Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Taka FIFA.... Ochoa jest bramkarzem, który irytuje mnie najmniej ze wszystkich bramkarzy w grze.

 

Gra jest taka, że strzał na farcie z pozycji o której nawet mógłbyś nie pomyśleć, że padnie bramka - piłka wpada do siatki :p I nie jest to wina umiejętności bramkarzy, bo takie gówniane bramki wpuszcza każdy bramkarz.

 

Jak masz rywala, który ogarnia grę to bramkarz nic nie da :p Wysoki bramkarz obroni strzały z daleka, ale przepuści praktycznie każdą piłkę, która lekko kopnięta wturla się do bramki przelatując kilka centymetrów obok niego. Niższy bramkarz zostanie pozamiatany finezyjnymi, ale za to wyciągnie piłki, które lecą z bliskich odległości. Choć z tymi finezyjnymi to też bym nie przesadzał, bo takie też są do obrony :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj muszę go przetestować. Na razie broni DDG up i zastanawiam się nad tots.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

If Lloris, Courtois, tots Adrian, tots Fahrmann, Sirigu, ter Stegen, Adler i ew Handanovich, to polecam, dajcie swoich, moze znajdziemy wspolny zbior i bedziemy sie trzymac do wrzesnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ter Stegen dobry? Bo słyszałem tylko złe rzeczy o nim.

Wobec posuchy, w bbva imo chyba najlepszy, choc u mnie ostatnio de gea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia Kurtua

Bundezwery Neuer

Francja Sirigu

Włochy Handan

Hiszpania Bravo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo zwykły?

To już zależy od budżetu, ja wypisalem bramkarzy którzy napsuli mi najwięcej krwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Courtois - Cech/Lloris

Ochoa

Handanovic

Leno

 

+ ze srebrnych Pantilimon i Lux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/15/squads/38585590/

Co sądzicie o takim czymś? Obrona zdecydowanie na plus. Wydaje mi się że to lepsza opcja niż Tots Pique i zwykły Ramos. Jedyny minus jak dla mnie to musiałbym zrezygnować z tots cazorla na rzecz tots fabregasa.

Wygląda super :) tyle,że Kroos nie wiem czy sobie da radę na środku - mały pace Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo daje radę. Jego podania nadrabiają brak szybkości. Myślałem nad Jamesem jednak trochę za drogi jest niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię jak środkowy cm zostaje i broni, Jamesa nie widze w tej roli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię jak środkowy cm zostaje i broni, Jamesa nie widze w tej roli :)

Ja Jamesa zrobiłem CF w 4-3-3. Jego M/M idealnie do tego pasuje. Najlepszy strzelec w drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...,ostatni dzień urlopu to myślę sobie...,popykam w fifkę.Zagrałem 11 razy mecze online.Bilans 11-0,z czego zero to liczba moich wygranych...

Takiej niemocy nie miałem nigdy :shok:

Nie żebym się użalał nad sobą,ale miał ktoś coś podobnego?Dobrze,że nie grałem ligi,bo wtedy mogłoby dojść do eksterminacji pada :biggrin: ,a tak kolejny sezon w 2 jeszcze aktualny :P

Nie poddam się  :biggrin:  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...,ostatni dzień urlopu to myślę sobie...,popykam w fifkę.Zagrałem 11 razy mecze online.Bilans 11-0,z czego zero to liczba moich wygranych...

Takiej niemocy nie miałem nigdy :shok:

Nie żebym się użalał nad sobą,ale miał ktoś coś podobnego?Dobrze,że nie grałem ligi,bo wtedy mogłoby dojść do eksterminacji pada :biggrin: ,a tak kolejny sezon w 2 jeszcze aktualny :P

Nie poddam się :biggrin::biggrin:

jest taka zasada w fut, 3-4 mecze w plecy i najlepiej odłożyć pada. Sprawdza sie mimo ze to trudne czasami
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...,ostatni dzień urlopu to myślę sobie...,popykam w fifkę.Zagrałem 11 razy mecze online.Bilans 11-0,z czego zero to liczba moich wygranych...

Takiej niemocy nie miałem nigdy :shok:

Nie żebym się użalał nad sobą,ale miał ktoś coś podobnego?Dobrze,że nie grałem ligi,bo wtedy mogłoby dojść do eksterminacji pada :biggrin: ,a tak kolejny sezon w 2 jeszcze aktualny :P

Nie poddam się  :biggrin:  :biggrin:

Takich rzeczy to nie widziałem :D 11 ? na jakiś rekord świata szedłeś :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...,ostatni dzień urlopu to myślę sobie...,popykam w fifkę.Zagrałem 11 razy mecze online.Bilans 11-0,z czego zero to liczba moich wygranych...

Takiej niemocy nie miałem nigdy :shok:

Nie żebym się użalał nad sobą,ale miał ktoś coś podobnego?Dobrze,że nie grałem ligi,bo wtedy mogłoby dojść do eksterminacji pada :biggrin: ,a tak kolejny sezon w 2 jeszcze aktualny :P

Nie poddam się :biggrin::biggrin:

Ja weekend 14 porażek z rzędu. Zjazd z 3 do szóstej ligi. Ale wg mnie liczba graczy zmalała i są osoby z dużymi umiejętnościami. Każdy kto mnie ograł, to był gość.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka zasada w fut, 3-4 mecze w plecy i najlepiej odłożyć pada. Sprawdza sie mimo ze to trudne czasami

Najlepsze jest to,ze po każdym przegranym meczu mówiłem sobie dość

Chciałem grać do pierwszej wygranej i pewnie by tak było gdyby teściowa nie "zagościła" u mnie w domu :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grata cóś ? ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora odstawić fut. Od dwóch dni nie gram nic. Zmieniłem całkowicie skład i dalej nic. Wydałem kupę kasy na Tots Sanchez i nawet bramki nie strzelił w 5 meczach. Moja obrona to statyści, a atak to pozoranci. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora odstawić fut. Od dwóch dni nie gram nic. Zmieniłem całkowicie skład i dalej nic. Wydałem kupę kasy na Tots Sanchez i nawet bramki nie strzelił w 5 meczach. Moja obrona to statyści, a atak to pozoranci. Masakra.

W takich momentach przekladam sklady srebrnymi i non rare, raczej srebrnymi, co oni wtedy wyrabiaja to glowa mala. Najszesciej skrzydlowi atak musi byc rzez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora odstawić fut. Od dwóch dni nie gram nic. Zmieniłem całkowicie skład i dalej nic. Wydałem kupę kasy na Tots Sanchez i nawet bramki nie strzelił w 5 meczach. Moja obrona to statyści, a atak to pozoranci. Masakra.

Też mam cyrki, niszczę przeciwników grą... ale obijam słupki, poprzeczki i inne uje muje.

 

Mecz z wczoraj(finał turnieju):

SaMdlW4.jpg

Udało mi się strzelić dwie bramki dopiero po 115 minucie, zawodnik meczu -> bramkarz - 20 strzałów obronionych... Przeciwnik z kontem z lipca 2015, kolorowe karty za miliony... a u mnie Ronaldinho, który już mi padał ze zmęczenia w drugiej połowie :biggrin:

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×