Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Coś więcej o TOTS Wilczku napisz ;).

Jest jak TOTY Kean. Bez WOW, ale bardzo solidny. Dobrze ułożona noga. Dobry kończący. Gorzej prowadzi nim się piłkę. Pracowity. Napiszę na jego temat kilka słów po rozegraniu 40 spotkań. Muszę nauczyć się grać Polakami, bo ogólnie, to chłopaki mają spore braki i trzeba bardziej koncentrować się na obronie niż ataku. Chwila nieuwagi i zguba, bo dla większości wszyscy przeciwnicy są za szybcy. Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piec minut po ogloszeniu tots ea trafiam Gabbiadini :/ dziekuje, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 10minut później TOTS Maxwell i Icardi. Źródelko coinsow się wyczerpalo....

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w Fut 15 otworzyłem może z 20ścia paczek. 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie bedą ceny tych coinsów w FIfie 16. Znając życie to na początku pewnie bedą wysokie, ale jak znajdą się błędy na PS3 (jak teraz) to polecą w dół.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam companion ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie bedą ceny tych coinsów w FIfie 16. Znając życie to na początku pewnie bedą wysokie, ale jak znajdą się błędy na PS3 (jak teraz) to polecą w dół.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czytałem o założeniu podzielenia rynku, wtedy ps3 nic nie będzie miało do ps4 i ceny coins na ps4 będą kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o założeniu podzielenia rynku, wtedy ps3 nic nie będzie miało do ps4 i ceny coins na ps4 będą kosmos

To były dywagacje graczy. Z tego co kojarzę, to chyba ea nie wydało oficjalnego komunikatu w sprawie podziału rynku. Czyli wszystko jest możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były dywagacje graczy. Z tego co kojarzę, to chyba ea nie wydało oficjalnego komunikatu w sprawie podziału rynku. Czyli wszystko jest możliwe...

Gdyby uczciwie można było samą grą uzbierać dużo coins i kupować dobrych graczy to dla wielu kupowanie coins przestało by istnieć. Zobaczymy jak wypadna te nowe rozwiązania z większymi nagrodami za niektóre turnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z apką. Chciałem zerknąć na listę transferowa i przenosi mnie do wyboru Fify 16 ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby uczciwie można było samą grą uzbierać dużo coins i kupować dobrych graczy to dla wielu kupowanie coins przestało by istnieć. Zobaczymy jak wypadna te nowe rozwiązania z większymi nagrodami za niektóre turnieje.

nie tylko kupowanie coins przestałoby istnieć, ale również kupowanie fp miałoby mniejszy sens, bo np. mogę sobie otworzyć paczkę za dwa mecze. A gdyby ktoś z ea do tego dopuścił opuszczałby siedzibę korporacji z dachu lotem prostopadłym do ziemi. Zarobić można jedynie na transferach, przez co większą kasę samemu uzbierać może około 20% graczy ea nie podniesie nagród za mecz. Ewentualnie o 10-15% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko kupowanie coins przestałoby istnieć, ale również kupowanie fp miałoby mniejszy sens, bo np. mogę sobie otworzyć paczkę za dwa mecze. A gdyby ktoś z ea do tego dopuścił opuszczałby siedzibę korporacji z dachu lotem prostopadłym do ziemi. Zarobić można jedynie na transferach, przez co większą kasę samemu uzbierać może około 20% graczy ea nie podniesie nagród za mecz. Ewentualnie o 10-15% :P

Ile meczów grasz w sezonie? Z 2,5k dasz radę? Mówimy tu nie o pięciu meczach tylko sporej ilości.. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile meczów grasz w sezonie? Z 2,5k dasz radę? Mówimy tu nie o pięciu meczach tylko sporej ilości.. ;-)

Piachu te 2,5k to juz jest zdrowa masakra ilościowa. Tacy gracze raczej to nie są odbiorcy targetowi tej gry a bardziej ci co wskoczą na kilka meczyków w tygodniu naotwierają kilkanascie paczek i pozostana przy tej grze.

Przyznaj sie ile juz masz meczy nabitych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu te 2,5k to juz jest zdrowa masakra ilościowa. Tacy gracze raczej to nie są odbiorcy targetowi tej gry a bardziej ci co wskoczą na kilka meczyków w tygodniu naotwierają kilkanascie paczek i pozostana przy tej grze.

Przyznaj sie ile juz masz meczy nabitych? :)

Koło 2k będzie ;-) ;-) ;-) razem z h2h Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na starym koncie miałem coś koło 1k meczy nawet trochę ponad a to było jakiś czas temu już, na nowym mam ze 250

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile meczów grasz w sezonie? Z 2,5k dasz radę? Mówimy tu nie o pięciu meczach tylko sporej ilości.. ;-)

 

raczej dam: w 12 2k (xbox), 13 około 700 (xbox), 14 miałem coś około 1,5k (pc) w 15 trochę ponad 400 (PS4) i skasowałem klub. Mówimy tu tylko o FUT. Od kilku tygodni gram sobie na spokojnie sezony (w przerwie W3), gdzie handicapu i randomu jest nieporównywalnie mniej (liga 1 bilans 58-7-2).

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile meczów grasz w sezonie? Z 2,5k dasz radę? Mówimy tu nie o pięciu meczach tylko sporej ilości.. ;-)

Tylko ze jezeli zlikwiduja naplyw coinsow, beda miely wydupcone na ceny i to zeby bylo Cie stac na dobry skad (patrz jak teraz zajmuja sie widlami kiedy koniec totsow i sprzedaz fp i tak leci na pysk i juz niewiele z tego wydusza) w ea zajmuja sie jedynie tym co wplywa na czyszczenie kabzy graczy, nie tym zeby gracze mieli latwiejsza droge do dobrych kart ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą zrobić elitarne turnieje gdzie grają najlepsi i wtedy nagrody są kozackie. Chodzi mi o to żeby skillem grania można by zarobić na tych typowych piłkarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą zrobić elitarne turnieje gdzie grają najlepsi i wtedy nagrody są kozackie. Chodzi mi o to żeby skillem grania można by zarobić na tych typowych piłkarzy...

Mozesz sprzedac karty z turniejowych paczek? Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprzedac karty z turniejowych paczek?

Nope, a co to ma do rzeczy? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, a co to ma do rzeczy?

Ano to ze chlopaki fajnie robia Ci dobrze i pilnuja zebys sie czasem na skilu nie dorobil. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano to ze chlopaki fajnie robia Ci dobrze i pilnuja zebys sie czasem na skilu nie dorobil. :)

Powiem tak,że trochę tych meczów zagralem i otwieralem paczki za FP jak i ponad 2mln coins i uwaga - żadnego specjalnego gracza. Z wygranych turniejów mam ify,motmy i totsy. Ja nie chce ich sprzedawać mogą być za 0 coins abym miał je w klubie, chodzi mi właśnie o takie możliwości,a raczej o zwiększenie ich ilości. Turnieje o karty specjalne itp, można to rozwiązać na wiele sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×