Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jakie ten Yaya będzie miał widełki. Może dzięki niemu pojawi się więcej kart na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie ten Yaya będzie miał widełki. Może dzięki niemu pojawi się więcej kart na rynku.

Jedyne co się pojawiło w większych ilościach to różowy Yaya, a poza tą kartą wszystkie inne pojawiają się tak jak przed tym TOTW :P 

 

Grałem przed chwilą w demo nowego PESa, gameplay sprawia przyjemne wrażenie : ) aż jestem ciekaw dema FIFY...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie ?

Ja i bez dema kupię ten "badziew" ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem przed chwilą w demo nowego PESa, gameplay sprawia przyjemne wrażenie : ) aż jestem ciekaw dema FIFY...

Przyznam, że czuć dużą różnicę na plus względem PES 15. Najlepiej motywujące do zakupu demo od lat. Zobaczymy jak z online. Ja PES 16 kupię w pre-order, bo chcę od początku wejść w tryb MyClub. Widzę u KONAMI chęć powalczenia z EA o rynek. Zrobili duży postęp nie tylko w oprawie wizualnej, ale i elementach wpływających na gameplay (fizyka lotu piłki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo myclub przy fut to jak taczka z budowy przy bentleyu, ale co kto lubi :p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram piacha, niby wszystko ładnie, pięknie, ale natrafiałem z marszu Cr_ów, Ibrów i Robbenów, tylko co z tego jak musze nimi grać do usranej śmierci, bardzo małe możliwości przez co szybko się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo myclub przy fut to jak taczka z budowy przy bentleyu, ale co kto lubi :P

Nie przesadzaj. FUT ma przewagę przede wszystkim dzięki rynkowi, wymianie kart (wiemy jak to funkcjonowało w tym roku) oraz oprawie wizualnej (dla mnie istotny aspekt). Karty specjalne poza zmianą pozycji mogłyby dla mnie nie istnieć. FUT bezsprzecznie jest bardziej rozbudowany, ale KONAMI zapowiada w MyClub zmiany zbliżające go funkcjonalnością. Powinno być im łatwiej, bo nic nie muszą wymyślać. Zobaczymy. Jako klienta cieszy mnie, że rozwijają projekt. 

Na chwilę obecną można jedynie ocenić demo PES 16, które nie tylko na mnie wywarło bardzo pozytywne wrażenie. Jestem powściągliwie optymistyczny.

 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam, podobnie do myclub wyglądał fut u swoich początków. Myclub jest jak bela drewna, a fut to wyrzeźbiony przez artystę posąg z tej beli :)

Chcesz mieć przykładowo Lewego w klubie? Żaden problem otwórz 99999999 piłek, może ci się uda. IMO ten cały myclub to porazka i chwytanie się brzytwy przez skosnookich na wieść o popularności fut..

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekaw, czy wierny fan fify i EA (czyt. Piachu) otrzyma zaszczyt gry w 16 Crem. Ceny na pewno beda wyzsze od tych z X1, ale przy odpowiedniej ilosci FP, rozegranych meczy, draft powinien uzbierac ten 1,5kk :) w Pesie sypalo graczami znacznie lepiej (nie bylo potrzeby sprzedawania samochodu :))

16 mialem nie kupowac, ale chce sprawdzic na wlasne oczy te zmiany na rynku. Mialem dzisiaj nawet sen, ze dostalem przepustke na ps3 i trafilem 2xCra i Messiego, ktorego sprzedalem za 800c xD

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekaw, czy wierny fan fify i EA (czyt. Piachu) otrzyma zaszczyt gry w 16 Crem. Ceny na pewno beda wyzsze od tych z X1, ale przy odpowiedniej ilosci FP, rozegranych meczy, draft powinien uzbierac ten 1,5kk :) w Pesie sypalo graczami znacznie lepiej (nie bylo potrzeby sprzedawania samochodu :))

