Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Puk, puk. Jest tutaj ktoś?

Wczoraj przypomniało mi się, że nam Messiego na 5 spotkań. Co za kot! Szkoda, że na rynku go nie ma ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest ;)

Susza na forum jak za oknem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś, chciałbym sobie posiedzieć i pograć dłużej nocą, ale się nie da przez te upały. Zagram 2-3 mecze (co jest i tak wyczynem jak dla mnie ostatnio) i padam ze zmęczenia z padem w reku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś, chciałbym sobie posiedzieć i pograć dłużej nocą, ale się nie da przez te upały. Zagram 2-3 mecze (co jest i tak wyczynem jak dla mnie ostatnio) i padam ze zmęczenia z padem w reku

U mnie swiruje tak na obrotach ze czekam tylko na dzwiek pod tytułem "tsss" i sudden death.

 

Moze dzisiaj wieczorem po 22.00 ktos bedzie chetny na meczyki? Dla ochłody mozemy zagrac na stadionie w zimową pogode :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dań rady. Właśnie jestem w trakcie urlopu i malowania pokoju starszej córki-sauna...

Wczoraj zagrałem po południu kilka spotkań i lało sie ze mnie jak z wodospadu. Wiatrak w maskę nic nie dawał

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaquiri mial wygryzc Kube, tymczasem laduje w Stoke - zle wiesci dla Ciebie Bartbuks :) sredniaki z bpl wciaz spijaja europejska smietanke boiskowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa dorwać Vidala z Bayernu?

Wątpię ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem pomysł na skład z nim :/ dlaczego ea nie wrzuca takich piłkarzy na rynek? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem pomysł na skład z nim :/ dlaczego ea nie wrzuca takich piłkarzy na rynek? :(

W EA już jest Gianfranco Obsranko, że zaraz trzeba wydać 16 i znów serwery padną, łatek będzie trzeba ze 39 zrobić...

Także nie zawracaj im głowy starym FUTem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w dzień premiery i tydzień po dało się grać bo kurrr zapiał biorę urlop... Trochę FP kupie na start. Ma być moc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w dzień premiery i tydzień po dało się grać bo kurrr zapiał biorę urlop... Trochę FP kupie na start. Ma być moc!!!

Ja też kupię grę plus FP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie tak ze automat nie zapisuje bramek z "ceregieli" i cudow na kiju??? Zawsze jak zamierzam taka bramke nagrac po meczu, jej nima :D widmo jakies czy cus bo jesli przeciwnik nie oglada powtorki, po dowodach :D

...no bo tak: w jednym meczu pierwsza bramka - nojer rzucil sie i przelecial nad pilka, druga bramka Lavezzi biegl od polowy boiska i co odebralem mu pilke, ten magicze id razu zaliczal kolejne odbiory i tak przynajmniej 4 razy, na koniec to samo z tots Naldo, a Nojer oczywiscie zaplatal sie w nogach brazylijczyka i Argentynczyk wbiegl z polka do bramki.

Jak Wy takie rzeczy robicie??!

Co najlepsze, to patrze na koniec meczu zeby to zapisac, a tam pierwsza bramka moja na 2-1 z 57 minuty, wczesniej meczu nie bylo hehh. Chyba doznaje syndromu Foxtera :D wygrywam z drugoligowcami a w 6 nie daje rady, a pomyslec ze bilem sie o 1 lige, skill moj zero bezwzgledne :/

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadeuszu to jest normalne, że te dziwne bramki do których masz zastrzeżenia się nie zapisują. Wiele takich dziwnych bramek chciałem sobie zapisać i nigdy ich nie ma w powtórkach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadeuszu to jest normalne, że te dziwne bramki do których masz zastrzeżenia się nie zapisują. Wiele takich dziwnych bramek chciałem sobie zapisać i nigdy ich nie ma w powtórkach.

A juz myslalem ze to haluny jakie ;) ok, ze swojaki sie nie zapisuja komiczne czasem zreszta, ale to normalne bramki byly. No coz, taka fifa :)

Lukash serwery dzialaly jakies 1-2 godz temu napewno.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo przepraszam, ale wczoraj znowu przegrałem z pogodą :(

 

Po 19 zagrałem tylko dwa mecze w normalne Sezony online pierwszy raz od października i jak tam się fajnie gra! Pomijam już fakt że w moim odczuciu jest tam mniejszy poziom niż w FUT, ale ogolnie wrażenia lepsze z samej rozgrywki, gdzie można poklepać piłką, a nie tylko pace pace pace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemandero:) mógłby ktoś mi podesłać rozszerzenie listy transwerowej do 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaya to taki dzik na tej karcie, że ustawiłbym go za Hulkiem w ataku :o Karta Matuidiego aż tak nie rusza, ponieważ ma TOTS'a z lepszymi statami :) Fajnie wygląda ta karta Embolo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×