Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak,że trochę tych meczów zagralem i otwieralem paczki za FP jak i ponad 2mln coins i uwaga - żadnego specjalnego gracza. Z wygranych turniejów mam ify,motmy i totsy. Ja nie chce ich sprzedawać mogą być za 0 coins abym miał je w klubie, chodzi mi właśnie o takie możliwości,a raczej o zwiększenie ich ilości. Turnieje o karty specjalne itp, można to rozwiązać na wiele sposobów.

Imo to dzieki iscie MaxyMalnemu dropowi, juz pewnie takiego farta nie uswiadczysz ;)

Na oslode ;)

https://twitter.com/Full_KitWanker/status/614375819666976768[/url]

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np pamiętam, że w fut13 były turnieje gdzie nagrodą były coins + karta IF np Hondy czy Kagawy. Jeżeli tylko EA będzie chciało to ma tyle opcji, że każdy będzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to bylo fut 13 a teraz juz nie musza do tego zachecac. Imo nastawieni sa juz tylko na zniwa. Zreszta widac jak na dloni po tym roku jakie maja podejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadzik druhu kochany, to weź się na nich wypnij :P

W sumie narzekamy, psioczymy, a co roku kaska ea się zgadza, m.in. dzięki nam ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadzik druhu kochany, to weź się na nich wypnij :P

W sumie narzekamy, psioczymy, a co roku kaska ea się zgadza, m.in. dzięki nam ;)

Piekło zamarzło...,Sith, Ty stara...,znowu obecny ;)

Może czas byśmy coś zagrali :) ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Unki mordko kochana :D

Ja tu tylko przejazdem, dla mnie fifa się skończyła w tej edycji, może odpalę, żeby wyprzedać skład, ale szkoda mi Wieśka z konsoli wyciągać :P

W ogóle rynek istnieje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Unki mordko kochana :biggrin:

Ja tu tylko przejazdem, dla mnie fifa się skończyła w tej edycji, może odpalę, żeby wyprzedać skład, ale szkoda mi Wieśka z konsoli wyciągać :P

W ogóle rynek istnieje?

Ja tydzień temu sprzedałem sie do zera,teraz po maluchu bez specjalnego ślęczenia w markecie monety przybywają,mam 190k ;) ,co przy moim zerowym pojęciu o handlu jest dużym sukcesem :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej handluję tanimi kartami i przy turniejach z ligi francuskiej i włoskiej, dobrze zarabiało się na 3 zawodnikach, Tevez, Doumbia i Lacazette. Porobiłem sobie składy z ligi Włoskiej, Niemieckiej i Angielskiej, teraz sobie sprawdzam karty (raczej NIFy i jakieś tanie kolorowe karty). 

A od 2 tygodni jadę na sposobie handlu brązowymi kartami, znalazłem filmik z YT z tym sposobem i powiem szczerze, że się sprawdza, nie jest to jakiś duży zarobek, ale karty schodzą bardzo szybko.

A wygląda to tak, że kupuje sobie brązową paczkę za 400 coinsów, w takiej paczce mamy minimum 3 zawodników, czasem jest więcej. Wystawiam trafionych zawodników po 200 na BN, tak samo niektóre stroje, kontrakty i herby. na jednej paczce jestem do przodu minimum 500 coinsów. Jak się trafi jakaś fajna brązowa rzadka karta to i więcej, tak jak ostatnio trafiłem tego najszybszego Niemca Bolly z 97 pace, poszedł w parę minut za ok 6k.

Karty te schodzą w mgnieniu oka, miałem taką sytuację nawet jak usiadłem kiedyś do południa i co wystawiłem kartę to schodziła w parę sekund, posiedziałem tak z 1,5h wtedy i zarobiłem około 20k, teraz natomiast jak zapełnię całą liste takimi kartami i zostawiam na godzinkę to jestem do przodu około 8k :)

Teraz jak gram sobie to co godzinkę uzupełnie w parę minut listę transferową i gram meczyki dalej, a kasa się napełnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku-- i zobacz jak nam się miski cieszą,kiedy wpadnie kilka tysi dziennie,jeszcze 4 miesiące temu byłby lament,że nic nie schodzi i gówno się zarabia :biggrin:.

Ja z paczek totsowych mam w klubie ponad 550 piłkarzy i sukcesywnie ich wystawiam aż do pozostania w klubie 20 moich ulubionych zawodników.Myślę,że akurat do premiery 16stki spokojnie starczy,tylko tak sie zastanawiam co z tą kasą robić :P,chociaż mam chrapkę na tots "nojera",ale ciśnienia nie ma ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:D

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 20 EA ma ogłosić podobno jakąś niespodziankę, ale nie wiadomo czego będzie dotyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cutties Futties ja pierd... :laugh:

Może w fut 16 będą jednorożce, zwiększą target odbiorców :D

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, a przecież to za free jest - kto chce niech korzysta, nie widzę tu powodu do hejtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zaczyna sie.. to samo co rok temu i 2 lata temu, ta gra nie jest juz grywalna w fucie, nie wiem czy ea ma taki bajer ze miesiace przed premiera nowej czesci odpalaja jakis syf ktory powoduje ze w grze dzieja sie same jaja... 3 mecze zagralem i wyprzedaje dzis caly sklad, nigdy wiecej.. otworze pare paczek i sprzedaje gre a 16 kupie razem z ps4. Doslownie akcje jak w powyzszym filmiku co wrzucilem, najlepsze jest to ze najczesciej takie cyrki dzieja sie zaraz przed premiera nowej czesci, zeby ludzie stwierdzili "ale ta gra jest gowniana, fifa 16 pewnie bedzie kuuul"...

nie zebym jakies teorie spiskowe tworzyl, ale tak kurna jest i nie tylko ja to zauwazylem : ) rok temu pisalem o tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, a przecież to za free jest - kto chce niech korzysta, nie widzę tu powodu do hejtu

Chodzi raczej o samego bohatera.

...a ten jeszcze oprawiony w róż :D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie na Doumbie chłopaki :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o samego bohatera.

...a ten jeszcze oprawiony w róż :biggrin:

Czepiasz się, mi się podoba ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×