16 mialem nie kupowac, ale chce sprawdzic na wlasne oczy te zmiany na rynku. Mialem dzisiaj nawet sen, ze dostalem przepustke na ps3 i trafilem 2xCra i Messiego, ktorego sprzedalem za 800c xD

piachu00 nie musi mieć sposobności grania wszystkimi kartami. Wystarcza mu, że obejrzy recenzje karty na YT. Ja kupię Fifa 16 jeśli coins będą tanie. Skopany gameplay FUT rekompensuje jedynie możliwość zagrania każdą kartą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 nie musi mieć sposobności grania wszystkimi kartami. Wystarcza mu, że obejrzy recenzje karty na YT. Ja kupię Fifa 16 jeśli coins będą tanie. Skopany gameplay FUT rekompensuje jedynie możliwość zagrania każdą kartą.

Mam cicha nadzieje, ze wszyscy sprzedawcy zamkna interes i zakup/farming coinsow to byla przeszlosc. Nie mam zamiaru siedziec godzine przed konsola, zeby kupic jakiegos grajka, jak mialo to miejsce po wprowadzeniu widelek ^^ ewentualnie wystawiac karte przez miesiac lol.

Niech tylko oddziela rynek ps3 od ps4 ^^ Osoby grajace na ps3, to glownie dzieciaki nie bedzie ich szkoda. Sony nie moze sobie poradzic z glitchem, to innego wyjscia nie ma.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekaw, czy wierny fan fify i EA (czyt. Piachu) otrzyma zaszczyt gry w 16 Crem. Ceny na pewno beda wyzsze od tych z X1, ale przy odpowiedniej ilosci FP, rozegranych meczy, draft powinien uzbierac ten 1,5kk :) w Pesie sypalo graczami znacznie lepiej (nie bylo potrzeby sprzedawania samochodu :))

16 mialem nie kupowac, ale chce sprawdzic na wlasne oczy te zmiany na rynku. Mialem dzisiaj nawet sen, ze dostalem przepustke na ps3 i trafilem 2xCra i Messiego, ktorego sprzedalem za 800c xD

np ugram meczami jak ceny będą "normalne", no i zobaczymy jak będą wyglądały nagrody z draft :)

 

a i nie mam jakiegoś strasznego ciśnienia na najlepsze karty, jeżeli chodzi o CR to grałem nim tylko w tej edycji, a bawiłem się świetnie w każdej odsłonie fut od fifa12

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem FIFE na XO... Kurna, nie mogę się przestawić z operowaniem padem, 1000 meczy na padzie PS4 (2 w dodatku wykończone), zrobiło swoje. paluchy nie chcą się dopasować do nowego, ale to pewno kwestia czasu.

Jedna rzecz, która jest inna to w FUT, wchodzę, a tam jakieś promocyjne paczki, których nie ma na PS4 i np. ceny FP sporo niższe, a w dodatku dla posiadaczy EA A., dodatkowe zniżki... +Legendy. 

FUT16 na XO będzie grany. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem FIFE na XO... Kurna, nie mogę się przestawić z operowaniem padem, 1000 meczy na padzie PS4 (2 w dodatku wykończone), zrobiło swoje. paluchy nie chcą się dopasować do nowego, ale to pewno kwestia czasu.

Jedna rzecz, która jest inna to w FUT, wchodzę, a tam jakieś promocyjne paczki, których nie ma na PS4 i np. ceny FP sporo niższe, a w dodatku dla posiadaczy EA A., dodatkowe zniżki... +Legendy. 

FUT16 na XO będzie grany. 

Pisałem Ci zaraz po zakupie XO, że tak jest. Ja też byłem mega zaskoczony ilością promocji i cenami fp.

Co do pada, to mi akurat poszło szybko, układ przycisków taki sam, więc nawet nie patrzyłem na pada. W dodatku większość grających na XO to nieogary :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci zaraz po zakupie XO, że tak jest. Ja też byłem mega zaskoczony ilością promocji i cenami fp.

