu, które można podważyć, rozważanie zakazu grania pewnymi kartami, itd. A gdzie "fun" z rozgrywki? Tamten temat przypomina bardziej narzekanie starych bab w poczekalni u ginekologa... Niż rozmowy o wspólnej zabawie. 

 

Ciebie Piachu znam tylko z forum i niezmiernie irytuje mnie twoje wymądrzanie się do każdego i na każdy temat, o twoim samozachwycie nie wspominając... Pokory trochę. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też wie wszystko najlepiej - nie grałem ale widziałem, że i tam masz zawsze 3 grosze do dorzucenia... O choćby regulaminie i szczerze mówiąc, jak czytam wypowiedzi w temacie ligi to całe szczęście, że nie gram... Bo to jakiś surrealizm, dorosłe chłopy, a zachowują się jak dzieci... Punkty regulaminu, które można podważyć, rozważanie zakazu grać pewnymi kartami, itd. A gdzie "fun" z rozgrywki? 

Dorosłe chłopy, a płaczą, że coinsy stracili przez widełki, nie mogą kupic/sprzedać gracza, dorosłe chłopy a płaczą bo czarna zielona czy czerwona karta im goli nie strzela albo jest słaba ;) odpuśćmy to sobie bo do niczego dobrego to nie prowadzi :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na autobus jest prosty sposob - cierpliwosc i gra szybka wymiana podan, wyciagamy obroncow, bo gra tak reaguje, robia sie luki w obronie i jeden z naszych graczy ma dostep do bramki. Oczywiscie do tego trzeba cierpliwosci, ktorej wielu brak.

A najlepsze jest jak typ gra autobus + cd(contain def) wtedy to jest zazwyczaj rage quit po drugiej stronie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na autobus jest prosty sposob - cierpliwosc i gra szybka wymiana podan, wyciagamy obroncow, bo gra tak reaguje, robia sie luki w obronie i jeden z naszych graczy ma dostep do bramki. Oczywiscie do tego trzeba cierpliwosci, ktorej wielu brak.

A najlepsze jest jak typ gra autobus + cd(contain def) wtedy to jest zazwyczaj rage quit po drugiej stronie ;)

Jeżeli skill obu graczy jest porównywalny to jest to naprawdę baaaardzo ciężkie + ja wole odpuścić bo szkoda zdrowia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×