Co do pada, to mi akurat poszło szybko, układ przycisków taki sam, więc nawet nie patrzyłem na pada. W dodatku większość grających na XO to nieogary :P

Ja też myślę nad kupnem XO. W sumie ps4 mam na wypasie, więc kupca bym znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę nad kupnem XO. W sumie ps4 mam na wypasie, więc kupca bym znalazł.

Wbijaj Bart do odpowiedniego tematu na forumce :)

Już pod kątem samego fut'a uważam ten zakup za świetny.

Promocyjne paczki, fp sporo tańsze i też ciągle w promocji, legendy no i możliwość zagrania tydzień przed premierą a także 10% zniżki dzięki EA Access,

które dla Sony jest "słabą usługą".

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj Bart do odpowiedniego tematu na forumce :)

Już pod kątem samego fut'a uważam ten zakup za świetny.

Promocyjne paczki, fp sporo tańsze i też ciągle w promocji, legendy no i możliwość zagrania tydzień przed premierą a także 10% zniżki dzięki EA Access,

które dla Sony jest "słabą usługą".

Czyli gdzie mam wpaść?

Nawet żona mnie namawia na zmianę, bo tam jakieś fitbessy i shape'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było wiadomo od dawna tzn co ma xone na wyłączność jeżeli chodzi o fut - więc dziwi mnie te wasze zdziwienie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle zdziwienie, co dostrzegalna różnica.

Pominę, że nic mnie w końcu nie wywaliło przy ustawieniach w składzie i nic się nie przycinało. 

Ogólnie zaskoczony byłem, że były 3 promocyjne paczki do otworzenia, po za normalnymi, których na PS4 nie było.

Ceny wiedziałem, że są lepsze ale nie wiedziałem, że jeszcze dochodzi -10% EAA. 

 

Bart do http://www.ps3site.pl/forum/forum/129-xbox/

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdzie mam wpaść?

Nawet żona mnie namawia na zmianę, bo tam jakieś fitbessy i shape'y.

Tu masz temat: http://www.ps3site.pl/forum/forum/129-xbox/

Heh, to jest ciekawostka, jak wielu graczy fut'a traci kontakt z tym co się dzieje na forum :D

Sam to przerabiałem kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograjcie rok na xone i dopiero jakieś porownania itp :p to, że dziś serwery działają to nie znaczy,że tak jest zawsze.

Paczki welcome były i na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było wiadomo od dawna tzn co ma xone na wyłączność jeżeli chodzi o fut - więc dziwi mnie te wasze zdziwienie :P

Dziwi mnie, że gdzieś widzisz zdziwienie :P

Bardziej zajawka. Wiedziałem w sumie tylko o legendach, a nie o promocjach, paczkach itd...

Ale sam sobie jestem winien. Jak człowiek żył od tylu lat tylko w świecie PlayStation, to nie zwracał uwagi na inne konsole.

X360 w ogóle mnie nie obchodził, dopiero XO i to właściwie przez Sony ;)

Pograjcie rok na xone i dopiero jakieś porownania itp :P to, że dziś serwery działają to nie znaczy,że tak jest zawsze.

Paczki welcome były i na ps4

Jasne, że tak. Tym bardziej, że na serwery EA nie ma rady ;)

Jednak serwery MS a Sony to niebo a ziemia.

To nie są paczki welcome, bo konto przenosisz z Origin.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic , trzeba by je przenieść w drugą stronę i zobaczyć czy są na ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograjcie rok na xone i dopiero jakieś porownania itp :P to, że dziś serwery działają to nie znaczy,że tak jest zawsze.

Paczki welcome były i na ps4

 

Oczywiście, że nie ma co porównywać 7 miesięcy do jednego wieczora... Więcej będę mógł napisać np. w październiku. 

Nie chodziło mi o welcome packs, tylko o te w sklepie, które są cały czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×